Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-3

Teamleden

Spelers
Tom van Aert Keeper      
Swaraj Bhagwat        
Luca Breewel        
Ogulcan Demir        
Levi van Dijk        
Jim Fernandez Castillo        
Mauro van Hulst        
Daan Kokke        
Jim Oostvogels        
Huseyin Ozcelik        
Sven Peetoom        
Wouter Rompa        
Jeffrey Sep        
Thijn van de Wiel        
Julian van der Woude        
 
Overige teamleden
Adem Ozcelik Leider
Tijn Kokke Assistent-trainer
Pepijn Rompa Assistent-trainer
Jurgen Rompa Trainer/Coach
Richard Dingenouts Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 06-06-2018 19:00 Jubileumtoernooi DSE Unitas'30 JO13-3 18:05
T 15-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO13-3 Unitas'30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 SC Gastel JO13-2 J. F.H. (Joeri) Stallinga 112209 1 - 7
C 19-05-2018 09:45 Victoria'03 JO13-2 Unitas'30 JO13-3 M.C.A. (Mariella) Aarsman 112949 4 - 3
C 15-05-2018 19:00 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-2 M.J.C. (Maurice) Hermus 112437 5 - 6
C 12-05-2018 10:00 Klundert JO13-3 Unitas'30 JO13-3 M. (Melvin) Marcus 112744 6 - 5
C 05-05-2018 10:00 Achtmaal JO13-1 Unitas'30 JO13-3 F.J.J.M. (Femke) vanBekhoven 112064 2 - 1
C 25-04-2018 18:30 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-3 C.A. (Cees) Nouws 112144 1 - 4
C 21-04-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 SEOLTO JO13-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 113447 3 - 3
C 14-04-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Beek Vooruit JO13-3 J. (Jan) Heijnen 115791 5 - 1
C 07-04-2018 10:45 De Fendert JO13-2 Unitas'30 JO13-3 K. (Kees) Rombouts 111992 2 - 1
T 02-04-2018 10:30 Ommoord Unitas'30 JO13-3
C 24-03-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 T. (Ton) van derCorput 115293 4 - 1
C 10-03-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-2 Nouws, Gijs 113405 6 - 2
V 03-03-2018 afgelast Unitas'30 JO12-2 Unitas'30 JO13-3
V 17-02-2018 10:00 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-3
V 03-02-2018 08:45 RFC JO13-3 Unitas'30 JO13-3
V 27-01-2018 11:15 Voab JO13-4 Unitas'30 JO13-3
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO13-3 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 Blom, Lorenzo 65303 5 - 2
C 02-12-2017 09:30 Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-3 Aerts, Rody 65704 2 - 3
C 25-11-2017 09:50 Unitas'30 JO13-3 Boeimeer JO13-3 Klaassen, Thomas 95113 4 - 3
C 18-11-2017 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-3 Hal, John van 64450 2 - 1
C 11-11-2017 10:00 Unitas'30 JO13-3 Groen Wit JO13-2 Machielse, J. (Jan) 67585 11 - 1
C 04-11-2017 11:45 Unitas'30 JO13-3 The Gunners JO13-2 Sprenkels, Robin 65729 1 - 0
C 28-10-2017 09:00 JEKA JO13-6 Unitas'30 JO13-3 Boxtel, Mischa van 65228 2 - 3
C 14-10-2017 11:15 Unitas'30 JO13-3 Advendo JO13-1 Dingenouts, Dennis 66011 2 - 5
C 07-10-2017 10:00 EBOH JO13-2 Unitas'30 JO13-3 Jong, Theo de 90203 0 - 12
C 30-09-2017 09:30 TVC Breda JO13-2 Unitas'30 JO13-3 67772 5 - 5
C 23-09-2017 13:45 Unitas'30 JO13-3 Baronie JO13-5 68136 9 - 1
B 16-09-2017 09:45 MOC'17 JO13-3 Unitas'30 JO13-3 10050 2 - 9
B 09-09-2017 11:30 DSE JO13-1 Unitas'30 JO13-3 9739 3 - 3
V 03-09-2017 13:00 Unitas'30 JO12-1 Unitas'30 JO13-3
B 02-09-2017 10:00 Unitas'30 JO13-3 Cluzona JO13-2 9314 8 - 0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 12:00 Achtmaal JO13-1 De Fendert JO13-2 111999 0-0
C 24-03-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 115293 0-0
C 24-03-2018 10:00 SEOLTO JO13-1 Victoria'03 JO13-2 115776 0-0
C 24-03-2018 10:00 DSE JO13-2 SC Gastel JO13-2 114844 0-0
C 24-03-2018 10:00 Klundert JO13-3 Beek Vooruit JO13-3 115025 0-0
C 24-03-2018 09:30 Internos JO13-2 Sprundel JO13-1 114489 0-0
C 17-03-2018 09:00 Victoria'03 JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 111961 0-0
C 17-03-2018 09:30 Internos JO13-2 DSE JO13-2 114235 0-0
C 17-03-2018 10:30 SC Gastel JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 112349 0-0
C 17-03-2018 10:45 De Fendert JO13-2 Klundert JO13-3 113879 0-0
C 17-03-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-3 112144 0-0
C 17-03-2018 12:00 Achtmaal JO13-1 SEOLTO JO13-1 115773 0-0
C 10-03-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 De Fendert JO13-2 112418 0-0
C 10-03-2018 10:00 DSE JO13-2 Achtmaal JO13-1 113187 0-0
C 10-03-2018 10:00 Klundert JO13-3 Sprundel JO13-1 111900 0-0
C 10-03-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-2 113405 0-0
C 10-03-2018 09:45 SEOLTO JO13-1 SC Gastel JO13-2 115853 0-0
C 10-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Victoria'03 JO13-2 112549 0-0
C 03-03-2018 09:30 Internos JO13-2 Klundert JO13-3 115787 0-0
C 03-03-2018 10:00 DSE JO13-2 SEOLTO JO13-1 115680 0-0
C 03-03-2018 10:30 SC Gastel JO13-2 Victoria'03 JO13-2 114667 0-0
C 03-03-2018 10:45 De Fendert JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 115476 0-0
C 03-03-2018 11:15 Sprundel JO13-1 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 113757 0-0
C 03-03-2018 12:00 Achtmaal JO13-1 Unitas'30 JO13-3 112064 0-0
C 24-02-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Sprundel JO13-1 113021 0-0
C 24-02-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 SC Gastel JO13-2 115597 0-0
C 24-02-2018 10:00 Klundert JO13-3 Achtmaal JO13-1 113988 0-0
C 24-02-2018 09:30 Victoria'03 JO13-2 De Fendert JO13-2 111932 0-0
C 24-02-2018 08:45 SEOLTO JO13-1 Internos JO13-2 115432 0-0
C 24-02-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-2 112437 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:00 Advendo JO13-1 Sprundel JO13-1 68455 3-6
C 16-12-2017 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 TVC Breda JO13-2 65696 0-0
C 16-12-2017 11:30 Groen Wit JO13-2 Boeimeer JO13-3 95105 7-4
C 09-12-2017 12:30 Advendo JO13-1 JEKA JO13-6 68444 4-5
C 09-12-2017 11:15 Sprundel JO13-1 EBOH JO13-2 90210 3-0
C 09-12-2017 10:00 Baronie JO13-5 Boeimeer JO13-3 95115 3-2
C 09-12-2017 08:45 The Gunners JO13-2 Internos JO13-2 65877 0-2
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO13-3 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 65303 5-2
C 09-12-2017 12:30 Groen Wit JO13-2 TVC Breda JO13-2 67887 2-12
C 02-12-2017 10:15 EBOH JO13-2 The Gunners JO13-2 90209 0-4
C 02-12-2017 12:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 Baronie JO13-5 65975 13-3
C 02-12-2017 11:00 TVC Breda JO13-2 Advendo JO13-1 67744 6-2
C 02-12-2017 10:00 Boeimeer JO13-3 Sprundel JO13-1 95114 0-0
C 02-12-2017 09:30 Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-3 65704 2-3
C 02-12-2017 09:00 JEKA JO13-6 Groen Wit JO13-2 68260 0-0
C 25-11-2017 08:30 Baronie JO13-5 Sprundel JO13-1 65309 0-7
C 25-11-2017 13:15 Groen Wit JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 68520 0-4
C 25-11-2017 12:30 Advendo JO13-1 Internos JO13-2 64901 6-2
C 25-11-2017 08:30 The Gunners JO13-2 TVC Breda JO13-2 67835 1-4
C 25-11-2017 09:50 Unitas'30 JO13-3 Boeimeer JO13-3 95113 4-3
C 25-11-2017 10:30 EBOH JO13-2 JEKA JO13-6 90208 0-13
C 18-11-2017 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-3 64450 2-1
C 18-11-2017 10:30 JEKA JO13-6 The Gunners JO13-2 66638 10-2
C 18-11-2017 10:25 Groen Wit JO13-2 Baronie JO13-5 67102 1-5
C 18-11-2017 10:00 Boeimeer JO13-3 Advendo JO13-1 95112 1-3
C 18-11-2017 09:30 Internos JO13-2 TVC Breda JO13-2 64640 1-6
C 18-11-2017 12:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 EBOH JO13-2 90207 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO13-2 10 10 0 0 30 48 19 29 0
2 DSE JO13-2 11 7 0 4 21 32 37 -5 0
3 SC Gastel JO13-2 11 6 1 4 19 29 17 12 0
4 Beek Vooruit JO13-3 10 6 0 4 18 34 25 9 0
5 De Fendert JO13-2 11 6 0 5 18 34 33 1 0
6 SEOLTO JO13-1 11 4 3 4 15 26 35 -9 0
7 Sprundel JO13-1 9 4 1 4 13 19 26 -7 0
8 Unitas'30 JO13-3 11 4 1 6 13 38 35 3 0
9 Internos JO13-2 10 4 0 6 12 17 25 -8 0
10 Klundert JO13-3 11 4 0 7 12 39 37 2 0
11 Achtmaal JO13-1 10 3 0 7 9 22 28 -6 0
12 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 9 1 0 8 3 9 30 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO13-1 3 2 1 0 7 26 3 23 0
2 Unitas'30 JO13-3 3 2 1 0 7 20 5 15 0
3 Cluzona JO13-2 3 1 0 2 3 5 24 -19 0
4 MOC'17 JO13-3 3 0 0 3 0 5 24 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO13-6 10 9 0 1 27 60 15 45 0
2 TVC Breda JO13-2 10 8 1 1 25 48 20 28 0
3 Unitas'30 JO13-3 11 8 1 2 25 56 23 33 0
4 Sprundel JO13-1 10 8 0 2 24 36 14 22 0
5 Advendo JO13-1 11 6 1 4 19 41 30 11 0
6 Internos JO13-2 11 6 0 5 18 32 21 11 0
7 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 10 5 0 5 15 40 32 8 0
8 The Gunners JO13-2 11 4 0 7 12 35 37 -2 0
9 Baronie JO13-5 11 3 0 8 9 25 59 -34 0
10 Boeimeer JO13-3 10 2 0 8 6 23 35 -12 0
11 Groen Wit JO13-2 10 2 0 8 6 26 69 -43 0
12 EBOH JO13-2 11 0 1 10 1 1 68 -67 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:00 3 B 10 Team training Unitas'30 JO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 14-08-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 21-08-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 28-08-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 29-01-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 05-02-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 12-02-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 19-02-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 26-02-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 05-03-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 12-03-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 19-03-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 26-03-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 02-04-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 09-04-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 16-04-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 23-04-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 30-04-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 07-05-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 14-05-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 21-05-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 28-05-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 04-06-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
ma 11-06-18 19:00 - 20:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
woensdag 18:00 - 19:00 3 B 7 Team training Unitas'30 JO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 JO13-3
2017-2018 Unitas'30 JO13-3
10-03-2018

Berichten



Terug naar boven