Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0262 Onder 11 competitie 9x9 (voorjaar)

Unitas'30 JO11-1

Teamleden

Spelers
Melvin Kats Keeper      
Rayan Ben Omar        
Wesley Fadina        
Milan Hop        
Deniz Incebacakli        
Jayden-Owen Jankie        
Thijn Joosen        
Jouke Snelder        
Job Straatman        
Timo van der Vorst        
 
Overige teamleden
Roman Witting Assistent-trainer
Cas Nooren Trainer/Coach
Abdelouahid Ben Omar Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:00 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116884 0-0
C 24-03-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 Madese Boys JO11-1 116988 0-0
C 24-03-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116876 0-0
C 24-03-2018 08:30 VVGZ JO11-1 Drechtstreek JO11-1 117006 0-0
C 24-03-2018 08:30 Sliedrecht JO11-1 ASWH JO11-1 116938 0-0
C 17-03-2018 08:30 Sliedrecht JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116887 0-0
C 17-03-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 VVGZ JO11-1 116911 0-0
C 17-03-2018 10:30 ASWH JO11-1 Kozakken Boys JO11-1 116947 0-0
C 17-03-2018 11:00 RKsv RCD JO11-1 Oranje Wit JO11-1 116943 0-0
C 17-03-2018 14:45 Beek Vooruit JO11-1 Madese Boys JO11-1 117041 0-0
C 10-03-2018 12:30 Unitas'30 JO11-1 Dubbeldam JO11-1 116937 0-0
C 10-03-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Drechtstreek JO11-1 116891 0-0
C 10-03-2018 10:30 Kozakken Boys JO11-1 Sliedrecht JO11-1 116986 0-0
C 10-03-2018 09:30 Oranje Wit JO11-1 ASWH JO11-1 116945 0-0
C 10-03-2018 08:30 VVGZ JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116896 0-0
C 03-03-2018 08:30 Sliedrecht JO11-1 Oranje Wit JO11-1 116973 0-0
C 03-03-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 Kozakken Boys JO11-1 116979 0-0
C 03-03-2018 11:15 Unitas'30 JO11-1 VVGZ JO11-1 117007 0-0
C 03-03-2018 11:00 RKsv RCD JO11-1 Madese Boys JO11-1 116976 0-0
C 03-03-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Drechtstreek JO11-1 117027 0-0
C 24-02-2018 09:45 Drechtstreek JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116933 0-0
C 24-02-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 ASWH JO11-1 117018 0-0
C 24-02-2018 10:00 Kozakken Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116922 0-0
C 24-02-2018 08:30 VVGZ JO11-1 Sliedrecht JO11-1 116914 0-0
C 17-02-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 Dubbeldam JO11-1 116931 6-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 Halsteren JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69426 6-0
C 16-12-2017 10:00 MOC'17 JO11-1 RBC JO11-1 69361 0-0
C 09-12-2017 13:15 Beek Vooruit JO11-1 Roosendaal JO11-1 69351 3-2
C 09-12-2017 10:30 RBC JO11-1 TSC JO11-1 69323 0-1
C 09-12-2017 12:00 JEKA JO11-1G Boeimeer JO11-1 69358 5-2
C 09-12-2017 11:00 Groen Wit JO11-1 MOC'17 JO11-1 69353 0-2
C 09-12-2017 11:15 Unitas'30 JO11-1 Halsteren JO11-1 69428 3-1
C 02-12-2017 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 69393 2-0
C 02-12-2017 08:30 TSC JO11-1 JEKA JO11-1G 69360 0-2
C 25-11-2017 10:00 TSC JO11-1 Halsteren JO11-1 69372 2-2
C 25-11-2017 11:00 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 69430 2-0
C 25-11-2017 12:00 JEKA JO11-1G Roosendaal JO11-1 69395 2-5
C 25-11-2017 10:30 Groen Wit JO11-1 RBC JO11-1 69453 8-0
C 18-11-2017 13:00 Beek Vooruit JO11-1 Groen Wit JO11-1 69444 0-5
C 18-11-2017 10:15 Halsteren JO11-1 JEKA JO11-1G 69388 1-8
C 18-11-2017 10:00 MOC'17 JO11-1 Unitas'30 JO11-1 69424 0-4
C 18-11-2017 10:00 Boeimeer JO11-1 Roosendaal JO11-1 69305 0-3
C 11-11-2017 10:00 TSC JO11-1 MOC'17 JO11-1 69354 8-0
C 11-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-1 Halsteren JO11-1 69384 3-6
C 11-11-2017 12:00 JEKA JO11-1G RBC JO11-1 69456 2-0
C 11-11-2017 11:25 Groen Wit JO11-1 Boeimeer JO11-1 69416 7-2
C 04-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 69282 2-1
C 04-11-2017 10:45 Groen Wit JO11-1 Halsteren JO11-1 69418 10-6
C 04-11-2017 10:30 RBC JO11-1 Roosendaal JO11-1 69431 0-3
C 04-11-2017 11:00 Unitas'30 JO11-1 TSC JO11-1 69463 1-2
C 28-10-2017 11:00 JEKA JO11-1G Unitas'30 JO11-1 69273 6-0
C 28-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-1 Groen Wit JO11-1 69405 1-3
C 28-10-2017 10:00 Boeimeer JO11-1 MOC'17 JO11-1 69397 2-1
C 28-10-2017 08:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69285 1-4
C 14-10-2017 10:30 RBC JO11-1 Boeimeer JO11-1 69470 3-0
C 14-10-2017 10:00 MOC'17 JO11-1 Halsteren JO11-1 69359 4-3
C 14-10-2017 11:00 Groen Wit JO11-1 TSC JO11-1 69291 0-2
C 14-10-2017 11:30 Beek Vooruit JO11-1 JEKA JO11-1G 69419 0-7
C 07-10-2017 11:15 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69442 4-2
C 07-10-2017 10:15 Halsteren JO11-1 RBC JO11-1 69296 2-1
C 07-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-1 MOC'17 JO11-1 69414 10-1
C 07-10-2017 10:45 JEKA JO11-1G Groen Wit JO11-1 69437 2-3
C 30-09-2017 09:00 RBC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69459 3-1
C 30-09-2017 10:00 MOC'17 JO11-1 JEKA JO11-1G 69295 2-4
C 30-09-2017 10:00 Boeimeer JO11-1 TSC JO11-1 69299 0-3
C 30-09-2017 11:15 Groen Wit JO11-1 Unitas'30 JO11-1 69331 4-5
C 23-09-2017 09:45 Beek Vooruit JO11-1 MOC'17 JO11-1 69381 3-2
C 23-09-2017 10:15 Halsteren JO11-1 Boeimeer JO11-1 69311 4-1
C 23-09-2017 11:15 Unitas'30 JO11-1 RBC JO11-1 69461 2-4
C 23-09-2017 08:30 TSC JO11-1 Roosendaal JO11-1 69422 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVGZ JO11-1 10 9 0 1 27 45 11 34 0
2 Drechtstreek JO11-1 10 8 1 1 25 46 14 32 0
3 Beek Vooruit JO11-1 10 8 0 2 24 28 14 14 0
4 Oranje Wit JO11-1 10 6 1 3 19 28 27 1 0
5 Unitas'30 JO11-1 10 5 1 4 16 38 27 11 0
6 ASWH JO11-1 10 4 2 4 14 19 21 -2 0
7 Sliedrecht JO11-1 10 4 0 6 12 34 35 -1 0
8 Madese Boys JO11-1 10 3 0 7 9 19 34 -15 0
9 RKsv RCD JO11-1 10 2 0 8 6 11 24 -13 0
10 Dubbeldam JO11-1 10 2 0 8 6 13 42 -29 0
11 Kozakken Boys JO11-1 10 1 1 8 4 16 48 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO11-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 Beek Vooruit JO11-1 3 1 1 1 4 9 5 4 0
3 RBC JO11-1 3 1 0 2 3 2 11 -9 0
4 Unitas'30 JO11-1 3 0 1 2 1 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-1G 9 7 0 2 21 38 13 25 0
2 TSC JO11-1 9 6 1 2 19 24 11 13 0
3 Groen Wit JO11-1 9 6 0 3 18 40 20 20 0
4 Roosendaal JO11-1 9 5 0 4 15 31 20 11 0
5 Unitas'30 JO11-1 9 5 0 4 15 21 21 0 0
6 Halsteren JO11-1 9 4 1 4 13 31 32 -1 0
7 Beek Vooruit JO11-1 9 4 0 5 12 15 31 -16 0
8 RBC JO11-1 8 3 0 5 9 11 19 -8 0
9 MOC'17 JO11-1 8 2 0 6 6 12 34 -22 0
10 Boeimeer JO11-1 9 1 0 8 3 8 30 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 3B1 12 Team training Unitas'30 JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 01-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 08-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 15-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 22-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 29-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 05-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 12-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 19-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 26-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 03-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 10-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 17-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 24-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 31-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 07-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 14-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 21-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 28-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 05-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 12-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 19-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 26-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 02-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 09-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 16-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 23-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 30-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 06-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 13-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 20-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 27-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 06-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 13-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 20-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 27-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 03-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 10-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 17-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 24-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 01-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 08-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 15-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 22-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 29-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 05-06-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
di 12-06-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
donderdag 18:00 - 19:00 3B1 12 Team training Unitas'30 JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 03-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 10-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 17-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 24-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 31-08-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 07-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 14-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 21-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 28-09-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 05-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 12-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 19-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 26-10-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 02-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 09-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 16-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 23-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 30-11-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 07-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 14-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 21-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 28-12-17 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 04-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 11-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 18-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 25-01-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 01-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 08-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 15-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 22-02-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 01-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 08-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 15-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 22-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 29-03-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 05-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 12-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 19-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 26-04-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 03-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 10-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 17-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 24-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 31-05-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 07-06-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1
do 14-06-18 17:30 - 18:45 2 A Team training Unitas'30 JO11-1

Berichten



Terug naar boven