Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 JO15-3

Teamleden

Spelers
Jordan Steenbakkers Keeper      
Bas van Aert        
Stijn Boelhouwers        
Sem Broeksteeg        
Jamy Doan        
Stan Eestermans        
Sjoerd Foesenek        
Nemo Mureau        
Rick Oomen        
Pepijn Rompa        
Bart van Sprundel        
Nick Stevens        
Rick Vermunt        
Eros Verschuren        
Kevin Witteveen        
 
Overige teamleden
Mark Mureau Leider
Arno Steenbakkers Leider
Antonio Verschuren Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 UVV'40 JO15-2
C 28-10-2017 11:30 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-1
C 28-10-2017 13:20 Baronie JO15-5 Unitas'30 JO15-3
C 28-10-2017 11:15 Hilvaria JO15-3 JEKA JO15-3
C 04-11-2017 14:30 Viola JO15-1 Baronie JO15-5
C 04-11-2017 13:00 DSE JO15-1 TVC Breda JO15-1
C 04-11-2017 14:30 Unitas'30 JO15-3 Beek Vooruit JO15-3
C 04-11-2017 10:00 JEKA JO15-3 Moerse Boys JO15-1
C 11-11-2017 13:00 Viola JO15-1 Hilvaria JO15-3
C 11-11-2017 13:00 DSE JO15-1 Moerse Boys JO15-1
C 11-11-2017 11:30 Beek Vooruit JO15-3 UVV'40 JO15-2
C 11-11-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 JEKA JO15-3
C 18-11-2017 09:00 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-3
C 18-11-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 TVC Breda JO15-1
C 18-11-2017 11:30 JEKA JO15-3 DSE JO15-1
C 18-11-2017 15:00 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 13:00 Unitas'30 JO15-3 DSE JO15-1 Witteveen, S. (Sander) 60748 6 - 1
C 07-10-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 63089 2 - 2
C 23-09-2017 11:25 Unitas'30 JO15-3 Viola JO15-1 60806 4 - 3
B 16-09-2017 15:00 Unitas'30 JO15-3 Cluzona JO15-1 8778 2 - 3
B 09-09-2017 14:05 Unitas'30 JO15-3 Seolto JO15-1 8171 4 - 5
B 02-09-2017 12:30 BSC JO15-1 Unitas'30 JO15-3 8063 1 - 6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2017 15:00 UVV'40 JO15-2 Hilvaria JO15-3 96341 4-3
C 14-10-2017 14:00 JEKA JO15-3 Baronie JO15-5 60326 6-6
C 14-10-2017 13:00 Unitas'30 JO15-3 DSE JO15-1 60748 6-1
C 14-10-2017 14:30 Viola JO15-1 TVC Breda JO15-1 60388 4-7
r 14-10-2017 15:00 UVV'40 JO15-2 BSC JO15-2 63016 0-0
C 14-10-2017 12:45 Sprundel JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 93780 0-0
C 07-10-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Viola JO15-1 93771 3-2
C 07-10-2017 13:00 DSE JO15-1 Sprundel JO15-1 93779 0-0
C 07-10-2017 11:15 Hilvaria JO15-3 Moerse Boys JO15-1 96340 4-3
C 07-10-2017 12:30 Bavel JO15-2 Viola JO15-1 61410 0-0
r 07-10-2017 12:30 BSC JO15-2 Moerse Boys JO15-1 60759 0-0
C 07-10-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 63089 2-2
C 07-10-2017 10:15 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-2 61960 5-1
C 30-09-2017 11:30 JEKA JO15-3 Bavel JO15-2 61411 0-0
C 30-09-2017 15:00 UVV'40 JO15-2 TVC Breda JO15-2 59631 0-0
C 30-09-2017 14:30 Viola JO15-1 DSE JO15-1 60557 4-1
r 30-09-2017 12:30 BSC JO15-2 TVC Breda JO15-1 62881 0-0
C 30-09-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 Baronie JO15-5 62994 1-5
C 30-09-2017 10:45 Internos JO15-2 Unitas'30 JO15-3 62119 0-0
C 30-09-2017 09:30 UVV'40 JO15-2 Sprundel JO15-1 93778 0-0
C 30-09-2017 12:45 Hilvaria JO15-3 TVC Breda JO15-1 96339 2-6
C 30-09-2017 13:45 JEKA JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 93770 6-4
C 23-09-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Internos JO15-2 59582 0-0
r 23-09-2017 10:20 Baronie JO15-5 BSC JO15-2 63054 0-0
C 23-09-2017 11:30 DSE JO15-1 UVV'40 JO15-2 60580 6-1
C 23-09-2017 11:25 Unitas'30 JO15-3 Viola JO15-1 60806 4-3
C 23-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO15-3 Moerse Boys JO15-1 93769 1-0
C 23-09-2017 12:45 Sprundel JO15-1 JEKA JO15-3 93777 8-0
C 23-09-2017 11:00 Bavel JO15-2 Moerse Boys JO15-1 59962 0-0
C 23-09-2017 09:30 TVC Breda JO15-2 JEKA JO15-3 61419 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 10:15 Seolto JO15-1 BSC JO15-1 8586 6-3
B 16-09-2017 15:00 Unitas'30 JO15-3 Cluzona JO15-1 8778 2-3
b 09-09-2017 13:00 Cluzona JO15-1 BSC JO15-1 8432 1-2
b 09-09-2017 14:05 Unitas'30 JO15-3 Seolto JO15-1 8171 4-5
B 02-09-2017 10:15 Seolto JO15-1 Cluzona JO15-1 7782 1-4
B 02-09-2017 12:30 BSC JO15-1 Unitas'30 JO15-3 8063 1-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO15-5 3 2 1 0 7 16 8 8 0
2 TVC Breda JO15-1 3 2 1 0 7 15 8 7 0
3 Unitas'30 JO15-3 3 2 1 0 7 12 6 6 0
4 Beek Vooruit JO15-3 3 2 0 1 6 8 8 0 0
5 JEKA JO15-3 2 1 1 0 4 12 10 2 0
6 DSE JO15-1 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
7 Hilvaria JO15-3 3 1 0 2 3 9 13 -4 0
8 UVV'40 JO15-2 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
9 Viola JO15-1 4 1 0 3 3 13 15 -2 0
10 Moerse Boys JO15-1 3 0 0 3 0 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO15-1 3 2 0 1 6 8 5 3 0
2 Seolto JO15-1 3 2 0 1 6 12 11 1 0
3 Unitas'30 JO15-3 3 1 0 2 3 12 9 3 0
4 BSC JO15-1 3 1 0 2 3 6 13 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:00 - 21:15 2 A 11 Team training Unitas'30 JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 14-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 21-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 28-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 04-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 11-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 18-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 25-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 02-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 09-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 16-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 23-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 30-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 06-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 13-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 20-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 27-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 04-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 11-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 18-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 25-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 01-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 08-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 15-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 22-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 29-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 05-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 12-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 19-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 26-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 05-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 12-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 19-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 26-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 02-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 09-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 16-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 23-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 30-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 07-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 14-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 21-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 28-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 04-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 11-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
woensdag 17:00 - 18:00 3 A 9 Team training Unitas'30 JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 23-08-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 30-08-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 06-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 13-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 20-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 27-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 04-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 11-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 18-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 25-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 01-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 08-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 15-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 22-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 29-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 06-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 13-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 20-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 27-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 03-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 10-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 17-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 24-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3

Berichten



Terug naar boven