Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO17-3

Teamleden

Spelers
Collin Snepvangers Keeper      
Jari Beenhakkers        
Bas Buurstede        
Boy van Dijck        
Olec Hello        
Koen Hermus        
Rishath Kandiah        
Sill de Korte        
Mischa Neve        
Max Rogiers        
Daan Stoops        
Romeo Verschuren        
Job Walvoort        
Malik Yildirim        
 
Overige teamleden
Antonio Verschuren Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 11:00 DIA JO17-2 JEKA JO17-3
C 24-02-2018 12:15 Internos JO17-2 Wernhout JO17-1
C 24-02-2018 12:30 HZ'75 JO17-1 Sprundel JO17-1
C 24-02-2018 13:00 Alliance JO17-3 Zwaluwe JO17-1
C 24-02-2018 14:10 Baronie JO17-5 Unitas'30 JO17-3
C 03-03-2018 15:00 Unitas'30 JO17-3 HZ'75 JO17-1
C 03-03-2018 14:30 RSV JO17-1 Baronie JO17-5
C 03-03-2018 16:30 JEKA JO17-3 Alliance JO17-3
C 03-03-2018 12:30 Wernhout JO17-1 DIA JO17-2
C 03-03-2018 10:15 Zwaluwe JO17-1 Internos JO17-2
C 10-03-2018 13:45 Baronie JO17-5 Sprundel JO17-1
C 10-03-2018 13:00 Alliance JO17-3 RSV JO17-1
C 10-03-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Zwaluwe JO17-1
C 10-03-2018 12:15 Internos JO17-2 JEKA JO17-3
C 10-03-2018 11:30 DIA JO17-2 Unitas'30 JO17-3
C 17-03-2018 10:15 Zwaluwe JO17-1 DIA JO17-2
C 17-03-2018 12:30 HZ'75 JO17-1 Baronie JO17-5
C 17-03-2018 14:00 JEKA JO17-3 Wernhout JO17-1
C 17-03-2018 14:30 RSV JO17-1 Internos JO17-2
C 17-03-2018 14:30 Sprundel JO17-1 Alliance JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 03-02-2018 14:45 Unitas'30 JO17-3 RFC JO17-2 Kees Halters (S)
V 27-01-2018 14:45 Fc Tilburg JO17-3 Unitas'30 JO17-3
V 20-01-2018 12:45 Sc 't Zand JO17-3 Unitas'30 JO17-3
C 02-12-2017 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-3 Martens, Remco 56162 1 - 2
C 25-11-2017 14:15 Unitas'30 JO17-3 Gloria UC JO17-1 Willemen, Ricardo 57720 1 - 4
C 18-11-2017 15:00 Boeimeer JO17-2 Unitas'30 JO17-3 Bulkmans, Rik 96998 0 - 6
C 04-11-2017 14:30 SAB JO17-1 Unitas'30 JO17-3 Gerritsen, R.M.F. (Rick) 57458 2 - 0
C 28-10-2017 15:30 Unitas'30 JO17-3 SC 't Zand JO17-4 Hermus, Maurice 58400 2 - 1
C 14-10-2017 10:30 TSC JO17-3 Unitas'30 JO17-3 Eggebeen, Marco Arend 58594 3 - 1
C 07-10-2017 15:00 Unitas'30 JO17-3 Internos JO17-2 Oomen, Gerwin 56819 7 - 2
C 30-09-2017 14:15 JEKA JO17-4 Unitas'30 JO17-3 57735 3 - 1
C 23-09-2017 15:30 Unitas'30 JO17-3 VVR JO17-2 56083 7 - 3
B 16-09-2017 16:30 Unitas'30 JO17-3 The Gunners JO17-1 7586 4 - 7
B 13-09-2017 19:30 Rood Wit W JO17-1 Unitas'30 JO17-3 6912 4 - 3
V 04-09-2017 19:30 Sprundel JO17-1 Unitas'30 JO17-3
V 02-09-2017 15:15 Unitas'30 JO17-3 Training
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-02-2018 12:30 DIA JO17-2 Alliance JO17-3 107988 0-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 Internos JO17-2 58135 1-1
C 16-12-2017 13:30 JEKA JO17-4 Boeimeer JO17-2 96994 5-0
C 09-12-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 Boeimeer JO17-2 97001 12-1
C 09-12-2017 13:15 SAB JO17-1 VVR JO17-2 58656 1-0
C 09-12-2017 10:30 TSC JO17-3 Gloria UC JO17-1 57410 0-0
C 09-12-2017 10:30 Internos JO17-2 JEKA JO17-4 56527 3-1
C 02-12-2017 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-3 56162 1-2
C 02-12-2017 12:30 VVR JO17-2 Internos JO17-2 57233 1-2
C 02-12-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 SC 't Zand JO17-4 57188 0-0
C 02-12-2017 13:15 Boeimeer JO17-2 TSC JO17-3 97000 0-0
C 25-11-2017 14:30 TSC JO17-3 VVR JO17-2 58790 5-0
C 25-11-2017 13:15 SAB JO17-1 JEKA JO17-4 58533 3-1
C 25-11-2017 14:15 Unitas'30 JO17-3 Gloria UC JO17-1 57720 1-4
C 25-11-2017 12:30 Wernhout JO17-1 Boeimeer JO17-2 96999 3-0
C 18-11-2017 10:30 TSC JO17-3 Internos JO17-2 55635 2-1
C 18-11-2017 12:30 VVR JO17-2 Wernhout JO17-1 57084 1-3
C 18-11-2017 15:00 Boeimeer JO17-2 Unitas'30 JO17-3 96998 0-6
C 18-11-2017 14:45 JEKA JO17-4 SC 't Zand JO17-4 58588 3-4
C 11-11-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 VVR JO17-2 58094 5-2
C 11-11-2017 14:30 SAB JO17-1 TSC JO17-3 55648 3-0
C 11-11-2017 12:30 Wernhout JO17-1 JEKA JO17-4 57488 5-2
C 11-11-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 Boeimeer JO17-2 96997 5-2
C 04-11-2017 14:30 SAB JO17-1 Unitas'30 JO17-3 57458 2-0
C 04-11-2017 16:15 SC 't Zand JO17-4 Wernhout JO17-1 57979 7-0
C 04-11-2017 12:30 JEKA JO17-4 VVR JO17-2 58471 6-1
C 04-11-2017 12:15 Internos JO17-2 Boeimeer JO17-2 96996 5-1
C 28-10-2017 15:00 Boeimeer JO17-2 SAB JO17-1 96995 2-4
C 28-10-2017 15:30 Unitas'30 JO17-3 SC 't Zand JO17-4 58400 2-1
C 28-10-2017 12:30 Wernhout JO17-1 TSC JO17-3 56861 3-2
C 28-10-2017 12:30 VVR JO17-2 Sarto JO17-3 57956 0-0
C 21-10-2017 12:30 VVR JO17-2 Boeimeer JO17-2 96993 2-6
C 21-10-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 TSC JO17-3 58232 0-2
C 21-10-2017 12:30 Wernhout JO17-1 SAB JO17-1 55979 3-2
C 14-10-2017 10:30 TSC JO17-3 Unitas'30 JO17-3 58594 3-1
C 14-10-2017 12:15 Internos JO17-2 Wernhout JO17-1 56387 7-1
C 14-10-2017 12:30 VVR JO17-2 Gloria UC JO17-1 57596 2-10
C 14-10-2017 12:45 SAB JO17-1 SC 't Zand JO17-4 55551 4-1
C 07-10-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 JEKA JO17-4 57914 1-6
C 07-10-2017 14:00 TSV Gudok JO17-4 VVR JO17-2 55750 0-0
C 07-10-2017 15:00 Unitas'30 JO17-3 Internos JO17-2 56819 7-2
C 30-09-2017 12:15 Internos JO17-2 SC 't Zand JO17-4 58206 2-4
C 30-09-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 SAB JO17-1 58309 2-1
C 30-09-2017 14:15 JEKA JO17-4 Unitas'30 JO17-3 57735 3-1
C 30-09-2017 14:00 TSV Gudok JO17-4 Wernhout JO17-1 58820 0-0
C 30-09-2017 14:45 Sarto JO17-3 TSC JO17-3 57219 0-0
C 23-09-2017 15:30 Unitas'30 JO17-3 VVR JO17-2 56083 7-3
C 23-09-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 Sarto JO17-3 58182 8-2
C 23-09-2017 14:30 SAB JO17-1 Internos JO17-2 56901 5-0
C 23-09-2017 12:30 Wernhout JO17-1 Gloria UC JO17-1 55941 1-1
C 23-09-2017 10:30 TSC JO17-3 JEKA JO17-4 56392 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO17-1 9 7 0 2 21 25 9 16 0
2 SC 't Zand JO17-4 8 5 0 3 15 34 16 18 0
3 JEKA JO17-4 9 5 0 4 15 32 18 14 0
4 Unitas'30 JO17-3 9 5 0 4 15 27 19 8 0
5 Gloria UC JO17-1 7 4 2 1 14 24 14 10 0
6 Internos JO17-2 9 4 1 4 13 23 23 0 0
7 TSC JO17-3 7 4 0 3 12 14 13 1 0
8 Wernhout JO17-1 8 4 1 3 12 17 24 -7 1
9 Boeimeer JO17-2 7 1 0 6 2 12 39 -27 1
10 VVR JO17-2 9 0 0 9 0 12 45 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO17-1 9 7 0 2 21 25 9 16 0
2 SC 't Zand JO17-4 8 5 0 3 15 34 16 18 0
3 JEKA JO17-4 9 5 0 4 15 32 18 14 0
4 Unitas'30 JO17-3 9 5 0 4 15 27 19 8 0
5 Gloria UC JO17-1 7 4 2 1 14 24 14 10 0
6 Internos JO17-2 9 4 1 4 13 23 23 0 0
7 TSC JO17-3 7 4 0 3 12 14 13 1 0
8 Wernhout JO17-1 8 4 1 3 12 17 24 -7 1
9 Boeimeer JO17-2 7 1 0 6 2 12 39 -27 1
10 VVR JO17-2 9 0 0 9 0 12 45 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:00 - 21:30 3 A 13 Team training Unitas'30 JO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 14-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 21-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 28-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 04-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 11-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 18-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 25-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 02-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 09-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 16-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 23-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 30-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 06-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 3 A Team training Unitas'30 JO15-3
woensdag 18:00 - 19:00 3 A 10 Team training Unitas'30 JO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 23-08-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 30-08-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 06-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 13-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 20-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 27-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 04-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 11-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 18-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 25-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 01-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 08-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 15-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 22-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 29-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 06-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 13-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 20-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 27-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 03-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 10-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 17-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 24-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 31-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 07-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 14-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 21-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 28-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 07-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 14-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 21-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 28-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 04-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 11-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 18-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 25-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 02-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 09-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 16-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 23-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 30-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 06-06-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
wo 13-06-18 17:30 - 18:30 1 B Team training Unitas'30 JO17-3
2017-2018 Unitas'30 JO17-3
03-02-2018

Berichten



Terug naar boven