Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO9-1

Teamleden

Spelers
Luuk van Beek        
Tijs Blom        
Luca Broks        
Carlo de Kort        
Sven Kunzel        
Ilija ten Oever        
Diego van Schie        
Pim Sloots        
 
Overige teamleden
Patrick de Kort Leider
Jeffrey ten Oever Leider
Kees Nooren Trainer/Coach
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 09:00 RBC JO9-1 SC 't Zand JO9-1G
C 24-02-2018 09:00 VOAB JO9-1 Dongen JO9-1
C 24-02-2018 09:30 JEKA JO9-1G Baronie JO9-1
C 24-02-2018 08:30 Groen Wit JO9-1 SC 't Zand JO9-2
C 24-02-2018 11:00 Bavel JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 24-02-2018 11:00 TSC JO9-1 Gilze JO9-1
C 03-03-2018 10:00 SC 't Zand JO9-2 JEKA JO9-1G
C 03-03-2018 09:30 Baronie JO9-1 Bavel JO9-1
C 03-03-2018 09:00 Dongen JO9-1 TSC JO9-1
C 03-03-2018 08:45 SC 't Zand JO9-1G VOAB JO9-1
C 03-03-2018 08:30 Gilze JO9-1 RBC JO9-1
C 03-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-1 Groen Wit JO9-1
C 10-03-2018 11:15 Bavel JO9-1 SC 't Zand JO9-2
C 10-03-2018 09:30 Groen Wit JO9-1 Dongen JO9-1
C 10-03-2018 09:30 JEKA JO9-1G SC 't Zand JO9-1G
C 10-03-2018 09:00 VOAB JO9-1 Gilze JO9-1
C 10-03-2018 08:30 RBC JO9-1 TSC JO9-1
C 10-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-1 Baronie JO9-1
C 17-03-2018 08:30 Gilze JO9-1 JEKA JO9-1G
C 17-03-2018 08:45 SC 't Zand JO9-1G Bavel JO9-1
C 17-03-2018 09:00 Dongen JO9-1 RBC JO9-1
C 17-03-2018 09:30 Baronie JO9-1 Groen Wit JO9-1
C 17-03-2018 10:00 SC 't Zand JO9-2 Unitas'30 JO9-1
C 17-03-2018 11:00 TSC JO9-1 VOAB JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 17-02-2018 10:00 Tvc Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-1 2-3
V 03-02-2018 10:00 Kozakken Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-1
V 28-01-2018 12:45 Unitas'30 JO9-1 Sarto JO9-1 Lars van Beek (S) 3-5
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO9-1 Voab JO9-1 Sky Verwijmeren (S)
T 03-01-2018 09:00 Zaalvoetbaltoernooi Unitas'30 JO9-1 5e plaats
C 10-12-2017 12:45 Baronie JO9-1 Unitas'30 JO9-1 81752 -
C 02-12-2017 11:00 Unitas'30 JO9-1 Kozakken Boys JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 81603 6-2
C 25-11-2017 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 79637 3-9
C 18-11-2017 vervallen Unitas'30 JO9-1 TSC JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 79994
C 11-11-2017 vervallen Bavel JO9-1 Unitas'30 JO9-1 80028 8-4
C 04-11-2017 vervallen Boeimeer JO9-1 Unitas'30 JO9-1 81130 2-7
C 28-10-2017 vervallen Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 78196 1-13
C 14-10-2017 vervallen Unitas'30 JO9-1 JEKA JO9-1G Spelbegeleider/Ouder (S) 80574 0-12
C 07-10-2017 09:00 Dongen JO9-1 Unitas'30 JO9-1 81009 8 - 6
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO9-1 Groen Wit JO9-1 S. (Sky) Verwijmeren 79428 6 - 8
C 23-09-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-1 79386 2 - 13
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 JO9-1 JEKA JO9-1G 13320 4 - 9
B 09-09-2017 09:30 Groen Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 13064 10 - 3
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO9-1 TVC Breda JO9-1 12574 5 - 5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 08:30 Kozakken Boys JO9-1 Boeimeer JO9-1 80959 0-0
C 10-12-2017 12:45 Baronie JO9-1 Unitas'30 JO9-1 81752 0-0
C 09-12-2017 11:00 Bavel JO9-1 Groen Wit JO9-1 80192 0-0
C 09-12-2017 10:45 Beek Vooruit JO9-1 JEKA JO9-1G 79725 0-0
C 09-12-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 Dongen JO9-1 78932 0-0
C 09-12-2017 09:00 RBC JO9-1 TSC JO9-1 79427 0-0
C 02-12-2017 10:00 TSC JO9-1 Madese Boys JO9-1 80809 0-0
C 02-12-2017 09:30 JEKA JO9-1G Bavel JO9-1 79626 0-0
C 02-12-2017 11:00 Unitas'30 JO9-1 Kozakken Boys JO9-1 81603 0-0
C 02-12-2017 11:00 Dongen JO9-1 Baronie JO9-1 80319 0-0
C 02-12-2017 08:30 Boeimeer JO9-1 RBC JO9-1 78797 0-0
C 02-12-2017 09:35 Groen Wit JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 79687 0-0
C 25-11-2017 11:30 TSC JO9-1 Groen Wit JO9-1 81606 0-0
C 25-11-2017 11:15 Bavel JO9-1 Dongen JO9-1 78953 0-0
C 25-11-2017 10:00 Kozakken Boys JO9-1 RBC JO9-1 81298 0-0
C 25-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 79637 0-0
C 25-11-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 JEKA JO9-1G 81296 0-0
C 25-11-2017 08:30 Baronie JO9-1 Boeimeer JO9-1 80345 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO9-1 3 3 0 0 9 22 12 10 0
2 JEKA JO9-1G 3 2 1 0 7 30 11 19 0
3 RBC JO9-1 3 2 0 1 6 25 10 15 0
4 Dongen JO9-1 3 2 0 1 6 17 18 -1 0
5 Baronie JO9-1 3 1 1 1 4 11 11 0 0
6 Kozakken Boys JO9-1 2 1 0 1 3 10 8 2 0
7 Bavel JO9-1 2 1 0 1 3 10 11 -1 0
8 Unitas'30 JO9-1 3 1 0 2 3 25 18 7 0
9 Boeimeer JO9-1 3 1 0 2 3 17 26 -9 0
10 TSC JO9-1 3 1 0 2 3 11 21 -10 0
11 Beek Vooruit JO9-1 3 1 0 2 3 18 29 -11 0
12 Madese Boys JO9-1 3 0 0 3 0 8 29 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO9-1 3 3 0 0 9 22 12 10 0
2 JEKA JO9-1G 3 2 1 0 7 30 11 19 0
3 RBC JO9-1 3 2 0 1 6 25 10 15 0
4 Dongen JO9-1 3 2 0 1 6 17 18 -1 0
5 Baronie JO9-1 3 1 1 1 4 11 11 0 0
6 Kozakken Boys JO9-1 2 1 0 1 3 10 8 2 0
7 Bavel JO9-1 2 1 0 1 3 10 11 -1 0
8 Unitas'30 JO9-1 3 1 0 2 3 25 18 7 0
9 Boeimeer JO9-1 3 1 0 2 3 17 26 -9 0
10 TSC JO9-1 3 1 0 2 3 11 21 -10 0
11 Beek Vooruit JO9-1 3 1 0 2 3 18 29 -11 0
12 Madese Boys JO9-1 3 0 0 3 0 8 29 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-1G 3 3 0 0 9 17 7 10 0
2 Groen Wit JO9-1 3 2 0 1 6 20 7 13 0
3 TVC Breda JO9-1 3 0 1 2 1 6 17 -11 0
4 Unitas'30 JO9-1 3 0 1 2 1 12 24 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 3 A 10 Team training Unitas'30 JO9-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 01-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 08-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 15-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 22-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 29-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 05-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 12-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 19-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 26-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 03-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 10-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 17-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 24-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 31-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 07-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 14-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 21-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 28-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 05-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 12-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 19-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 26-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 02-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 09-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 16-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 23-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 30-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 06-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 13-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 20-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 27-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 06-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 13-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 20-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 27-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 03-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 10-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 17-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 24-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 01-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 08-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 15-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 22-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 29-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 05-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
di 12-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
donderdag 18:00 - 19:00 3 A 10 Team training Unitas'30 JO9-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3A1 Team training Unitas'30 JO9-1
2017-2018 Unitas'30 JO9-1
28-10-2017

Berichten



Terug naar boven