Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

Unitas'30 MO17-1

Teamleden

Spelers
Leonie de Graaf Keeper      
Dina Aittaleb        
Imane Ben Ali        
Jennifer Brok        
Yasmine Buijs        
Anissa El Messaoudi        
Yassmina Gaanoun        
Mariam Harmiche        
Amina Idihya        
Nadia Idlaafou        
Kayleigh Klok        
Roos de Koning        
Dimphy van der Mierde        
ZoĆ« Ottenhof        
Joanne Verhoef        
Mimi van de Wall        
 
Overige teamleden
Evelien de Koning Leider
Chaline van den Nieuwenhuijzen Leider/Trainer
Richard Rockx Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 11:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 DVO'60 MO17-1
C 28-10-2017 11:30 De Fendert MO17-1 SC Welberg MO17-2
C 28-10-2017 12:30 Rood Wit W MO17-1 Roosendaal MO17-2
C 28-10-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 Unitas'30 MO17-1
C 28-10-2017 13:30 ODIO MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1
C 28-10-2017 14:30 DSE MO17-1 Marjola Girls MO17-1
C 04-11-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 ST Tholense Boys/WHS MO17-1
C 04-11-2017 15:35 Unitas'30 MO17-1 DSE MO17-1
C 04-11-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 De Fendert MO17-1
C 04-11-2017 13:25 SC Welberg MO17-2 Rood-Wit W MO17-1
C 04-11-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 ODIO MO17-1
C 04-11-2017 09:30 DVO'60 MO17-1 Prinsenland MO17-1
C 11-11-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 ODIO MO17-1
C 11-11-2017 14:15 Unitas'30 MO17-1 De Fendert MO17-1
C 11-11-2017 14:30 DSE MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1
C 11-11-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 SC Welberg MO17-2
C 11-11-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1
C 11-11-2017 09:30 DVO'60 MO17-1 Marjola Girls MO17-1
C 18-11-2017 10:45 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Prinsenland MO17-1
C 18-11-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 Roosendaal MO17-2
C 18-11-2017 11:30 De Fendert MO17-1 DSE MO17-1
C 18-11-2017 11:30 ODIO MO17-1 Rood Wit W MO17-1
C 18-11-2017 13:45 SC Welberg MO17-2 DVO'60 MO17-1
C 18-11-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 Unitas'30 MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Unitas'30 MO17-1 Havermans, M.A. (Teun) 85363 2 - 2
C 07-10-2017 14:45 Unitas'30 MO17-1 Marjola Girls MO17-1 Nagtegaal, T. (Tim) 85333 7 - 0
C 02-10-2017 19:15 Unitas'30 MO17-1 SC Welberg MO17-2 Verhoeven, M. (Martijn) 85134 2 - 6
C 30-09-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 Unitas'30 MO17-1 Waal, M.J.J. (Matthijs) de 85765
B 18-09-2017 19:30 Chaam MO17-1 Unitas'30 MO17-1 16195 7 - 2
B 16-09-2017 11:15 WDS'19 MO17-1 Unitas'30 MO17-1 16196 8 - 2
B 02-09-2017 12:15 Unitas'30 MO17-1 Rood Wit W MO17-1 16197 2 - 3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-10-2017 10:00 ODIO MO17-1 De Fendert MO17-1 85222 0-0
C 14-10-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 DSE MO17-1 85506 0-3
C 14-10-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85426 1-4
C 14-10-2017 11:30 SC Welberg MO17-2 ODIO MO17-1 85214 6-0
C 14-10-2017 11:30 De Fendert MO17-1 Rood Wit W MO17-1 85321 0-0
C 14-10-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 Prinsenland MO17-1 85108 0-6
C 14-10-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Unitas'30 MO17-1 85363 2-2
C 07-10-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85255 8-0
C 07-10-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 Roosendaal MO17-2 85176 8-2
C 07-10-2017 14:45 Unitas'30 MO17-1 Marjola Girls MO17-1 85333 7-0
C 07-10-2017 14:30 DSE MO17-1 DVO'60 MO17-1 85614 6-1
C 07-10-2017 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 SC Welberg MO17-2 85430 3-0
C 02-10-2017 19:15 Unitas'30 MO17-1 SC Welberg MO17-2 85134 2-6
C 30-09-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 Unitas'30 MO17-1 85765 1-2
C 30-09-2017 14:30 ST Schijf/NSV MO17-1 Prinsenland MO17-1 85167 0-11
C 30-09-2017 12:00 SC Welberg MO17-2 Marjola Girls MO17-1 85381 4-0
C 30-09-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 DVO'60 MO17-1 85292 6-4
C 30-09-2017 11:45 ODIO MO17-1 DSE MO17-1 85180 0-0
C 30-09-2017 11:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85386 2-1
C 23-09-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 ODIO MO17-1 85408 1-0
C 23-09-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85675 5-2
C 23-09-2017 12:45 DSE MO17-1 Rood Wit W MO17-1 85665 3-2
C 23-09-2017 12:45 Prinsenland MO17-1 De Fendert MO17-1 85783 3-2
C 23-09-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Roosendaal MO17-2 85705 3-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2017 19:30 Chaam MO17-1 Unitas'30 MO17-1 16195 7-2
B 16-09-2017 11:15 WDS'19 MO17-1 Unitas'30 MO17-1 16196 8-2
B 16-09-2017 12:30 Rood Wit W MO17-1 Chaam MO17-1 15038 3-8
b 09-09-2017 12:30 Rood Wit W MO17-1 WDS'19 MO17-1 14927 7-6
B 02-09-2017 12:15 Unitas'30 MO17-1 Rood Wit W MO17-1 16197 2-3
B 02-09-2017 12:30 WDS'19 MO17-1 Chaam MO17-1 14877 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Prinsenland MO17-1 4 4 0 0 12 28 4 24 0
2 DSE MO17-1 3 3 0 0 9 12 3 9 0
3 SC Welberg MO17-2 4 3 0 1 9 16 5 11 0
4 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 4 3 0 1 9 9 3 6 0
5 Rood-Wit W MO17-1 3 2 0 1 6 16 7 9 0
6 Unitas'30 MO17-1 3 1 1 1 4 11 8 3 0
7 DVO'60 MO17-1 4 1 1 2 4 10 14 -4 0
8 De Fendert MO17-1 2 1 0 1 3 4 4 0 0
9 Marjola Girls MO17-1 4 1 0 3 3 5 19 -14 0
10 ODIO MO17-1 2 0 0 2 0 0 7 -7 0
11 Roosendaal MO17-2 3 0 0 3 0 2 14 -12 0
12 ST Schijf/NSV MO17-1 4 0 0 4 0 3 28 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 MO17-1 3 2 0 1 6 24 9 15 0
2 Chaam MO17-1 3 2 0 1 6 15 15 0 0
3 Rood Wit W MO17-1 3 2 0 1 6 13 16 -3 0
4 Unitas'30 MO17-1 3 0 0 3 0 6 18 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:00 4 A 3 Team training Unitas'30 MO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-08-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 15-08-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 22-08-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 29-08-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 05-09-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 12-09-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 19-09-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 26-09-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 03-10-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 10-10-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 17-10-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 24-10-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 31-10-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 07-11-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 14-11-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 21-11-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 28-11-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 05-12-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 12-12-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 19-12-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 26-12-17 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 02-01-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 09-01-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 16-01-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 23-01-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 30-01-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 06-02-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 13-02-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 20-02-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 27-02-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 06-03-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 13-03-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 20-03-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 27-03-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 03-04-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 10-04-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 17-04-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 24-04-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 01-05-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 08-05-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 15-05-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 22-05-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 29-05-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 05-06-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1
di 12-06-18 19:00 - 20:00 4 A Team training Unitas'30 MO17-1

Berichten



Terug naar boven