0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Tijn Graveland | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Fons van Luijt | Trainer/Coach | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | Dongen JO15-3 | 102634 | 0-7 | ||
C | 31-05-2018 19:00 | JEKA JO15-3 | OVV'67 JO15-1 | 104598 | 0-4 | ||
C | 30-05-2018 19:15 | Unitas'30 JO15-2 | Rijen JO15-2 | 103622 | 5-1 | ||
C | 28-05-2018 19:30 | Viola JO15-1 | RFC JO15-2G | 138933 | 5-2 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Rijen JO15-2 | DIA JO15-2 | 101571 | 4-2 | ||
C | 26-05-2018 11:00 | SV Capelle JO15-1 | JEKA JO15-3 | 105178 | 7-2 | ||
C | 26-05-2018 11:30 | Dongen JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 102184 | 2-2 | ||
C | 26-05-2018 12:15 | RFC JO15-2G | Baronie JO15-6 | 138940 | 2-3 | ||
C | 26-05-2018 12:30 | SV Reeshof JO15-3 | OVV'67 JO15-1 | 102874 | 0-0 | ||
C | 22-05-2018 19:15 | Unitas'30 JO15-2 | SV Capelle JO15-1 | 103161 | 0-3 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | DIA JO15-2 | SV Reeshof JO15-3 | 102557 | 1-1 | ||
C | 19-05-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | SV Capelle JO15-1 | 104677 | 1-5 | ||
C | 19-05-2018 10:30 | OVV'67 JO15-1 | Dongen JO15-3 | 101722 | 5-0 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Viola JO15-1 | Rijen JO15-2 | 103716 | 2-1 | ||
C | 19-05-2018 12:30 | JEKA JO15-3 | RFC JO15-2G | 138939 | 3-6 | ||
C | 16-05-2018 19:00 | SV Capelle JO15-1 | RFC JO15-2G | 138938 | 2-3 | ||
C | 15-05-2018 18:30 | OVV'67 JO15-1 | Baronie JO15-6 | 102856 | 11-0 | ||
C | 15-05-2018 19:00 | JEKA JO15-3 | DIA JO15-2 | 102108 | 4-9 | ||
C | 14-05-2018 19:00 | SV Reeshof JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 104891 | 2-1 | ||
C | 12-05-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | DIA JO15-2 | 102907 | 1-4 | ||
C | 12-05-2018 10:15 | Unitas'30 JO15-2 | OVV'67 JO15-1 | 101499 | 0-3 | ||
C | 12-05-2018 12:00 | SV Reeshof JO15-3 | Viola JO15-1 | 104936 | 3-1 | ||
C | 12-05-2018 10:00 | Rijen JO15-2 | JEKA JO15-3 | 101851 | 4-3 | ||
C | 09-05-2018 18:30 | Viola JO15-1 | Baronie JO15-6 | 103230 | 5-1 | ||
C | 09-05-2018 19:30 | Rijen JO15-2 | SV Reeshof JO15-3 | 102330 | 1-1 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | Viola JO15-1 | OVV'67 JO15-1 | 104004 | 0-3 | ||
C | 05-05-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | JEKA JO15-3 | 103864 | 8-0 | ||
C | 28-04-2018 10:15 | RFC JO15-2G | Rijen JO15-2 | 138930 | 1-3 | ||
C | 28-04-2018 11:30 | Dongen JO15-3 | Viola JO15-1 | 104985 | 1-2 | ||
C | 21-04-2018 12:45 | DIA JO15-2 | Unitas'30 JO15-2 | 104698 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:00 | Dongen JO15-3 | Rijen JO15-2 | 104290 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 12:15 | RFC JO15-2G | SV Reeshof JO15-3 | 138937 | 4-3 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | OVV'67 JO15-1 | SV Capelle JO15-1 | 102410 | 3-3 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | SV Reeshof JO15-3 | SV Capelle JO15-1 | 102461 | 2-3 | ||
C | 14-04-2018 12:15 | RFC JO15-2G | Dongen JO15-3 | 138936 | 3-3 | ||
C | 14-04-2018 11:45 | Unitas'30 JO15-2 | JEKA JO15-3 | 102113 | 5-2 | ||
C | 14-04-2018 10:00 | Rijen JO15-2 | OVV'67 JO15-1 | 104872 | 0-4 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Viola JO15-1 | DIA JO15-2 | 105016 | 0-2 | ||
C | 10-04-2018 19:00 | DIA JO15-2 | SV Capelle JO15-1 | 101788 | 0-7 | ||
C | 07-04-2018 13:00 | Dongen JO15-3 | SV Reeshof JO15-3 | 101549 | 1-2 | ||
C | 07-04-2018 13:00 | DIA JO15-2 | RFC JO15-2G | 138935 | 6-3 | ||
C | 07-04-2018 14:15 | JEKA JO15-3 | Viola JO15-1 | 105236 | 0-1 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | SV Capelle JO15-1 | Rijen JO15-2 | 104904 | 2-3 | ||
C | 07-04-2018 08:30 | Baronie JO15-6 | Unitas'30 JO15-2 | 102090 | 3-2 | ||
C | 31-03-2018 13:00 | DIA JO15-2 | Dongen JO15-3 | 103523 | 2-5 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | SV Capelle JO15-1 | Dongen JO15-3 | 101568 | 2-2 | ||
C | 24-03-2018 12:00 | SV Reeshof JO15-3 | JEKA JO15-3 | 102284 | 3-0 | ||
C | 24-03-2018 12:15 | RFC JO15-2G | OVV'67 JO15-1 | 138934 | 1-2 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Unitas'30 JO15-2 | Viola JO15-1 | 103332 | 1-1 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | Rijen JO15-2 | Baronie JO15-6 | 103631 | 4-1 | ||
C | 10-03-2018 12:00 | SV Reeshof JO15-3 | Baronie JO15-6 | 103783 | 7-0 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | OVV'67 JO15-1 | DIA JO15-2 | 102210 | 1-0 | ||
C | 10-03-2018 12:15 | RFC JO15-2G | Unitas'30 JO15-2 | 138932 | 3-1 | ||
C | 10-03-2018 11:30 | Dongen JO15-3 | JEKA JO15-3 | 103184 | 5-1 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | SV Capelle JO15-1 | Viola JO15-1 | 101652 | 4-2 | ||
C | 24-02-2018 11:00 | SV Capelle JO15-1 | Sarto JO14-1 | 102944 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2018 11:45 | Halsteren JO15-2 | Roosendaal JO15-3 | 89912 | 0-0 | ||
C | 18-12-2017 18:30 | Kogelvangers JO15-1 | Halsteren JO15-2 | 89908 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 11:30 | Alliance JO15-2 | Beek Vooruit JO15-2 | 61838 | 0-1 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | Zundert JO15-1 | RSV JO15-1 | 62199 | 2-1 | ||
C | 09-12-2017 12:45 | Beek Vooruit JO15-2 | Halsteren JO15-2 | 89913 | 2-1 | ||
C | 09-12-2017 11:15 | WDS'19 JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 60307 | 2-1 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | Kogelvangers JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 59914 | 3-3 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | Klundert JO15-1 | Virtus JO15-2 | 60222 | 8-3 | ||
C | 09-12-2017 13:15 | Roosendaal JO15-3 | Alliance JO15-2 | 61345 | 6-1 | ||
C | 02-12-2017 13:45 | Groen Wit JO15-1 | Klundert JO15-1 | 59491 | 8-2 | ||
C | 02-12-2017 14:45 | Virtus JO15-2 | Zundert JO15-1 | 61238 | 2-2 | ||
C | 02-12-2017 13:00 | RSV JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 59924 | 1-1 | ||
C | 02-12-2017 13:45 | Unitas'30 JO15-2 | Kogelvangers JO15-1 | 62079 | 0-2 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | Beek Vooruit JO15-2 | RSV JO15-1 | 60084 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | WDS'19 JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 62940 | 1-2 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | Virtus JO15-2 | Halsteren JO15-2 | 89911 | 5-1 | ||
C | 25-11-2017 13:00 | Zundert JO15-1 | Alliance JO15-2 | 62311 | 9-1 | ||
C | 25-11-2017 13:15 | Roosendaal JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 60372 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | Kogelvangers JO15-1 | Klundert JO15-1 | 63077 | 7-1 | ||
C | 18-11-2017 13:15 | Groen Wit JO15-1 | Beek Vooruit JO15-2 | 59923 | 4-0 | ||
C | 18-11-2017 13:00 | RSV JO15-1 | Alliance JO15-2 | 60493 | 2-0 | ||
C | 18-11-2017 11:45 | Halsteren JO15-2 | Zundert JO15-1 | 89910 | 0-5 | ||
C | 18-11-2017 11:45 | Unitas'30 JO15-2 | Virtus JO15-2 | 59987 | 1-2 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | Klundert JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 62665 | 2-3 | ||
C | 18-11-2017 13:15 | Roosendaal JO15-3 | Kogelvangers JO15-1 | 59551 | 0-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OVV'67 JO15-1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 36 | 4 | 32 | 0 |
2 | SV Capelle JO15-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 38 | 18 | 20 | 0 |
3 | SV Reeshof JO15-3 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 24 | 12 | 12 | 0 |
4 | Viola JO15-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 19 | 18 | 1 | 0 |
5 | Rijen JO15-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 23 | 24 | -1 | 0 |
6 | Dongen JO15-3 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 29 | 21 | 8 | 0 |
7 | DIA JO15-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 26 | 26 | 0 | 0 |
8 | RFC JO15-2G | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 28 | 31 | -3 | 0 |
9 | Unitas'30 JO15-2 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 17 | 20 | -3 | 0 |
10 | Baronie JO15-6 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 18 | 47 | -29 | 0 |
11 | JEKA JO15-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 15 | 52 | -37 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UVV'40 JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 35 | 3 | 32 | 0 |
2 | Unitas'30 JO15-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 8 | -2 | 0 |
3 | Alliance JO15-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 14 | -4 | 0 |
4 | DOSKO JO15-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 29 | -26 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groen Wit JO15-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 69 | 17 | 52 | 0 |
2 | Zundert JO15-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 48 | 14 | 34 | 0 |
3 | Kogelvangers JO15-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 48 | 6 | 42 | 0 |
4 | WDS'19 JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 33 | 18 | 15 | 0 |
5 | RSV JO15-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 27 | 14 | 13 | 0 |
6 | Roosendaal JO15-3 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 24 | 27 | -3 | 0 |
7 | Klundert JO15-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 39 | 38 | 1 | 0 |
8 | Beek Vooruit JO15-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 7 | 30 | -23 | 0 |
9 | Virtus JO15-2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 18 | 32 | -14 | 0 |
10 | Alliance JO15-2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 19 | 57 | -38 | 0 |
11 | Unitas'30 JO15-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 6 | 33 | -27 | 0 |
12 | Halsteren JO15-2 | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 61 | -52 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:15 | 4 A | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|