Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-4

Teamleden

Spelers
Jelte Berting        
Thomas Kamp        
Marit Kannekens        
Karlijn van der Linden        
Cas van Loon        
Isaac van Stalle        
Bram Tax        
Ties Wijnen        
 
Overige teamleden
Evert van der Linden Leider
Stan Wijnen Leider
Sonja Gordeijns-Mathijssen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:30 Baronie JO9-7 Internos JO9-2 127631 0-0
C 24-03-2018 10:30 Unitas'30 JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 126777 0-0
C 24-03-2018 10:15 DSE JO9-3 TVC Breda JO9-4G 127414 0-0
C 24-03-2018 09:00 DIA JO9-3 DIA JO9-4 127244 0-0
C 24-03-2018 08:45 Bavel JO9-5 TSC JO9-4 126645 0-0
C 24-03-2018 08:30 JEKA JO9-12G Groen Wit JO9-4 128673 0-0
C 17-03-2018 08:30 JEKA JO9-12G Bavel JO9-5 129897 0-0
C 17-03-2018 08:30 Groen Wit JO9-4 DSE JO9-3 125322 0-0
C 17-03-2018 09:00 Neerlandia'31 JO9-1 TVC Breda JO9-4G 125054 0-0
C 17-03-2018 09:30 Internos JO9-2 DIA JO9-3 127466 0-0
C 17-03-2018 10:30 Baronie JO9-7 Unitas'30 JO9-4 129160 0-0
C 17-03-2018 12:15 TSC JO9-4 DIA JO9-4 127897 0-0
C 10-03-2018 10:15 DSE JO9-3 Internos JO9-2 129364 0-0
C 10-03-2018 09:30 DIA JO9-4 Groen Wit JO9-4 129614 0-0
C 10-03-2018 09:00 DIA JO9-3 Baronie JO9-7 129197 0-0
C 10-03-2018 08:45 Bavel JO9-5 Neerlandia'31 JO9-1 127037 0-0
C 10-03-2018 09:00 TVC Breda JO9-4G TSC JO9-4 125725 0-0
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-12G 129101 0-0
C 03-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-4 Bavel JO9-5 127695 0-0
C 03-03-2018 08:30 Groen Wit JO9-4 TVC Breda JO9-4G 128767 0-0
C 03-03-2018 08:30 JEKA JO9-12G DIA JO9-3 129317 0-0
C 03-03-2018 09:00 Neerlandia'31 JO9-1 TSC JO9-4 128402 0-0
C 03-03-2018 09:30 Internos JO9-2 DIA JO9-4 128514 0-0
C 03-03-2018 11:30 Baronie JO9-7 DSE JO9-3 125698 0-0
C 24-02-2018 12:00 TSC JO9-4 Groen Wit JO9-4 125526 0-0
C 24-02-2018 10:15 DSE JO9-3 JEKA JO9-12G 129640 0-0
C 24-02-2018 09:00 DIA JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 128251 0-0
C 24-02-2018 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-4 125503 0-0
C 24-02-2018 08:45 Bavel JO9-5 Baronie JO9-7 128576 0-0
C 24-02-2018 08:30 TVC Breda JO9-4G Internos JO9-2 128795 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 Baronie JO9-6 92845 0-0
C 09-12-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 RFC JO9-3 80340 0-0
C 09-12-2017 10:00 TSC JO9-4 Unitas'30 JO9-4 80462 0-0
C 09-12-2017 09:00 Waspik JO9-1 JEKA JO9-9G 81832 0-0
C 09-12-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G ONI JO9-1 81336 0-0
C 02-12-2017 09:45 Unitas'30 JO9-4 Raamsdonk JO9-1 80386 0-0
C 02-12-2017 08:45 RFC JO9-3 TSC JO9-4 81070 0-0
C 02-12-2017 09:30 JEKA JO9-9G Right'Oh JO9-2 81506 0-0
C 02-12-2017 09:30 Baronie JO9-6 Waspik JO9-1 92844 0-0
C 02-12-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Oosterhout JO9-3G 80019 0-0
C 25-11-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 ONI JO9-1 82075 0-0
C 25-11-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 TSC JO9-4 80247 0-0
C 25-11-2017 09:30 Unitas'30 JO9-4 Be Ready JO9-2 79241 0-0
C 25-11-2017 09:00 Waspik JO9-1 RFC JO9-3 82327 0-0
C 25-11-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G JEKA JO9-9G 80760 0-0
C 18-11-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G Right'Oh JO9-2 81338 0-0
C 18-11-2017 09:30 JEKA JO9-9G Unitas'30 JO9-4 81463 0-0
C 18-11-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Raamsdonk JO9-1 77228 0-0
C 18-11-2017 10:30 Baronie JO9-6 ONI JO9-1 92842 0-0
C 18-11-2017 11:30 TSC JO9-4 Waspik JO9-1 79663 0-0
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO9-4 RFC JO9-3 77485 0-0
C 11-11-2017 09:00 Waspik JO9-1 Oosterhout JO9-3G 82346 0-0
C 11-11-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Baronie JO9-6 92841 0-0
C 11-11-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 TSC JO9-4 79900 0-0
C 11-11-2017 10:30 ONI JO9-1 Be Ready JO9-2 79949 0-0
C 04-11-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G Baronie JO9-6 92840 0-0
C 04-11-2017 08:45 RFC JO9-3 JEKA JO9-9G 81977 0-0
C 04-11-2017 09:00 Madese Boys JO9-5 Unitas'30 JO9-4 77444 0-0
C 04-11-2017 09:00 Waspik JO9-1 Raamsdonk JO9-1 78762 0-0
C 04-11-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Be Ready JO9-2 80470 0-0
C 04-11-2017 11:30 TSC JO9-4 ONI JO9-1 77543 0-0
C 28-10-2017 11:00 Baronie JO9-6 RFC JO9-3 92839 0-0
C 28-10-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Waspik JO9-1 81586 0-0
C 28-10-2017 10:30 ONI JO9-1 Right'Oh JO9-2 78000 0-0
C 28-10-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 Madese Boys JO9-5 80394 0-0
C 28-10-2017 09:30 JEKA JO9-9G TSC JO9-4 78775 0-0
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 JO9-4 Oosterhout JO9-3G 77555 0-0
C 21-10-2017 10:30 JEKA JO9-9G ONI JO9-1 81371 0-0
C 14-10-2017 11:30 TSC JO9-4 Baronie JO9-6 92838 0-0
C 14-10-2017 08:45 RFC JO9-3 Be Ready JO9-2 81098 0-0
C 14-10-2017 09:00 Waspik JO9-1 Madese Boys JO9-5 78665 0-0
C 14-10-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Unitas'30 JO9-4 82117 0-0
C 14-10-2017 10:00 TSC JO9-4 Olympia'60 JO9-2 77946 0-0
C 14-10-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G Raamsdonk JO9-1 77720 0-0
C 07-10-2017 09:00 Madese Boys JO9-5 Oosterhout JO9-3G 78857 0-21
C 07-10-2017 09:45 Unitas'30 JO9-4 Waspik JO9-1 79842 3-6
C 07-10-2017 08:30 Olympia'60 JO9-2 JEKA JO9-9G 78560 0-0
C 07-10-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 Right'Oh JO9-2 80222 4-6
C 07-10-2017 10:30 Be Ready JO9-2 TSC JO9-4 78964 6-2
C 07-10-2017 10:30 ONI JO9-1 RFC JO9-3 79267 4-7
C 07-10-2017 10:30 Baronie JO9-6 JEKA JO9-9G 92837 5-14
C 30-09-2017 08:30 Olympia'60 JO9-2 Unitas'30 JO9-4 79377 0-0
C 30-09-2017 08:45 RFC JO9-3 Raamsdonk JO9-1 80635 4-5
C 30-09-2017 09:30 JEKA JO9-9G Be Ready JO9-2 79215 12-1
C 30-09-2017 11:00 ONI JO9-1 Waspik JO9-1 80676 4-6
C 30-09-2017 10:00 TSC JO9-4 Oosterhout JO9-3G 80084 3-3
C 30-09-2017 10:00 Right'Oh JO9-2 Madese Boys JO9-5 79929 19-1
C 30-09-2017 11:00 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-4 92836 2-13
C 23-09-2017 09:30 Unitas'30 JO9-4 ONI JO9-1 80542 8-4
C 23-09-2017 09:00 Madese Boys JO9-5 TSC JO9-4 80204 0-17
C 23-09-2017 09:00 Waspik JO9-1 Right'Oh JO9-2 80736 7-4
C 23-09-2017 10:00 Raamsdonk JO9-1 JEKA JO9-9G 80920 2-17
C 23-09-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Olympia'60 JO9-2 82069 0-0
C 23-09-2017 10:30 Be Ready JO9-2 Baronie JO9-6 92835 6-4
C 23-09-2017 08:30 Oosterhout JO9-3G RFC JO9-3 79228 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DIA JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DSE JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Internos JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JEKA JO9-12G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Neerlandia'31 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TVC Breda JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO9-1 3 2 0 1 6 17 13 4 0
2 Unitas'30 JO9-4 3 2 0 1 6 13 11 2 0
3 Zundert JO9-2 3 1 0 2 3 15 14 1 0
4 Moerse Boys JO9-2 3 1 0 2 3 12 19 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-9G 3 3 0 0 9 43 8 35 0
2 Waspik JO9-1 3 3 0 0 9 19 11 8 0
3 Unitas'30 JO9-4 3 2 0 1 6 24 12 12 0
4 RFC JO9-3 3 2 0 1 6 18 13 5 0
5 Be Ready JO9-2 3 2 0 1 6 13 18 -5 0
6 Right'Oh JO9-2 2 1 0 1 3 10 11 -1 0
7 Raamsdonk JO9-1 3 1 0 2 3 11 27 -16 0
8 Oosterhout JO9-3G 2 0 1 1 1 7 10 -3 0
9 TSC JO9-4 2 0 1 1 1 5 9 -4 0
10 ONI JO9-1 3 0 0 3 0 12 21 -9 0
11 Baronie JO9-6 3 0 0 3 0 11 33 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 2A2 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 2A1 Team training gaat_door
woensdag 17:30 - 18:30 1A2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 30-08-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 06-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 13-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 20-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 27-09-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 04-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 11-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 18-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 25-10-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 01-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 08-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 15-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 22-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 29-11-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 06-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 13-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 20-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 27-12-17 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 03-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 10-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 17-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 24-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven