Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-4

Teamleden

Spelers
Cas van Dun Keeper      
Lex Aanraad        
Yoran Brosens        
Tariq Chami        
Mert Dogan        
Bram van Dravik        
Gor Hajrapetyan        
Stan Klein Paste        
Thijs Mackenbach        
Luuk Meulenberg        
Rishan Ramdjiawan        
Niek Ros        
Wouter Smulders        
Wassim Tahbout        
Bas Voermans        
 
Overige teamleden
Ronald van Dravik Leider
Giovanni Sacharias Assistent-trainer
Edward Vlugt Trainer/Coach
Richard Dingenouts Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 12:00 Unitas'30 JO13-4 Boeimeer JO13-4 113403 0-0
C 24-03-2018 10:30 ONI JO13-1G Advendo JO13-2G 115282 0-0
C 24-03-2018 10:00 DIA JO13-3 SCO JO13-3 115472 0-0
C 24-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-5 TSC JO13-5G 115606 0-0
C 24-03-2018 08:30 Baronie JO13-8 Madese Boys JO13-3 115524 0-0
C 17-03-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Advendo JO13-2G 113117 0-0
C 17-03-2018 08:30 TSC JO13-5G Madese Boys JO13-3 114146 0-0
C 17-03-2018 10:00 DIA JO13-3 Beek Vooruit JO13-5 115381 0-0
C 17-03-2018 10:00 Rijen JO13-4 Unitas'30 JO13-4 113352 0-0
C 17-03-2018 11:00 SCO JO13-3 ONI JO13-1G 113098 0-0
C 10-03-2018 11:30 Advendo JO13-2G TSC JO13-5G 111839 0-0
C 10-03-2018 10:30 ONI JO13-1G JEKA JO13-7 115846 0-0
C 10-03-2018 10:15 Baronie JO13-8 Rijen JO13-4 114758 0-0
C 10-03-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 DIA JO13-3 113404 0-0
C 10-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-5 Boeimeer JO13-4 114256 0-0
C 10-03-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 SCO JO13-3 113133 0-0
C 03-03-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 TSC JO13-5G 113006 0-0
C 03-03-2018 09:30 JEKA JO13-7 Madese Boys JO13-3 112219 0-0
C 03-03-2018 10:00 Rijen JO13-4 ONI JO13-1G 112715 0-0
C 03-03-2018 10:00 DIA JO13-3 Baronie JO13-8 113438 0-0
C 03-03-2018 13:00 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-5 113797 0-0
C 03-03-2018 11:00 SCO JO13-3 Advendo JO13-2G 112006 0-0
C 24-02-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 Boeimeer JO13-4 114854 0-0
C 24-02-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-5 Rijen JO13-4 114974 0-0
C 24-02-2018 10:30 ONI JO13-1G DIA JO13-3 114413 0-0
C 24-02-2018 11:30 Advendo JO13-2G JEKA JO13-7 114003 0-0
C 24-02-2018 08:30 Baronie JO13-8 Unitas'30 JO13-4 112899 0-0
C 24-02-2018 08:30 TSC JO13-5G SCO JO13-3 112340 0-0
C 17-02-2018 11:00 Rijen JO13-4 DIA JO13-3 113387 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 19:00 VCW JO13-1 VVR JO13-2 67695 0-0
C 16-12-2017 11:30 Unitas'30 JO13-4 Rhelico JO13-3 99515 3-1
C 16-12-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Advendo JO13-2G 66432 1-5
C 09-12-2017 08:30 Baronie JO13-8 Unitas'30 JO13-4 89563 4-1
C 09-12-2017 11:30 Advendo JO13-2G VCW JO13-1 65041 3-5
C 09-12-2017 11:30 Beek Vooruit JO13-5 Rood-Wit W JO13-2 64452 11-2
C 09-12-2017 09:30 Internos JO13-3 VVR JO13-2 65393 1-1
C 09-12-2017 08:45 Moerse Boys JO13-2 Bavel JO13-4 93505 5-0
C 02-12-2017 09:00 VVR JO13-2 Moerse Boys JO13-2 65365 0-1
C 02-12-2017 11:30 Rhelico JO13-3 Beek Vooruit JO13-5 99524 2-2
C 02-12-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-2 TSC JO13-5G 93207 1-9
C 02-12-2017 10:15 Unitas'30 JO13-4 Advendo JO13-2G 66427 7-1
C 02-12-2017 11:00 Bavel JO13-4 Baronie JO13-8 93504 1-10
C 02-12-2017 12:00 VCW JO13-1 Internos JO13-3 67981 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO13-3 11 10 0 1 30 68 17 51 0
2 Beek Vooruit JO13-5 11 9 0 2 27 51 15 36 0
3 Unitas'30 MO13-1 11 8 1 2 25 23 15 8 0
4 TSC JO13-5G 11 6 1 4 19 49 40 9 0
5 ONI JO13-1G 11 6 0 5 18 48 27 21 0
6 Baronie JO13-8 11 5 1 5 16 45 51 -6 0
7 Unitas'30 JO13-4 11 4 2 5 14 27 37 -10 0
8 Madese Boys JO13-3 11 4 2 5 14 29 45 -16 0
9 Advendo JO13-2G 11 3 0 8 9 36 55 -19 0
10 Rijen JO13-4 11 3 0 8 9 32 58 -26 0
11 Boeimeer JO13-4 11 2 2 7 8 29 49 -20 0
12 SCO JO13-3 11 1 1 9 4 21 49 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-4 2 2 0 0 6 6 0 6 0
2 Unitas'30 JO13-4 2 1 0 1 3 2 1 1 0
3 DSE JO13-3 2 0 0 2 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCW JO13-1 9 9 0 0 27 77 11 66 0
2 Beek Vooruit JO13-5 11 7 1 3 22 54 27 27 0
3 Baronie JO13-8 10 7 0 3 21 57 25 32 0
4 TSC JO13-5G 10 7 0 3 21 54 29 25 0
5 Advendo JO13-2G 11 7 0 4 21 45 36 9 0
6 Unitas'30 JO13-4 11 6 0 5 18 32 29 3 0
7 VVR JO13-2 10 5 1 4 16 28 19 9 0
8 Moerse Boys JO13-2 11 4 0 7 12 30 52 -22 0
9 Rhelico JO13-3 8 3 1 4 10 26 20 6 0
10 Rood-Wit W JO13-2 11 2 1 8 7 19 71 -52 0
11 Bavel JO13-4 10 1 0 9 3 13 67 -54 0
12 Internos JO13-3 10 0 2 8 2 9 58 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 2 A 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-08-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 14-08-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 21-08-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 28-08-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:00 - 20:00 2 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 4B2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 30-08-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:00 - 20:00 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven