Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 MO11-2

Teamleden

Spelers
Gianna Koster Keeper      
Sanne Arnouts        
Lindsey van Bokstel        
Tess Broere        
Raouane El Allouchi        
Senne Fluit        
Bibi Jaspers        
Iris Popma        
Malak Zaour        
Gelissa Zuurbier        
 
Overige teamleden
Mike Arnouts Leider
Wilbert Koster Leider
Yasmine Buijs Trainer
Yassmina Gaanoun Trainer
Richard Rockx Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 10:00 WDS'19 MO11-1 DIA MO11-1
C 28-10-2017 08:45 Zwaluwe MO11-1 Groen Wit MO11-1
C 28-10-2017 08:45 Moerse Boys MO11-1 Wernhout MO11-1
C 28-10-2017 09:00 De Fendert MO11-1 Madese Boys MO11-1
C 28-10-2017 09:00 DSE MO11-1 Roosendaal MO11-1
C 28-10-2017 08:30 Unitas'30 MO11-2 Sprundel MO11-1
C 04-11-2017 10:00 Sprundel MO11-1 Moerse Boys MO11-1
C 04-11-2017 09:30 Groen Wit MO11-1 WDS'19 MO11-1
C 04-11-2017 10:00 Wernhout MO11-1 Zwaluwe MO11-1
C 04-11-2017 09:00 Madese Boys MO11-1 DSE MO11-1
C 04-11-2017 09:00 DIA MO11-1 De Fendert MO11-1
C 04-11-2017 09:00 Roosendaal MO11-1 Unitas'30 MO11-2
C 11-11-2017 10:30 Zwaluwe MO11-1 WDS'19 MO11-1
C 11-11-2017 09:35 Groen Wit MO11-1 Unitas'30 MO11-2
C 11-11-2017 09:00 DIA MO11-1 Roosendaal MO11-1
C 11-11-2017 09:00 Madese Boys MO11-1 Moerse Boys MO11-1
C 11-11-2017 09:00 DSE MO11-1 Sprundel MO11-1
C 11-11-2017 09:00 De Fendert MO11-1 Wernhout MO11-1
C 18-11-2017 08:30 Unitas'30 MO11-2 Zwaluwe MO11-1
C 18-11-2017 08:45 Moerse Boys MO11-1 DSE MO11-1
C 18-11-2017 09:00 Roosendaal MO11-1 Groen Wit MO11-1
C 18-11-2017 09:45 Wernhout MO11-1 DIA MO11-1
C 18-11-2017 09:45 WDS'19 MO11-1 De Fendert MO11-1
C 18-11-2017 10:00 Sprundel MO11-1 Madese Boys MO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 11:00 Wernhout MO11-1 Unitas'30 MO11-2 87872 3 - 6
C 07-10-2017 09:45 Unitas'30 MO11-2 Moerse Boys MO11-1 R. (Rodin) Schenkel 87650 3 - 1
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 MO11-2 DSE MO11-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 87837 1 - 5
C 23-09-2017 08:30 WDS'19 MO11-1 Unitas'30 MO11-2 88068 3 - 5
B 16-09-2017 10:00 Neerlandia'31 MO11-1 Unitas'30 MO11-2 15651 1 - 8
B 09-09-2017 08:30 Unitas'30 MO11-2 DSE MO11-1 15639 3 - 4
B 02-09-2017 09:00 Chaam MO11-1 Unitas'30 MO11-2 15660 15 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2017 10:00 Groen Wit MO11-1 DSE MO11-1 87856 3-1
C 14-10-2017 10:00 Sprundel MO11-1 WDS'19 MO11-1 87887 2-4
C 14-10-2017 11:00 Wernhout MO11-1 Unitas'30 MO11-2 87872 3-6
C 14-10-2017 09:00 Roosendaal MO11-1 De Fendert MO11-1 87858 2-6
C 14-10-2017 09:00 DIA MO11-1 Madese Boys MO11-1 87513 3-5
C 14-10-2017 08:45 Moerse Boys MO11-1 Zwaluwe MO11-1 87758 6-1
C 07-10-2017 08:45 Zwaluwe MO11-1 Sprundel MO11-1 87788 7-0
C 07-10-2017 09:00 Madese Boys MO11-1 Roosendaal MO11-1 87642 13-0
C 07-10-2017 09:00 De Fendert MO11-1 Groen Wit MO11-1 87504 1-4
C 07-10-2017 09:00 DSE MO11-1 DIA MO11-1 87544 7-0
C 07-10-2017 09:45 Unitas'30 MO11-2 Moerse Boys MO11-1 87650 3-1
C 07-10-2017 08:30 WDS'19 MO11-1 Wernhout MO11-1 87608 5-2
C 30-09-2017 10:00 Groen Wit MO11-1 Madese Boys MO11-1 87932 4-4
C 30-09-2017 10:00 Sprundel MO11-1 De Fendert MO11-1 87919 0-12
C 30-09-2017 09:45 Wernhout MO11-1 Roosendaal MO11-1 87769 3-6
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 MO11-2 DSE MO11-1 87837 1-5
C 30-09-2017 08:45 Moerse Boys MO11-1 WDS'19 MO11-1 87754 5-1
C 30-09-2017 08:45 Zwaluwe MO11-1 DIA MO11-1 88008 1-6
C 23-09-2017 09:00 Roosendaal MO11-1 Sprundel MO11-1 87886 6-2
C 23-09-2017 09:00 DIA MO11-1 Groen Wit MO11-1 87888 2-8
C 23-09-2017 09:00 Madese Boys MO11-1 Wernhout MO11-1 87971 12-2
C 23-09-2017 09:00 De Fendert MO11-1 Moerse Boys MO11-1 87773 6-2
C 23-09-2017 09:00 DSE MO11-1 Zwaluwe MO11-1 87850 7-1
C 23-09-2017 08:30 WDS'19 MO11-1 Unitas'30 MO11-2 88068 3-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 09:00 Chaam MO11-1 DSE MO11-1 15602 6-1
B 16-09-2017 10:00 Neerlandia'31 MO11-1 Unitas'30 MO11-2 15651 1-8
b 09-09-2017 08:30 Unitas'30 MO11-2 DSE MO11-1 15639 3-4
b 09-09-2017 10:00 Neerlandia'31 MO11-1 Chaam MO11-1 15564 0-8
B 02-09-2017 09:00 DSE MO11-1 Neerlandia'31 MO11-1 15619 6-0
B 02-09-2017 09:00 Chaam MO11-1 Unitas'30 MO11-2 15660 15-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys MO11-1 4 3 1 0 10 34 9 25 0
2 Groen Wit MO11-1 4 3 1 0 10 19 8 11 0
3 De Fendert MO11-1 4 3 0 1 9 25 8 17 0
4 DSE MO11-1 4 3 0 1 9 20 5 15 0
5 Unitas'30 MO11-2 4 3 0 1 9 15 12 3 0
6 Moerse Boys MO11-1 4 2 0 2 6 14 11 3 0
7 WDS'19 MO11-1 4 2 0 2 6 13 14 -1 0
8 Roosendaal MO11-1 4 2 0 2 6 14 24 -10 0
9 Zwaluwe MO11-1 4 1 0 3 3 10 19 -9 0
10 DIA MO11-1 4 1 0 3 3 11 21 -10 0
11 Wernhout MO11-1 4 0 0 4 0 10 29 -19 0
12 Sprundel MO11-1 4 0 0 4 0 4 29 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam MO11-1 3 3 0 0 9 29 2 27 0
2 DSE MO11-1 3 2 0 1 6 11 9 2 0
3 Unitas'30 MO11-2 3 1 0 2 3 12 20 -8 0
4 Neerlandia'31 MO11-1 3 0 0 3 0 1 22 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 18:00 - 19:00 4A1 3 Team training Unitas'30 MO11-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 02-08-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 09-08-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 16-08-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 23-08-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 30-08-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 06-09-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 13-09-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 20-09-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 27-09-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 04-10-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 11-10-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 18-10-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 25-10-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 01-11-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 08-11-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 15-11-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 22-11-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 29-11-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 06-12-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 13-12-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 20-12-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 27-12-17 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 03-01-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 10-01-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 17-01-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 24-01-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 31-01-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 07-02-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 14-02-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 21-02-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 28-02-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 07-03-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 14-03-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 21-03-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 28-03-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 04-04-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 11-04-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 18-04-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 25-04-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 02-05-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 09-05-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 16-05-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 23-05-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 30-05-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 06-06-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
wo 13-06-18 17:45 - 19:00 4A1 Team training Unitas'30 MO11-2
2017-2018 Unitas'30 MO11-2
07-10-2017

Berichten



Terug naar boven