Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-2

Teamleden

Spelers
Noor Hendrikx        
Yaniek van der Horst        
Thijn Koeijvoets        
Luca Oostvogels        
Jaiyro Roks        
Sem Soeters        
Mik Verveer        
 
Overige teamleden
Michiel Koeijvoets Leider
Eric Soeters Leider
Rick de Jong Trainer/Coach
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 127944 0-0
C 24-03-2018 10:15 Roosendaal JO9-2 Virtus JO9-1 125153 0-0
C 24-03-2018 10:15 Alliance JO9-1 Halsteren JO9-2 129723 0-0
C 24-03-2018 10:00 VVR JO9-1 DSE JO9-1 126804 0-0
C 24-03-2018 09:30 Noordhoek JO9-1 NVS JO9-2 129859 0-0
C 24-03-2018 09:30 Unitas'30 JO9-2 Kogelvangers JO9-1 129206 0-0
C 17-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-2 DSE JO9-2 129626 0-0
C 17-03-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 Alliance JO9-1 129307 0-0
C 17-03-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Virtus JO9-1 127009 0-0
C 17-03-2018 10:00 VVR JO9-1 Noordhoek JO9-1 128789 0-0
C 17-03-2018 10:15 DSE JO9-1 Roosendaal JO9-2 127884 0-0
C 17-03-2018 10:45 NVS JO9-2 Halsteren JO9-2 129278 0-0
C 10-03-2018 11:30 DSE JO9-2 VVR JO9-1 125597 0-0
C 10-03-2018 10:15 Alliance JO9-1 Unitas'30 JO9-2 125480 0-0
C 10-03-2018 10:15 Roosendaal JO9-2 Kogelvangers JO9-1 129568 0-0
C 10-03-2018 09:30 Noordhoek JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 125975 0-0
C 10-03-2018 09:00 Halsteren JO9-2 DSE JO9-1 128727 0-0
C 10-03-2018 08:30 Virtus JO9-1 NVS JO9-2 125730 0-0
C 03-03-2018 09:30 Unitas'30 JO9-2 Roosendaal JO9-2 128201 0-0
C 03-03-2018 09:00 Kogelvangers JO9-1 Halsteren JO9-2 129873 0-0
C 03-03-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 NVS JO9-2 128683 0-0
C 03-03-2018 10:00 VVR JO9-1 Alliance JO9-1 126167 0-0
C 03-03-2018 10:30 DSE JO9-1 Virtus JO9-1 129449 0-0
C 03-03-2018 11:30 DSE JO9-2 Noordhoek JO9-1 126227 0-0
C 24-02-2018 09:00 Halsteren JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 129157 0-0
C 24-02-2018 09:30 Noordhoek JO9-1 Unitas'30 JO9-2 127952 0-0
C 24-02-2018 10:15 Roosendaal JO9-2 VVR JO9-1 125257 0-0
C 24-02-2018 10:15 Alliance JO9-1 DSE JO9-2 127412 0-0
C 24-02-2018 11:15 NVS JO9-2 DSE JO9-1 126565 0-0
C 24-02-2018 08:30 Virtus JO9-1 Kogelvangers JO9-1 126153 0-0
C 17-02-2018 10:15 Alliance JO9-1 Virtus JO9-1 128127 6-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:00 Victoria'03 JO9-1 BSC JO9-1 95281 0-0
C 16-12-2017 10:00 DIA JO9-1 Kogelvangers JO9-1 78870 0-0
C 09-12-2017 09:25 JEKA JO9-2G DIA JO9-1 80795 0-0
C 09-12-2017 09:00 Kogelvangers JO9-1 SEOLTO JO9-1 78155 0-0
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO9-2 BSC JO9-1 79488 0-0
C 02-12-2017 10:00 BSC JO9-1 Alliance JO9-1 79559 0-0
C 02-12-2017 08:45 Seolto JO9-1 JEKA JO9-2G 77721 0-0
C 25-11-2017 09:30 JEKA JO9-2G BSC JO9-1 78542 0-0
C 25-11-2017 10:15 Alliance JO9-1 TVC Breda JO9-1 80269 0-0
C 25-11-2017 10:30 Victoria'03 JO9-1 DIA JO9-1 95288 0-0
C 18-11-2017 11:00 TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-2 77488 0-0
C 18-11-2017 09:30 JEKA JO9-2G Alliance JO9-1 78346 0-0
C 18-11-2017 08:45 SEOLTO JO9-1 Victoria'03 JO9-1 95287 0-0
C 11-11-2017 08:30 Unitas'30 JO9-2 JEKA JO9-2G 80265 0-0
C 11-11-2017 09:00 DIA JO9-1 SEOLTO JO9-1 78764 0-0
C 11-11-2017 09:00 Kogelvangers JO9-1 BSC JO9-1 77507 0-0
C 11-11-2017 10:15 Victoria'03 JO9-1 TVC Breda JO9-1 95286 0-0
C 04-11-2017 10:15 Alliance JO9-1 Seolto JO9-1 80798 0-0
C 04-11-2017 09:30 TVC Breda JO9-1 DIA JO9-1 78110 0-0
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO9-2 Victoria'03 JO9-1 95285 0-0
C 28-10-2017 10:15 Victoria'03 JO9-1 Kogelvangers JO9-1 95284 0-0
C 28-10-2017 10:00 BSC JO9-1 TVC Breda JO9-1 79721 0-0
C 28-10-2017 09:00 DIA JO9-1 Alliance JO9-1 79330 0-0
C 28-10-2017 08:30 SEOLTO JO9-1 Unitas'30 JO9-2 81394 0-0
C 14-10-2017 09:30 JEKA JO9-2G Victoria'03 JO9-1 95283 0-0
C 14-10-2017 09:45 TVC Breda JO9-1 Roosendaal JO9-2 78534 0-0
C 14-10-2017 11:00 BSC JO9-1 DIA JO9-1 79660 0-0
C 14-10-2017 09:30 Unitas'30 JO9-2 Kogelvangers JO9-1 78544 0-0
C 07-10-2017 08:45 Seolto JO9-1 TVC Breda JO9-1 78470 4-1
C 07-10-2017 09:00 Kogelvangers JO9-1 JEKA JO9-2G 82272 2-9
C 07-10-2017 10:15 Roosendaal JO9-2 BSC JO9-1 80274 0-0
C 07-10-2017 10:15 Victoria'03 JO9-1 Alliance JO9-1 95282 9-8
C 30-09-2017 10:15 Alliance JO9-1 Kogelvangers JO9-1 81996 7-3
C 30-09-2017 10:00 BSC JO9-1 Seolto JO9-1 81141 9-3
C 30-09-2017 09:00 DIA JO9-1 Unitas'30 JO9-2 81187 12-4
C 30-09-2017 09:45 TVC Breda JO9-1 JEKA JO9-2G 79505 4-4
C 23-09-2017 09:00 Kogelvangers JO9-1 TVC Breda JO9-1 81829 1-3
C 23-09-2017 08:45 Seolto JO9-1 Roosendaal JO9-2 78620 20-4
C 23-09-2017 08:30 Unitas'30 JO9-2 Alliance JO9-1 82088 4-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO9-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
2 DSE JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Halsteren JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kogelvangers JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Noordhoek JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NVS JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVR JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Virtus JO9-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-1 3 3 0 0 9 31 14 17 0
2 Boeimeer JO9-1 3 2 0 1 6 40 21 19 0
3 The Gunners JO9-1 3 1 0 2 3 13 27 -14 0
4 Unitas'30 JO9-2 3 0 0 3 0 13 35 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO9-1 3 2 0 1 6 29 16 13 0
2 JEKA JO9-2G 2 1 1 0 4 13 6 7 0
3 TVC Breda JO9-1 3 1 1 1 4 8 9 -1 0
4 DIA JO9-1 1 1 0 0 3 12 4 8 0
5 BSC JO9-1 1 1 0 0 3 9 3 6 0
6 Victoria'03 JO9-1 1 1 0 0 3 9 8 1 0
7 Seolto JO9-1 2 1 0 1 3 7 10 -3 0
8 Unitas'30 JO9-2 2 0 0 2 0 8 26 -18 0
9 Kogelvangers JO9-1 3 0 0 3 0 6 19 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 3 A 10 Team training Unitas'30 JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 01-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 08-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 15-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 22-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 29-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 05-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 12-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 19-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 26-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 03-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 10-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 17-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 24-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 31-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 07-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 14-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 21-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 28-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 05-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 12-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 19-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 26-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 02-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 09-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 16-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 23-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 30-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 06-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 13-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 20-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 27-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 06-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 13-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 20-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 27-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 03-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 10-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 17-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 24-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 01-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 08-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 15-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 22-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 29-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 05-06-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
di 12-06-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
donderdag 18:00 - 19:00 3 A 10 Team training Unitas'30 JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training Unitas'30 JO9-2

Berichten



Terug naar boven