Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0250 Onder 13 competitie (A-cat)

Unitas'30 JO13-1

Teamleden

Spelers
S├╝leyman Turan Keeper      
Tijs Arnouts        
Necati Ayrim        
Lars van Beek        
Stan van den Brekel        
Arda Demir        
Fadi El Allouchi        
Thomas de Jong        
Tom de Kinderen        
Jip Liebregts        
Tariq Oppier        
Neri Pereira Gaspar        
Wouter Roks        
Milan Valentijn        
 
Overige teamleden
Corne van Beek Leider
Ferdy Barendse Trainer/Coach
Gianni Tiebosch Trainer/Coach
Ron de Jong Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO13-1 JVOZ JO13-2 100554 0-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 12:30 Dubbeldam JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64215 0-0
C 24-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 ASWH JO13-1 64383 0-0
C 24-03-2018 10:30 Papendrecht JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64104 0-0
C 24-03-2018 10:00 Virtus JO13-1 Terneuzen JO13-1 64329 0-0
C 24-03-2018 09:45 VVGZ JO13-1 Halsteren JO13-1 64309 0-0
C 17-03-2018 09:30 Wieldrecht JO13-1 Virtus JO13-1 64266 0-0
C 17-03-2018 10:30 Papendrecht JO13-1 VVGZ JO13-1 64352 0-0
C 17-03-2018 10:30 ASWH JO13-1 Boeimeer JO13-1 64010 0-0
C 17-03-2018 11:15 Unitas'30 JO13-1 Terneuzen JO13-1 63989 0-0
C 17-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64386 0-0
C 10-03-2018 09:45 VVGZ JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64068 0-0
C 10-03-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64204 0-0
C 10-03-2018 10:00 Virtus JO13-1 Papendrecht JO13-1 64400 0-0
C 10-03-2018 10:30 Terneuzen JO13-1 ASWH JO13-1 64344 0-0
C 10-03-2018 12:30 Dubbeldam JO13-1 Halsteren JO13-1 64324 0-0
C 03-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Virtus JO13-1 64362 0-0
C 03-03-2018 10:15 Halsteren JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64308 0-0
C 03-03-2018 10:00 VVGZ JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64127 0-0
C 24-02-2018 10:00 Terneuzen JO13-1 Halsteren JO13-1 64291 0-0
C 24-02-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64060 0-0
C 24-02-2018 12:15 Unitas'30 JO13-1 ASWH JO13-1 63982 0-0
C 24-02-2018 10:00 Virtus JO13-1 VVGZ JO13-1 64062 0-0
C 17-02-2018 10:30 Papendrecht JO13-1 Boeimeer JO13-1 64074 2-1
C 17-02-2018 10:00 Wieldrecht JO13-1 Terneuzen JO13-1 63963 3-1
C 10-02-2018 12:30 Dubbeldam JO13-1 Papendrecht JO13-1 64403 0-2
C 03-02-2018 10:30 ASWH JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64339 2-2
C 16-12-2017 10:30 ASWH JO13-1 VVGZ JO13-1 64193 4-5
C 09-12-2017 13:00 Unitas'30 JO13-1 Boeimeer JO13-1 64126 2-0
C 09-12-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Virtus JO13-1 63992 1-0
C 09-12-2017 10:00 Terneuzen JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64252 4-3
C 09-12-2017 10:15 Wieldrecht JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64001 0-0
C 02-12-2017 09:45 VVGZ JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64250 1-5
C 02-12-2017 13:00 Boeimeer JO13-1 Halsteren JO13-1 64150 1-1
C 02-12-2017 11:15 Virtus JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64051 0-1
C 02-12-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Papendrecht JO13-1 64277 5-1
C 02-12-2017 12:30 Dubbeldam JO13-1 ASWH JO13-1 64320 2-3
C 25-11-2017 13:00 Terneuzen JO13-1 Virtus JO13-1 64293 4-0
C 25-11-2017 10:15 Halsteren JO13-1 VVGZ JO13-1 64225 2-2
C 25-11-2017 10:15 Unitas'30 JO13-1 Dubbeldam JO13-1 63966 4-0
C 25-11-2017 11:00 ASWH JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64073 2-1
C 25-11-2017 08:30 Wieldrecht JO13-1 Papendrecht JO13-1 64154 4-1
C 18-11-2017 09:00 Dubbeldam JO13-1 Virtus JO13-1 64167 4-0
C 18-11-2017 11:30 Boeimeer JO13-1 Terneuzen JO13-1 64281 3-1
C 18-11-2017 11:00 Zeelandia Middelburg JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64069 0-2
C 18-11-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 ASWH JO13-1 64162 1-1
C 18-11-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64369 2-3
C 11-11-2017 08:30 Wieldrecht JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64382 11-0
C 11-11-2017 11:15 Virtus JO13-1 Boeimeer JO13-1 64088 2-2
C 11-11-2017 10:00 Terneuzen JO13-1 Papendrecht JO13-1 64202 6-0
C 11-11-2017 11:45 Unitas'30 JO13-1 VVGZ JO13-1 64078 2-0
C 11-11-2017 11:00 ASWH JO13-1 Halsteren JO13-1 64059 1-0
C 04-11-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 VVGZ JO13-1 64327 1-1
C 04-11-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 Virtus JO13-1 64240 5-0
C 04-11-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64192 2-0
C 04-11-2017 12:30 ASWH JO13-1 Terneuzen JO13-1 64138 3-0
C 04-11-2017 10:00 Wieldrecht JO13-1 Boeimeer JO13-1 64347 5-1
C 28-10-2017 10:00 Boeimeer JO13-1 ASWH JO13-1 64332 3-3
C 28-10-2017 10:00 Virtus JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64005 0-7
C 28-10-2017 10:15 Terneuzen JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64390 0-1
C 28-10-2017 09:45 VVGZ JO13-1 Papendrecht JO13-1 64297 6-1
C 28-10-2017 12:30 Dubbeldam JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64190 2-4
C 14-10-2017 10:15 VVGZ JO13-1 Virtus JO13-1 64031 11-1
C 14-10-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Boeimeer JO13-1 64165 5-0
C 14-10-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64375 2-2
C 14-10-2017 10:15 Halsteren JO13-1 Terneuzen JO13-1 64026 0-4
C 07-10-2017 10:00 Boeimeer JO13-1 Papendrecht JO13-1 64149 2-3
C 07-10-2017 10:00 Virtus JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 64274 0-8
C 07-10-2017 11:00 Terneuzen JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64409 2-4
C 07-10-2017 10:15 Unitas'30 JO13-1 Halsteren JO13-1 64121 2-1
C 07-10-2017 12:30 Dubbeldam JO13-1 VVGZ JO13-1 64359 0-3
C 30-09-2017 08:30 Wieldrecht JO13-1 Unitas'30 JO13-1 64311 0-2
C 30-09-2017 10:00 Virtus JO13-1 ASWH JO13-1 63958 0-7
C 30-09-2017 12:30 VVGZ JO13-1 Boeimeer JO13-1 64270 0-3
C 30-09-2017 10:30 Papendrecht JO13-1 Halsteren JO13-1 63972 1-2
C 30-09-2017 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Terneuzen JO13-1 64032 3-3
C 23-09-2017 11:30 Boeimeer JO13-1 Dubbeldam JO13-1 64325 5-3
C 23-09-2017 12:00 Unitas'30 JO13-1 Papendrecht JO13-1 64379 4-0
C 23-09-2017 10:00 Terneuzen JO13-1 VVGZ JO13-1 64203 1-1
C 23-09-2017 10:15 ASWH JO13-1 Wieldrecht JO13-1 64183 1-1
C 23-09-2017 11:45 Halsteren JO13-1 Zeelandia Middelb. JO13-1 63978 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JVOZ JO13-2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Unitas'30 JO13-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-1 20 16 3 1 51 46 10 36 0
2 Wieldrecht JO13-1 20 13 3 4 42 59 24 35 0
3 ASWH JO13-1 20 12 5 3 41 54 26 28 0
4 Zeelandia Middelburg JO13-1 20 11 5 4 38 61 25 36 0
5 Terneuzen JO13-1 20 11 4 5 37 63 33 30 0
6 VVGZ JO13-1 20 8 6 6 30 50 34 16 0
7 Halsteren JO13-1 20 6 4 10 22 37 45 -8 0
8 Papendrecht JO13-1 20 5 3 12 18 33 59 -26 0
9 Boeimeer JO13-1 20 4 3 13 15 27 57 -30 0
10 Dubbeldam JO13-1 20 3 3 14 12 31 74 -43 0
11 Virtus JO13-1 20 0 3 17 3 9 83 -74 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:30 - 18:45 2 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-07-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 01-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 08-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 15-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 22-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 29-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 05-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 12-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 19-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 26-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 03-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 10-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 17-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 24-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 31-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 07-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 14-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 21-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 28-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 05-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 12-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 19-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 26-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 02-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 09-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 16-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 23-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 30-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 06-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 13-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 20-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 27-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 06-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 13-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 20-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 27-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 03-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 10-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 17-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 24-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 01-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 08-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 15-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 22-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 29-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 05-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
di 12-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
donderdag 17:30 - 18:45 2 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 27-07-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 03-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 10-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 17-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 24-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 31-08-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 07-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 14-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 21-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 28-09-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 05-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 12-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 19-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 26-10-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 02-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 09-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 16-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 23-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 30-11-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 07-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 14-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 21-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 28-12-17 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 04-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 11-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 18-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 25-01-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 01-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 08-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 15-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 22-02-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 01-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 08-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 15-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 22-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 29-03-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 05-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 12-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 19-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 26-04-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 03-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 10-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 17-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 24-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 31-05-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 07-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door
do 14-06-18 17:30 - 18:45 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven