Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-3

Teamleden

Spelers
Jordan Steenbakkers Keeper      
Bas van Aert        
Stijn Boelhouwers        
Sem Broeksteeg        
Stan Eestermans        
Sjoerd Foesenek        
Nemo Mureau        
Rick Oomen        
Pepijn Rompa        
Bart van Sprundel        
Nick Stevens        
Rick Vermunt        
Eros Verschuren        
Kevin Witteveen        
 
Overige teamleden
Arno Steenbakkers Leider
Antonio Verschuren Trainer
Jurgen Rompa Assistent-trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-06-2018 19:00 Halsteren JO15-2 SEOLTO JO15-1 141961 1-4
C 02-06-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Baronie JO15-4 104558 1-5
C 02-06-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 De Fendert JO15-1 104700 5-3
C 30-05-2018 19:00 DEVO JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 104340 2-2
C 30-05-2018 18:30 Alliance JO15-2 Roosendaal JO15-4 143066 0-0
C 26-05-2018 10:00 Baronie JO15-4 Unitas'30 JO15-3 103359 6-0
C 26-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO15-3 SEOLTO JO15-1 102503 1-2
C 26-05-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Roosendaal JO15-4 105239 0-6
C 26-05-2018 11:30 Alliance JO15-2 DEVO JO15-1 103201 1-0
C 26-05-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Achtmaal JO15-1 103167 7-1
C 26-05-2018 13:00 DSE JO15-1 De Fendert JO15-1 103779 2-4
C 23-05-2018 19:30 DSE JO15-1 DEVO JO15-1 104100 2-3
C 22-05-2018 19:00 De Fendert JO15-1 Alliance JO15-2 104039 3-6
C 19-05-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 Baronie JO15-4 104063 5-4
C 19-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 103808 2-0
C 19-05-2018 12:30 DEVO JO15-1 Halsteren JO15-2 101740 7-0
C 19-05-2018 08:30 Unitas'30 JO15-3 Boeimeer JO15-3 102850 3-1
C 15-05-2018 19:00 Achtmaal JO15-1 SEOLTO JO15-1 103266 2-6
C 12-05-2018 13:00 DSE JO15-1 Roosendaal JO15-4 102268 2-0
C 12-05-2018 13:00 Unitas'30 JO15-3 SEOLTO JO15-1 103019 2-5
C 12-05-2018 14:15 DEVO JO15-1 De Fendert JO15-1 102257 6-3
C 12-05-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Baronie JO15-4 102575 4-0
C 12-05-2018 13:15 Halsteren JO15-2 Alliance JO15-2 102928 4-5
C 09-05-2018 19:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-2 142805 7-0
C 05-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-1 102350 1-4
C 05-05-2018 13:15 Halsteren JO15-2 Baronie JO15-4 102577 2-1
C 05-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 De Fendert JO15-1 104224 5-1
C 05-05-2018 12:30 DEVO JO15-1 Boeimeer JO15-3 102687 4-4
C 05-05-2018 13:00 Unitas'30 JO15-3 Achtmaal JO15-1 103695 4-2
C 05-05-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 Alliance JO15-2 103361 5-2
C 28-04-2018 08:30 Baronie JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 105369 1-3
C 28-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101617 1-1
C 28-04-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-2 103294 0-0
C 21-04-2018 10:00 Baronie JO15-4 DSE JO15-1 105392 1-1
C 21-04-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 DEVO JO15-1 102201 0-8
C 21-04-2018 11:30 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 102327 6-2
C 21-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Boeimeer JO15-3 105218 3-1
C 18-04-2018 18:45 Achtmaal JO15-1 Halsteren JO15-2 103822 7-2
C 16-04-2018 19:15 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 103964 3-4
C 14-04-2018 08:30 Beek Vooruit JO15-3 De Fendert JO15-1 101565 1-4
C 14-04-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Unitas'30 JO15-3 102346 2-1
C 14-04-2018 13:00 DSE JO15-1 Boeimeer JO15-3 105307 3-8
C 14-04-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 SEOLTO JO15-1 104826 0-2
C 14-04-2018 14:00 DEVO JO15-1 Achtmaal JO15-1 104595 3-5
C 11-04-2018 19:00 Halsteren JO15-2 DSE JO15-1 105063 8-3
C 11-04-2018 19:00 DEVO JO15-1 Roosendaal JO15-4 104094 3-1
C 10-04-2018 18:30 SEOLTO JO15-1 Boeimeer JO15-3 101582 6-3
C 07-04-2018 14:30 Unitas'30 JO15-3 DEVO JO15-1 102395 4-2
C 07-04-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 Roosendaal JO15-4 103249 1-6
C 07-04-2018 11:30 Alliance JO15-2 DSE JO15-1 102551 7-1
C 07-04-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 105167 6-2
C 07-04-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 Baronie JO15-4 103275 2-1
C 07-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Halsteren JO15-2 102815 6-2
C 05-04-2018 19:00 Beek Vooruit JO15-3 Achtmaal JO15-1 103435 4-0
C 03-04-2018 18:30 Alliance JO15-2 Roosendaal JO15-4 104490 0-0
C 31-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Unitas'30 JO15-3 103079 1-2
C 31-03-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 DSE JO15-1 102818 8-1
C 24-03-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Alliance JO15-2 104727 2-3
C 24-03-2018 10:15 Baronie JO15-4 De Fendert JO15-1 104594 5-1
C 24-03-2018 13:00 DSE JO15-1 Achtmaal JO15-1 103722 4-3
C 24-03-2018 11:45 Halsteren JO15-2 SEOLTO JO15-1 101710 0-0
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 104429 2-5
C 10-03-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Halsteren JO15-2 103530 3-3
C 10-03-2018 11:30 Alliance JO15-2 Achtmaal JO15-1 101931 3-1
C 10-03-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101489 0-3
C 10-03-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Roosendaal JO15-4 102168 2-4
C 10-03-2018 10:00 Baronie JO15-4 DEVO JO15-1 102704 1-4
C 10-03-2018 10:00 De Fendert JO15-1 SEOLTO JO15-1 101766 3-2
C 17-02-2018 08:30 Baronie JO15-4 Alliance JO15-2 104254 6-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 08:45 Baronie JO15-5 Hilvaria JO15-3 96338 0-0
C 16-12-2017 11:45 JEKA JO15-3 UVV'40 JO15-2 62892 2-0
C 09-12-2017 14:30 UVV'40 JO15-2 TVC Breda JO15-1 61661 1-10
C 09-12-2017 14:30 Viola JO15-1 JEKA JO15-3 61786 6-1
C 09-12-2017 14:00 Unitas'30 JO15-3 Moerse Boys JO15-1 62118 9-0
C 09-12-2017 12:50 DSE JO15-1 Baronie JO15-5 61353 0-4
C 09-12-2017 11:00 Beek Vooruit JO15-3 Hilvaria JO15-3 96347 3-1
C 02-12-2017 13:00 Moerse Boys JO15-1 Viola JO15-1 60226 1-2
C 02-12-2017 13:30 Hilvaria JO15-3 Unitas'30 JO15-3 96346 2-5
C 02-12-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 93776 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Seolto JO15-1G 11 9 0 2 27 42 24 18 0
2 Alliance JO15-2 11 8 1 2 25 38 27 11 0
3 DEVO JO15-1 11 6 2 3 20 42 23 19 0
4 Unitas'30 JO15-3 11 6 1 4 19 28 26 2 0
5 Boeimeer JO15-3 11 5 1 5 16 45 29 16 0
6 Roosendaal JO15-4 11 5 1 5 16 26 18 8 0
7 De Fendert JO15-1 11 5 1 5 16 32 36 -4 0
8 Baronie JO15-4 11 4 1 6 13 31 24 7 0
9 Achtmaal JO15-1 11 4 0 7 12 32 46 -14 0
10 DSE JO15-1 11 3 1 7 10 23 46 -23 0
11 Halsteren JO15-2 11 3 1 7 10 24 50 -26 0
12 Beek Vooruit JO15-3 11 2 2 7 8 21 35 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-1 9 8 1 0 25 55 14 41 0
2 Baronie JO15-5 8 6 1 1 19 33 13 20 0
3 Unitas'30 JO15-3 9 6 1 2 19 39 22 17 0
4 Viola JO15-1 9 5 0 4 15 26 21 5 0
5 Beek Vooruit JO15-3 9 5 0 4 15 24 22 2 0
6 JEKA JO15-3 9 3 2 4 11 29 46 -17 0
7 DSE JO15-1 9 3 1 5 10 20 29 -9 0
8 UVV'40 JO15-2 9 3 0 6 9 18 40 -22 0
9 Hilvaria JO15-3 8 2 0 6 6 16 25 -9 0
10 Moerse Boys JO15-1 9 0 0 9 0 18 46 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO15-1 3 2 0 1 6 8 5 3 0
2 Seolto JO15-1G 3 2 0 1 6 12 11 1 0
3 Unitas'30 JO15-3 3 1 0 2 3 12 9 3 0
4 BSC JO15-1 3 1 0 2 3 6 13 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:15 2 A 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 14-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 21-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 28-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 04-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 11-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 18-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 25-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 02-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 09-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 16-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 23-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 30-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 06-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 13-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 20-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 27-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 04-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 11-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 18-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 25-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 01-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 08-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 15-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 22-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 29-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 05-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 12-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 19-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 26-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 05-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 12-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 19-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 26-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 02-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 09-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 16-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 23-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 30-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 07-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 14-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 21-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 28-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 04-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
ma 11-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 3 A 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 23-08-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 30-08-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 20-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 27-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 04-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 11-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 18-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 25-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 01-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 08-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 15-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 22-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 29-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 20-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 27-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 03-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 10-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 17-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 24-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 1 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven