Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
244 Meiden Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 MO13-2

Teamleden

Spelers
Ashley Nagtzaam Keeper      
Charmaine van Beek        
Yana van den Bergh        
Lotte Blaakman        
Ylke Damen        
Lotte van Dongen        
Flo Falkenburg        
Chiara Jankie        
Jeleasa Jankie        
Sam Klep        
Nina Oostenrijk        
Hilal Safak        
Rosalie Schrijver        
Esmee Sep        
 
Overige teamleden
Colin Blaakman Leider
Erwin Damen Leider
Ricardo Jankie Trainer
Soraya Oppier Assistent-trainer
Carmen de Rooij Assistent-trainer
Richard Rockx Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Zundert/Wernhout MO13-1
C 28-10-2017 09:30 Zeelandia Middelb. MO13-1 Unitas'30 MO13-2
C 28-10-2017 12:45 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-2
C 28-10-2017 11:30 DSE MO13-1 Roosendaal MO13-1
C 28-10-2017 10:30 Cluzona MO13-1 Achtmaal MO13-1
C 28-10-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 SC Welberg MO13-1
C 28-10-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1
C 04-11-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 Moerse Boys MO13-1
C 04-11-2017 09:30 SC Welberg MO13-1 DSE MO13-1
C 04-11-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1
C 04-11-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 Cluzona MO13-1
C 04-11-2017 13:30 Unitas'30 MO13-2 MOC'17 MO13-2
C 04-11-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 Zeelandia Middelb. MO13-1
C 11-11-2017 11:00 Moerse Boys MO13-1 Zeelandia Middelb. MO13-1
C 11-11-2017 10:30 SC Welberg MO13-1 Cluzona MO13-1
C 11-11-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1
C 11-11-2017 10:00 Unitas'30 MO13-2 Roosendaal MO13-1
C 11-11-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 Achtmaal MO13-1
C 11-11-2017 09:00 DSE MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1
C 18-11-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Moerse Boys MO13-1
C 18-11-2017 10:30 Cluzona MO13-1 DSE MO13-1
C 18-11-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 SC Welberg MO13-1
C 18-11-2017 11:00 Zeelandia Middelb. MO13-1 MOC'17 MO13-2
C 18-11-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Zundert/Wernhout MO13-1
C 18-11-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 Unitas'30 MO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 10:00 Unitas'30 MO13-2 SC Welberg MO13-1 Nouws, G. (Gijs) 87050 2 - 4
C 07-10-2017 13:00 DSE MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Kuiper, A. (Angelique) 86920 1 - 2
C 30-09-2017 08:45 Moerse Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Verschuren, T. (Tygo) 87012 1 - 7
C 23-09-2017 10:15 Unitas'30 MO13-2 ST Zundert/Wernhout MO13-1 leider/Ouder (S) 86956 3 - 1
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 MO13-2 Chaam MO13-1 15426 2 - 0
B 09-09-2017 12:45 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-2 15378 3 - 3
B 07-09-2017 18:30 Unitas'30 MO13-2 Moerse Boys MO13-1 15344 2 - 2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-10-2017 09:30 Cluzona MO13-1 Moerse Boys MO13-1 86876 3-0
C 14-10-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 DSE MO13-1 86988 7-1
C 14-10-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-1 97934 0-6
C 14-10-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 Sprundel MO13-1 86892 0-0
C 14-10-2017 10:00 Unitas'30 MO13-2 SC Welberg MO13-1 87050 2-4
C 14-10-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 MOC'17 MO13-2 87042 2-4
C 14-10-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 87097 3-11
C 07-10-2017 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-1 Achtmaal MO13-1 97933 12-0
C 07-10-2017 10:00 Sprundel MO13-1 Achtmaal MO13-1 86794 0-0
C 07-10-2017 10:00 SC Welberg MO13-1 Roosendaal MO13-1 86997 4-1
C 07-10-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 ST Zundert/Wernhout MO13-1 87138 1-3
C 07-10-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Cluzona MO13-1 86928 1-5
C 07-10-2017 13:00 DSE MO13-1 Unitas'30 MO13-2 86920 1-2
C 07-10-2017 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 87049 0-3
C 30-09-2017 08:45 Moerse Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-2 87012 1-7
C 30-09-2017 12:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 DSE MO13-1 86808 4-1
C 30-09-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 SC Welberg MO13-1 86921 0-2
C 30-09-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 MOC'17 MO13-2 86954 4-2
C 30-09-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 Roosendaal MO13-1 87084 3-3
C 30-09-2017 10:30 Cluzona MO13-1 Sprundel MO13-1 86937 3-4
C 23-09-2017 12:45 Sprundel MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 86743 4-3
C 23-09-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 86942 2-5
C 23-09-2017 10:15 Unitas'30 MO13-2 ST Zundert/Wernhout MO13-1 86956 3-1
C 23-09-2017 10:45 SC Welberg MO13-1 Achtmaal MO13-1 87135 15-0
C 23-09-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 Cluzona MO13-1 87060 1-2
C 23-09-2017 09:00 DSE MO13-1 Moerse Boys MO13-1 87048 1-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 08:30 Unitas'30 MO13-2 Chaam MO13-1 15426 2-0
B 16-09-2017 12:45 Sprundel MO13-1 Moerse Boys MO13-1 15440 1-3
b 09-09-2017 11:00 Moerse Boys MO13-1 Chaam MO13-1 15411 0-5
b 09-09-2017 12:45 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-2 15378 3-3
B 07-09-2017 18:30 Unitas'30 MO13-2 Moerse Boys MO13-1 15344 2-2
B 02-09-2017 10:00 Chaam MO13-1 Sprundel MO13-1 15359 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg MO13-1 4 4 0 0 12 25 3 22 0
2 Cluzona MO13-1 3 3 0 0 9 10 2 8 0
3 Unitas'30 MO13-2 4 3 0 1 9 14 7 7 0
4 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 4 3 0 1 9 12 10 2 0
5 Zeelandia Middelburg MO13-1 2 2 0 0 6 18 0 18 0
6 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 3 2 0 1 6 16 9 7 0
7 ST Zundert/Wernhout MO13-1 4 2 0 2 6 11 7 4 0
8 MOC'17 MO13-2 4 1 0 3 3 8 11 -3 0
9 Moerse Boys MO13-1 4 1 0 3 3 3 14 -11 0
10 Roosendaal MO13-1 4 0 1 3 1 8 16 -8 0
11 Achtmaal MO13-1 4 0 1 3 1 6 41 -35 0
12 DSE MO13-1 4 0 0 4 0 4 15 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam MO13-1 3 2 0 1 6 10 5 5 0
2 Unitas'30 MO13-2 3 1 2 0 5 7 5 2 0
3 Moerse Boys MO13-1 3 1 1 1 4 5 8 -3 0
4 Sprundel MO13-1 3 0 1 2 1 7 11 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 4 A 4 Team training Unitas'30 MO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 4 A Team training Unitas'30 MO13-2
woensdag 18:30 - 19:30 1 A 1 Team training Unitas'30 MO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 16-08-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 23-08-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 30-08-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 06-09-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 13-09-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 20-09-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 27-09-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 04-10-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 11-10-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 18-10-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 25-10-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 01-11-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 08-11-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 15-11-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 22-11-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 29-11-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 06-12-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 13-12-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 20-12-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 27-12-17 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 03-01-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 10-01-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 17-01-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 24-01-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 31-01-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 07-02-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 14-02-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 21-02-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 28-02-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 07-03-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 14-03-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 21-03-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 28-03-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 04-04-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 11-04-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 18-04-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 25-04-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 02-05-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 09-05-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 16-05-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 23-05-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 30-05-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 06-06-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
wo 13-06-18 18:30 - 19:30 1 A Team training Unitas'30 MO13-2
2017-2018 Unitas'30 MO13-2
28-09-2017
2017-2018 Unitas'30 MO13-2
16-09-2017

Berichten



Terug naar boven