Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO10-1

Teamleden

Spelers
Thomas Goos Keeper      
Younes El Allouchi        
Noah van den Bergh        
Diego Boeren        
Jens van den Broek        
Ties Oomen        
Jaro van Oorschot        
Lars Rademaker        
Julian Schaliboom        
Matz van Vugt        
 
Overige teamleden
Jacco van den Bergh Leider
Adwan Boeren Leider
Jim Goosen Assistent-trainer
Justin Kwee Trainer/Coach
Amaar Nuur Trainer/Coach
Abdelouahid Ben Omar Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 05-05-2018 09:00 RBC JO10-2 Unitas'30 JO10-1 123061 08:15
C 12-05-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 JEKA JO10-1 122953 09:00
C 19-05-2018 09:15 SSW JO10-1 Unitas'30 JO10-1 123295 08:05
C 26-05-2018 08:30 Unitas'30 JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123641 07:45
C 02-06-2018 09:30 Baronie JO10-1 Unitas'30 JO10-1 123654 08:25
T 09-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO10-1 Unitas'30
T 24-06-2018 n.n.b. OJC ROSMALEN Unitas'30 JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 08:45 IFC JO10-1 Unitas'30 JO10-1 Kilic, E. (Emirhan) 123137 4 - 4
C 14-04-2018 08:30 TSC JO10-1 Unitas'30 JO10-1 122911 2 - 4
C 07-04-2018 08:30 Unitas'30 JO10-1 BSC JO10-1 Lambregts, Bas 123927 3 - 0
C 31-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 Drechtstreek JO10-1 Forsten, Diego 124329 5 - 2
C 24-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 RBC JO10-1 Lambregts, Bas 122774 5 - 1
C 10-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 UVV'40 JO10-1 Forsten, Diego 123584 8 - 1
V 03-03-2018 afgelast Unitas'30 JO10-1 Unitas'30 JO11-1
V 24-02-2018 afgelast Zwaluwe JO11-1 Unitas'30 JO10-1
V 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO10-1 Unitas'30 JO11-2 Spelbegeleider/Ouder (S)
V 03-02-2018 10:00 Moc'17 JO11-2 Unitas'30 JO10-1
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO10-1 Unitas'30 JO10-1
B 16-12-2017 09:00 RBC JO10-1 Unitas'30 JO10-1 100661 2 - 1
C 09-12-2017 08:30 Drechtstreek JO10-1 Unitas'30 JO10-1 91062 -
C 02-12-2017 09:45 Unitas'30 JO10-1 Bavel JO10-1 K.F.W. Witteveen 91056 4 - 1
C 25-11-2017 11:30 DSE JO10-1 Unitas'30 JO10-1 L. Elewout 76645 0 - 10
C 18-11-2017 09:45 Unitas'30 JO10-1 RBC JO10-1 R. Forsten 91045 0 - 1
C 11-11-2017 09:45 ASWH JO10-1 Unitas'30 JO10-1 H.J. Graaff 76981 3 - 8
C 04-11-2017 12:45 Baronie JO10-1 Unitas'30 JO10-1 91036 0 - 3
C 28-10-2017 10:00 Unitas'30 JO10-1 JEKA JO10-1 S. Rooij 91029 4 - 2
B 23-10-2017 18:30 Unitas'30 JO10-1 Halsteren JO10-1 D. Forsten 98860 9 - 0
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-1 RKsv RCD JO10-1 K.F.W. Witteveen 91023 7 - 1
C 07-10-2017 08:30 Oranje Wit JO10-1 Unitas'30 JO10-1 91017 1 - 10
C 30-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-1 RBC JO10-2 G. (Gijs) Nouws 91014 6 - 2
C 23-09-2017 10:00 TSC JO10-1 Unitas'30 JO10-1 91009 2 - 7
B 16-09-2017 11:00 Unitas'30 JO10-1 Terheijden JO10-1 29483 14 - 0
B 09-09-2017 12:45 Baronie JO10-2 Unitas'30 JO10-1 29479 2 - 8
B 02-09-2017 12:30 Unitas'30 JO10-1 DSE JO10-1 29476 14 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:00 BSC JO10-1 SSW JO10-1 122998 0-0
C 24-03-2018 10:00 TSC JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123516 0-0
C 24-03-2018 09:45 Drechtstreek JO10-1 Baronie JO10-1 124062 0-0
C 24-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 RBC JO10-1 122774 0-0
C 24-03-2018 09:30 JEKA JO10-1 IFC JO10-1 123195 0-0
C 24-03-2018 08:30 RBC JO10-2 UVV'40 JO10-1 123959 0-0
C 17-03-2018 08:30 Alblasserdam JO10-1 IFC JO10-1 123335 0-0
C 17-03-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 JEKA JO10-1 123816 0-0
C 17-03-2018 09:00 RBC JO10-2 BSC JO10-1 123351 0-0
C 17-03-2018 09:30 Baronie JO10-1 Unitas'30 JO10-1 123654 0-0
C 17-03-2018 09:45 SSW JO10-1 RBC JO10-1 123260 0-0
C 17-03-2018 11:00 Drechtstreek JO10-1 TSC JO10-1 122866 0-0
C 10-03-2018 11:00 BSC JO10-1 Drechtstreek JO10-1 122792 0-0
C 10-03-2018 10:00 TSC JO10-1 SSW JO10-1 124038 0-0
C 10-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 UVV'40 JO10-1 123584 0-0
C 10-03-2018 09:45 JEKA JO10-1 RBC JO10-2 124638 0-0
C 10-03-2018 08:45 IFC JO10-1 Baronie JO10-1 124245 0-0
C 10-03-2018 08:30 RBC JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123716 0-0
C 03-03-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 IFC JO10-1 124243 0-0
C 03-03-2018 09:00 RBC JO10-2 Unitas'30 JO10-1 123061 0-0
C 03-03-2018 09:15 SSW JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123574 0-0
C 03-03-2018 11:30 Baronie JO10-1 RBC JO10-1 122776 0-0
C 03-03-2018 08:30 Drechtstreek JO10-1 JEKA JO10-1 123956 0-0
C 03-03-2018 11:00 BSC JO10-1 TSC JO10-1 122712 0-0
C 24-02-2018 09:45 TSC JO10-1 RBC JO10-2 123081 0-0
C 24-02-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 Drechtstreek JO10-1 124329 0-0
C 24-02-2018 09:45 JEKA JO10-1 BSC JO10-1 123249 0-0
C 24-02-2018 09:00 RBC JO10-1 UVV'40 JO10-1 123439 0-0
C 24-02-2018 08:30 IFC JO10-1 SSW JO10-1 123718 0-0
C 24-02-2018 08:30 Alblasserdam JO10-1 Baronie JO10-1 124013 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:15 Bavel JO10-1 ASWH JO10-1 91013 4-4
C 16-12-2017 09:45 Drechtstreek JO10-1 DSE JO10-1 91038 7-1
C 09-12-2017 09:00 DSE JO10-1 RKsv RCD JO10-1 91058 2-9
C 09-12-2017 08:30 Drechtstreek JO10-1 Unitas'30 JO10-1 91062 0-0
C 09-12-2017 08:30 JEKA JO10-1 RBC JO10-1 91060 3-4
C 09-12-2017 09:45 ASWH JO10-1 RBC JO10-2 91061 0-0
C 09-12-2017 10:00 TSC JO10-1 Oranje Wit JO10-1 91059 10-1
C 09-12-2017 11:00 Bavel JO10-1 Baronie JO10-1 76631 3-5
C 02-12-2017 09:30 RBC JO10-1 TSC JO10-1 76311 2-0
C 02-12-2017 08:30 RKsv RCD JO10-1 ASWH JO10-1 75486 3-1
C 02-12-2017 09:45 Unitas'30 JO10-1 Bavel JO10-1 91056 4-1
C 02-12-2017 11:30 Baronie JO10-1 JEKA JO10-1 91055 0-3
C 02-12-2017 09:00 RBC JO10-2 DSE JO10-1 91057 3-1
C 02-12-2017 08:30 Oranje Wit JO10-1 Drechtstreek JO10-1 91054 0-7
C 29-11-2017 18:30 Baronie JO10-1 ASWH JO10-1 91043 3-1
C 25-11-2017 10:00 Bavel JO10-1 JEKA JO10-1 91049 0-11
C 25-11-2017 10:00 Drechtstreek JO10-1 Baronie JO10-1 91051 5-3
C 25-11-2017 11:30 DSE JO10-1 Unitas'30 JO10-1 76645 0-10
C 25-11-2017 09:00 RBC JO10-1 RBC JO10-2 91052 5-0
C 25-11-2017 09:45 ASWH JO10-1 Oranje Wit JO10-1 91053 5-1
C 25-11-2017 10:30 TSC JO10-1 RKsv RCD JO10-1 91050 3-1
C 18-11-2017 13:30 DSE JO10-1 Bavel JO10-1 91044 2-2
C 18-11-2017 09:45 JEKA JO10-1 Drechtstreek JO10-1 91047 1-0
C 18-11-2017 09:00 RBC JO10-2 TSC JO10-1 91046 0-4
C 18-11-2017 09:45 Oranje Wit JO10-1 RKsv RCD JO10-1 91048 0-3
C 18-11-2017 09:45 Unitas'30 JO10-1 RBC JO10-1 91045 0-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 09:00 RBC JO10-1 Unitas'30 JO10-1 100661 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 12:15 Baronie JO10-2 DSE JO10-1 29480 5-8
B 16-09-2017 11:00 Unitas'30 JO10-1 Terheijden JO10-1 29483 14-0
B 16-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-1 JEKA JO10-7 12313 0-0
B 16-09-2017 10:30 Groen Wit JO10-2 TVC Breda JO10-1 12223 0-0
B 09-09-2017 08:30 JEKA JO10-7 TVC Breda JO10-1 12461 0-0
B 09-09-2017 09:45 Unitas'30 JO10-1 Groen Wit JO10-2 12387 0-0
b 09-09-2017 12:45 Baronie JO10-2 Unitas'30 JO10-1 29479 2-8
b 09-09-2017 11:30 DSE JO10-1 Terheijden JO10-1 29482 8-4
B 02-09-2017 12:30 Unitas'30 JO10-1 DSE JO10-1 29476 14-1
B 02-09-2017 09:00 Terheijden JO10-1 Baronie JO10-2 29481 3-12
B 02-09-2017 08:30 TVC Breda JO10-1 Unitas'30 JO10-1 12273 0-0
B 02-09-2017 10:30 Groen Wit JO10-2 JEKA JO10-7 12214 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-1 6 6 0 0 18 34 6 28 0
2 Unitas'30 JO10-1 6 5 1 0 16 29 10 19 0
3 RBC JO10-1 7 4 1 2 13 21 17 4 0
4 BSC JO10-1 5 3 0 2 9 13 14 -1 0
5 Alblasserdam JO10-1 7 2 3 2 9 15 19 -4 0
6 UVV'40 JO10-1 8 2 2 4 8 19 21 -2 0
7 RBC JO10-2 4 2 1 1 7 14 13 1 0
8 Baronie JO10-1 6 2 1 3 7 15 13 2 0
9 TSC JO10-1 5 1 1 3 4 9 17 -8 0
10 Drechtstreek JO10-1 6 0 3 3 3 12 22 -10 0
11 IFC JO10-1 7 0 3 4 3 13 29 -16 0
12 SSW JO10-1 5 0 2 3 2 10 23 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 Halsteren JO10-1 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO10-1 11 10 0 1 30 51 11 40 0
2 Unitas'30 JO10-1 10 9 0 1 27 59 13 46 0
3 TSC JO10-1 11 9 0 2 27 54 20 34 0
4 JEKA JO10-1 10 7 0 3 21 55 21 34 0
5 Drechtstreek JO10-1 10 6 0 4 18 37 20 17 0
6 Baronie JO10-1 11 6 0 5 18 42 31 11 0
7 RBC JO10-2 10 5 0 5 15 26 32 -6 0
8 RKsv RCD JO10-1 11 4 0 7 12 30 42 -12 0
9 ASWH JO10-1 10 2 2 6 8 27 40 -13 0
10 DSE JO10-1 10 1 2 7 5 16 70 -54 0
11 Bavel JO10-1 11 1 2 8 5 19 58 -39 0
12 Oranje Wit JO10-1 11 0 0 11 0 10 68 -58 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO10-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Unitas'30 JO10-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-1 3 3 0 0 9 36 3 33 0
2 DSE JO10-1 3 2 0 1 6 17 23 -6 0
3 Baronie JO10-2 3 1 0 2 3 19 19 0 0
4 Terheijden JO10-1 3 0 0 3 0 7 34 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 4B2 15 Team training Unitas'30 JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 22-08-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 29-08-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 05-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 12-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 19-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 26-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 03-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 10-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 17-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 24-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 31-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 07-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 14-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 21-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 28-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 05-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 12-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 19-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 26-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 02-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 09-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 16-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 23-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 30-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 06-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 13-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 20-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 27-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 06-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 13-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 20-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 27-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 03-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 10-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 17-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 24-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 01-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 08-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 15-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 22-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 29-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 05-06-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
di 12-06-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
donderdag 18:00 - 19:00 4B2 14 Team training Unitas'30 JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 24-08-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 31-08-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 07-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 14-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 21-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 28-09-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 05-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 12-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 19-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 26-10-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 02-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 09-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 16-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 23-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 30-11-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 07-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 14-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 21-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 28-12-17 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 04-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 11-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 18-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 25-01-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 01-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 08-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 15-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 22-02-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 01-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 08-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 15-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 22-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 29-03-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 05-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 12-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 19-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 26-04-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 03-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 10-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 17-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 24-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 31-05-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 07-06-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
do 14-06-18 18:00 - 19:00 4B2 Team training Unitas'30 JO10-1
2017-2018 Unitas'30 JO10-1
10-03-2018

Berichten



Terug naar boven