Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

Unitas'30 JO15-1

Teamleden

Spelers
Jan de Regt Keeper      
Imran Agourram        
Daan van Beers        
Levi Benda        
Amine Benthami        
Sam Fehling        
Ricardo Forsten        
Sid Jaspers        
Mees Loos        
Jerom Mathon        
Nico Pereira Gaspar        
Bart de Regt        
Justin Sep        
Jasper Sloots        
Remco Verstrepen        
 
Overige teamleden
Alex Sep Leider
Patrick Forsten Ass. scheids.
Jordy Bollaart Trainer/Coach
Stefan Wiegerink Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 10-06-2018 10:00 OJC ROSMALEN Unitas'30 JO15-1
C 26-05-2018 13:45 Unitas'30 JO15-1 Emplina JO15-1 R. (Rik) Bulkmans 58982 7 - 2
C 19-05-2018 13:00 RBC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 B. (Bryan) Koks 59017 2 - 2
C 12-05-2018 12:15 Unitas'30 JO15-1 TSC JO15-1 A. (Anton) Atsma 58968 3 - 0
C 05-05-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 J.P.C. (Jimmy) Beljaars 59069 3 - 0
C 28-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 C.F.M. (Carlo) van denElshout 58957 0 - 3
C 21-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Unitas'30 JO15-1 R. (Rudi) Neijenhuis 59082 4 - 2
C 14-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 MOC'17 JO15-1 P. (Patrick) Forsten 58986 1 - 1
C 07-04-2018 13:15 Sarto JO15-1 Unitas'30 JO15-1 C. (Coen) Pellemans 59004 3 - 1
C 24-03-2018 13:30 Unitas'30 JO15-1 Oranje Wit JO15-1 R. (Robert) Vogelezang 59044 2 - 1
C 10-03-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 F.J. Kerssens 59063 1 - 3
C 24-02-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-1 F. de Laet 58966 2 - 0
V 17-02-2018 10:30 WSC JO15-1 Unitas'30 JO15-1
V 03-02-2018 11:30 Unitas'30 JO15-1 JOVZ JO15-2 Tim Nagtegaal (S)
V 27-01-2018 13:15 Halsteren JO15-1 Unitas'30 JO15-1 3-10
C 16-12-2017 12:45 Emplina JO15-1 Unitas'30 JO15-1 G. Slagter 59048 6 - 2
C 02-12-2017 14:00 Unitas'30 JO15-1 RBC JO15-1 L. Zizoir 58990 1 - 3
C 25-11-2017 11:00 Oranje Wit JO15-1 Unitas'30 JO15-1 J. Korpelshoek 59049 1 - 1
C 18-11-2017 12:00 Unitas'30 JO15-1 SC 't Zand JO15-1 P. Clarijs 59027 4 - 2
C 11-11-2017 12:30 TSC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 B.J. Schotanus 59086 2 - 6
C 04-11-2017 14:00 Unitas'30 JO15-1 RKDVC JO15-1 J. Hermus 59040 2 - 1
C 28-10-2017 12:00 Dongen JO15-1 Unitas'30 JO15-1 J.C.M. v.d. Bemd 58985 0 - 5
B 21-10-2017 12:30 JVOZ JO15-1 Unitas'30 JO15-1 S. de Reus 98495 6 - 1
C 14-10-2017 13:30 Unitas'30 JO15-1 Roosendaal JO15-1 J.P.C. Beljaars 59018 0 - 1
C 07-10-2017 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Unitas'30 JO15-1 S.F. Bijlsma 58999 0 - 9
C 30-09-2017 14:15 Unitas'30 JO15-1 Sarto JO15-1 E. (Ertin) Ozkan 59001 3 - 2
B 25-09-2017 19:00 Unitas'30 JO15-1 Tern.Boys JO15-1 Willemen, R. (Ricardo) 8172 4 - 1
C 23-09-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59073 1 - 2
B 16-09-2017 12:30 Unitas'30 JO15-1 Hoeven JO15-1 8779 13 - 0
B 02-09-2017 11:15 Kloetinge JO15-2 Unitas'30 JO15-1 7992 0 - 4
V 26-08-2017 10:30 Unitas'30 JO15-1 Desk JO15-1 Koen Hermus (S) 5-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 12:30 JVOZ JO15-1 Unitas'30 JO15-1 98495 6-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2018 19:00 Dongen JO15-1 Sarto JO15-1 59033 7-1
C 26-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 SC 't Zand JO15-1 58980 3-3
C 26-05-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 MOC'17 JO15-1 58972 0-4
C 26-05-2018 13:45 RKDVC JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59019 1-0
C 26-05-2018 12:30 TSC JO15-1 RBC JO15-1 58988 4-0
C 26-05-2018 13:45 Unitas'30 JO15-1 Emplina JO15-1 58982 7-2
C 19-05-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 Dongen JO15-1 59056 0-0
C 19-05-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Roosendaal JO15-1 58963 3-2
C 19-05-2018 12:45 Emplina JO15-1 RKDVC JO15-1 59005 0-2
C 19-05-2018 13:15 Sarto JO15-1 TSC JO15-1 59032 2-4
C 19-05-2018 13:00 RBC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59017 2-2
C 19-05-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59041 9-1
C 12-05-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59029 4-0
C 12-05-2018 12:00 Dongen JO15-1 Emplina JO15-1 59055 3-1
C 12-05-2018 12:15 Unitas'30 JO15-1 TSC JO15-1 58968 3-0
C 12-05-2018 12:45 RKDVC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 58993 1-0
C 12-05-2018 12:30 RBC JO15-1 Sarto JO15-1 58960 2-3
C 10-05-2018 12:45 Emplina JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58965 4-0
C 10-05-2018 12:30 RBC JO15-1 RKDVC JO15-1 58964 2-1
C 07-05-2018 19:00 Emplina JO15-1 Sarto JO15-1 59014 4-1
C 05-05-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59065 2-2
C 05-05-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59069 3-0
C 05-05-2018 14:30 RBC JO15-1 Roosendaal JO15-1 59007 0-5
C 05-05-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 TSC JO15-1 59036 1-3
C 05-05-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Dongen JO15-1 59028 1-0
C 28-04-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 Roosendaal JO15-1 59039 3-3
C 28-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 58957 0-3
C 28-04-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 TSC JO15-1 59070 1-0
C 25-04-2018 19:30 Oirschot Vooruit JO15-1 RKDVC JO15-1 59011 1-4
C 21-04-2018 12:30 TSC JO15-1 RKDVC JO15-1 59075 1-0
C 21-04-2018 13:15 Sarto JO15-1 Roosendaal JO15-1 58983 1-2
C 21-04-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Dongen JO15-1 59015 0-4
C 21-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59082 4-2
C 21-04-2018 12:45 Emplina JO15-1 MOC'17 JO15-1 59054 3-0
C 21-04-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 RBC JO15-1 59062 2-1
C 14-04-2018 14:30 RBC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 58978 0-2
C 14-04-2018 12:00 Dongen JO15-1 Roosendaal JO15-1 58998 1-1
C 14-04-2018 12:45 Emplina JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58989 2-0
C 14-04-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Sarto JO15-1 58996 3-2
C 14-04-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 TSC JO15-1 58955 1-4
C 14-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 MOC'17 JO15-1 58986 1-1
C 10-04-2018 19:00 SC 't Zand JO15-1 Sarto JO15-1 59047 4-0
C 07-04-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 RBC JO15-1 59035 1-2
C 07-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Emplina JO15-1 59022 2-0
C 07-04-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 RKDVC JO15-1 59042 4-1
C 07-04-2018 13:15 Sarto JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59004 3-1
C 07-04-2018 12:30 TSC JO15-1 Dongen JO15-1 59081 2-3
C 07-04-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58997 5-0
C 31-03-2018 11:45 Roosendaal JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59045 4-0
C 24-03-2018 12:00 Dongen JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59066 2-3
C 24-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 TSC JO15-1 58991 3-1
C 24-03-2018 12:45 RKDVC JO15-1 MOC'17 JO15-1 58967 3-0
C 24-03-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Sarto JO15-1 58984 0-9
C 24-03-2018 14:30 RBC JO15-1 Emplina JO15-1 59043 0-0
C 24-03-2018 13:30 Unitas'30 JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59044 2-1
C 10-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 Emplina JO15-1 58956 4-0
C 10-03-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 RBC JO15-1 59071 0-5
C 10-03-2018 13:15 Sarto JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58994 3-1
C 10-03-2018 12:00 Dongen JO15-1 MOC'17 JO15-1 59050 3-1
C 10-03-2018 12:30 TSC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59024 2-2
C 10-03-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59063 1-3
C 24-02-2018 13:15 Sarto JO15-1 MOC'17 JO15-1 59051 1-2
C 24-02-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-1 58966 2-0
C 24-02-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58959 6-1
C 24-02-2018 12:30 TSC JO15-1 Emplina JO15-1 59083 1-2
C 24-02-2018 12:00 Dongen JO15-1 RBC JO15-1 59023 0-2
C 16-12-2017 12:45 Emplina JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59048 6-2
C 09-12-2017 14:30 RBC JO15-1 TSC JO15-1 58987 1-0
C 09-12-2017 09:45 Sarto JO15-1 Dongen JO15-1 59008 0-0
C 09-12-2017 12:45 SC 't Zand JO15-1 Roosendaal JO15-1 59076 1-0
C 09-12-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58970 8-1
C 09-12-2017 11:00 Oranje Wit JO15-1 RKDVC JO15-1 59067 1-1
C 02-12-2017 12:00 Dongen JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59003 2-2
C 02-12-2017 12:30 TSC JO15-1 Sarto JO15-1 59037 2-2
C 02-12-2017 12:45 RKDVC JO15-1 Emplina JO15-1 58969 0-2
C 02-12-2017 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59046 0-4
C 02-12-2017 13:15 Roosendaal JO15-1 MOC'17 JO15-1 59038 4-1
C 02-12-2017 14:00 Unitas'30 JO15-1 RBC JO15-1 58990 1-3
C 25-11-2017 11:00 Oranje Wit JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59049 1-1
C 25-11-2017 12:30 TSC JO15-1 Roosendaal JO15-1 59057 1-4
C 25-11-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 RKDVC JO15-1 59010 1-2
C 25-11-2017 12:45 SC 't Zand JO15-1 Dongen JO15-1 58977 5-1
C 25-11-2017 12:45 Emplina JO15-1 RBC JO15-1 59002 0-2
C 25-11-2017 13:00 Sarto JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58976 1-0
C 18-11-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 Emplina JO15-1 59052 2-2
C 18-11-2017 12:00 Unitas'30 JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59027 4-2
C 18-11-2017 12:00 Dongen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59060 5-1
C 18-11-2017 12:45 RKDVC JO15-1 TSC JO15-1 59068 1-2
C 18-11-2017 13:15 Roosendaal JO15-1 Sarto JO15-1 59079 1-0
C 18-11-2017 12:30 RBC JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58979 1-3
C 11-11-2017 10:30 Oranje Wit JO15-1 MOC'17 JO15-1 59030 0-2
C 11-11-2017 12:30 TSC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59086 2-6
C 11-11-2017 12:45 SC 't Zand JO15-1 RKDVC JO15-1 59064 3-1
C 11-11-2017 12:45 Emplina JO15-1 Dongen JO15-1 59072 2-3
C 11-11-2017 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Roosendaal JO15-1 58995 0-3
C 11-11-2017 13:15 Sarto JO15-1 RBC JO15-1 59078 3-2
C 04-11-2017 11:00 Emplina JO15-1 Roosendaal JO15-1 58992 2-1
C 04-11-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 Dongen JO15-1 59084 1-2
C 04-11-2017 11:00 Oranje Wit JO15-1 Sarto JO15-1 58981 1-0
C 04-11-2017 12:45 SC 't Zand JO15-1 TSC JO15-1 59059 2-2
C 04-11-2017 14:00 Unitas'30 JO15-1 RKDVC JO15-1 59040 2-1
C 04-11-2017 14:30 RBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59016 3-1
C 28-10-2017 12:30 TSC JO15-1 MOC'17 JO15-1 59009 2-2
C 28-10-2017 12:45 RKDVC JO15-1 RBC JO15-1 59006 1-2
C 28-10-2017 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Emplina JO15-1 58973 1-3
C 28-10-2017 13:15 Sarto JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59020 1-3
C 28-10-2017 13:15 Roosendaal JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59053 2-1
C 28-10-2017 12:00 Dongen JO15-1 Unitas'30 JO15-1 58985 0-5
C 14-10-2017 10:30 Oranje Wit JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59021 3-2
C 14-10-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 Sarto JO15-1 59034 1-4
C 14-10-2017 13:30 Unitas'30 JO15-1 Roosendaal JO15-1 59018 0-1
C 14-10-2017 12:45 Emplina JO15-1 TSC JO15-1 58961 4-1
C 14-10-2017 12:45 RKDVC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59031 0-0
C 14-10-2017 14:30 RBC JO15-1 Dongen JO15-1 59074 0-2
C 07-10-2017 12:00 Dongen JO15-1 RKDVC JO15-1 59080 3-0
C 07-10-2017 13:15 Roosendaal JO15-1 RBC JO15-1 59000 2-1
C 07-10-2017 12:30 TSC JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58958 1-4
C 07-10-2017 12:45 SC 't Zand JO15-1 MOC'17 JO15-1 58974 1-3
C 07-10-2017 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Unitas'30 JO15-1 58999 0-9
C 07-10-2017 13:15 Sarto JO15-1 Emplina JO15-1 59013 1-1
C 30-09-2017 12:00 Dongen JO15-1 TSC JO15-1 59085 1-3
C 30-09-2017 12:45 RKDVC JO15-1 Roosendaal JO15-1 59058 1-1
C 30-09-2017 12:45 Emplina JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59077 4-2
C 30-09-2017 14:15 Unitas'30 JO15-1 Sarto JO15-1 59001 3-2
C 30-09-2017 14:30 RBC JO15-1 MOC'17 JO15-1 59025 1-1
C 30-09-2017 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58975 0-4
C 23-09-2017 11:00 Oranje Wit JO15-1 Emplina JO15-1 59012 1-4
C 23-09-2017 13:15 Sarto JO15-1 RKDVC JO15-1 58971 4-0
C 23-09-2017 13:15 Roosendaal JO15-1 Dongen JO15-1 58962 2-3
C 23-09-2017 12:45 SC 't Zand JO15-1 RBC JO15-1 59061 1-1
C 23-09-2017 12:30 TSC JO15-1 Oirschot V. JO15-1 59026 2-2
C 23-09-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59073 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JVOZ JO15-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Unitas'30 JO15-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO15-1 22 14 4 4 46 54 24 30 0
2 SC 't Zand JO15-1 22 12 5 5 41 63 34 29 0
3 Dongen JO15-1 22 12 4 6 40 48 33 15 0
4 Unitas'30 JO15-1 22 12 3 7 39 59 38 21 0
5 Emplina JO15-1 22 12 3 7 39 48 36 12 0
6 RBC JO15-1 22 9 4 9 31 33 35 -2 0
7 MOC'17 JO15-1 22 8 5 9 29 42 38 4 0
8 Sarto JO15-1 22 8 3 11 27 44 44 0 0
9 RKDVC JO15-1 22 8 3 11 27 26 34 -8 0
10 Oranje Wit JO15-1 22 7 5 10 26 35 41 -6 0
11 TSC JO15-1 22 7 5 10 26 40 47 -7 0
12 Oirschot Vooruit JO15-1 22 0 2 20 2 9 97 -88 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:15 - 19:30 1 B 6 Team training Unitas'30 JO15-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 01-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 08-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 15-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 22-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 29-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 05-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 12-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 19-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 26-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 03-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 10-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 17-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 24-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 31-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 07-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 14-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 21-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 28-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 05-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 12-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 19-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 26-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 02-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 09-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 16-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 23-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 30-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 06-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 13-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 20-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 27-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 06-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 13-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 20-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 27-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 03-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 10-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 17-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 24-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 01-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 08-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 15-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 22-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 29-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 05-06-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
di 12-06-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
donderdag 18:15 - 19:30 1 B 6 Team training Unitas'30 JO15-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 03-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 10-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 17-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 24-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 31-08-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 07-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 14-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 21-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 28-09-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 05-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 12-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 19-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 26-10-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 02-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 09-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 16-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 23-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 30-11-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 07-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 14-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 21-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 28-12-17 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 04-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 11-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 18-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 25-01-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 01-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 08-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 15-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 22-02-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 01-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 08-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 15-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 22-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 29-03-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 05-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 12-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 19-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 26-04-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 03-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 10-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 17-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 24-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 31-05-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 07-06-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1
do 14-06-18 18:15 - 19:30 1 B Team training Unitas'30 JO15-1

Berichten



Terug naar boven