Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Unitas'30 JO17-1

Teamleden

Spelers
Lars Hofman Keeper      
Mitchell Baptist        
Ayman Ben Omar        
Jarno de Bont        
Lennart Broeders        
Chiesa Cardoso Mulemessa        
Nadiem El Allouchi        
Jens van Ham        
Joost Harmeling        
Jim Jaspers        
Lennard Martina        
Desmond Nagtzaam        
Ilias Nahari        
Mike Petrovic        
Yoran Stoop        
Delano Valentijn        
 
Overige teamleden
Rens Broks Assistent-trainer
Joris Hendrikx Trainer/Coach
Anton Roording Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 18-11-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 Unitas'30 JO17-1 B. (Bert) Aartsen 55015 Sportpark Heksenwiel 14:25
C 25-11-2017 12:10 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 A.M.C.M. (Janus) van Loon 55190 Sportpark De Lage Banken 11:40
C 02-12-2017 12:00 MZC'11 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55080 Sportpark Den Hogen Blok 10:30
C 09-12-2017 11:50 Unitas'30 JO17-1 Pelikaan JO17-1 55083 Sportpark De Lage Banken 11:20
B 16-12-2017 12:00 Unitas'30 JO17-1 Baronie JO17-1 100486 Sportpark De Lage Banken 11:30
C 03-02-2018 14:30 Unitas'30 JO17-1 RCS JO17-1 55096 Sportpark De Lage Banken 14:00
C 24-02-2018 14:30 Unitas'30 JO17-1 JEKA JO17-1 54961 Sportpark De Lage Banken 14:00
C 03-03-2018 14:00 Zeelandia Middelb. JO17-1 Unitas'30 JO17-1 89764 Sportpark Veerse Poort 12:30
C 10-03-2018 14:30 Unitas'30 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54926 Sportpark De Lage Banken 14:00
C 17-03-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55117 Sportpark Bonedijke 11:15
C 24-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55206 Sportpark Seringenlaan 11:55
C 07-04-2018 14:30 Unitas'30 JO17-1 MOC'17 JO17-2 54895 Sportpark De Lage Banken 14:00
C 14-04-2018 12:00 RCS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55071 Sportpark De Alblas 10:30
C 21-04-2018 14:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 55195 Sportpark De Lage Banken 14:00
C 12-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55123 Sportpark Hulsdonk 12:25
C 19-05-2018 14:30 Unitas'30 JO17-1 MZC'11 JO17-1 55149 Sportpark De Lage Banken 14:00
C 26-05-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55061 Sportpark Bakestein (Pelikaan) 09:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 16-12-2017 12:00 Unitas'30 JO17-1 Baronie JO17-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 18-11-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 Steenbergen JO17-1
C 18-11-2017 12:00 RCS JO17-1 MZC'11 JO17-1
C 18-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Walcheren JO17-1
C 18-11-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Beek Vooruit JO17-1
C 18-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1
C 18-11-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 Unitas'30 JO17-1
C 25-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 RCS JO17-1
C 25-11-2017 14:00 Zeelandia Middelb. JO17-1 Roosendaal JO17-1
C 25-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 MOC'17 JO17-2
C 25-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Pelikaan JO17-1
C 25-11-2017 12:10 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1
C 25-11-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Boeimeer JO17-1
C 02-12-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 JEKA JO17-1
C 02-12-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1
C 02-12-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Roosendaal JO17-1
C 02-12-2017 12:30 Pelikaan JO17-1 Beek Vooruit JO17-1
C 02-12-2017 12:00 MZC'11 JO17-1 Unitas'30 JO17-1
C 02-12-2017 12:00 RCS JO17-1 Zeelandia Middelb. JO17-1
C 09-12-2017 14:30 JEKA JO17-1 Steenbergen JO17-1
C 09-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 MOC'17 JO17-2
C 09-12-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 MZC'11 JO17-1
C 09-12-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 RCS JO17-1
C 09-12-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Boeimeer JO17-1
C 09-12-2017 11:50 Unitas'30 JO17-1 Pelikaan JO17-1
C 16-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Pelikaan JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 11-11-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Pelikaan JO17-1 89758 3-1
C 11-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 JEKA JO17-1 55103 0-4
C 11-11-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Boeimeer JO17-1 54948 1-2
C 11-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 RCS JO17-1 55222 0-5
C 11-11-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 MOC'17 JO17-2 55101 3-2
C 11-11-2017 15:30 Unitas'30 JO17-1 Roosendaal JO17-1 54942 2-1
C 04-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 RCS JO17-1 55226 2-4
C 04-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 MZC'11 JO17-1 55095 0-1
C 04-11-2017 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55020 0-4
C 04-11-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Steenbergen JO17-1 54874 5-0
C 04-11-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Boeimeer JO17-1 89757 4-1
C 04-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 Pelikaan JO17-1 55237 5-0
C 28-10-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 MOC'17 JO17-2 55121 0-0
C 28-10-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 JEKA JO17-1 55155 2-0
C 28-10-2017 12:00 RCS JO17-1 Roosendaal JO17-1 55026 0-3
C 28-10-2017 15:30 Unitas'30 JO17-1 Walcheren JO17-1 55108 12-1
C 28-10-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89756 1-8
C 28-10-2017 15:00 Boeimeer JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55233 1-4
C 14-10-2017 14:30 JEKA JO17-1 Unitas'30 JO17-1 54924 3-4
C 14-10-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 MZC'11 JO17-1 89755 6-1
C 14-10-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Pelikaan JO17-1 55188 6-1
C 14-10-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Walcheren JO17-1 55033 4-3
C 14-10-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Boeimeer JO17-1 54962 1-1
C 14-10-2017 12:00 RCS JO17-1 Steenbergen JO17-1 55131 2-0
C 07-10-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54974 1-3
C 07-10-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 RCS JO17-1 54914 0-8
C 07-10-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 MOC'17 JO17-2 54919 5-2
C 07-10-2017 12:45 Walcheren JO17-1 JEKA JO17-1 55235 1-1
C 07-10-2017 14:00 Unitas'30 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89754 3-1
C 07-10-2017 15:00 Boeimeer JO17-1 Roosendaal JO17-1 54997 0-5
C 30-09-2017 10:00 Wieldrecht JO17-1 Walcheren JO17-1 55100 0-0
C 30-09-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 MZC'11 JO17-1 54875 1-0
C 30-09-2017 12:00 RCS JO17-1 Boeimeer JO17-1 54935 6-0
C 30-09-2017 09:45 Steenbergen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55174 1-6
C 30-09-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Unitas'30 JO17-1 55197 1-3
C 30-09-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 JEKA JO17-1 54899 1-1
C 30-09-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Walcheren JO17-1 89753 2-2
C 23-09-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Roosendaal JO17-1 54967 1-4
C 23-09-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Wieldrecht JO17-1 55141 0-0
C 23-09-2017 14:30 JEKA JO17-1 MOC'17 JO17-2 54878 4-1
r 23-09-2017 14:15 Unitas'30 JO17-1 RCS JO17-1 55096 0-0
C 23-09-2017 15:00 Boeimeer JO17-1 Pelikaan JO17-1 55171 5-1
C 23-09-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Zeelandia Middelb. JO17-1 89752 3-3
C 23-09-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Steenbergen JO17-1 55043 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-1 6 6 0 0 18 28 7 21 0
2 Roosendaal JO17-1 7 5 1 1 16 25 5 20 0
3 RCS JO17-1 6 5 0 1 15 25 5 20 0
4 Beek Vooruit JO17-1 7 4 1 2 13 20 17 3 0
5 MZC'11 JO17-1 7 4 0 3 12 12 13 -1 0
6 Zeelandia Middelburg JO17-1 6 3 2 1 11 24 11 13 0
7 JEKA JO17-1 7 3 2 2 11 18 9 9 0
8 Boeimeer JO17-1 7 2 1 4 7 10 22 -12 0
9 Pelikaan JO17-1 6 1 1 4 4 3 24 -21 0
10 Steenbergen JO17-1 7 1 0 6 3 9 29 -20 0
11 MOC'17 JO17-2 7 0 2 5 2 9 20 -11 0
12 Walcheren JO17-1 7 0 2 5 2 8 29 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:00 - 21:30 4 A 18 Team training Unitas'30 JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-07-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 31-07-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 07-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 14-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 21-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 28-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 04-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 11-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 18-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 25-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 02-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 09-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 16-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 23-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 30-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 06-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 13-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 20-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 27-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 04-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 11-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 18-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 25-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 01-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 08-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 15-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 22-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 29-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 05-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 12-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 19-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 26-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 05-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 12-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 19-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 26-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 02-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 09-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 16-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 23-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 30-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 07-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 14-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 21-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 28-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 04-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 11-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
donderdag 20:00 - 21:30 4 A 8 Team training Unitas'30 JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 03-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 10-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 17-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 24-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 31-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 07-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 14-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 21-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 28-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 05-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 12-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 19-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 26-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 02-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 09-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 16-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 23-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 30-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 07-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 14-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 21-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 28-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 04-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 11-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 18-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 25-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 01-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 08-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 15-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 22-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 01-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 08-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 15-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 22-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 29-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 05-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 12-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 19-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 26-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 03-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 10-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 17-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 24-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 31-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 07-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 14-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
2017-2018 Unitas'30 JO17-1
11-11-2017

Berichten



Terug naar boven