Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-3

Teamleden

Spelers
Jordan Steenbakkers Keeper      
Bas van Aert        
Stijn Boelhouwers        
Sem Broeksteeg        
Jamy Doan        
Stan Eestermans        
Sjoerd Foesenek        
Nemo Mureau        
Rick Oomen        
Pepijn Rompa        
Bart van Sprundel        
Nick Stevens        
Rick Vermunt        
Eros Verschuren        
Kevin Witteveen        
 
Overige teamleden
Mark Mureau Leider
Arno Steenbakkers Leider
Antonio Verschuren Trainer
Jurgen Rompa Assistent-trainer
Arthur van Veen Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 28-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101617 09:05
C 05-05-2018 13:00 Unitas'30 JO15-3 Achtmaal JO15-1 103695 12:30
C 12-05-2018 12:00 Unitas'30 JO15-3 SEOLTO JO15-1 103019 11:30
C 19-05-2018 08:30 Unitas'30 JO15-3 Boeimeer JO15-3 102850 08:00
C 26-05-2018 10:00 Baronie JO15-4 Unitas'30 JO15-3 103359 09:10
T 10-06-2018 n.n.b. VVR Unitas'30 JO15-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2018 08:30 Baronie JO15-4 Beek Vooruit JO15-3
C 28-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Unitas'30 JO15-3
C 28-04-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-2
C 28-04-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 SEOLTO JO15-1
C 05-05-2018 13:15 Halsteren JO15-2 Baronie JO15-4
C 05-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 De Fendert JO15-1
C 05-05-2018 12:30 DEVO JO15-1 Boeimeer JO15-3
C 05-05-2018 13:00 Unitas'30 JO15-3 Achtmaal JO15-1
C 05-05-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-1
C 05-05-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 Alliance JO15-2
C 12-05-2018 14:15 DEVO JO15-1 De Fendert JO15-1
C 12-05-2018 13:15 Halsteren JO15-2 Alliance JO15-2
C 12-05-2018 13:00 DSE JO15-1 Roosendaal JO15-4
C 12-05-2018 12:00 Unitas'30 JO15-3 SEOLTO JO15-1
C 12-05-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Baronie JO15-4
C 19-05-2018 08:30 Unitas'30 JO15-3 Boeimeer JO15-3
C 19-05-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Alliance JO15-2
C 19-05-2018 12:30 DEVO JO15-1 Halsteren JO15-2
C 19-05-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 Baronie JO15-4
C 19-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Beek Vooruit JO15-3
C 23-05-2018 19:30 DSE JO15-1 DEVO JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-04-2018 19:15 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 Willemen, Ricardo 103964 3 - 4
C 14-04-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Unitas'30 JO15-3 Maas, Peter 102346 2 - 1
C 07-04-2018 14:30 Unitas'30 JO15-3 DEVO JO15-1 Witteveen, Sander 102395 4 - 2
C 31-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Unitas'30 JO15-3 Mossel, Daan 103079 1 - 2
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Gils, Johan van 104429 2 - 5
C 10-03-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-3 Kustermans, E. (Ewart) 101489 0 - 3
V 17-02-2018 13:00 Schijf JO15-1 Unitas'30 JO15-3
V 03-02-2018 13:30 Unitas'30 JO15-3 RFC JO15-2 Jurgen Rompa (S)
V 27-01-2018 11:30 Unitas'30 JO15-3 Voab JO15-4 Sander Witteveen (S)
C 09-12-2017 14:00 Unitas'30 JO15-3 Moerse Boys JO15-1 Verhoeven, John 62118 9 - 0
C 02-12-2017 13:30 Hilvaria JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Kort, Jeroen de 96346 2 - 5
C 25-11-2017 14:45 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-3 Witteveen, Sander 61538 8 - 3
C 18-11-2017 12:45 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-3 Slot, Bas 60890 3 - 2
C 04-11-2017 14:30 Unitas'30 JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 Nagtegaal, Tim 93773 3 - 1
C 28-10-2017 13:20 Baronie JO15-5 Unitas'30 JO15-3 Kusters, Dré 61220 7 - 0
C 14-10-2017 13:00 Unitas'30 JO15-3 DSE JO15-1 Witteveen, Sander 60748 6 - 1
C 07-10-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 Smid, Peter 63089 2 - 2
C 23-09-2017 11:25 Unitas'30 JO15-3 Viola JO15-1 60806 4 - 3
B 16-09-2017 15:00 Unitas'30 JO15-3 Cluzona JO15-1 8778 2 - 3
B 09-09-2017 14:05 Unitas'30 JO15-3 Seolto JO15-1 8171 4 - 5
B 02-09-2017 12:30 BSC JO15-1 Unitas'30 JO15-3 8063 1 - 6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-04-2018 11:30 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 102327 6-2
C 21-04-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 DEVO JO15-1 102201 0-8
C 21-04-2018 10:00 Baronie JO15-4 DSE JO15-1 105392 1-1
C 21-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Boeimeer JO15-3 105218 3-1
C 18-04-2018 18:45 Achtmaal JO15-1 Halsteren JO15-2 103822 7-2
C 18-04-2018 19:00 DEVO JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 104340 0-0
C 16-04-2018 19:15 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 103964 3-4
C 14-04-2018 13:00 DSE JO15-1 Boeimeer JO15-3 105307 3-8
C 14-04-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 SEOLTO JO15-1 104826 0-2
C 14-04-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Unitas'30 JO15-3 102346 2-1
C 14-04-2018 14:00 DEVO JO15-1 Achtmaal JO15-1 104595 3-5
C 14-04-2018 08:30 Beek Vooruit JO15-3 De Fendert JO15-1 101565 1-4
C 11-04-2018 19:00 DEVO JO15-1 Roosendaal JO15-4 104094 3-1
C 11-04-2018 19:00 Halsteren JO15-2 DSE JO15-1 105063 8-3
C 10-04-2018 18:30 SEOLTO JO15-1 Boeimeer JO15-3 101582 6-3
C 07-04-2018 14:30 Unitas'30 JO15-3 DEVO JO15-1 102395 4-2
C 07-04-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 Roosendaal JO15-4 103249 1-6
C 07-04-2018 11:30 Alliance JO15-2 DSE JO15-1 102551 7-1
C 07-04-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 Baronie JO15-4 103275 2-1
C 07-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Halsteren JO15-2 102815 6-2
C 07-04-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 105167 6-2
C 05-04-2018 19:00 Beek Vooruit JO15-3 Achtmaal JO15-1 103435 4-0
C 03-04-2018 18:30 Alliance JO15-2 Roosendaal JO15-4 104490 0-0
C 31-03-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 DSE JO15-1 102818 8-1
C 31-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Unitas'30 JO15-3 103079 1-2
C 24-03-2018 11:45 Halsteren JO15-2 SEOLTO JO15-1 101710 0-0
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 104429 2-5
C 24-03-2018 10:15 Baronie JO15-4 De Fendert JO15-1 104594 5-1
C 24-03-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Alliance JO15-2 104727 2-3
C 24-03-2018 13:00 DSE JO15-1 Achtmaal JO15-1 103722 4-3
C 17-03-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 De Fendert JO15-1 104700 0-0
C 17-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Baronie JO15-4 104558 0-0
C 10-03-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101489 0-3
C 10-03-2018 11:30 Alliance JO15-2 Achtmaal JO15-1 101931 3-1
C 10-03-2018 10:00 De Fendert JO15-1 SEOLTO JO15-1 101766 3-2
C 10-03-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Roosendaal JO15-4 102168 2-4
C 10-03-2018 10:00 Baronie JO15-4 DEVO JO15-1 102704 1-4
C 10-03-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Halsteren JO15-2 103530 3-3
C 17-02-2018 08:30 Baronie JO15-4 Alliance JO15-2 104254 6-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 08:45 Baronie JO15-5 Hilvaria JO15-3 96338 0-0
C 16-12-2017 11:45 JEKA JO15-3 UVV'40 JO15-2 62892 2-0
C 09-12-2017 14:30 UVV'40 JO15-2 TVC Breda JO15-1 61661 1-10
C 09-12-2017 14:30 Viola JO15-1 JEKA JO15-3 61786 6-1
C 09-12-2017 14:00 Unitas'30 JO15-3 Moerse Boys JO15-1 62118 9-0
C 09-12-2017 12:50 DSE JO15-1 Baronie JO15-5 61353 0-4
C 09-12-2017 11:00 Beek Vooruit JO15-3 Hilvaria JO15-3 96347 3-1
C 02-12-2017 13:00 Moerse Boys JO15-1 Viola JO15-1 60226 1-2
C 02-12-2017 13:30 Hilvaria JO15-3 Unitas'30 JO15-3 96346 2-5
C 02-12-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 93776 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO15-2 6 5 0 1 15 24 15 9 0
2 De Fendert JO15-1 5 4 0 1 12 17 11 6 0
3 Unitas'30 JO15-3 6 4 0 2 12 18 11 7 0
4 SEOLTO JO15-1 6 4 0 2 12 20 16 4 0
5 DEVO JO15-1 5 3 0 2 9 20 11 9 0
6 Baronie JO15-4 5 2 1 2 7 14 9 5 0
7 Halsteren JO15-2 5 2 1 2 7 17 20 -3 0
8 Roosendaal JO15-4 5 2 0 3 6 12 10 2 0
9 Boeimeer JO15-3 6 2 0 4 6 22 21 1 0
10 Achtmaal JO15-1 6 2 0 4 6 17 22 -5 0
11 Beek Vooruit JO15-3 6 1 1 4 4 14 24 -10 0
12 DSE JO15-1 7 1 1 5 4 13 38 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-1 9 8 1 0 25 55 14 41 0
2 Baronie JO15-5 8 6 1 1 19 33 13 20 0
3 Unitas'30 JO15-3 9 6 1 2 19 39 22 17 0
4 Viola JO15-1 9 5 0 4 15 26 21 5 0
5 Beek Vooruit JO15-3 9 5 0 4 15 24 22 2 0
6 JEKA JO15-3 9 3 2 4 11 29 46 -17 0
7 DSE JO15-1 9 3 1 5 10 20 29 -9 0
8 UVV'40 JO15-2 9 3 0 6 9 18 40 -22 0
9 Hilvaria JO15-3 8 2 0 6 6 16 25 -9 0
10 Moerse Boys JO15-1 9 0 0 9 0 18 46 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO15-1 3 2 0 1 6 8 5 3 0
2 SEOLTO JO15-1 3 2 0 1 6 12 11 1 0
3 Unitas'30 JO15-3 3 1 0 2 3 12 9 3 0
4 BSC JO15-1 3 1 0 2 3 6 13 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:00 - 21:15 2 A 11 Team training Unitas'30 JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 14-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 21-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 28-08-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 04-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 11-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 18-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 25-09-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 02-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 09-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 16-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 23-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 30-10-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 06-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 13-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 20-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 27-11-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 04-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 11-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 18-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 25-12-17 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 01-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 08-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 15-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 22-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 29-01-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 05-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 12-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 19-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 26-02-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 05-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 12-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 19-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 26-03-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 02-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 09-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 16-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 23-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 30-04-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 07-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 14-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 21-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 28-05-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 04-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
ma 11-06-18 20:15 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO17-3
woensdag 17:00 - 18:00 3 A 9 Team training Unitas'30 JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 23-08-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 30-08-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 06-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 13-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 20-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 27-09-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 04-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 11-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 18-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 25-10-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 01-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 08-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 15-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 22-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 29-11-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 06-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 13-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 20-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 27-12-17 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 03-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 10-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 17-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 24-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 31-01-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 07-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 14-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 21-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 28-02-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 07-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 14-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 21-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 28-03-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 04-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 11-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 18-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 25-04-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 02-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 09-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 16-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 23-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 30-05-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 06-06-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
wo 13-06-18 16:30 - 17:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-3
2017-2018 Unitas'30 JO15-3
03-02-2018

Berichten



Terug naar boven