Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Unitas'30 JO17-1

Teamleden

Spelers
Lars Hofman Keeper      
Mitchell Baptist        
Ayman Ben Omar        
Jarno de Bont        
Lennart Broeders        
Chiesa Cardoso Mulemessa        
Nadiem El Allouchi        
Jens van Ham        
Joost Harmeling        
Jim Jaspers        
Lennard Martina        
Desmond Nagtzaam        
Ilias Nahari        
Mike Petrovic        
Yoran Stoop        
Delano Valentijn        
 
Overige teamleden
Rens Broks Assistent-trainer
Joris Hendrikx Trainer/Coach
Anton Roording Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
B 02-06-2018 13:00 Unitas'30 JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 Bij SVSSS (S) Udenhout 12:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 02-06-2018 13:00 Unitas'30 JO17-1 FC Eindhoven JO17-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 30-05-2018 18:30 Roosendaal JO17-1 MOC'17 JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Unitas'30 JO17-1 W.J. (Johan) Deurwaarder 55061 1 - 3
C 19-05-2018 12:15 Unitas'30 JO17-1 MZC'11 JO17-1 R.P.W. (Robin) Roovers 55149 3 - 3
C 14-05-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 A.M. (Michel) van deMosselaar 142818 4 - 1
C 12-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Unitas'30 JO17-1 L. (Lahcen) Zizoir 55123 1 - 2
B 10-05-2018 11:00 VVGZ JO17-1 Unitas'30 JO17-1 M.L.J. (Mario) vanMunster 142615 0 - 6
C 05-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Unitas'30 JO17-1 J. (Jelco) dePater 89764 2 - 8
C 30-04-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 M. (Mivan) Mufti 55195 -
C 18-04-2018 19:30 Walcheren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 S. (Stefan) Kelder 55117 2 - 5
C 14-04-2018 12:00 RCS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 K. (Kristijan) Wagenaar 55071 1 - 2
B 11-04-2018 19:30 Kozakken Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-1 V. (Vincent) vanBeest 141491 1 - 5
C 07-04-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 MOC'17 JO17-2 F. (Fred) Barendsen 54895 5 - 0
C 24-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 K.F.C. (Kai) Heshof 55206 1 - 11
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 S. de Reus 54926 4 - 0
C 24-02-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 JEKA JO17-1 E. Ozkan 54961 3 - 1
B 17-02-2018 12:45 Kloetinge JO17-1 Unitas'30 JO17-1 H.P. Ghijsen 139461 1 - 4
C 03-02-2018 13:15 Unitas'30 JO17-1 RCS JO17-1 L. Zizoir 55096 3 - 4
V 27-01-2018 15:30 Unitas'30 JO17-1 Voab JO17-1 Tim Nagtegaal (S) 9-1
B 16-12-2017 12:00 Unitas'30 JO17-1 Baronie JO17-1 M van Wezel 100486 1 - 0
C 09-12-2017 11:50 Unitas'30 JO17-1 Pelikaan JO17-1 R.P.W. Roovers 55083 7 - 0
V 04-12-2017 19:30 Unitas'30 JO17-1 TSC JO17-1
C 02-12-2017 12:00 MZC'11 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 S. Kelder 55080 0 - 7
C 25-11-2017 12:10 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 A.M.C.M. van Loon 55190 6 - 1
C 18-11-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 Unitas'30 JO17-1 B. Aartsen 55015 1 - 2
C 11-11-2017 15:30 Unitas'30 JO17-1 Roosendaal JO17-1 C.A.M. Maas 54942 2 - 1
C 04-11-2017 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Unitas'30 JO17-1 M. Mufti 55020 0 - 4
C 28-10-2017 15:30 Unitas'30 JO17-1 Walcheren JO17-1 W. Janssen 55108 12 - 1
B 21-10-2017 15:00 MOC'17 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 C.P. Nieuwland 99275 2 - 3
C 14-10-2017 14:30 JEKA JO17-1 Unitas'30 JO17-1 J.A. van Horssen 54924 3 - 4
C 07-10-2017 14:00 Unitas'30 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 L.M.M. van Velthoven 89754 3 - 1
B 04-10-2017 19:30 Zeelandia Middelburg JO17-1 Unitas'30 JO17-1 Graaf, J.D. (Denny) de 7199 1 - 2
C 30-09-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Unitas'30 JO17-1 F.A.M. (Frans) Nuijtemans 55197 1 - 3
B 16-09-2017 12:15 Internos JO17-1 Unitas'30 JO17-1 7456 2 - 4
V 30-08-2017 19:45 Unitas'30 JO17-1 Moc'17 JO17-1 Gerwin Oomen (S) 2-3
V 26-08-2017 12:30 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 Ricardo Willemen (S) 8-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 10-05-2018 11:00 VVGZ JO17-1 Unitas'30 JO17-1 142615 0-6
B 11-04-2018 19:30 Kozakken Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-1 141491 1-5
B 17-02-2018 12:45 Kloetinge JO17-1 Unitas'30 JO17-1 139461 1-4
B 16-12-2017 12:00 Unitas'30 JO17-1 Baronie JO17-1 100486 1-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55061 1-3
C 26-05-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 Walcheren JO17-1 55037 5-1
C 26-05-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 JEKA JO17-1 55053 0-5
C 26-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-1 89773 0-0
C 26-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54972 8-0
C 26-05-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Roosendaal JO17-1 55112 1-2
C 21-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Pelikaan JO17-1 54870 0-0
C 19-05-2018 12:15 Unitas'30 JO17-1 MZC'11 JO17-1 55149 3-3
C 19-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 RCS JO17-1 89772 1-6
C 19-05-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Steenbergen JO17-1 54990 2-3
C 19-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Pelikaan JO17-1 55084 5-0
C 19-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 MOC'17 JO17-2 55168 0-0
C 19-05-2018 14:30 JEKA JO17-1 Boeimeer JO17-1 55147 4-0
C 14-05-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 142818 4-1
C 12-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Walcheren JO17-1 54865 10-3
C 12-05-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89771 1-1
C 12-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55123 1-2
C 12-05-2018 14:30 JEKA JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54989 1-1
C 12-05-2018 11:30 Boeimeer JO17-1 Steenbergen JO17-1 54921 1-3
C 12-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 MZC'11 JO17-1 55092 3-4
C 10-05-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Roosendaal JO17-1 100979 6-1
C 10-05-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Walcheren JO17-1 54863 2-3
C 05-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 MZC'11 JO17-1 55031 3-0
C 05-05-2018 12:00 JEKA JO17-1 Walcheren JO17-1 55142 9-0
C 05-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Unitas'30 JO17-1 89764 2-8
C 05-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Boeimeer JO17-1 55098 5-0
C 05-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Steenbergen JO17-1 54979 0-3
C 05-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Pelikaan JO17-1 54996 7-1
C 30-04-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 55195 0-0
C 28-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1 141536 2-1
C 28-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Boeimeer JO17-1 54886 3-0
C 28-04-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 RCS JO17-1 55205 3-0
C 21-04-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 RCS JO17-1 54850 2-9
C 21-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Pelikaan JO17-1 55199 1-1
C 21-04-2018 12:45 Walcheren JO17-1 MOC'17 JO17-2 55170 6-0
C 21-04-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-1 55014 1-2
C 21-04-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 JEKA JO17-1 89770 1-1
C 18-04-2018 19:30 Walcheren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55117 2-5
C 14-04-2018 12:00 RCS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55071 1-2
C 14-04-2018 15:00 MOC'17 JO17-2 JEKA JO17-1 54872 0-3
C 14-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 MZC'11 JO17-1 55208 3-0
C 14-04-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 89769 1-0
C 14-04-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Walcheren JO17-1 54881 5-2
C 14-04-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Boeimeer JO17-1 55180 0-0
C 07-04-2018 14:30 JEKA JO17-1 Roosendaal JO17-1 55234 0-3
C 07-04-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 RCS JO17-1 55059 1-3
C 07-04-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 MOC'17 JO17-2 54895 5-0
C 07-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Steenbergen JO17-1 54985 4-0
C 07-04-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89768 1-5
C 07-04-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Pelikaan JO17-1 55039 6-2
C 31-03-2018 10:30 JEKA JO17-1 MZC'11 JO17-1 55172 4-1
C 31-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Steenbergen JO17-1 89766 3-0
C 24-03-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89767 3-3
C 24-03-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 55209 0-7
C 24-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55206 1-11
C 24-03-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Walcheren JO17-1 54954 3-1
C 24-03-2018 14:30 RCS JO17-1 JEKA JO17-1 54908 4-1
C 24-03-2018 11:30 Boeimeer JO17-1 MZC'11 JO17-1 54999 2-0
C 10-03-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89765 0-4
C 10-03-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 JEKA JO17-1 55186 1-7
C 10-03-2018 12:00 RCS JO17-1 MOC'17 JO17-2 54969 9-0
C 10-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Roosendaal JO17-1 54952 2-6
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54926 4-0
C 24-02-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Roosendaal JO17-1 55087 1-4
C 24-02-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55216 1-2
C 24-02-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 RCS JO17-1 55175 0-8
C 24-02-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 JEKA JO17-1 54961 3-1
C 24-02-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 MOC'17 JO17-2 54960 6-0
C 24-02-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89763 4-6
C 03-02-2018 13:15 Unitas'30 JO17-1 RCS JO17-1 55096 3-4
C 16-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Pelikaan JO17-1 100856 0-0
C 09-12-2017 11:50 Unitas'30 JO17-1 Pelikaan JO17-1 55083 7-0
C 09-12-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Boeimeer JO17-1 54852 3-1
C 09-12-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 RCS JO17-1 55049 2-5
C 09-12-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 MZC'11 JO17-1 55185 2-3
C 09-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 MOC'17 JO17-2 89762 5-0
C 09-12-2017 14:30 JEKA JO17-1 Steenbergen JO17-1 55076 7-0
C 02-12-2017 12:00 RCS JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89761 1-4
C 02-12-2017 12:00 MZC'11 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55080 0-7
C 02-12-2017 12:30 Pelikaan JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55009 2-7
C 02-12-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Roosendaal JO17-1 54866 1-1
C 02-12-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1 54986 0-0
C 02-12-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 JEKA JO17-1 55044 2-4
C 25-11-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Boeimeer JO17-1 55220 3-0
C 25-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Pelikaan JO17-1 55099 4-3
C 25-11-2017 12:10 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 55190 6-1
C 25-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 MOC'17 JO17-2 55088 1-0
C 25-11-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Roosendaal JO17-1 89760 3-1
C 25-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 RCS JO17-1 55229 4-0
C 18-11-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 Steenbergen JO17-1 54896 0-4
C 18-11-2017 12:00 RCS JO17-1 MZC'11 JO17-1 54859 8-0
C 18-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Walcheren JO17-1 54894 3-2
C 18-11-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54976 2-0
C 18-11-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55015 1-2
C 18-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89759 2-2
C 11-11-2017 15:30 Unitas'30 JO17-1 Roosendaal JO17-1 54942 2-1
C 11-11-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 MOC'17 JO17-2 55101 3-2
C 11-11-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Boeimeer JO17-1 54948 1-2
C 11-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 JEKA JO17-1 55103 0-4
C 11-11-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Pelikaan JO17-1 89758 3-1
C 11-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 RCS JO17-1 55222 0-5
C 04-11-2017 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55020 0-4
C 04-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 MZC'11 JO17-1 55095 0-1
C 04-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 RCS JO17-1 55226 2-4
C 04-11-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Steenbergen JO17-1 54874 5-0
C 04-11-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Boeimeer JO17-1 89757 4-1
C 04-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 Pelikaan JO17-1 55237 5-0
C 28-10-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 MOC'17 JO17-2 55121 0-0
C 28-10-2017 12:00 RCS JO17-1 Roosendaal JO17-1 55026 0-3
C 28-10-2017 15:30 Unitas'30 JO17-1 Walcheren JO17-1 55108 12-1
C 28-10-2017 15:00 Boeimeer JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55233 1-4
C 28-10-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 JEKA JO17-1 55155 2-0
C 28-10-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89756 1-8
C 14-10-2017 14:30 JEKA JO17-1 Unitas'30 JO17-1 54924 3-4
C 14-10-2017 12:00 RCS JO17-1 Steenbergen JO17-1 55131 2-0
C 14-10-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Boeimeer JO17-1 54962 1-1
C 14-10-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Pelikaan JO17-1 55188 6-1
C 14-10-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 MZC'11 JO17-1 89755 6-1
C 14-10-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Walcheren JO17-1 55033 4-3
C 07-10-2017 12:45 Walcheren JO17-1 JEKA JO17-1 55235 1-1
C 07-10-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54974 1-3
C 07-10-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 RCS JO17-1 54914 0-8
C 07-10-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 MOC'17 JO17-2 54919 5-2
C 07-10-2017 14:00 Unitas'30 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89754 3-1
C 07-10-2017 15:00 Boeimeer JO17-1 Roosendaal JO17-1 54997 0-5
C 30-09-2017 10:00 Wieldrecht JO17-1 Walcheren JO17-1 55100 0-0
C 30-09-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 MZC'11 JO17-1 54875 1-0
C 30-09-2017 09:45 Steenbergen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55174 1-6
C 30-09-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Unitas'30 JO17-1 55197 1-3
C 30-09-2017 12:00 RCS JO17-1 Boeimeer JO17-1 54935 6-0
C 30-09-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Walcheren JO17-1 89753 2-2
C 30-09-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 JEKA JO17-1 54899 1-1
C 23-09-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Zeelandia Middelb. JO17-1 89752 3-3
C 23-09-2017 15:00 Boeimeer JO17-1 Pelikaan JO17-1 55171 5-1
C 23-09-2017 14:30 JEKA JO17-1 MOC'17 JO17-2 54878 4-1
C 23-09-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Wieldrecht JO17-1 55141 0-0
C 23-09-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Roosendaal JO17-1 54967 1-4
C 23-09-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Steenbergen JO17-1 55043 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-1 20 18 1 1 55 95 25 70 0
2 RCS JO17-1 20 15 0 5 45 95 30 65 0
3 Roosendaal JO17-1 20 14 2 4 44 64 26 38 0
4 Zeelandia Middelburg JO17-1 20 11 6 3 39 66 40 26 0
5 JEKA JO17-1 20 10 5 5 35 64 26 38 0
6 Beek Vooruit JO17-1 20 10 2 8 32 48 43 5 0
7 MZC'11 JO17-1 20 6 1 13 19 34 65 -31 0
8 Steenbergen JO17-1 20 5 1 14 16 24 82 -58 0
9 Walcheren JO17-1 20 3 2 15 11 32 84 -52 0
10 Boeimeer JO17-1 20 4 1 15 10 23 60 -37 3
11 Pelikaan JO17-1 20 2 3 15 9 20 84 -64 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:00 - 21:30 4 A 18 Team training Unitas'30 JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-07-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 31-07-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 07-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 14-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 21-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 28-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 04-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 11-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 18-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 25-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 02-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 09-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 16-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 23-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 30-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 06-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 13-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 20-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 27-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 04-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 11-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 18-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 25-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 01-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 08-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 15-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 22-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 29-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 05-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 12-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 19-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 26-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 05-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 12-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 19-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 26-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 02-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 09-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 16-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 23-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 30-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 07-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 14-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 21-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 28-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 04-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
ma 11-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
donderdag 20:00 - 21:30 4 A 8 Team training Unitas'30 JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 03-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 10-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 17-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 24-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 31-08-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 07-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 14-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 21-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 28-09-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 05-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 12-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 19-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 26-10-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 02-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 09-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 16-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 23-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 30-11-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 07-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 14-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 21-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 28-12-17 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 04-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 11-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 18-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 25-01-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 01-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 08-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 15-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 22-02-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 01-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 08-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 15-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 22-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 29-03-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 05-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 12-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 19-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 26-04-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 03-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 10-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 17-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 24-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 31-05-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 07-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
do 14-06-18 20:00 - 21:30 4 A Team training Unitas'30 JO17-1
2017-2018 Unitas'30 JO17-1
07-04-2018
2017-2018 Unitas'30 JO17-1
11-11-2017

Berichten



Terug naar boven