Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-4

Teamleden

Spelers
Jordy Tromp Keeper      
Luuk van den Broek        
Jarno van Elteren        
Lars van Elteren        
Bram van Gemert        
Erwin Kwisthout        
Milan van Meer        
Sven Neefs        
Sem van den Oort        
Rodin Schenkel        
Sipan Taher        
Martijn Verhoeven        
Erik Vrolijk        
Christian Walle        
 
Overige teamleden
John Verhoeven Leider
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-06-2018 12:30 BSC JO15-2 SEOLTO JO15-2 103859 6-1
C 02-06-2018 11:15 MOC'17 JO15-4 Prinsenland JO15-2 103576 0-6
C 28-05-2018 19:00 Alliance JO15-4 Virtus JO15-4 101839 8-1
C 26-05-2018 12:30 BSC JO15-2 Alliance JO15-4 102999 2-0
C 26-05-2018 13:00 Virtus JO15-4 Beek Vooruit JO15-6 102780 6-3
C 26-05-2018 10:15 SEOLTO JO15-2 Prinsenland JO15-2 101698 1-1
C 26-05-2018 10:30 De Schutters JO15-1 MOC'17 JO15-4 101651 8-1
C 26-05-2018 11:00 Kogelvangers JO15-2 Unitas'30 JO15-4 105270 3-4
C 21-05-2018 19:00 Virtus JO15-4 De Fendert JO15-2 103793 1-4
C 19-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-6 De Schutters JO15-1 103787 7-4
C 19-05-2018 11:30 Alliance JO15-4 De Fendert JO15-2 102975 6-1
C 19-05-2018 11:15 MOC'17 JO15-4 Virtus JO15-4 101687 1-1
C 19-05-2018 11:00 Prinsenland JO15-2 Kogelvangers JO15-2 104433 1-3
C 19-05-2018 14:30 Unitas'30 JO15-4 BSC JO15-2 102965 2-1
C 16-05-2018 18:30 SEOLTO JO15-2 Alliance JO15-4 142910 2-5
C 16-05-2018 19:00 Kogelvangers JO15-2 De Fendert JO15-2 102262 3-3
C 14-05-2018 19:30 MOC'17 JO15-4 BSC JO15-2 103640 0-5
C 12-05-2018 12:30 BSC JO15-2 Kogelvangers JO15-2 102903 3-1
C 12-05-2018 13:00 Unitas'30 JO15-4 Prinsenland JO15-2 101552 3-0
C 12-05-2018 10:30 De Schutters JO15-1 Virtus JO15-4 104267 1-2
C 12-05-2018 11:00 De Fendert JO15-2 MOC'17 JO15-4 104536 10-1
C 12-05-2018 10:15 SEOLTO JO15-2 Alliance JO15-4 103032 0-0
C 08-05-2018 19:00 De Fendert JO15-2 SEOLTO JO15-2 103090 2-6
C 05-05-2018 12:30 Alliance JO15-4 Prinsenland JO15-2 103122 4-1
C 05-05-2018 12:30 BSC JO15-2 Virtus JO15-4 102137 7-0
C 05-05-2018 13:30 Unitas'30 JO15-4 De Schutters JO15-1 103362 5-1
C 28-04-2018 09:15 SEOLTO JO15-2 Unitas'30 JO15-4 101948 4-4
C 28-04-2018 11:00 Prinsenland JO15-2 Beek Vooruit JO15-6 102573 1-3
C 28-04-2018 11:00 Kogelvangers JO15-2 Alliance JO15-4 101662 7-2
C 21-04-2018 13:00 Virtus JO15-4 SEOLTO JO15-2 103042 3-7
C 21-04-2018 11:30 Alliance JO15-4 Beek Vooruit JO15-6 105014 6-1
C 21-04-2018 11:00 Prinsenland JO15-2 De Schutters JO15-1 102849 3-0
C 18-04-2018 19:00 De Fendert JO15-2 Prinsenland JO15-2 103419 2-4
C 17-04-2018 19:00 Beek Vooruit JO15-6 MOC'17 JO15-4 104179 1-1
C 14-04-2018 12:30 BSC JO15-2 Beek Vooruit JO15-6 102448 2-1
C 14-04-2018 10:15 SEOLTO JO15-2 De Schutters JO15-1 102238 2-3
C 14-04-2018 13:00 Virtus JO15-4 Kogelvangers JO15-2 104219 1-4
C 14-04-2018 15:00 Unitas'30 JO15-4 MOC'17 JO15-4 105159 3-0
C 09-04-2018 19:15 Unitas'30 JO15-4 De Fendert JO15-2 103898 1-4
C 07-04-2018 13:05 Beek Vooruit JO15-6 Unitas'30 JO15-4 102653 1-2
C 07-04-2018 11:00 Prinsenland JO15-2 BSC JO15-2 103997 1-3
C 07-04-2018 12:30 Kogelvangers JO15-2 SEOLTO JO15-2 103708 1-4
C 07-04-2018 10:30 De Schutters JO15-1 De Fendert JO15-2 102202 1-3
C 07-04-2018 11:15 MOC'17 JO15-4 Alliance JO15-4 102645 0-12
C 31-03-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-6 Kogelvangers JO15-2 103365 2-4
C 24-03-2018 08:45 SEOLTO JO15-2 MOC'17 JO15-4 104946 10-0
C 24-03-2018 11:00 De Fendert JO15-2 Beek Vooruit JO15-6 103483 5-0
C 24-03-2018 13:00 Virtus JO15-4 Prinsenland JO15-2 102525 2-0
C 24-03-2018 13:45 Unitas'30 JO15-4 Alliance JO15-4 102795 1-4
C 24-03-2018 10:30 De Schutters JO15-1 Kogelvangers JO15-2 103657 4-2
C 10-03-2018 10:15 SEOLTO JO15-2 Beek Vooruit JO15-6 101955 4-1
C 10-03-2018 10:30 De Schutters JO15-1 Alliance JO15-4 103851 0-3
C 10-03-2018 11:00 Kogelvangers JO15-2 MOC'17 JO15-4 104715 3-4
C 10-03-2018 11:00 De Fendert JO15-2 BSC JO15-2 101500 1-3
C 10-03-2018 13:00 Virtus JO15-4 Unitas'30 JO15-4 104230 0-4
C 21-02-2018 19:30 De Schutters JO15-1 BSC JO15-2 102510 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 12:00 Gesta JO15-1 Boeimeer JO15-5 62542 12-0
C 16-12-2017 12:30 Unitas'30 JO15-4 Moerse Boys JO15-2 61761 10-0
C 16-12-2017 11:15 Sprundel JO15-2 The Gunners JO15-2 63135 6-2
C 09-12-2017 15:30 Groen Wit JO15-4 Sprundel JO15-2 61550 1-3
C 09-12-2017 11:15 The Gunners JO15-2 Beek Vooruit JO15-7 59968 16-0
C 09-12-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-4 Zundert JO15-2 60668 5-1
C 09-12-2017 12:30 Gesta JO15-1 DSE JO15-2 62211 2-1
C 09-12-2017 13:00 RSV JO15-2 Boeimeer JO15-5 62875 4-1
C 02-12-2017 08:45 Moerse Boys JO15-2 Gesta JO15-1 59788 0-2
C 02-12-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-7 RSV JO15-2 60957 1-5
C 02-12-2017 11:15 Zundert JO15-2 Groen Wit JO15-4 61949 3-4
C 02-12-2017 11:30 Boeimeer JO15-5 Beek Vooruit JO15-4 61218 4-4
C 02-12-2017 11:30 DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-4 59649 3-2
C 25-11-2017 11:15 Sprundel JO15-2 Moerse Boys JO15-2 60039 6-3
C 25-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-4 Groen Wit JO15-4 62928 7-2
C 25-11-2017 11:30 The Gunners JO15-2 DSE JO15-2 59793 8-0
C 25-11-2017 13:00 RSV JO15-2 Zundert JO15-2 63205 3-5
C 25-11-2017 14:45 Unitas'30 JO15-4 Beek Vooruit JO15-7 63470 11-1
C 18-11-2017 08:45 Moerse Boys JO15-2 The Gunners JO15-2 61733 2-3
C 18-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO15-7 DSE JO15-2 63091 1-8
C 18-11-2017 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-4 63461 3-2
C 18-11-2017 11:30 Boeimeer JO15-5 Sprundel JO15-2 61701 7-4
C 18-11-2017 11:45 Groen Wit JO15-4 RSV JO15-2 61813 2-4
C 18-11-2017 12:30 Gesta JO15-1 Beek Vooruit JO15-4 62157 2-0
C 11-11-2017 11:15 Sprundel JO15-2 Zundert JO15-2 61331 0-5
C 11-11-2017 15:45 The Gunners JO15-2 Groen Wit JO15-4 62487 6-0
C 11-11-2017 13:00 Beek Vooruit JO15-4 Beek Vooruit JO15-7 59506 13-0
C 11-11-2017 11:00 DSE JO15-2 Moerse Boys JO15-2 61820 5-0
C 11-11-2017 13:00 RSV JO15-2 Gesta JO15-1 62103 3-2
C 11-11-2017 11:45 Unitas'30 JO15-4 Boeimeer JO15-5 63127 1-1
C 04-11-2017 14:00 Groen Wit JO15-4 DSE JO15-2 62198 2-3
C 04-11-2017 13:00 RSV JO15-2 The Gunners JO15-2 63213 3-2
C 04-11-2017 12:30 Gesta JO15-1 Beek Vooruit JO15-7 62726 10-1
C 04-11-2017 15:15 Unitas'30 JO15-4 Sprundel JO15-2 61787 5-3
C 04-11-2017 15:00 Beek Vooruit JO15-4 Moerse Boys JO15-2 61486 7-1
C 04-11-2017 12:30 Zundert JO15-2 Boeimeer JO15-5 60685 6-1
C 28-10-2017 10:00 Beek Vooruit JO15-7 Zundert JO15-2 61522 1-9
C 28-10-2017 13:00 Moerse Boys JO15-2 RSV JO15-2 59785 2-6
C 28-10-2017 10:15 The Gunners JO15-2 Unitas'30 JO15-4 62598 12-1
C 28-10-2017 11:15 Sprundel JO15-2 Gesta JO15-1 62365 1-1
C 28-10-2017 11:30 Boeimeer JO15-5 Groen Wit JO15-4 60510 4-2
C 28-10-2017 11:30 DSE JO15-2 Beek Vooruit JO15-4 60448 3-3
C 14-10-2017 14:00 Groen Wit JO15-4 Beek Vooruit JO15-7 62279 4-3
C 14-10-2017 12:30 Gesta JO15-1 The Gunners JO15-2 63465 0-5
C 14-10-2017 13:00 Beek Vooruit JO15-4 Sprundel JO15-2 60090 9-0
C 14-10-2017 11:30 Boeimeer JO15-5 DSE JO15-2 61057 5-4
C 14-10-2017 11:15 Zundert JO15-2 Moerse Boys JO15-2 61759 7-1
C 11-10-2017 19:30 RSV JO15-2 Unitas'30 JO15-4 60720 2-4
C 07-10-2017 11:00 Moerse Boys JO15-2 Groen Wit JO15-4 61770 1-4
C 07-10-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-7 Boeimeer JO15-5 62967 2-5
C 07-10-2017 08:45 The Gunners JO15-2 Beek Vooruit JO15-4 60783 6-2
C 07-10-2017 11:15 Sprundel JO15-2 RSV JO15-2 60140 1-4
C 07-10-2017 11:30 DSE JO15-2 Zundert JO15-2 62127 2-2
C 07-10-2017 12:45 Unitas'30 JO15-4 Gesta JO15-1 61022 1-5
C 30-09-2017 09:45 Beek Vooruit JO15-7 Sprundel JO15-2 59736 3-2
C 30-09-2017 11:15 Zundert JO15-2 The Gunners JO15-2 60277 1-4
C 30-09-2017 11:30 Boeimeer JO15-5 Moerse Boys JO15-2 59554 2-0
C 30-09-2017 11:30 DSE JO15-2 RSV JO15-2 60900 1-4
C 30-09-2017 10:00 Beek Vooruit JO15-4 Unitas'30 JO15-4 61429 3-2
C 30-09-2017 14:30 Groen Wit JO15-4 Gesta JO15-1 62201 1-4
C 23-09-2017 13:00 RSV JO15-2 Beek Vooruit JO15-4 61457 5-4
C 23-09-2017 13:15 Unitas'30 JO15-4 Groen Wit JO15-4 59856 5-0
C 23-09-2017 12:30 Gesta JO15-1 Zundert JO15-2 59594 2-3
C 23-09-2017 11:15 Sprundel JO15-2 DSE JO15-2 62373 0-9
C 23-09-2017 11:15 The Gunners JO15-2 Boeimeer JO15-5 61986 7-1
C 23-09-2017 08:45 Moerse Boys JO15-2 Beek Vooruit JO15-7 59556 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO15-2 10 9 0 1 27 35 9 26 0
2 Alliance JO15-4 10 8 0 2 24 50 16 34 0
3 Unitas'30 JO15-4 10 7 1 2 22 29 18 11 0
4 SEOLTO JO15-2 10 5 2 3 17 41 26 15 0
5 De Fendert JO15-2 10 5 1 4 16 35 26 9 0
6 Kogelvangers JO15-2 10 4 1 5 13 31 28 3 0
7 Prinsenland JO15-2 10 3 1 6 10 18 21 -3 0
8 Virtus JO15-4 10 3 1 6 10 17 39 -22 0
9 De Schutters JO15-1 10 3 0 7 9 24 31 -7 0
10 Beek Vooruit JO15-6 10 2 1 7 7 20 35 -15 0
11 MOC'17 JO15-4 10 1 2 7 5 8 59 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO15-3 3 3 0 0 9 15 3 12 0
2 Unitas'30 JO15-4 3 2 0 1 6 16 8 8 0
3 Klundert JO15-2 3 1 0 2 3 7 21 -14 0
4 Virtus JO15-4 3 0 0 3 0 7 13 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO15-2 11 9 0 2 27 71 16 55 0
2 RSV JO15-2 11 9 0 2 27 43 25 18 0
3 Gesta JO15-1 11 7 1 3 22 42 16 26 0
4 Zundert JO15-2 11 7 1 3 22 45 25 20 0
5 Beek Vooruit JO15-4 11 6 2 3 20 57 26 31 0
6 DSE JO15-2 11 5 2 4 17 39 29 10 0
7 Boeimeer JO15-5 11 5 2 4 17 31 46 -15 0
8 Unitas'30 JO15-4 11 5 1 5 16 44 33 11 0
9 Sprundel JO15-2 11 3 1 7 10 26 49 -23 0
10 Groen Wit JO15-4 11 3 0 8 9 22 43 -21 0
11 Beek Vooruit JO15-7 11 2 0 9 6 17 83 -66 0
12 Moerse Boys JO15-2 11 0 0 11 0 10 56 -46 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:15 4 B 6 Team training Unitas'30 JO15-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-08-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 15-08-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 22-08-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 29-08-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 05-09-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 12-09-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 19-09-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 26-09-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 03-10-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 10-10-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 17-10-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 24-10-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 31-10-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 07-11-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 14-11-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 21-11-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 28-11-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 05-12-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 12-12-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 19-12-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 26-12-17 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 02-01-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 09-01-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 16-01-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 23-01-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 30-01-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 06-02-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 13-02-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 20-02-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 27-02-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 06-03-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 13-03-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 20-03-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 27-03-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 03-04-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 10-04-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 17-04-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 24-04-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 01-05-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 08-05-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 15-05-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 22-05-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 29-05-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 05-06-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
di 12-06-18 20:00 - 21:15 4 B Team training Unitas'30 JO15-4
vrijdag 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 29-09-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 06-10-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 13-10-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 20-10-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 27-10-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 03-11-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 10-11-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 17-11-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 24-11-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 01-12-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 08-12-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 02-03-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 09-03-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 16-03-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 23-03-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 30-03-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 06-04-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 13-04-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 20-04-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 27-04-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 04-05-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 11-05-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 18-05-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 25-05-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 01-06-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 08-06-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4
vr 15-06-18 18:00 - 19:00 1 A 10 Team training Unitas'30 JO15-4

Berichten



Terug naar boven