Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO12-1

Teamleden

Spelers
Kane Suijkerbuijk Keeper      
Marwan Akkar        
Anouar Bouhadan        
Sem van Bussel        
Jermy Dhanradj        
Luca de Haas        
Jesse Hoogzaad        
Veron Jacobs        
Binc Loos        
Pim van Polanen        
Dennis Rockx        
Oscar Schilder        
Sem Verheijen        
Lucas Voermans        
Milan Vriens        
 
Overige teamleden
Rob van Bussel Leider
Oscar van den Eijnden Assistent-trainer
Marcel de Bruijn Trainer/Coach
Ron de Jong Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 16-06-2018 09:00 Unitas'30 JO12-1 Unitas'30
T 02-06-2018 08:30 DSE Unitas'30 JO12-1
C 26-05-2018 08:30 Unitas'30 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 T. (Thomas) Klaassen 116295 4 - 2
C 12-05-2018 08:30 ASWH JO12-1 Unitas'30 JO12-1 C.C.C. (Carsten) Plomp 138651 2 - 3
C 09-05-2018 19:00 Oranje Wit JO12-2 Unitas'30 JO12-1 J.P. (Jerzy) Pol 116258 5 - 0
C 05-05-2018 10:15 Unitas'30 JO12-1 Sarto JO12-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 116369 3 - 5
C 21-04-2018 11:15 Unitas'30 JO12-1 MOC'17 JO12-1 J. (Jan) Heijnen 116302 1 - 5
C 14-04-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Unitas'30 JO12-1 Afgeschermd 116816 1 - 3
C 07-04-2018 11:00 Unitas'30 JO12-1 BSC JO12-1 T. (Ton) van derCorput 116300 1 - 2
C 04-04-2018 18:30 IFC JO12-1 Unitas'30 JO12-1 O.S. (Owen) Janse 116726 3 - 6
C 31-03-2018 09:30 Unitas'30 JO12-1 Groen Wit JO12-1 T. (Thomas) Klaassen 116657 2 - 0
C 24-03-2018 08:30 Heerjansdam JO12-1 Unitas'30 JO12-1 Afgeschermd 116307 3 - 2
C 10-03-2018 08:30 GJS JO12-1 Unitas'30 JO12-1 116541 0 - 13
V 03-03-2018 afgelast Unitas'30 JO12-1 Sc 't Zand JO12-1 Thomas Klaassen (S)
C 17-02-2018 11:45 DESK JO12-1 Unitas'30 JO12-1 Linden, K. (Kyan) van der 116428 2 - 5
V 03-02-2018 10:45 Unitas'30 JO12-1 VVR JO13-1 Jan Heijnen (S)
V 27-01-2018 08:45 Steenbergen JO13-2 Unitas'30 JO12-1
C 09-12-2017 10:00 Unitas'30 JO12-1 FC Engelen JO12-1 Klaassen, Thomas 69219 0 - 3
C 02-12-2017 11:15 JEKA JO12-1 Unitas'30 JO12-1 Baars, Maurice 69011 -
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO12-1 Dubbeldam JO12-1 Heijnen, Jan 69181 0 - 3
C 18-11-2017 10:15 Unitas'30 JO12-1 SC 't Zand JO12-1G Klaassen, Thomas 68931 1 - 6
C 11-11-2017 08:30 Oranje Wit JO12-1 Unitas'30 JO12-1 Verdonk, Cees 69051 8 - 0
C 04-11-2017 10:00 Unitas'30 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 Heijnen, Jan 69200 3 - 4
V 28-10-2017 11:00 Sleeuwijk JO13-1 Unitas'30 JO12-1 5-0
C 14-10-2017 10:00 Unitas'30 JO12-1 TSC JO12-1 Heijnen, Jan 68987 0 - 8
C 07-10-2017 09:45 JVOZ JO12-1 Unitas'30 JO12-1 Braafhart, Shannon 68833 1 - 1
C 30-09-2017 10:45 RBC JO12-1 Unitas'30 JO12-1 69110 3 - 0
C 23-09-2017 10:15 Unitas'30 JO12-1 MOC'17 JO12-1 69132 8 - 3
B 16-09-2017 10:00 JEKA JO12-2 Unitas'30 JO12-1 10466 1 - 4
B 09-09-2017 12:00 Unitas'30 JO12-1 RBC JO12-1 10421 2 - 5
V 03-09-2017 13:00 Unitas'30 JO12-1 Unitas'30 JO13-3 Martijn Verhoeven (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 13:00 TVC Breda JO12-1 IFC JO12-1 116608 0-0
C 24-03-2018 11:00 BSC JO12-1 DESK JO12-1 116514 0-0
C 24-03-2018 11:00 Sarto JO12-1 ASWH JO12-1 138652 0-0
C 24-03-2018 08:30 Drechtstreek JO12-1 Oranje Wit JO12-2 116282 0-0
C 24-03-2018 08:30 GJS JO12-1 Groen Wit JO12-1 116738 0-0
C 24-03-2018 08:30 Heerjansdam JO12-1 Unitas'30 JO12-1 116307 0-0
C 17-03-2018 08:30 ASWH JO12-1 Heerjansdam JO12-1 138643 0-0
C 17-03-2018 08:30 Oranje Wit JO12-2 BSC JO12-1 116434 0-0
C 17-03-2018 08:30 IFC JO12-1 GJS JO12-1 116262 0-0
C 17-03-2018 09:00 DESK JO12-1 TVC Breda JO12-1 116475 0-0
C 17-03-2018 09:45 MOC'17 JO12-1 Sarto JO12-1 116488 0-0
C 17-03-2018 12:15 Groen Wit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 116773 0-0
C 10-03-2018 13:00 TVC Breda JO12-1 Oranje Wit JO12-2 116674 0-0
C 10-03-2018 09:45 BSC JO12-1 Groen Wit JO12-1 116655 0-0
C 10-03-2018 08:45 Sarto JO12-1 DESK JO12-1 116629 0-0
C 10-03-2018 08:30 GJS JO12-1 Unitas'30 JO12-1 116541 0-0
C 10-03-2018 10:00 Heerjansdam JO12-1 Drechtstreek JO12-1 116450 0-0
C 10-03-2018 08:30 IFC JO12-1 MOC'17 JO12-1 116588 0-0
C 03-03-2018 12:00 Groen Wit JO12-1 TVC Breda JO12-1 116746 0-0
C 03-03-2018 08:30 ASWH JO12-1 IFC JO12-1 138644 0-0
C 03-03-2018 08:30 Drechtstreek JO12-1 BSC JO12-1 116483 0-0
C 03-03-2018 09:45 MOC'17 JO12-1 GJS JO12-1 116235 0-0
C 03-03-2018 11:15 Unitas'30 JO12-1 Sarto JO12-1 116369 0-0
C 27-02-2018 19:00 Groen Wit JO12-1 MOC'17 JO12-1 116263 0-0
C 24-02-2018 10:30 Heerjansdam JO12-1 Groen Wit JO12-1 116509 0-0
C 24-02-2018 12:00 Sarto JO12-1 Oranje Wit JO12-2 116735 0-0
C 24-02-2018 09:45 MOC'17 JO12-1 ASWH JO12-1 138648 0-0
C 24-02-2018 13:00 TVC Breda JO12-1 BSC JO12-1 116320 0-0
C 24-02-2018 08:30 IFC JO12-1 Unitas'30 JO12-1 116726 0-0
C 19-02-2018 19:00 GJS JO12-1 DESK JO12-1 116283 2-6
C 17-02-2018 11:45 DESK JO12-1 Unitas'30 JO12-1 116428 2-5
C 17-02-2018 08:30 Drechtstreek JO12-1 GJS JO12-1 116228 3-0
C 17-02-2018 11:00 BSC JO12-1 Sarto JO12-1 116582 0-0
C 17-02-2018 13:00 TVC Breda JO12-1 ASWH JO12-1 138650 0-0
C 17-02-2018 09:45 Oranje Wit JO12-2 IFC JO12-1 116337 3-1
C 10-02-2018 09:45 Oranje Wit JO12-2 Heerjansdam JO12-1 116404 4-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 12:45 SC 't Zand JO12-1G MOC'17 JO12-1 69218 0-0
C 09-12-2017 10:30 TSC JO12-1 Drechtstreek JO12-1 69141 14-0
C 09-12-2017 10:00 Unitas'30 JO12-1 FC Engelen JO12-1 69219 0-3
C 09-12-2017 09:45 JVOZ JO12-1 JEKA JO12-1 68854 0-8
C 09-12-2017 08:30 Oranje Wit JO12-1 Dubbeldam JO12-1 69087 0-0
C 02-12-2017 08:30 Drechtstreek JO12-1 Oranje Wit JO12-1 68999 1-11
C 02-12-2017 09:00 Dubbeldam JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 68878 3-1
C 02-12-2017 09:45 MOC'17 JO12-1 RBC JO12-1 69256 0-2
C 02-12-2017 09:45 FC Engelen JO12-1 JVOZ JO12-1 69113 3-0
C 02-12-2017 11:15 JEKA JO12-1 Unitas'30 JO12-1 69011 0-0
C 25-11-2017 09:45 Oranje Wit JO12-1 MOC'17 JO12-1 69130 6-1
C 25-11-2017 09:45 JVOZ JO12-1 Drechtstreek JO12-1 68871 4-0
C 25-11-2017 10:30 TSC JO12-1 FC Engelen JO12-1 68971 3-1
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO12-1 Dubbeldam JO12-1 69181 0-3
C 25-11-2017 11:15 SC 't Zand JO12-1G RBC JO12-1 69068 1-5
C 18-11-2017 10:45 RBC JO12-1 Oranje Wit JO12-1 68921 1-4
C 18-11-2017 11:15 JEKA JO12-1 TSC JO12-1 69213 2-2
C 18-11-2017 10:15 Unitas'30 JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 68931 1-6
C 18-11-2017 09:45 MOC'17 JO12-1 JVOZ JO12-1 68920 2-1
C 18-11-2017 08:30 Drechtstreek JO12-1 FC Engelen JO12-1 68914 0-5
C 11-11-2017 08:30 Oranje Wit JO12-1 Unitas'30 JO12-1 69051 8-0
C 11-11-2017 09:45 JVOZ JO12-1 Dubbeldam JO12-1 68979 4-3
C 11-11-2017 09:45 FC Engelen JO12-1 JEKA JO12-1 69257 1-2
C 11-11-2017 10:30 TSC JO12-1 RBC JO12-1 68911 3-3
C 11-11-2017 11:15 SC 't Zand JO12-1G Drechtstreek JO12-1 69073 3-1
C 04-11-2017 11:15 SC 't Zand JO12-1G JEKA JO12-1 68928 1-2
C 04-11-2017 12:30 RBC JO12-1 FC Engelen JO12-1 68937 4-1
C 04-11-2017 09:45 MOC'17 JO12-1 Dubbeldam JO12-1 69223 3-3
C 04-11-2017 09:45 Oranje Wit JO12-1 TSC JO12-1 69135 2-1
C 04-11-2017 10:00 Unitas'30 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 69200 3-4
C 28-10-2017 12:00 JEKA JO12-1 Oranje Wit JO12-1 69033 0-5
C 28-10-2017 10:30 TSC JO12-1 JVOZ JO12-1 69066 9-0
C 28-10-2017 09:45 FC Engelen JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 68769 4-0
C 28-10-2017 09:00 Dubbeldam JO12-1 RBC JO12-1 69211 3-1
C 28-10-2017 08:30 Drechtstreek JO12-1 MOC'17 JO12-1 69228 3-4
C 14-10-2017 09:00 Dubbeldam JO12-1 FC Engelen JO12-1 68961 3-3
C 14-10-2017 09:45 MOC'17 JO12-1 JEKA JO12-1 68818 1-6
C 14-10-2017 09:45 Oranje Wit JO12-1 JVOZ JO12-1 68853 10-2
C 14-10-2017 12:30 RBC JO12-1 Drechtstreek JO12-1 69010 4-0
C 14-10-2017 10:00 Unitas'30 JO12-1 TSC JO12-1 68987 0-8
r 14-10-2017 12:45 SC 't Zand JO12-1G ASWH JO12-1 69022 0-0
C 07-10-2017 10:30 TSC JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 69231 4-0
C 07-10-2017 08:30 Drechtstreek JO12-1 Dubbeldam JO12-1 69251 1-6
r 07-10-2017 08:30 ASWH JO12-1 Oranje Wit JO12-1 68862 0-0
C 07-10-2017 09:45 FC Engelen JO12-1 MOC'17 JO12-1 68755 8-0
C 07-10-2017 09:45 JVOZ JO12-1 Unitas'30 JO12-1 68833 1-1
C 07-10-2017 11:30 JEKA JO12-1 RBC JO12-1 69176 5-5
r 30-09-2017 08:30 Drechtstreek JO12-1 ASWH JO12-1 68932 0-0
C 30-09-2017 09:00 Dubbeldam JO12-1 JEKA JO12-1 68918 2-1
C 30-09-2017 09:45 MOC'17 JO12-1 TSC JO12-1 68824 0-14
C 30-09-2017 09:45 FC Engelen JO12-1 Oranje Wit JO12-1 69162 1-4
C 30-09-2017 10:45 RBC JO12-1 Unitas'30 JO12-1 69110 3-0
C 30-09-2017 12:45 SC 't Zand JO12-1G JVOZ JO12-1 69071 3-3
C 23-09-2017 11:00 JEKA JO12-1 Drechtstreek JO12-1 69226 6-1
C 23-09-2017 09:45 JVOZ JO12-1 RBC JO12-1 69094 0-9
C 23-09-2017 10:15 Unitas'30 JO12-1 MOC'17 JO12-1 69132 8-3
C 23-09-2017 08:30 TSC JO12-1 Dubbeldam JO12-1 69159 5-2
C 23-09-2017 09:45 Oranje Wit JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 69153 4-2
r 23-09-2017 09:30 ASWH JO12-1 FC Engelen JO12-1 69129 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO12-1 12 11 0 1 33 54 21 33 0
2 Oranje Wit JO12-2 12 9 1 2 28 50 15 35 0
3 Sarto JO12-1 12 7 2 3 23 35 19 16 0
4 BSC JO12-1 12 7 1 4 22 39 35 4 0
5 TVC Breda JO12-1 12 7 0 5 21 49 31 18 0
6 Unitas'30 JO12-1 12 7 0 5 21 43 30 13 0
7 IFC JO12-1 12 6 0 6 18 41 31 10 0
8 MOC'17 JO12-1 12 5 1 6 16 47 34 13 0
9 Drechtstreek JO12-1 12 5 1 6 16 30 34 -4 0
10 DESK JO12-1 12 3 1 8 10 27 36 -9 0
11 Heerjansdam JO12-1 12 3 1 8 10 27 52 -25 0
12 ASWH JO12-1 11 3 0 8 9 18 41 -23 0
13 GJS JO12-1 11 0 0 11 0 7 88 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO12-1 2 2 0 0 6 8 2 6 0
2 Unitas'30 JO12-1 2 1 0 1 3 6 6 0 0
3 JEKA JO12-2 2 0 0 2 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oranje Wit JO12-1 9 9 0 0 27 54 9 45 0
2 TSC JO12-1 10 7 2 1 23 63 10 53 0
3 RBC JO12-1 10 6 2 2 20 37 17 20 0
4 JEKA JO12-1 9 5 2 2 17 32 18 14 0
5 Dubbeldam JO12-1 9 5 2 2 17 28 19 9 0
6 FC Engelen JO12-1 10 5 1 4 16 30 16 14 0
7 JVOZ JO12-1 10 2 2 6 8 15 48 -33 0
8 SC 't Zand JO12-1G 9 2 1 6 7 17 27 -10 0
9 MOC'17 JO12-1 9 2 1 6 7 14 51 -37 0
10 Unitas'30 JO12-1 9 1 1 7 4 13 39 -26 0
11 Drechtstreek JO12-1 10 1 0 9 3 11 60 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:45 - 20:00 2 B 9 Team training Unitas'30 JO12-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 01-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 08-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 15-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 22-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 29-08-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 05-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 12-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 19-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 26-09-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 03-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 10-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 17-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 24-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 31-10-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 07-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 14-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 21-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 28-11-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 05-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 12-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 19-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 26-12-17 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 02-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 09-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 16-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 23-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 30-01-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 06-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 13-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 20-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 27-02-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 06-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 13-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 20-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 27-03-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 03-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 10-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 17-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 24-04-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 01-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 08-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 15-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 22-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 29-05-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 05-06-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
di 12-06-18 18:45 - 20:00 2 B Team training Unitas'30 JO12-1
donderdag 19:00 - 20:00 3 B 9 Team training Unitas'30 JO12-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 10-08-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 17-08-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 24-08-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 31-08-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 07-09-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 14-09-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 21-09-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 28-09-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 05-10-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 12-10-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 19-10-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 26-10-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 02-11-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 09-11-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 16-11-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 23-11-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 30-11-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 07-12-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 14-12-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 21-12-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 28-12-17 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 04-01-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 11-01-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 18-01-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 25-01-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 01-02-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 08-02-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 15-02-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 22-02-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 01-03-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 08-03-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 15-03-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 22-03-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 29-03-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 05-04-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 12-04-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 19-04-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 26-04-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 03-05-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 10-05-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 17-05-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 24-05-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 31-05-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 07-06-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5
do 14-06-18 18:45 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO15-5

Berichten



Terug naar boven