Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0276 Onder 8 competitie (najaar)

Unitas'30 JO8-2

Teamleden

Spelers
Bo Broekhoff        
Gijs Geboers        
Kelt Iriks        
Thijn Jaspers        
Joes Marijnissen        
Bas Vermunt        
Job Versteijlen        
Thijn de Waal        
 
Overige teamleden
Ronald Jaspers Leider
Kees Marijnissen Leider
Yorrick Verwijmeren Trainer/Coach
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 08:30 Groen Wit JO8-2 SC Gastel JO8-1
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO8-2 TSC JO8-1
C 28-10-2017 09:00 Roosendaal JO8-1 JEKA JO8-2
C 28-10-2017 09:00 Roosendaal JO8-2 BSC JO8-1
C 28-10-2017 11:00 Beek Vooruit JO8-1 Oosterhout JO8-1
C 28-10-2017 09:30 TVC Breda JO8-1 MOC'17 JO8-1
C 04-11-2017 08:30 MOC'17 JO8-1 Unitas'30 JO8-2
C 04-11-2017 10:00 TSC JO8-1 Groen Wit JO8-2
C 04-11-2017 10:00 BSC JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 04-11-2017 09:00 SC Gastel JO8-1 Roosendaal JO8-2
C 04-11-2017 08:30 JEKA JO8-2 TVC Breda JO8-1
C 04-11-2017 08:30 Oosterhout JO8-1 Roosendaal JO8-1
C 11-11-2017 12:00 Beek Vooruit JO8-1 TSC JO8-1
C 11-11-2017 10:00 BSC JO8-1 JEKA JO8-2
C 11-11-2017 09:00 Roosendaal JO8-1 MOC'17 JO8-1
C 11-11-2017 09:00 SC Gastel JO8-1 TVC Breda JO8-1
C 11-11-2017 08:30 Oosterhout JO8-1 Unitas'30 JO8-2
C 11-11-2017 08:30 Groen Wit JO8-2 Roosendaal JO8-2
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO8-2 Roosendaal JO8-1
C 18-11-2017 08:30 JEKA JO8-2 SC Gastel JO8-1
C 18-11-2017 08:30 MOC'17 JO8-1 Oosterhout JO8-1
C 18-11-2017 09:00 Roosendaal JO8-2 Beek Vooruit JO8-1
C 18-11-2017 09:30 TVC Breda JO8-1 Groen Wit JO8-2
C 18-11-2017 11:30 TSC JO8-1 BSC JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 vervallen Unitas'30 JO8-2 Groen Wit JO8-2 M. (Marissa) Rockx 83979
C 07-10-2017 08:30 TVC Breda JO8-1 Unitas'30 JO8-2 84275 7 - 3
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO8-2 Roosendaal JO8-2 B. (Bas) Voermans 90161 2 - 11
C 23-09-2017 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 83894 4 - 3
B 18-09-2017 18:30 Unitas'30 JO8-2 Baronie JO8-1 29829 4 - 4
B 16-09-2017 10:00 Bavel JO8-2 Unitas'30 JO8-2 29830 0 - 2
B 02-09-2017 08:30 JEKA JO8-7 Unitas'30 JO8-2 29828 1 - 20
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2017 08:30 MOC'17 JO8-1 Roosendaal JO8-2 99834 0-0
C 14-10-2017 11:30 TSC JO8-1 TVC Breda JO8-1 83008 0-0
C 14-10-2017 10:00 BSC JO8-1 Oosterhout JO8-1 83632 0-0
C 14-10-2017 09:00 SC Gastel JO8-1 Roosendaal JO8-1 83055 0-0
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO8-2 Groen Wit JO8-2 83979 0-0
C 14-10-2017 08:30 JEKA JO8-2 Beek Vooruit JO8-1 82934 0-0
C 07-10-2017 09:00 Roosendaal JO8-2 TSC JO8-1 90162 5-6
C 07-10-2017 11:00 Beek Vooruit JO8-1 SC Gastel JO8-1 83912 15-3
C 07-10-2017 09:00 Roosendaal JO8-1 BSC JO8-1 84594 6-5
C 07-10-2017 08:30 TVC Breda JO8-1 Unitas'30 JO8-2 84275 7-3
C 07-10-2017 08:30 Oosterhout JO8-1 JEKA JO8-2 83216 0-0
C 30-09-2017 08:30 TVC Breda JO8-1 Roosendaal JO8-1 84726 7-3
C 30-09-2017 08:30 Groen Wit JO8-2 BSC JO8-1 84268 8-5
C 30-09-2017 09:00 SC Gastel JO8-1 Oosterhout JO8-1 84640 6-2
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO8-2 Roosendaal JO8-2 90161 2-11
C 30-09-2017 11:30 TSC JO8-1 JEKA JO8-2 84125 14-1
C 23-09-2017 09:00 Roosendaal JO8-2 TVC Breda JO8-1 90160 7-5
C 23-09-2017 10:00 BSC JO8-1 SC Gastel JO8-1 82451 4-7
C 23-09-2017 09:00 Roosendaal JO8-1 Groen Wit JO8-2 84161 9-2
C 23-09-2017 08:30 Oosterhout JO8-1 TSC JO8-1 84191 2-11
C 23-09-2017 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 83894 4-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 27-09-2017 18:30 JEKA JO8-7 Baronie JO8-1 14599 0-19
B 18-09-2017 18:30 Unitas'30 JO8-2 Baronie JO8-1 29829 4-4
B 16-09-2017 10:00 Bavel JO8-2 Unitas'30 JO8-2 29830 0-2
B 16-09-2017 09:30 Unitas'30 JO8-2 JEKA JO8-9 14649 0-0
B 16-09-2017 09:45 Beek Vooruit JO8-2 DSE JO8-2 14749 0-0
B 09-09-2017 09:00 DSE JO8-2 JEKA JO8-9 14490 0-0
B 09-09-2017 10:00 Beek Vooruit JO8-2 Unitas'30 JO8-2 14465 0-0
b 09-09-2017 10:00 Bavel JO8-2 JEKA JO8-7 14458 20-0
B 02-09-2017 08:30 JEKA JO8-7 Unitas'30 JO8-2 29828 1-20
B 02-09-2017 08:30 Baronie JO8-1 Bavel JO8-2 14362 5-2
B 02-09-2017 09:45 Unitas'30 JO8-2 DSE JO8-2 14276 0-0
B 02-09-2017 08:30 JEKA JO8-9 Beek Vooruit JO8-2 14323 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO8-1 3 3 0 0 9 31 8 23 0
2 Beek Vooruit JO8-1 2 2 0 0 6 19 6 13 0
3 Roosendaal JO8-2 3 2 0 1 6 23 13 10 0
4 TVC Breda JO8-1 3 2 0 1 6 19 13 6 0
5 Roosendaal JO8-1 3 2 0 1 6 18 14 4 0
6 SC Gastel JO8-1 3 2 0 1 6 16 21 -5 0
7 Groen Wit JO8-2 2 1 0 1 3 10 14 -4 0
8 JEKA JO8-2 1 0 0 1 0 1 14 -13 0
9 Oosterhout JO8-1 2 0 0 2 0 4 17 -13 0
10 BSC JO8-1 3 0 0 3 0 14 21 -7 0
11 Unitas'30 JO8-2 3 0 0 3 0 8 22 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO8-1 3 2 1 0 7 28 6 22 0
2 Unitas'30 JO8-2 3 2 1 0 7 26 5 21 0
3 Bavel JO8-2 3 1 0 2 3 22 7 15 0
4 JEKA JO8-7 3 0 0 3 0 1 59 -58 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 3 A 11 Team training Unitas'30 JO8-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 01-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 08-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 15-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 22-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 29-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 05-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 12-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 19-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 26-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 03-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 10-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 17-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 24-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 31-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 07-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 14-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 21-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 28-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 05-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 12-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 19-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 26-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 02-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 09-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 16-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 23-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 30-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 06-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 13-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 20-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 27-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 06-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 13-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 20-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 27-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 03-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 10-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 17-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 24-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 01-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 08-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 15-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 22-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 29-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 05-06-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
di 12-06-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
donderdag 18:00 - 19:00 3 A 11 Team training Unitas'30 JO8-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3B1 Team training Unitas'30 JO8-2

Berichten



Terug naar boven