Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0250 Onder 13 competitie (A-cat)

Unitas'30 JO13-1

Teamleden

Spelers
S├╝leyman Turan Keeper      
Tijs Arnouts        
Necati Ayrim        
Lars van Beek        
Stan van den Brekel        
Arda Demir        
Fadi El Allouchi        
Thomas de Jong        
Tom de Kinderen        
Jip Liebregts        
Jason Tshifita Longwa        
Tariq Oppier        
Neri Pereira Gaspar        
Wouter Roks        
Milan Valentijn        
 
Overige teamleden
Corne van Beek Leider
Ferdy Barendse Trainer/Coach
Gianni Tiebosch Trainer/Coach
Ron de Jong Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1
C 24-02-2018 10:00 Virtus JO13-1 VVGZ JO13-1
C 24-02-2018 10:00 Terneuzen JO13-1 Halsteren JO13-1
C 24-02-2018 12:15 Unitas'30 JO13-1 ASWH JO13-1
C 03-03-2018 10:00 VVGZ JO13-1 Dubbeldam JO13-1
C 03-03-2018 10:15 Halsteren JO13-1 Unitas'30 JO13-1
C 03-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Virtus JO13-1
C 10-03-2018 12:30 Dubbeldam JO13-1 Halsteren JO13-1
C 10-03-2018 10:30 Terneuzen JO13-1 ASWH JO13-1
C 10-03-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Wieldrecht JO13-1
C 10-03-2018 10:00 Virtus JO13-1 Papendrecht JO13-1
C 10-03-2018 09:45 VVGZ JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1
C 17-03-2018 09:30 Wieldrecht JO13-1 Virtus JO13-1
C 17-03-2018 10:30 Papendrecht JO13-1 VVGZ JO13-1
C 17-03-2018 10:30 ASWH JO13-1 Boeimeer JO13-1
C 17-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Dubbeldam JO13-1
C 17-03-2018 11:15 Unitas'30 JO13-1 Terneuzen JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 17-02-2018 11:30 Unitas'30 JO13-1 Madese Boys JO13-1 Jan Heijnen (S)
C 03-02-2018 10:30 ASWH JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Broekhuizen, Sjoerd 64339 2 - 2
V 27-01-2018 11:30 Unitas'30 JO13-1 Voab JO13-1 Gerwin Oomen (S) 5-1
B 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO13-1 JVOZ JO13-2 Oomen, Gerwin 100554 0 - 3
C 09-12-2017 13:00 Unitas'30 JO13-1 Boeimeer JO13-1 Luijt, Joep van 64126 2 - 0
C 02-12-2017 11:15 Virtus JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Wevers, Tom 64051 0 - 1
C 25-11-2017 10:15 Unitas'30 JO13-1 Dubbeldam JO13-1 Hermus, Koen 63966 4 - 0
V 20-11-2017 18:00 Unitas'30 JO13-1 Willem II JO12-1
C 18-11-2017 11:00 Zeelandia Middelburg JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Helleman, Niels van 64069 0 - 2
C 11-11-2017 11:45 Unitas'30 JO13-1 VVGZ JO13-1 Oomen, Gerwin 64078 2 - 0
C 28-10-2017 10:15 Terneuzen JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Saouib, M. (Mohamed) 64390 0 - 1
B 21-10-2017 10:45 RBC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 J.A.F. de Keizer 98581 1 - 1
V 14-10-2017 13:00 Nac Breda JO12-1 Unitas'30 JO13-1 2-3
C 07-10-2017 10:15 Unitas'30 JO13-1 Halsteren JO13-1 Hermus, Koen 64121 2 - 1
C 30-09-2017 08:30 Wieldrecht JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Tempelaar, H.J. (Henk) 64311 0 - 2
C 23-09-2017 12:00 Unitas'30 JO13-1 Papendrecht JO13-1 64379 4 - 0
B 16-09-2017 11:15 MOC'17 JO13-1 Unitas'30 JO13-1 10251 4 - 1
B 09-09-2017 12:30 Unitas'30 JO13-1 Halsteren JO13-1 9723 5 - 3
B 02-09-2017 08:30 Baronie JO13-2 Unitas'30 JO13-1 9135 0 - 2
V 30-08-2017 17:00 Unitas'30 JO13-1 Shrewsbury House U13 Jan Heijnen (S)
V 26-08-2017 10:00 Dia JO13-1 Unitas'30 JO13-1 0-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO13-1 JVOZ JO13-2 100554 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-02-2018 10:30 Papendrecht JO13-1 Boeimeer JO13-1 64074 2-1
C 17-02-2018 10:00 Wieldrecht JO13-1 Terneuzen JO13-1 63963 3-1
C 10-02-2018 12:30 Dubbeldam JO13-1 Papendrecht JO13-1 64403 0-2
C 03-02-2018 10:30 ASWH JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64339 2-2
C 16-12-2017 10:30 ASWH JO13-1 VVGZ JO13-1 64193 4-5
C 09-12-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Virtus JO13-1 63992 1-0
C 09-12-2017 10:00 Terneuzen JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64252 4-3
C 09-12-2017 10:15 Wieldrecht JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64001 0-0
C 09-12-2017 13:00 Unitas'30 JO13-1 Boeimeer JO13-1 64126 2-0
C 02-12-2017 09:45 VVGZ JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64250 1-5
C 02-12-2017 13:00 Boeimeer JO13-1 Halsteren JO13-1 64150 1-1
C 02-12-2017 11:15 Virtus JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64051 0-1
C 02-12-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Papendrecht JO13-1 64277 5-1
C 02-12-2017 12:30 Dubbeldam JO13-1 ASWH JO13-1 64320 2-3
C 25-11-2017 08:30 Wieldrecht JO13-1 Papendrecht JO13-1 64154 4-1
C 25-11-2017 11:00 ASWH JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64073 2-1
C 25-11-2017 10:15 Unitas'30 JO13-1 Dubbeldam JO13-1 63966 4-0
C 25-11-2017 10:15 Halsteren JO13-1 VVGZ JO13-1 64225 2-2
C 25-11-2017 13:00 Terneuzen JO13-1 Virtus JO13-1 64293 4-0
C 18-11-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64369 2-3
C 18-11-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 ASWH JO13-1 64162 1-1
C 18-11-2017 11:00 Zeelandia Middelburg JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64069 0-2
C 18-11-2017 11:30 Boeimeer JO13-1 Terneuzen JO13-1 64281 3-1
C 18-11-2017 09:00 Dubbeldam JO13-1 Virtus JO13-1 64167 4-0
C 11-11-2017 11:00 ASWH JO13-1 Halsteren JO13-1 64059 1-0
C 11-11-2017 11:45 Unitas'30 JO13-1 VVGZ JO13-1 64078 2-0
C 11-11-2017 10:00 Terneuzen JO13-1 Papendrecht JO13-1 64202 6-0
C 11-11-2017 11:15 Virtus JO13-1 Boeimeer JO13-1 64088 2-2
C 11-11-2017 08:30 Wieldrecht JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64382 11-0
C 04-11-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 VVGZ JO13-1 64327 1-1
C 04-11-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 Virtus JO13-1 64240 5-0
C 04-11-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64192 2-0
C 04-11-2017 12:30 ASWH JO13-1 Terneuzen JO13-1 64138 3-0
C 04-11-2017 10:00 Wieldrecht JO13-1 Boeimeer JO13-1 64347 5-1
C 28-10-2017 10:00 Boeimeer JO13-1 ASWH JO13-1 64332 3-3
C 28-10-2017 10:00 Virtus JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64005 0-7
C 28-10-2017 10:15 Terneuzen JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64390 0-1
C 28-10-2017 09:45 VVGZ JO13-1 Papendrecht JO13-1 64297 6-1
C 28-10-2017 12:30 Dubbeldam JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64190 2-4
C 14-10-2017 10:15 VVGZ JO13-1 Virtus JO13-1 64031 11-1
C 14-10-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Boeimeer JO13-1 64165 5-0
C 14-10-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64375 2-2
C 14-10-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Terneuzen JO13-1 64026 0-4
C 07-10-2017 10:00 Boeimeer JO13-1 Papendrecht JO13-1 64149 2-3
C 07-10-2017 10:00 Virtus JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64274 0-8
C 07-10-2017 11:00 Terneuzen JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64409 2-4
C 07-10-2017 10:15 Unitas'30 JO13-1 Halsteren JO13-1 64121 2-1
C 07-10-2017 12:30 Dubbeldam JO13-1 VVGZ JO13-1 64359 0-3
C 30-09-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Terneuzen JO13-1 64032 3-3
C 30-09-2017 08:30 Wieldrecht JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64311 0-2
C 30-09-2017 10:00 Virtus JO13-1 ASWH JO13-1 63958 0-7
C 30-09-2017 12:30 VVGZ JO13-1 Boeimeer JO13-1 64270 0-3
C 30-09-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 Halsteren JO13-1 63972 1-2
C 23-09-2017 11:45 Halsteren JO13-1 Zeelandia Middelb. JO13-1 63978 3-3
C 23-09-2017 12:00 Unitas'30 JO13-1 Papendrecht JO13-1 64379 4-0
C 23-09-2017 10:00 Terneuzen JO13-1 VVGZ JO13-1 64203 1-1
C 23-09-2017 10:15 ASWH JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64183 1-1
C 23-09-2017 11:30 Boeimeer JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64325 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-1 10 9 1 0 28 22 3 19 0
2 Wieldrecht JO13-1 11 8 2 1 26 43 11 32 0
3 ASWH JO13-1 10 5 4 1 19 27 15 12 0
4 Zeelandia Middelburg JO13-1 10 4 4 2 16 30 14 16 0
5 VVGZ JO13-1 10 4 3 3 15 30 20 10 0
6 Terneuzen JO13-1 11 4 2 5 14 26 21 5 0
7 Papendrecht JO13-1 12 4 2 6 14 19 33 -14 0
8 Halsteren JO13-1 10 3 3 4 12 14 17 -3 0
9 Boeimeer JO13-1 11 3 3 5 12 21 27 -6 0
10 Dubbeldam JO13-1 11 1 1 9 4 16 40 -24 0
11 Virtus JO13-1 10 0 1 9 1 3 50 -47 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 17:30 - 18:45 2 B 8 Team training Unitas'30 JO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 01-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 08-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 15-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 22-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 29-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 05-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 12-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 19-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 26-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 03-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 10-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 17-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 24-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 31-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 07-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 14-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 21-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 28-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 05-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 12-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 19-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 26-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 02-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 09-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 16-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 23-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 30-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 06-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 13-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 20-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 27-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 06-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 13-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 20-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 27-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 03-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 10-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 17-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 24-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 01-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 08-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 15-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 22-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 29-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 05-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
di 12-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
donderdag 17:30 - 18:45 2 B 8 Team training Unitas'30 JO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 03-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 10-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 17-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 24-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 31-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 07-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 14-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 21-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 28-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 05-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 12-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 19-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 26-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 02-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 09-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 16-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 23-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 30-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 07-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 14-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 21-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 28-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 04-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 11-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 18-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 25-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 01-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 08-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 15-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 22-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 01-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 08-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 15-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 22-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 29-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 05-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 12-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 19-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 26-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 03-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 10-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 17-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 24-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 31-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 07-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
do 14-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training Unitas'30 JO13-1
www.unitas30.nl
2017-2018 Unitas'30 JO13-1 tegen NAC JO13-1
04-11-2017
2017-2018 Unitas'30 JO13-1
07-10-2017

Berichten



Terug naar boven