0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO10-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Younes El Allouchi | |||||||
Diego Boeren | |||||||
Ties Oomen | |||||||
Jaro van Oorschot | |||||||
Lars Rademaker | |||||||
Matz van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jacco van den Bergh | Leider | ||||||
Adwan Boeren | Leider | ||||||
Justin Kwee | Trainer/Coach | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-03-2018 11:00 | BSC JO10-1 | SSW JO10-1 | 122998 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | TSC JO10-1 | Alblasserdam JO10-1 | 123516 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:45 | Drechtstreek JO10-1 | Baronie JO10-1 | 124062 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:45 | Unitas'30 JO10-1 | RBC JO10-1 | 122774 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | JEKA JO10-1 | IFC JO10-1 | 123195 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | RBC JO10-2 | UVV'40 JO10-1 | 123959 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | Alblasserdam JO10-1 | IFC JO10-1 | 123335 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | UVV'40 JO10-1 | JEKA JO10-1 | 123816 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | RBC JO10-2 | BSC JO10-1 | 123351 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:30 | Baronie JO10-1 | Unitas'30 JO10-1 | 123654 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | SSW JO10-1 | RBC JO10-1 | 123260 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 11:00 | Drechtstreek JO10-1 | TSC JO10-1 | 122866 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | BSC JO10-1 | Drechtstreek JO10-1 | 122792 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | TSC JO10-1 | SSW JO10-1 | 124038 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:45 | Unitas'30 JO10-1 | UVV'40 JO10-1 | 123584 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:45 | JEKA JO10-1 | RBC JO10-2 | 124638 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | IFC JO10-1 | Baronie JO10-1 | 124245 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | RBC JO10-1 | Alblasserdam JO10-1 | 123716 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:00 | UVV'40 JO10-1 | IFC JO10-1 | 124243 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:00 | RBC JO10-2 | Unitas'30 JO10-1 | 123061 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:15 | SSW JO10-1 | Alblasserdam JO10-1 | 123574 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 11:30 | Baronie JO10-1 | RBC JO10-1 | 122776 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | Drechtstreek JO10-1 | JEKA JO10-1 | 123956 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 11:00 | BSC JO10-1 | TSC JO10-1 | 122712 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:45 | TSC JO10-1 | RBC JO10-2 | 123081 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:45 | Unitas'30 JO10-1 | Drechtstreek JO10-1 | 124329 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:45 | JEKA JO10-1 | BSC JO10-1 | 123249 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:00 | RBC JO10-1 | UVV'40 JO10-1 | 123439 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 08:30 | IFC JO10-1 | SSW JO10-1 | 123718 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 08:30 | Alblasserdam JO10-1 | Baronie JO10-1 | 124013 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-12-2017 09:00 | RBC JO10-1 | Unitas'30 JO10-1 | 100661 | 2-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 11:15 | Bavel JO10-1 | ASWH JO10-1 | 91013 | 4-4 | ||
C | 16-12-2017 09:45 | Drechtstreek JO10-1 | DSE JO10-1 | 91038 | 7-1 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | DSE JO10-1 | RKsv RCD JO10-1 | 91058 | 2-9 | ||
C | 09-12-2017 08:30 | Drechtstreek JO10-1 | Unitas'30 JO10-1 | 91062 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 08:30 | JEKA JO10-1 | RBC JO10-1 | 91060 | 3-4 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | ASWH JO10-1 | RBC JO10-2 | 91061 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | TSC JO10-1 | Oranje Wit JO10-1 | 91059 | 10-1 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | Bavel JO10-1 | Baronie JO10-1 | 76631 | 3-5 | ||
C | 02-12-2017 09:30 | RBC JO10-1 | TSC JO10-1 | 76311 | 2-0 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | RKsv RCD JO10-1 | ASWH JO10-1 | 75486 | 3-1 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | Unitas'30 JO10-1 | Bavel JO10-1 | 91056 | 4-1 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Baronie JO10-1 | JEKA JO10-1 | 91055 | 0-3 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | RBC JO10-2 | DSE JO10-1 | 91057 | 3-1 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | Oranje Wit JO10-1 | Drechtstreek JO10-1 | 91054 | 0-7 | ||
C | 29-11-2017 18:30 | Baronie JO10-1 | ASWH JO10-1 | 91043 | 3-1 | ||
C | 25-11-2017 10:00 | Bavel JO10-1 | JEKA JO10-1 | 91049 | 0-11 | ||
C | 25-11-2017 10:00 | Drechtstreek JO10-1 | Baronie JO10-1 | 91051 | 5-3 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | DSE JO10-1 | Unitas'30 JO10-1 | 76645 | 0-10 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | RBC JO10-1 | RBC JO10-2 | 91052 | 5-0 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | ASWH JO10-1 | Oranje Wit JO10-1 | 91053 | 5-1 | ||
C | 25-11-2017 10:30 | TSC JO10-1 | RKsv RCD JO10-1 | 91050 | 3-1 | ||
C | 18-11-2017 13:30 | DSE JO10-1 | Bavel JO10-1 | 91044 | 2-2 | ||
C | 18-11-2017 09:45 | JEKA JO10-1 | Drechtstreek JO10-1 | 91047 | 1-0 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | RBC JO10-2 | TSC JO10-1 | 91046 | 0-4 | ||
C | 18-11-2017 09:45 | Oranje Wit JO10-1 | RKsv RCD JO10-1 | 91048 | 0-3 | ||
C | 18-11-2017 09:45 | Unitas'30 JO10-1 | RBC JO10-1 | 91045 | 0-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2017 12:15 | Baronie JO10-2 | DSE JO10-1 | 29480 | 5-8 | ||
B | 16-09-2017 11:00 | Unitas'30 JO10-1 | Terheijden JO10-1 | 29483 | 14-0 | ||
B | 16-09-2017 09:45 | Unitas'30 JO10-1 | JEKA JO10-7 | 12313 | 0-0 | ||
B | 16-09-2017 10:30 | Groen Wit JO10-2 | TVC Breda JO10-1 | 12223 | 0-0 | ||
B | 09-09-2017 08:30 | JEKA JO10-7 | TVC Breda JO10-1 | 12461 | 0-0 | ||
B | 09-09-2017 09:45 | Unitas'30 JO10-1 | Groen Wit JO10-2 | 12387 | 0-0 | ||
b | 09-09-2017 12:45 | Baronie JO10-2 | Unitas'30 JO10-1 | 29479 | 2-8 | ||
b | 09-09-2017 11:30 | DSE JO10-1 | Terheijden JO10-1 | 29482 | 8-4 | ||
B | 02-09-2017 12:30 | Unitas'30 JO10-1 | DSE JO10-1 | 29476 | 14-1 | ||
B | 02-09-2017 09:00 | Terheijden JO10-1 | Baronie JO10-2 | 29481 | 3-12 | ||
B | 02-09-2017 08:30 | TVC Breda JO10-1 | Unitas'30 JO10-1 | 12273 | 0-0 | ||
B | 02-09-2017 10:30 | Groen Wit JO10-2 | JEKA JO10-7 | 12214 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO10-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 58 | 16 | 42 | 0 |
2 | JEKA JO10-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 51 | 13 | 38 | 0 |
3 | RBC JO10-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 34 | 26 | 8 | 0 |
4 | TSC JO10-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 30 | 24 | 6 | 0 |
5 | BSC JO10-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 22 | 29 | -7 | 0 |
6 | Baronie JO10-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 27 | 26 | 1 | 0 |
7 | RBC JO10-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 28 | 35 | -7 | 0 |
8 | UVV'40 JO10-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 24 | 29 | -5 | 0 |
9 | SSW JO10-1 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 22 | 37 | -15 | 0 |
10 | Alblasserdam JO10-1 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 22 | 37 | -15 | 0 |
11 | Drechtstreek JO10-1 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 22 | 43 | -21 | 0 |
12 | IFC JO10-1 | 11 | 0 | 5 | 6 | 5 | 19 | 44 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
2 | Unitas'30 JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 9 | 0 |
2 | Halsteren JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC JO10-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 51 | 11 | 40 | 0 |
2 | Unitas'30 JO10-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 59 | 13 | 46 | 0 |
3 | TSC JO10-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 54 | 20 | 34 | 0 |
4 | JEKA JO10-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 55 | 21 | 34 | 0 |
5 | Drechtstreek JO10-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 37 | 20 | 17 | 0 |
6 | Baronie JO10-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 42 | 31 | 11 | 0 |
7 | RBC JO10-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 26 | 32 | -6 | 0 |
8 | RKsv RCD JO10-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 30 | 42 | -12 | 0 |
9 | ASWH JO10-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 27 | 40 | -13 | 0 |
10 | DSE JO10-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 16 | 70 | -54 | 0 |
11 | Bavel JO10-1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 19 | 58 | -39 | 0 |
12 | Oranje Wit JO10-1 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 10 | 68 | -58 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO10-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 36 | 3 | 33 | 0 |
2 | DSE JO10-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 17 | 23 | -6 | 0 |
3 | Baronie JO10-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 19 | 19 | 0 | 0 |
4 | Terheijden JO10-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 34 | -27 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 4B2 | 15 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 4B2 | 14 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|