Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO15-1

Teamleden

Spelers
Marissa Rockx Keeper      
Chaimar Ait Bari        
Malissa Broos        
Nadine Buijs        
Silke de Craen        
Selin Kaya        
Jasmijn Knoop        
Suze Lamper        
Merel Luisterburg        
Fleur Martens        
Vera van der Meijden        
Tess van Nijnatten        
Chantal de Weerd        
 
Overige teamleden
Richard Rockx Leider
Giliam Buijs Trainer/Coach
Richard Rockx Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 13:00 DSE MO15-1 MOC'17 MO15-1 136936 0-0
C 24-03-2018 11:45 Roosendaal MO15-1 Baronie MO15-1 136819 0-0
C 24-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg MO15-1 Roosendaal MO15-2 136535 0-0
C 24-03-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 VVR MO15-1 137011 0-0
C 24-03-2018 10:30 TSC MO15-2 Gloria UC MO15-1 136793 0-0
C 17-03-2018 11:00 VVR MO15-1 Achtmaal MO15-1 136504 0-0
C 17-03-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Roosendaal MO15-1 136403 0-0
C 17-03-2018 11:15 MOC'17 MO15-1 Unitas'30 MO15-1 136485 0-0
C 17-03-2018 13:00 Zeelandia Middelburg MO15-1 DSE MO15-1 136291 0-0
C 17-03-2018 13:15 Roosendaal MO15-2 TSC MO15-2 136704 0-0
C 17-03-2018 14:00 Baronie MO15-1 Gloria UC MO15-1 136249 0-0
C 10-03-2018 14:00 Achtmaal MO15-1 Moerse Boys MO15-1 136396 0-0
C 10-03-2018 13:00 DSE MO15-1 Baronie MO15-1 136554 0-0
C 10-03-2018 12:00 Unitas'30 MO15-1 Roosendaal MO15-2 136605 0-0
C 10-03-2018 11:45 Roosendaal MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-1 136964 0-0
C 10-03-2018 11:00 Gloria UC MO15-1 MOC'17 MO15-1 136609 0-0
C 10-03-2018 10:30 TSC MO15-2 VVR MO15-1 136304 0-0
C 03-03-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 TSC MO15-2 136563 0-0
C 03-03-2018 11:00 VVR MO15-1 Unitas'30 MO15-1 136187 0-0
C 03-03-2018 11:45 Roosendaal MO15-1 DSE MO15-1 136320 0-0
C 03-03-2018 12:15 Baronie MO15-1 MOC'17 MO15-1 136669 0-0
C 03-03-2018 13:00 Zeelandia Middelburg MO15-1 Achtmaal MO15-1 136548 0-0
C 03-03-2018 13:15 Roosendaal MO15-2 Gloria UC MO15-1 136761 0-0
C 24-02-2018 11:45 Unitas'30 MO15-1 Baronie MO15-1 136659 0-0
C 24-02-2018 14:00 Achtmaal MO15-1 Roosendaal MO15-1 136769 0-0
C 24-02-2018 13:00 DSE MO15-1 Moerse Boys MO15-1 136846 0-0
C 24-02-2018 11:15 MOC'17 MO15-1 Roosendaal MO15-2 136452 0-0
C 24-02-2018 11:00 Gloria UC MO15-1 VVR MO15-1 136950 0-0
C 24-02-2018 10:30 TSC MO15-2 Zeelandia Middelburg MO15-1 136438 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 Bavel MO15-1 86331 7-0
C 16-12-2017 12:30 ST Wernhout/Zundert MO15-1 Unitas'30 MO15-1 86175 0-0
C 16-12-2017 15:00 Gloria UC MO15-2 Bavel MO15-1 100972 1-0
C 16-12-2017 11:00 DIA MO15-2 Baronie MO15-1 85818 1-0
C 09-12-2017 11:45 Roosendaal MO15-1 Gloria UC MO15-2 86200 2-0
C 09-12-2017 12:45 UVV'40 MO15-1 Moerse Boys MO15-1 86017 1-8
C 09-12-2017 16:00 Baronie MO15-1 Gilze MO15-2 86177 3-0
C 09-12-2017 13:00 Bavel MO15-1 DIA MO15-2 86487 1-0
C 09-12-2017 11:30 Neerlandia'31 MO15-1 Boeimeer MO15-1 86537 2-3
C 02-12-2017 13:00 Gilze MO15-2 Bavel MO15-1 86034 4-3
C 02-12-2017 11:45 Unitas'30 MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 86519 6-2
C 02-12-2017 11:00 Moerse Boys MO15-1 Roosendaal MO15-1 85885 1-2
C 02-12-2017 08:30 Boeimeer MO15-1 UVV'40 MO15-1 85970 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zeelandia Middelburg MO15-1 10 9 0 1 27 58 7 51 0
2 VVR MO15-1 10 9 0 1 27 40 9 31 0
3 TSC MO15-2 10 9 0 1 27 40 14 26 0
4 DSE MO15-1 10 4 3 3 15 20 16 4 0
5 MOC'17 MO15-1 10 4 2 4 14 32 17 15 0
6 Gloria UC MO15-1 10 4 2 4 14 21 23 -2 0
7 Moerse Boys MO15-1 10 3 2 5 11 14 25 -11 0
8 Unitas'30 MO15-1 10 3 1 6 10 16 28 -12 0
9 Roosendaal MO15-1 10 2 1 7 7 19 33 -14 0
10 Roosendaal MO15-2 10 1 1 8 4 12 62 -50 0
11 Baronie MO15-1 10 0 2 8 2 6 44 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal MO15-1 10 9 0 1 27 43 9 34 0
2 Moerse Boys MO15-1 11 9 0 2 27 45 12 33 0
3 Baronie MO15-1 11 8 1 2 25 23 4 19 0
4 Unitas'30 MO15-1 10 8 0 2 24 44 8 36 0
5 Gloria UC MO15-2 10 6 0 4 18 23 14 9 0
6 DIA MO15-2 11 5 0 6 15 26 24 2 0
7 ST Zundert/Wernhout MO15-1 9 4 1 4 13 20 27 -7 0
8 Neerlandia'31 MO15-1 10 4 1 5 13 27 34 -7 0
9 Gilze MO15-2 11 3 0 8 9 18 52 -34 0
10 Boeimeer MO15-1 11 2 1 8 7 14 40 -26 0
11 Bavel MO15-1 11 1 2 8 5 13 37 -24 0
12 UVV'40 MO15-1 11 0 2 9 2 15 50 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal MO15-1 3 2 1 0 7 10 2 8 0
2 Unitas'30 MO15-1 3 1 2 0 5 9 4 5 0
3 SC Gastel MO15-1 3 1 0 2 3 2 12 -10 0
4 Noordhoek MO15-1 3 0 1 2 1 3 6 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 3 A 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-08-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 14-08-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 21-08-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 28-08-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 04-09-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 11-09-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 18-09-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 25-09-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 02-10-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 09-10-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 16-10-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 23-10-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 30-10-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 06-11-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 13-11-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 20-11-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 27-11-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 04-12-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 11-12-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 18-12-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 25-12-17 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 01-01-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 08-01-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 15-01-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 22-01-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 29-01-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 05-02-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 12-02-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 19-02-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 26-02-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 05-03-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 12-03-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 19-03-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 26-03-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 02-04-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 09-04-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 16-04-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 23-04-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 30-04-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 07-05-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 14-05-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 21-05-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 28-05-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 04-06-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
ma 11-06-18 20:00 - 21:15 2 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 3 A 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 09-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 16-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 23-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 30-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven