Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)

Teamleden

Spelers
Liz Burggraaf        
Kyra Ernst        
Lorena Huigen        
Isabella Koreman        
Dide van der Made        
Bo Rompa        
Noor Wijngaards        
Madelief van Zundert        
 
Overige teamleden
Natasja Oomen Leider
Maickel Rompa Leider
Jacco van Zundert Leider
Lonneke van den Broek Trainer
Denise van Endhoven Trainer
Richard Rockx Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 16-06-2018 12:30 Groen Wit Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
T 09-06-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Unitas'30
C 26-05-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) SC Welberg JO9-3M Marissa Rockx (S) 125406
C 19-05-2018 vervallen Moerse Boys JO9-3M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 128701
C 16-05-2018 18:30 Prinsenland JO9-5M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 126785
C 12-05-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) UVV'40 JO9-4M Pascal Ploeg (S) 129995
V 06-05-2018 12:45 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Zeelandia Middelburg JO9-8 mathijs Lejeune (S)
C 05-05-2018 vervallen Groen Wit JO9-7M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Nouwens, G. (Gijs) 128808
C 14-04-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) RSV JO9-2M Klein Paste, S. (Stan) 129505
C 07-04-2018 vervallen Wieldrecht JO9-5 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 138682
C 24-03-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) VVR JO9-5M Spelbegeleider/Ouder (S) 126540
C 10-03-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Achtmaal JO9-2M Rockx, M. (Marissa) 129903
V 24-02-2018 afgelast Groen Wit JO9-5M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
V 17-02-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) sc Kruisland JO9-3 Jip Liebregts (S)
V 03-02-2018 08:45 RFC JO9-7 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Voab JO8-3 Marissa Rockx (S)
C 09-12-2017 vervallen Prinsenland JO9-5M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 79805
C 25-11-2017 vervallen Achtmaal JO9-2M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 78091
C 18-11-2017 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) UVV'40 JO9-8M P. (Pim) van Polanen 80097
C 11-11-2017 vervallen Gloria UC JO9-4M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 78148
C 04-11-2017 10:00 SC 't Zand JO9-10M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 96839
C 28-10-2017 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Moerse Boys JO9-3M L. (Luuk) Meulenberg 78434
C 21-10-2017 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Unitas'30 MO9-2 (JO9-14M) S. (Sem) van Bussel 97267
C 14-10-2017 vervallen SC Welberg JO9-3M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 80309
C 07-10-2017 08:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) VVR JO9-5M Spelbegeleider/Ouder (S) 78806 6 - 8
C 23-09-2017 09:30 Groen Wit JO9-5M Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 77290 2 - 3
B 18-09-2017 18:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Prinsenland JO9-5M 12947 8 - 0
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) De Fendert JO9-2 13507 2 - 11
B 02-09-2017 09:00 Victoria'03 JO9-4 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) 12889 0 - 3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 09:45 Prinsenland JO9-5M Moerse Boys JO9-3M 129725 0-0
C 24-03-2018 09:30 Groen Wit JO9-7M Achtmaal JO9-2M 128030 0-0
C 24-03-2018 09:30 RSV JO9-2M Wieldrecht JO9-5 138674 0-0
C 24-03-2018 08:30 Unitas'30 JO9-12M VVR JO9-5M 126540 0-0
C 17-03-2018 09:45 Prinsenland JO9-5M Unitas'30 JO9-12M 126785 0-0
C 17-03-2018 10:00 Achtmaal JO9-2M Wieldrecht JO9-5 138684 0-0
C 17-03-2018 10:00 VVR JO9-5M SC Welberg JO9-3M 129778 0-0
C 17-03-2018 10:45 Moerse Boys JO9-3M RSV JO9-2M 128196 0-0
C 10-03-2018 09:45 Unitas'30 JO9-12M Achtmaal JO9-2M 129903 0-0
C 10-03-2018 09:30 RSV JO9-2M UVV'40 JO9-4M 130039 0-0
C 10-03-2018 09:30 Wieldrecht JO9-5 VVR JO9-5M 138669 0-0
C 10-03-2018 09:00 SC Welberg JO9-3M Moerse Boys JO9-3M 128178 0-0
C 10-03-2018 08:30 Groen Wit JO9-7M Prinsenland JO9-5M 126908 0-0
C 03-03-2018 09:25 Groen Wit JO9-7M Unitas'30 JO9-12M 128808 0-0
C 03-03-2018 10:00 Achtmaal JO9-2M VVR JO9-5M 126715 0-0
C 03-03-2018 10:30 UVV'40 JO9-4M SC Welberg JO9-3M 128106 0-0
C 03-03-2018 10:45 Moerse Boys JO9-3M Wieldrecht JO9-5 138673 0-0
C 24-02-2018 09:30 Wieldrecht JO9-5 UVV'40 JO9-4M 138685 0-0
C 24-02-2018 10:00 VVR JO9-5M Moerse Boys JO9-3M 124781 0-0
C 24-02-2018 09:30 RSV JO9-2M Prinsenland JO9-5M 128173 0-0
C 17-02-2018 10:15 SC Welberg JO9-3M Achtmaal JO9-2M 128016 1-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 JO9-12M UVV'40 JO9-8M 80097 0-0
C 18-11-2017 10:00 SC 't Zand JO9-10M Gloria UC JO9-4M 96840 0-0
C 18-11-2017 09:30 Groen Wit JO9-5M Prinsenland JO9-5M 81148 0-0
C 18-11-2017 10:00 VVR JO9-5M Unitas JO9-14M 97272 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO9-2M 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 Groen Wit JO9-7M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Moerse Boys JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenland JO9-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RSV JO9-2M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 JO9-12M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UVV'40 JO9-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVR JO9-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wieldrecht JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg JO9-3M 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO9-2 3 3 0 0 9 33 9 24 0
2 Unitas'30 JO9-12M 3 2 0 1 6 13 11 2 0
3 Victoria'03 JO9-4 3 1 0 2 3 20 18 2 0
4 Prinsenland JO9-5M 3 0 0 3 0 4 32 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO9-5M 3 2 0 1 6 15 6 9 0
2 VVR JO9-5M 3 2 0 1 6 25 18 7 0
3 Achtmaal JO9-2M 3 2 0 1 6 8 14 -6 0
4 SC 't Zand JO9-10M 1 1 0 0 3 10 1 9 0
5 UVV'40 JO9-8M 1 1 0 0 3 12 5 7 0
6 Gloria UC JO9-4M 2 1 0 1 3 9 6 3 0
7 Unitas'30 JO9-12M 2 1 0 1 3 9 10 -1 0
8 Prinsenland JO9-5M 3 1 0 2 3 19 21 -2 0
9 Unitas JO9-14M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg JO9-3M 2 0 0 2 0 0 7 -7 0
11 Moerse Boys JO9-3M 2 0 0 2 0 7 26 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 3B2 1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 01-08-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 08-08-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 15-08-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 22-08-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 29-08-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 05-09-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 12-09-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 19-09-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 26-09-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 03-10-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 10-10-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 17-10-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 24-10-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 31-10-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 07-11-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 14-11-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 21-11-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 28-11-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 05-12-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 12-12-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 19-12-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 26-12-17 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 02-01-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 09-01-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 16-01-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 23-01-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 30-01-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 06-02-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 13-02-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 20-02-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 27-02-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 06-03-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 13-03-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 20-03-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 27-03-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 03-04-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 10-04-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 17-04-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 24-04-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 01-05-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 08-05-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 15-05-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 22-05-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 29-05-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 05-06-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
di 12-06-18 17:45 - 19:00 3B2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
woensdag 17:30 - 18:30 1A1 2 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 06-09-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 13-09-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 20-09-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 27-09-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 04-10-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 11-10-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 18-10-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 25-10-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 01-11-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 08-11-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 15-11-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 22-11-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 29-11-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 06-12-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 13-12-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 20-12-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 27-12-17 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 03-01-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 10-01-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 17-01-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 24-01-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 31-01-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 07-02-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 14-02-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 21-02-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 28-02-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 07-03-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 14-03-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 21-03-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 28-03-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 04-04-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 11-04-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 18-04-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 25-04-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 02-05-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 09-05-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 16-05-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 23-05-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 30-05-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 06-06-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)
wo 13-06-18 17:30 - 18:30 1A1 Team training Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M)

Berichten



Terug naar boven