Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-4

Teamleden

Spelers
Jelte Berting        
Thomas Kamp        
Marit Kannekens        
Karlijn van der Linden        
Cas van Loon        
Isaac van Stalle        
Bram Tax        
Ties Wijnen        
 
Overige teamleden
Evert van der Linden Leider
Stan Wijnen Leider
Sonja Gordeijns-Mathijssen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 02-06-2018 11:00 Baronie JO9-7 Unitas'30 JO9-4 129160 10:10
T 09-06-2018 09:25 SV Reeshof Unitas'30 JO9-4 08:20
T 17-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO9-4 Unitas'30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 vervallen Unitas'30 JO9-4 Groen Wit JO9-4 Luuk Meulenberg (S) 127434
C 19-05-2018 vervallen Internos JO9-2 Unitas'30 JO9-4 127932
C 14-05-2018 vervallen DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-4 125503 -
C 12-05-2018 11:00 Unitas'30 JO9-4 TSC JO9-4 Luuk Meulenberg (S) 129035
C 21-04-2018 09:00 TVC Breda JO9-4G Unitas'30 JO9-4 127769
C 14-04-2018 vervallen Unitas'30 JO9-4 DIA JO9-4 Voermans, B. (Bas) 126603
C 07-04-2018 vervallen DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-4 Verheijen, A. (Antoon) 129554
C 31-03-2018 vervallen Unitas'30 JO9-4 Bavel JO9-5 mathijs Lejeune (S) 127695
C 24-03-2018 vervallen Unitas'30 JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 126777
C 10-03-2018 vervallen Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-12G Meulenberg, L. (Luuk) 129101
V 03-02-2018 10:45 GSBW JO9-2 Unitas'30 JO9-4
V 27-01-2018 10:00 Voab JO9-4 Unitas'30 JO9-4
C 09-12-2017 vervallen TSC JO9-4 Unitas'30 JO9-4 80462
C 02-12-2017 vervallen Unitas'30 JO9-4 Raamsdonk JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 80386
C 25-11-2017 vervallen Unitas'30 JO9-4 Be Ready JO9-2 M. (Marissa) Rockx 79241
C 18-11-2017 vervallen JEKA JO9-9G Unitas'30 JO9-4 81463
C 11-11-2017 vervallen Unitas'30 JO9-4 RFC JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 77485
C 04-11-2017 vervallen Madese Boys JO9-5 Unitas'30 JO9-4 77444
C 28-10-2017 vervallen Unitas'30 JO9-4 Oosterhout JO9-3G Spelbegeleider/Ouder (S) 77555
C 14-10-2017 afgelast Right'Oh JO9-2 Unitas'30 JO9-4 82117
C 07-10-2017 09:45 Unitas'30 JO9-4 Waspik JO9-1 S. (Sam) Liebregts 79842 3 - 6
C 30-09-2017 11:00 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-4 92836 2 - 13
C 23-09-2017 09:30 Unitas'30 JO9-4 ONI JO9-1 80542 8 - 4
B 20-09-2017 18:30 Unitas'30 JO9-4 Zundert JO9-2 15981 4 - 3
B 16-09-2017 10:45 Moerse Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-4 15983 2 - 5
B 02-09-2017 10:00 Achtmaal JO9-1 Unitas'30 JO9-4 13667 6 - 4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:30 Baronie JO9-7 Internos JO9-2 127631 0-0
C 24-03-2018 10:30 Unitas'30 JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 126777 0-0
C 24-03-2018 10:15 DSE JO9-3 TVC Breda JO9-4G 127414 0-0
C 24-03-2018 09:00 DIA JO9-3 DIA JO9-4 127244 0-0
C 24-03-2018 08:45 Bavel JO9-5 TSC JO9-4 126645 0-0
C 24-03-2018 08:30 JEKA JO9-12G Groen Wit JO9-4 128673 0-0
C 17-03-2018 08:30 JEKA JO9-12G Bavel JO9-5 129897 0-0
C 17-03-2018 08:30 Groen Wit JO9-4 DSE JO9-3 125322 0-0
C 17-03-2018 09:00 Neerlandia'31 JO9-1 TVC Breda JO9-4G 125054 0-0
C 17-03-2018 09:30 Internos JO9-2 DIA JO9-3 127466 0-0
C 17-03-2018 10:30 Baronie JO9-7 Unitas'30 JO9-4 129160 0-0
C 17-03-2018 12:15 TSC JO9-4 DIA JO9-4 127897 0-0
C 10-03-2018 10:15 DSE JO9-3 Internos JO9-2 129364 0-0
C 10-03-2018 09:30 DIA JO9-4 Groen Wit JO9-4 129614 0-0
C 10-03-2018 09:00 DIA JO9-3 Baronie JO9-7 129197 0-0
C 10-03-2018 08:45 Bavel JO9-5 Neerlandia'31 JO9-1 127037 0-0
C 10-03-2018 09:00 TVC Breda JO9-4G TSC JO9-4 125725 0-0
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-12G 129101 0-0
C 03-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-4 Bavel JO9-5 127695 0-0
C 03-03-2018 08:30 Groen Wit JO9-4 TVC Breda JO9-4G 128767 0-0
C 03-03-2018 08:30 JEKA JO9-12G DIA JO9-3 129317 0-0
C 03-03-2018 09:00 Neerlandia'31 JO9-1 TSC JO9-4 128402 0-0
C 03-03-2018 09:30 Internos JO9-2 DIA JO9-4 128514 0-0
C 03-03-2018 11:30 Baronie JO9-7 DSE JO9-3 125698 0-0
C 24-02-2018 12:00 TSC JO9-4 Groen Wit JO9-4 125526 0-0
C 24-02-2018 10:15 DSE JO9-3 JEKA JO9-12G 129640 0-0
C 24-02-2018 09:00 DIA JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 128251 0-0
C 24-02-2018 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-4 125503 0-0
C 24-02-2018 08:45 Bavel JO9-5 Baronie JO9-7 128576 0-0
C 24-02-2018 08:30 TVC Breda JO9-4G Internos JO9-2 128795 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 Baronie JO9-6 92845 0-0
C 09-12-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 RFC JO9-3 80340 0-0
C 09-12-2017 10:00 TSC JO9-4 Unitas'30 JO9-4 80462 0-0
C 09-12-2017 09:00 Waspik JO9-1 JEKA JO9-9G 81832 0-0
C 09-12-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G ONI JO9-1 81336 0-0
C 02-12-2017 09:45 Unitas'30 JO9-4 Raamsdonk JO9-1 80386 0-0
C 02-12-2017 08:45 RFC JO9-3 TSC JO9-4 81070 0-0
C 02-12-2017 09:30 JEKA JO9-9G Right'Oh JO9-2 81506 0-0
C 02-12-2017 09:30 Baronie JO9-6 Waspik JO9-1 92844 0-0
C 02-12-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Oosterhout JO9-3G 80019 0-0
C 25-11-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 ONI JO9-1 82075 0-0
C 25-11-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 TSC JO9-4 80247 0-0
C 25-11-2017 09:30 Unitas'30 JO9-4 Be Ready JO9-2 79241 0-0
C 25-11-2017 09:00 Waspik JO9-1 RFC JO9-3 82327 0-0
C 25-11-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G JEKA JO9-9G 80760 0-0
C 18-11-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G Right'Oh JO9-2 81338 0-0
C 18-11-2017 09:30 JEKA JO9-9G Unitas'30 JO9-4 81463 0-0
C 18-11-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Raamsdonk JO9-1 77228 0-0
C 18-11-2017 10:30 Baronie JO9-6 ONI JO9-1 92842 0-0
C 18-11-2017 11:30 TSC JO9-4 Waspik JO9-1 79663 0-0
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO9-4 RFC JO9-3 77485 0-0
C 11-11-2017 09:00 Waspik JO9-1 Oosterhout JO9-3G 82346 0-0
C 11-11-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Baronie JO9-6 92841 0-0
C 11-11-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 TSC JO9-4 79900 0-0
C 11-11-2017 10:30 ONI JO9-1 Be Ready JO9-2 79949 0-0
C 04-11-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G Baronie JO9-6 92840 0-0
C 04-11-2017 08:45 RFC JO9-3 JEKA JO9-9G 81977 0-0
C 04-11-2017 09:00 Madese Boys JO9-5 Unitas'30 JO9-4 77444 0-0
C 04-11-2017 09:00 Waspik JO9-1 Raamsdonk JO9-1 78762 0-0
C 04-11-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Be Ready JO9-2 80470 0-0
C 04-11-2017 11:30 TSC JO9-4 ONI JO9-1 77543 0-0
C 28-10-2017 11:00 Baronie JO9-6 RFC JO9-3 92839 0-0
C 28-10-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Waspik JO9-1 81586 0-0
C 28-10-2017 10:30 ONI JO9-1 Right'Oh JO9-2 78000 0-0
C 28-10-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 Madese Boys JO9-5 80394 0-0
C 28-10-2017 09:30 JEKA JO9-9G TSC JO9-4 78775 0-0
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO9-4 Oosterhout JO9-3G 77555 0-0
C 21-10-2017 10:30 JEKA JO9-9G ONI JO9-1 81371 0-0
C 14-10-2017 11:30 TSC JO9-4 Baronie JO9-6 92838 0-0
C 14-10-2017 08:45 RFC JO9-3 Be Ready JO9-2 81098 0-0
C 14-10-2017 09:00 Waspik JO9-1 Madese Boys JO9-5 78665 0-0
C 14-10-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Unitas'30 JO9-4 82117 0-0
C 14-10-2017 10:00 TSC JO9-4 Olympia'60 JO9-2 77946 0-0
C 14-10-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G Raamsdonk JO9-1 77720 0-0
C 07-10-2017 09:00 Madese Boys JO9-5 Oosterhout JO9-3G 78857 0-21
C 07-10-2017 09:45 Unitas'30 JO9-4 Waspik JO9-1 79842 3-6
C 07-10-2017 08:30 Olympia'60 JO9-2 JEKA JO9-9G 78560 0-0
C 07-10-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 Right'Oh JO9-2 80222 4-6
C 07-10-2017 10:30 Be Ready JO9-2 TSC JO9-4 78964 6-2
C 07-10-2017 10:30 ONI JO9-1 RFC JO9-3 79267 4-7
C 07-10-2017 10:30 Baronie JO9-6 JEKA JO9-9G 92837 5-14
C 30-09-2017 08:30 Olympia'60 JO9-2 Unitas'30 JO9-4 79377 0-0
C 30-09-2017 08:45 RFC JO9-3 Raamsdonk JO9-1 80635 4-5
C 30-09-2017 09:30 JEKA JO9-9G Be Ready JO9-2 79215 12-1
C 30-09-2017 11:00 ONI JO9-1 Waspik JO9-1 80676 4-6
C 30-09-2017 10:00 TSC JO9-4 Oosterhout JO9-3G 80084 3-3
C 30-09-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Madese Boys JO9-5 79929 19-1
C 30-09-2017 11:00 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-4 92836 2-13
C 23-09-2017 09:30 Unitas'30 JO9-4 ONI JO9-1 80542 8-4
C 23-09-2017 09:00 Madese Boys JO9-5 TSC JO9-4 80204 0-17
C 23-09-2017 09:00 Waspik JO9-1 Right'Oh JO9-2 80736 7-4
C 23-09-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 JEKA JO9-9G 80920 2-17
C 23-09-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Olympia'60 JO9-2 82069 0-0
C 23-09-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Baronie JO9-6 92835 6-4
C 23-09-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G RFC JO9-3 79228 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DIA JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DSE JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Internos JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JEKA JO9-12G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Neerlandia'31 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TVC Breda JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO9-1 3 2 0 1 6 17 13 4 0
2 Unitas'30 JO9-4 3 2 0 1 6 13 11 2 0
3 Zundert JO9-2 3 1 0 2 3 15 14 1 0
4 Moerse Boys JO9-2 3 1 0 2 3 12 19 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-9G 3 3 0 0 9 43 8 35 0
2 Waspik JO9-1 3 3 0 0 9 19 11 8 0
3 Unitas'30 JO9-4 3 2 0 1 6 24 12 12 0
4 RFC JO9-3 3 2 0 1 6 18 13 5 0
5 Be Ready JO9-2 3 2 0 1 6 13 18 -5 0
6 Right'Oh JO9-2 2 1 0 1 3 10 11 -1 0
7 Raamsdonk JO9-1 3 1 0 2 3 11 27 -16 0
8 Oosterhout JO9-3G 2 0 1 1 1 7 10 -3 0
9 TSC JO9-4 2 0 1 1 1 5 9 -4 0
10 ONI JO9-1 3 0 0 3 0 12 21 -9 0
11 Baronie JO9-6 3 0 0 3 0 11 33 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 2A2 14 Team training Unitas'30 JO9-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training Unitas'30 JO9-4
woensdag 17:30 - 18:30 1A2 6 Team training Unitas'30 JO9-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 06-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 13-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 20-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 27-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 04-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 11-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 18-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 25-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 01-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 08-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 15-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 22-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 29-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 06-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 13-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 20-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 27-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 03-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 10-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 17-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 24-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 5 Team training Unitas'30 JO9-4
2017-2018 Unitas'30 JO9-4
24-03-2018

Berichten



Terug naar boven