Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO17-3

Teamleden

Spelers
Collin Snepvangers Keeper      
Jari Beenhakkers        
Bas Buurstede        
Boy van Dijck        
Olec Hello        
Koen Hermus        
Rishath Kandiah        
Sill de Korte        
Max Rogiers        
Daan Stoops        
Romeo Verschuren        
Job Walvoort        
Malik Yildirim        
 
Overige teamleden
Antonio Verschuren Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 14:30 RSV JO17-1 Internos JO17-2 110293 2-0
C 30-05-2018 19:30 DIA JO17-2 RSV JO17-1 110522 2-3
C 26-05-2018 12:00 DIA JO17-2 Baronie JO17-5 109146 6-5
C 26-05-2018 10:15 Zwaluwe JO17-1 RSV JO17-1 109035 1-0
C 26-05-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Sprundel JO17-1 108230 2-4
C 26-05-2018 10:30 Internos JO17-2 Unitas'30 JO17-3 108640 3-1
C 24-05-2018 19:30 RSV JO17-1 Baronie JO17-5 108542 2-0
C 19-05-2018 13:45 Unitas'30 JO17-3 Alliance JO17-3 107847 5-2
C 19-05-2018 12:30 HZ'75 JO17-1 Internos JO17-2 109253 4-2
C 19-05-2018 14:30 JEKA JO17-3 Zwaluwe JO17-1 110019 3-3
C 19-05-2018 14:30 RSV JO17-1 Wernhout JO17-1 109935 4-2
C 19-05-2018 14:30 Sprundel JO17-1 DIA JO17-2 110866 2-0
C 15-05-2018 19:15 HZ'75 JO17-1 Sprundel JO17-1 109984 4-1
C 12-05-2018 14:15 Unitas'30 JO17-3 Sprundel JO17-1 110423 0-3
C 12-05-2018 16:15 JEKA JO17-3 Baronie JO17-5 108780 1-3
C 12-05-2018 13:00 Alliance JO17-3 Internos JO17-2 109113 2-2
C 12-05-2018 12:30 Wernhout JO17-1 HZ'75 JO17-1 108269 3-2
C 09-05-2018 19:30 Sprundel JO17-1 JEKA JO17-3 107885 3-2
C 07-05-2018 19:00 DIA JO17-2 JEKA JO17-3 108469 3-5
C 07-05-2018 19:30 Baronie JO17-5 Unitas'30 JO17-3 109283 3-3
C 05-05-2018 10:15 Zwaluwe JO17-1 Internos JO17-2 109407 3-2
C 05-05-2018 12:30 Wernhout JO17-1 DIA JO17-2 109797 0-2
C 05-05-2018 14:15 JEKA JO17-3 Alliance JO17-3 111127 2-5
C 05-05-2018 15:30 Unitas'30 JO17-3 HZ'75 JO17-1 109606 2-3
C 28-04-2018 10:30 Internos JO17-2 Wernhout JO17-1 108698 4-1
C 25-04-2018 19:30 Alliance JO17-3 Zwaluwe JO17-1 109551 0-0
C 21-04-2018 14:30 RSV JO17-1 Unitas'30 JO17-3 109297 1-2
C 21-04-2018 13:45 Baronie JO17-5 Alliance JO17-3 107754 4-1
C 21-04-2018 14:30 HZ'75 JO17-1 Zwaluwe JO17-1 107731 3-1
C 21-04-2018 10:30 Internos JO17-2 DIA JO17-2 107749 3-5
C 14-04-2018 14:00 JEKA JO17-3 HZ'75 JO17-1 109186 6-7
C 14-04-2018 10:15 Zwaluwe JO17-1 Unitas'30 JO17-3 109446 0-4
C 14-04-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Baronie JO17-5 108352 7-1
C 14-04-2018 14:30 RSV JO17-1 Sprundel JO17-1 110340 2-2
C 11-04-2018 18:30 Sprundel JO17-1 Alliance JO17-3 109950 2-1
C 07-04-2018 13:00 Alliance JO17-3 Wernhout JO17-1 110448 0-1
C 07-04-2018 16:00 Baronie JO17-5 Zwaluwe JO17-1 109710 3-2
C 07-04-2018 12:30 HZ'75 JO17-1 RSV JO17-1 110210 2-2
C 07-04-2018 14:30 Sprundel JO17-1 Internos JO17-2 108620 1-2
C 07-04-2018 15:45 Unitas'30 JO17-3 JEKA JO17-3 110976 6-0
C 31-03-2018 10:15 Zwaluwe JO17-1 DIA JO17-2 110870 2-1
C 31-03-2018 13:00 Alliance JO17-3 HZ'75 JO17-1 109493 2-2
C 31-03-2018 14:30 JEKA JO17-3 Wernhout JO17-1 108214 1-5
C 24-03-2018 10:15 Zwaluwe JO17-1 Sprundel JO17-1 109886 0-2
C 24-03-2018 11:45 DIA JO17-2 HZ'75 JO17-1 110900 1-3
C 24-03-2018 10:30 Internos JO17-2 Baronie JO17-5 110201 5-4
C 24-03-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-3 109260 2-6
C 24-03-2018 14:15 JEKA JO17-3 RSV JO17-1 108094 5-3
C 17-03-2018 12:30 HZ'75 JO17-1 Baronie JO17-5 108251 9-5
C 10-03-2018 12:15 DIA JO17-2 Unitas'30 JO17-3 108550 4-6
C 10-03-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Zwaluwe JO17-1 109514 2-2
C 10-03-2018 13:00 Alliance JO17-3 RSV JO17-1 110422 2-2
C 10-03-2018 13:45 Baronie JO17-5 Sprundel JO17-1 110655 1-2
C 10-03-2018 10:30 Internos JO17-2 JEKA JO17-3 110808 5-1
C 17-02-2018 12:30 DIA JO17-2 Alliance JO17-3 107988 0-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 Internos JO17-2 58135 1-1
C 16-12-2017 13:30 JEKA JO17-4 Boeimeer JO17-2 96994 5-0
C 09-12-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 Boeimeer JO17-2 97001 12-1
C 09-12-2017 13:15 SAB JO17-1 VVR JO17-2 58656 1-0
C 09-12-2017 10:30 TSC JO17-3 Gloria UC JO17-1 57410 0-0
C 09-12-2017 10:30 Internos JO17-2 JEKA JO17-4 56527 3-1
C 02-12-2017 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-3 56162 1-2
C 02-12-2017 12:30 VVR JO17-2 Internos JO17-2 57233 1-2
C 02-12-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 SC 't Zand JO17-4 57188 0-0
C 02-12-2017 13:15 Boeimeer JO17-2 TSC JO17-3 97000 0-0
C 25-11-2017 14:30 TSC JO17-3 VVR JO17-2 58790 5-0
C 25-11-2017 13:15 SAB JO17-1 JEKA JO17-4 58533 3-1
C 25-11-2017 14:15 Unitas'30 JO17-3 Gloria UC JO17-1 57720 1-4
C 25-11-2017 12:30 Wernhout JO17-1 Boeimeer JO17-2 96999 3-0
C 18-11-2017 10:30 TSC JO17-3 Internos JO17-2 55635 2-1
C 18-11-2017 12:30 VVR JO17-2 Wernhout JO17-1 57084 1-3
C 18-11-2017 15:00 Boeimeer JO17-2 Unitas'30 JO17-3 96998 0-6
C 18-11-2017 14:45 JEKA JO17-4 SC 't Zand JO17-4 58588 3-4
C 11-11-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 VVR JO17-2 58094 5-2
C 11-11-2017 14:30 SAB JO17-1 TSC JO17-3 55648 3-0
C 11-11-2017 12:30 Wernhout JO17-1 JEKA JO17-4 57488 5-2
C 11-11-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 Boeimeer JO17-2 96997 5-2
C 04-11-2017 14:30 SAB JO17-1 Unitas'30 JO17-3 57458 2-0
C 04-11-2017 16:15 SC 't Zand JO17-4 Wernhout JO17-1 57979 7-0
C 04-11-2017 12:30 JEKA JO17-4 VVR JO17-2 58471 6-1
C 04-11-2017 12:15 Internos JO17-2 Boeimeer JO17-2 96996 5-1
C 28-10-2017 15:00 Boeimeer JO17-2 SAB JO17-1 96995 2-4
C 28-10-2017 15:30 Unitas'30 JO17-3 SC 't Zand JO17-4 58400 2-1
C 28-10-2017 12:30 Wernhout JO17-1 TSC JO17-3 56861 3-2
C 28-10-2017 12:30 VVR JO17-2 Sarto JO17-3 57956 0-0
C 21-10-2017 12:30 VVR JO17-2 Boeimeer JO17-2 96993 2-6
C 21-10-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 TSC JO17-3 58232 0-2
C 21-10-2017 12:30 Wernhout JO17-1 SAB JO17-1 55979 3-2
C 14-10-2017 10:30 TSC JO17-3 Unitas'30 JO17-3 58594 3-1
C 14-10-2017 12:15 Internos JO17-2 Wernhout JO17-1 56387 7-1
C 14-10-2017 12:30 VVR JO17-2 Gloria UC JO17-1 57596 2-10
C 14-10-2017 12:45 SAB JO17-1 SC 't Zand JO17-4 55551 4-1
C 07-10-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 JEKA JO17-4 57914 1-6
C 07-10-2017 14:00 TSV Gudok JO17-4 VVR JO17-2 55750 0-0
C 07-10-2017 15:00 Unitas'30 JO17-3 Internos JO17-2 56819 7-2
C 30-09-2017 12:15 Internos JO17-2 SC 't Zand JO17-4 58206 2-4
C 30-09-2017 12:45 Gloria UC JO17-1 SAB JO17-1 58309 2-1
C 30-09-2017 14:15 JEKA JO17-4 Unitas'30 JO17-3 57735 3-1
C 30-09-2017 14:00 TSV Gudok JO17-4 Wernhout JO17-1 58820 0-0
C 30-09-2017 14:45 Sarto JO17-3 TSC JO17-3 57219 0-0
C 23-09-2017 15:30 Unitas'30 JO17-3 VVR JO17-2 56083 7-3
C 23-09-2017 14:30 SC 't Zand JO17-4 Sarto JO17-3 58182 8-2
C 23-09-2017 14:30 SAB JO17-1 Internos JO17-2 56901 5-0
C 23-09-2017 12:30 Wernhout JO17-1 Gloria UC JO17-1 55941 1-1
C 23-09-2017 10:30 TSC JO17-3 JEKA JO17-4 56392 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZ'75 JO17-1 10 7 2 1 23 39 25 14 0
2 Sprundel JO17-1 10 7 1 2 22 22 14 8 0
3 Unitas'30 JO17-3 10 6 1 3 19 35 21 14 0
4 Internos JO17-2 10 5 1 4 16 28 24 4 0
5 RSV JO17-1 10 4 3 3 15 21 18 3 0
6 Wernhout JO17-1 10 4 1 5 13 25 26 -1 0
7 Zwaluwe JO17-1 10 3 3 4 12 14 20 -6 0
8 Alliance JO17-3 10 2 4 4 10 17 20 -3 0
9 Baronie JO17-5 10 3 1 6 10 29 38 -9 0
10 DIA JO17-2 10 3 0 7 9 24 31 -7 0
11 JEKA JO17-3 10 2 1 7 7 26 43 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO17-1 2 1 1 0 4 8 5 3 0
2 Rood-Wit W JO17-1 2 1 1 0 4 5 4 1 0
3 Unitas'30 JO17-3 2 0 0 2 0 7 11 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO17-1 9 7 0 2 21 25 9 16 0
2 SC 't Zand JO17-4 8 5 0 3 15 34 16 18 0
3 JEKA JO17-4 9 5 0 4 15 32 18 14 0
4 Unitas'30 JO17-3 9 5 0 4 15 27 19 8 0
5 Gloria UC JO17-1 7 4 2 1 14 24 14 10 0
6 Internos JO17-2 9 4 1 4 13 23 23 0 0
7 TSC JO17-3 7 4 0 3 12 14 13 1 0
8 Wernhout JO17-1 8 4 1 3 11 17 24 -7 2
9 Boeimeer JO17-2 7 1 0 6 2 12 39 -27 1
10 VVR JO17-2 9 0 0 9 0 12 45 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 3 A 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 14-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 21-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 28-08-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 04-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 3 A 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 23-08-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 30-08-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 20-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 27-09-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 04-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 11-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 18-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 25-10-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 01-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 08-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 15-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 22-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 29-11-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 20-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 27-12-17 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 03-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 10-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 17-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 24-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 31-01-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 07-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 14-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 21-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 28-02-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 07-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 14-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 21-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 28-03-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 04-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 11-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 18-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 25-04-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 02-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 09-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 16-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 23-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 30-05-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-06-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-06-18 17:30 - 18:30 1 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven