Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-8

Teamleden

Spelers
Delano Frijters        
Mik van Hooff        
Dylan Hultermans        
Jépé Keijzer        
Tim Lauwerijssen        
Niek van der Made        
Senn Nooijens        
Luuk van de Put        
Luuk Verwijmeren        
 
Overige teamleden
Edwin Hultermans Trainer/Coach
Robbie van der Does Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 DVO'60 JO11-1
C 24-02-2018 08:45 Zwaluwe JO11-3 Rood-Wit W JO11-3
C 24-02-2018 10:15 Zundert JO11-3 Virtus JO11-3
C 24-02-2018 10:00 RSV JO11-3 Victoria'03 JO11-4
C 24-02-2018 10:15 DSE JO11-4 MOC'17 JO11-6
C 03-03-2018 11:15 Virtus JO11-3 DSE JO11-4
C 03-03-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-3 RSV JO11-3
C 03-03-2018 10:30 Victoria'03 JO11-4 Unitas'30 JO11-8
C 03-03-2018 09:30 DVO'60 JO11-1 Zwaluwe JO11-3
C 03-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-6 SEOLTO JO11-2
C 10-03-2018 10:00 RSV JO11-3 DVO'60 JO11-1
C 10-03-2018 09:00 Zundert JO11-3 Rood-Wit W JO11-3
C 10-03-2018 08:45 SEOLTO JO11-2 Victoria'03 JO11-4
C 10-03-2018 08:45 Zwaluwe JO11-3 Unitas'30 JO11-8
C 10-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-6 Virtus JO11-3
C 17-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 RSV JO11-3
C 17-03-2018 09:30 DVO'60 JO11-1 Zundert JO11-3
C 17-03-2018 10:15 Victoria'03 JO11-4 Zwaluwe JO11-3
C 17-03-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-3 DSE JO11-4
C 17-03-2018 11:15 Virtus JO11-3 SEOLTO JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 03-02-2018 afgelast Unitas'30 JO11-8 RFC JO11-4
C 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO11-8 DVO'60 JO11-2 F. Dartel 72277 2 - 2
C 02-12-2017 08:45 Zwaluwe JO11-3 Unitas'30 JO11-8 L.L. Kuiper 74537 3 - 3
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-8 Victoria'03 JO11-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 69506 2 - 4
C 18-11-2017 10:00 De Schutters JO11-1 Unitas'30 JO11-8 72349 4 - 2
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-8 Klundert JO11-2 R. Schenkel 70607 4 - 1
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-8 Boeimeer JO11-5 F. Dartel 69859 6 - 0
C 28-10-2017 10:45 ODIO JO11-1 Unitas'30 JO11-8 70243 7 - 1
C 07-10-2017 09:00 SC Gastel JO11-3 Unitas'30 JO11-8 72706 3 - 9
C 30-09-2017 11:00 Unitas'30 JO11-8 Prinsenland JO11-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 70453 8 - 2
C 23-09-2017 08:30 MOC'17 JO11-8 Unitas'30 JO11-8 74305 8 - 1
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 JO11-8 Sprundel JO11-2 . Leider (S) 11794 8 - 0
B 09-09-2017 10:30 Unitas'30 JO11-8 Bavel JO11-4 11049 1 - 5
B 02-09-2017 10:45 Advendo JO11-3 Unitas'30 JO11-8 10799 1 - 7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-12-2017 19:00 De Schutters JO11-1 ODIO JO11-1 74636 1-4
C 16-12-2017 10:45 ODIO JO11-1 Prinsenland JO11-3 69809 10-0
C 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO11-8 DVO'60 JO11-2 72277 2-2
C 16-12-2017 10:00 Klundert JO11-2 MOC'17 JO11-8 73504 2-3
C 09-12-2017 09:00 SC Gastel JO11-3 Klundert JO11-2 72061 0-0
C 09-12-2017 08:30 Prinsenland JO11-3 Boeimeer JO11-5 71578 4-2
C 09-12-2017 08:30 MOC'17 JO11-8 Zwaluwe JO11-3 69780 3-2
C 09-12-2017 10:15 Victoria'03 JO11-4 DVO'60 JO11-2 73094 5-1
C 02-12-2017 10:00 Boeimeer JO11-5 De Schutters JO11-1 72214 1-6
C 02-12-2017 08:45 Zwaluwe JO11-3 Unitas'30 JO11-8 74537 3-3
C 02-12-2017 09:00 DVO'60 JO11-2 SC Gastel JO11-3 73459 0-0
C 25-11-2017 08:30 Prinsenland JO11-3 Klundert JO11-2 69515 2-1
C 25-11-2017 09:00 DVO'60 JO11-2 Boeimeer JO11-5 70562 10-0
C 25-11-2017 09:00 SC Gastel JO11-3 ODIO JO11-1 70836 1-5
C 25-11-2017 10:00 De Schutters JO11-1 Zwaluwe JO11-3 72851 6-1
C 25-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-8 Victoria'03 JO11-4 69506 2-4
C 22-11-2017 19:00 Klundert JO11-2 ODIO JO11-1 73205 0-9
C 18-11-2017 08:30 Boeimeer JO11-5 SC Gastel JO11-3 71684 0-1
C 18-11-2017 08:45 Zwaluwe JO11-3 DVO'60 JO11-2 70852 4-3
C 18-11-2017 10:00 De Schutters JO11-1 Unitas'30 JO11-8 72349 4-2
C 18-11-2017 10:00 Victoria'03 JO11-4 MOC'17 JO11-8 70168 3-1
C 11-11-2017 08:30 MOC'17 JO11-8 De Schutters JO11-1 69654 3-7
C 11-11-2017 08:30 Prinsenland JO11-3 Zwaluwe JO11-3 72231 4-8
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-8 Klundert JO11-2 70607 4-1
C 11-11-2017 09:00 SC Gastel JO11-3 Victoria'03 JO11-4 74638 5-2
C 11-11-2017 11:00 ODIO JO11-1 Boeimeer JO11-5 72377 19-0
C 04-11-2017 09:00 Victoria'03 JO11-4 ODIO JO11-1 74509 1-5
C 04-11-2017 10:00 De Schutters JO11-1 Klundert JO11-2 70615 6-0
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO11-8 Boeimeer JO11-5 69859 6-0
C 04-11-2017 08:30 Prinsenland JO11-3 DVO'60 JO11-2 73516 0-6
C 04-11-2017 08:30 MOC'17 JO11-8 SC Gastel JO11-3 75220 2-2
C 28-10-2017 10:45 ODIO JO11-1 Unitas'30 JO11-8 70243 7-1
C 28-10-2017 09:00 SC Gastel JO11-3 Prinsenland JO11-3 74299 2-3
C 28-10-2017 10:00 DVO'60 JO11-2 De Schutters JO11-1 71735 3-3
C 28-10-2017 08:45 Zwaluwe JO11-3 Victoria'03 JO11-4 72325 4-5
C 28-10-2017 08:30 Boeimeer JO11-5 MOC'17 JO11-8 72398 1-6
C 14-10-2017 08:30 MOC'17 JO11-8 Prinsenland JO11-3 74577 5-2
C 14-10-2017 08:45 Zwaluwe JO11-3 ODIO JO11-1 72871 1-14
C 14-10-2017 10:00 De Schutters JO11-1 SC Gastel JO11-3 73249 8-0
C 14-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-5 Boeimeer JO11-5 74243 0-0
C 14-10-2017 10:30 Victoria'03 JO11-4 Klundert JO11-2 70237 8-5
C 07-10-2017 08:30 Boeimeer JO11-5 Victoria'03 JO11-4 71095 4-3
C 07-10-2017 08:30 Prinsenland JO11-3 De Schutters JO11-1 69819 0-3
C 07-10-2017 08:45 Klundert JO11-2 Zwaluwe JO11-3 69682 2-2
C 07-10-2017 09:00 DVO'60 JO11-2 MOC'17 JO11-8 74316 2-3
C 07-10-2017 09:00 SC Gastel JO11-3 Unitas'30 JO11-8 72706 3-9
C 07-10-2017 10:45 ODIO JO11-1 Roosendaal JO11-5 69619 0-0
C 30-09-2017 08:45 Klundert JO11-2 DVO'60 JO11-2 73358 3-3
C 30-09-2017 08:45 Zwaluwe JO11-3 Boeimeer JO11-5 71664 5-1
C 30-09-2017 11:00 Unitas'30 JO11-8 Prinsenland JO11-3 70453 8-2
C 30-09-2017 10:15 Roosendaal JO11-5 SC Gastel JO11-3 70814 0-0
C 30-09-2017 10:15 Victoria'03 JO11-4 De Schutters JO11-1 71228 2-10
C 30-09-2017 10:45 ODIO JO11-1 MOC'17 JO11-8 72773 10-2
C 23-09-2017 10:00 De Schutters JO11-1 Roosendaal JO11-5 71184 0-0
C 23-09-2017 09:00 DVO'60 JO11-2 ODIO JO11-1 70292 0-10
C 23-09-2017 09:00 SC Gastel JO11-3 Zwaluwe JO11-3 73095 4-2
C 23-09-2017 08:30 Boeimeer JO11-5 Klundert JO11-2 70373 1-3
C 23-09-2017 08:30 Prinsenland JO11-3 Victoria'03 JO11-4 72294 1-5
C 23-09-2017 08:30 MOC'17 JO11-8 Unitas'30 JO11-8 74305 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODIO JO11-1 10 10 0 0 30 93 7 86 0
2 De Schutters JO11-1 10 8 1 1 25 54 16 38 0
3 MOC'17 JO11-8 10 6 1 3 19 36 32 4 0
4 Victoria'03 JO11-4 10 6 0 4 18 38 38 0 0
5 Unitas'30 JO11-8 10 4 2 4 14 38 34 4 0
6 Zwaluwe JO11-3 10 3 2 5 11 32 45 -13 0
7 SC Gastel JO11-3 8 3 1 4 10 18 31 -13 0
8 DVO'60 JO11-2 9 2 3 4 9 30 30 0 0
9 Prinsenland JO11-3 10 3 0 7 9 18 50 -32 0
10 Klundert JO11-2 9 1 2 6 5 17 38 -21 0
11 Boeimeer JO11-5 10 1 0 9 3 10 63 -53 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODIO JO11-1 10 10 0 0 30 93 7 86 0
2 De Schutters JO11-1 10 8 1 1 25 54 16 38 0
3 MOC'17 JO11-8 10 6 1 3 19 36 32 4 0
4 Victoria'03 JO11-4 10 6 0 4 18 38 38 0 0
5 Unitas'30 JO11-8 10 4 2 4 14 38 34 4 0
6 Zwaluwe JO11-3 10 3 2 5 11 32 45 -13 0
7 SC Gastel JO11-3 8 3 1 4 10 18 31 -13 0
8 DVO'60 JO11-2 9 2 3 4 9 30 30 0 0
9 Prinsenland JO11-3 10 3 0 7 9 18 50 -32 0
10 Klundert JO11-2 9 1 2 6 5 17 38 -21 0
11 Boeimeer JO11-5 10 1 0 9 3 10 63 -53 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:00 1A1 6 Team training Unitas'30 JO11-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO11-8
woensdag 14:00 - 15:00 4B2 12 Team training Unitas'30 JO11-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 06-09-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 13-09-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 20-09-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 27-09-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 04-10-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 11-10-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 18-10-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 25-10-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 01-11-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 08-11-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 15-11-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 22-11-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 29-11-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 06-12-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 13-12-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 20-12-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 27-12-17 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 03-01-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 10-01-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 17-01-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 24-01-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 31-01-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 07-02-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 14-02-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 21-02-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 28-02-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 07-03-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 14-03-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 21-03-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 28-03-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 04-04-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 11-04-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 18-04-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 25-04-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 02-05-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 09-05-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 16-05-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 23-05-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 30-05-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 06-06-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
wo 13-06-18 14:00 - 15:00 4B2 Team training Unitas'30 JO11-8
2017-2018 Unitas'30 JO11-8
09-09-2017

Berichten



Terug naar boven