Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO19-4

Teamleden

Spelers
Joey van den Berk        
Sander Buijk        
Rik Frijters        
Marijn van Gils        
Tim Heeren        
Dimitri van der Hoek        
Dylan van 't Hof        
Mats Horsten        
Nick Knijnenburg        
Timo Lauwerijssen        
Mitchel van der Linden        
Oscar Mathon        
Nick van Mechelen        
Jordy Nouws        
GabriĆ«l Nouws        
Teun Staaltjens        
 
Overige teamleden
Edwin van der Hoek Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 30-05-2018 20:00 The Gunners JO19-2 Unitas'30 JO19-4 R.P.R. (Ruud) Kraaijenbrink 107513 19:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 28-05-2018 20:00 JEKA JO19-3 Internos JO19-2
C 30-05-2018 20:00 The Gunners JO19-2 Unitas'30 JO19-4
C 02-06-2018 14:00 Internos JO19-2 Zundert JO19-2
C 02-06-2018 14:00 Baronie JO19-5 Virtus JO19-2
C 09-06-2018 16:00 JEKA JO19-3 Baronie JO19-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 16:00 JEKA JO19-3 Unitas'30 JO19-4 W.F.W. (Wouter) van Loon 106455
C 19-05-2018 16:30 Unitas'30 JO19-4 Moerse Boys JO19-2 G. (Gerwin) Oomen 106018 3 - 2
C 12-05-2018 15:30 Baronie JO19-5 Unitas'30 JO19-4 Afgeschermd 106362 6 - 7
C 05-05-2018 14:00 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-4 Afgeschermd 106349 3 - 3
C 28-04-2018 14:30 Unitas'30 JO19-4 Groen Wit JO19-2 M.J.C. (Maurice) Hermus 107318 0 - 5
C 21-04-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-2 R. (Ricardo) Willemen 105526 4 - 4
C 14-04-2018 14:45 Virtus JO19-2 Unitas'30 JO19-4 J. (Jochem) Zentveld 106342 2 - 3
C 07-04-2018 13:30 Unitas'30 JO19-4 Madese Boys JO19-2 C.M.M. (Kees) Halters 106914 2 - 4
C 24-03-2018 13:00 Zundert JO19-2 Unitas'30 JO19-4 E.J. (Elton John) deJong 105729 1 - 9
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 DSE JO19-2 Willemen, Ricardo 106388 3 - 1
V 03-02-2018 12:30 Sc Kruisland JO19-1 Unitas'30 JO19-4
V 27-01-2018 14:15 Unitas'30 JO19-4 Voab JO19-4 Joep van Luijt (S)
V 20-01-2018 15:45 Sv Reeshof JO19-4 Unitas'30 JO19-4
C 09-12-2017 vervallen Rijsoord JO19-3 Unitas'30 JO19-4 97518
C 02-12-2017 15:15 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 Halters, Kees 54147 1 - 2
C 25-11-2017 16:15 Unitas'30 JO19-4 Zundert JO19-2 Verwijmeren, Quinten 52536 3 - 2
C 18-11-2017 15:00 Madese Boys JO19-3 Unitas'30 JO19-4 Kieboom, Peter van den 52283 2 - 3
C 11-11-2017 15:45 Unitas'30 JO19-4 De Fendert JO19-2 Willemen, Ricardo 53180 1 - 5
C 04-11-2017 14:30 Hoeven JO19-2 Unitas'30 JO19-4 Broekhoven, Andre van 53904 2 - 4
C 28-10-2017 15:15 Unitas'30 JO19-4 DSE JO19-2 Oomen, Gerwin 52511 2 - 0
C 14-10-2017 14:30 Victoria'03 JO19-2 Unitas'30 JO19-4 Jong, Rick de 53991 3 - 4
C 07-10-2017 15:30 Unitas'30 JO19-4 Internos JO19-2 Willemen, Ricardo 54281 3 - 2
C 30-09-2017 14:30 Noordhoek JO19-1G Unitas'30 JO19-4 54201 5 - 0
B 25-09-2017 vervallen Boeimeer JO19-2 Unitas'30 JO19-4 6429
C 23-09-2017 15:15 Unitas'30 JO19-4 Moerse Boys JO19-2 53457 4 - 0
B 11-09-2017 19:45 Unitas'30 JO19-4 WDS'19 JO19-1 6016 3 - 3
B 09-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Unitas'30 JO19-4 6278 4 - 2
V 02-09-2017 15:15 Unitas'30 JO19-4 Training
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Internos JO19-2 106669 2-1
C 26-05-2018 14:45 Virtus JO19-2 DSE JO19-2 105732 0-0
C 26-05-2018 13:00 Zundert JO19-2 Groen Wit JO19-2 106111 3-5
C 26-05-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 Baronie JO19-5 106384 1-2
C 26-05-2018 16:00 JEKA JO19-3 Unitas'30 JO19-4 106455 0-0
C 26-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO19-2 The Gunners JO19-2 106786 3-9
C 19-05-2018 15:15 Baronie JO19-5 Madese Boys JO19-2 106839 5-4
C 19-05-2018 15:15 Groen Wit JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 107637 0-0
C 19-05-2018 14:00 Internos JO19-2 Virtus JO19-2 107081 0-1
C 19-05-2018 16:30 Unitas'30 JO19-4 Moerse Boys JO19-2 106018 3-2
C 19-05-2018 12:30 DSE JO19-2 JEKA JO19-3 107715 0-2
C 19-05-2018 15:45 The Gunners JO19-2 Zundert JO19-2 107354 3-0
C 14-05-2018 19:30 Moerse Boys JO19-2 Virtus JO19-2 107269 0-1
C 12-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO19-2 Zundert JO19-2 106096 16-0
C 12-05-2018 12:45 Groen Wit JO19-2 DSE JO19-2 107036 4-1
C 12-05-2018 14:45 Virtus JO19-2 The Gunners JO19-2 106543 1-4
C 12-05-2018 15:30 Baronie JO19-5 Unitas'30 JO19-4 106362 6-7
C 12-05-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Moerse Boys JO19-2 106244 3-3
C 09-05-2018 19:30 Groen Wit JO19-2 Moerse Boys JO19-2 105648 8-0
C 08-05-2018 19:00 Beek Vooruit JO19-2 Madese Boys JO19-2 106152 7-2
C 07-05-2018 20:00 Zundert JO19-2 JEKA JO19-3 106933 0-5
C 05-05-2018 14:30 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-2 106985 0-6
C 05-05-2018 13:15 Groen Wit JO19-2 The Gunners JO19-2 107566 5-1
C 05-05-2018 14:45 Virtus JO19-2 JEKA JO19-3 106520 3-5
C 05-05-2018 14:00 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-4 106349 3-3
C 05-05-2018 13:00 DSE JO19-2 Moerse Boys JO19-2 107612 1-3
C 05-05-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Zundert JO19-2 107651 13-2
C 02-05-2018 20:00 Zundert JO19-2 Virtus JO19-2 107256 1-8
C 28-04-2018 14:30 Unitas'30 JO19-4 Groen Wit JO19-2 107318 0-5
C 28-04-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 Internos JO19-2 106027 2-1
C 28-04-2018 11:45 The Gunners JO19-2 DSE JO19-2 107267 3-3
C 21-04-2018 14:00 Internos JO19-2 Groen Wit JO19-2 105659 1-4
C 21-04-2018 13:45 The Gunners JO19-2 Madese Boys JO19-2 107325 3-3
C 21-04-2018 13:00 DSE JO19-2 Baronie JO19-5 106916 4-2
C 21-04-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-2 105526 4-4
C 14-04-2018 14:45 Virtus JO19-2 Unitas'30 JO19-4 106342 2-3
C 14-04-2018 14:00 Internos JO19-2 DSE JO19-2 106356 4-0
C 14-04-2018 16:00 JEKA JO19-3 Beek Vooruit JO19-2 105958 4-6
C 14-04-2018 13:00 Zundert JO19-2 Moerse Boys JO19-2 106956 0-4
C 14-04-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Groen Wit JO19-2 106534 2-6
C 14-04-2018 13:15 Baronie JO19-5 The Gunners JO19-2 105893 2-2
C 11-04-2018 20:00 Zundert JO19-2 Baronie JO19-5 107340 2-6
C 07-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO19-2 Virtus JO19-2 107706 4-1
C 07-04-2018 11:30 The Gunners JO19-2 Internos JO19-2 106634 3-0
C 07-04-2018 12:30 DSE JO19-2 Zundert JO19-2 106461 2-4
C 07-04-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 JEKA JO19-3 107192 1-3
C 07-04-2018 14:45 Groen Wit JO19-2 Baronie JO19-5 105744 4-0
C 07-04-2018 13:30 Unitas'30 JO19-4 Madese Boys JO19-2 106914 2-4
C 31-03-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 The Gunners JO19-2 107550 1-1
C 31-03-2018 12:30 DSE JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 106102 1-2
C 24-03-2018 16:00 Baronie JO19-5 Internos JO19-2 107456 6-0
C 24-03-2018 14:45 Virtus JO19-2 Groen Wit JO19-2 105411 2-5
C 24-03-2018 16:00 JEKA JO19-3 The Gunners JO19-2 107031 2-2
C 24-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Moerse Boys JO19-2 106276 4-3
C 24-03-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 DSE JO19-2 107217 6-4
C 24-03-2018 13:00 Zundert JO19-2 Unitas'30 JO19-4 105729 1-9
C 17-03-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 JEKA JO19-3 107380 3-5
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 DSE JO19-2 106388 3-1
C 10-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Internos JO19-2 106768 0-1
C 10-03-2018 14:45 Virtus JO19-2 Madese Boys JO19-2 105988 3-1
C 10-03-2018 16:30 JEKA JO19-3 Groen Wit JO19-2 106400 4-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Noordhoek JO19-1G 52463 1-5
C 16-12-2017 14:30 Madese Boys JO19-3 Victoria'03 JO19-2 54013 1-5
C 09-12-2017 14:30 Hoeven JO19-2 Zundert JO19-2 52415 3-2
C 09-12-2017 14:00 Internos JO19-2 Madese Boys JO19-3 53735 0-3
C 09-12-2017 14:00 Victoria'03 JO19-2 De Fendert JO19-2 53718 2-8
C 09-12-2017 12:00 DSE JO19-2 Moerse Boys JO19-2 52606 2-2
C 02-12-2017 15:15 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 54147 1-2
C 02-12-2017 14:30 Noordhoek JO19-1G Internos JO19-2 52564 8-1
C 02-12-2017 13:00 Zundert JO19-2 DSE JO19-2 53620 1-10
C 02-12-2017 12:45 Moerse Boys JO19-2 Hoeven JO19-2 54337 1-2
C 25-11-2017 16:15 Unitas'30 JO19-4 Zundert JO19-2 52536 3-2
C 25-11-2017 15:00 Hoeven JO19-2 Noordhoek JO19-1G 54233 3-3
C 25-11-2017 14:30 Beek Vooruit JO19-4 Moerse Boys JO19-2 52582 3-2
C 25-11-2017 14:00 Internos JO19-2 De Fendert JO19-2 52902 0-4
C 25-11-2017 12:45 DSE JO19-2 Madese Boys JO19-3 53654 3-2
C 22-11-2017 19:30 De Fendert JO19-2 Zundert JO19-2 53139 11-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO19-2 11 9 1 1 28 46 14 32 0
2 Beek Vooruit JO19-2 11 7 2 2 23 52 25 27 0
3 JEKA JO19-3 8 6 1 1 19 30 15 15 0
4 Unitas'30 JO19-4 9 5 2 2 17 34 28 6 0
5 The Gunners JO19-2 10 4 5 1 17 31 20 11 0
6 Madese Boys JO19-2 11 4 2 5 14 43 41 2 0
7 Baronie JO19-5 9 4 1 4 13 29 30 -1 0
8 Virtus JO19-2 9 4 0 5 12 22 23 -1 0
9 Moerse Boys JO19-2 11 3 2 6 11 20 27 -7 0
10 Internos JO19-2 9 2 1 6 7 11 21 -10 0
11 DSE JO19-2 10 1 1 8 4 17 33 -16 0
12 Zundert JO19-2 10 1 0 9 3 13 71 -58 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO19-2 10 7 1 2 22 52 21 31 0
2 Noordhoek JO19-1 11 7 1 3 22 50 29 21 0
3 Unitas'30 JO19-4 10 7 0 3 21 25 23 2 0
4 Beek Vooruit JO19-4 10 6 2 2 20 28 30 -2 0
5 DSE JO19-2 10 6 1 3 19 38 18 20 0
6 Hoeven JO19-2 10 5 1 4 16 26 26 0 0
7 Moerse Boys JO19-2 10 4 2 4 14 36 21 15 0
8 Internos JO19-2 10 3 2 5 11 22 31 -9 0
9 Madese Boys JO19-3 10 3 0 7 9 22 38 -16 0
10 Victoria'03 JO19-2 10 2 0 8 6 21 48 -27 0
11 Zundert JO19-2 10 0 0 10 0 15 52 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-2 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 Unitas'30 JO19-4 2 0 1 1 1 5 7 -2 0
3 WDS'19 JO19-1 2 0 1 1 1 4 6 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:15 - 21:30 3 B 16 Team training Unitas'30 JO19-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 16-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 23-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 30-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 06-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 13-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 20-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 27-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 04-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 11-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 18-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 25-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 01-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 08-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 15-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 22-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 29-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 06-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 13-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 20-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 27-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 03-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 10-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 17-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 24-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 31-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 07-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 14-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 21-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 28-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 07-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 14-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 21-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 28-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 04-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 11-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 18-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 25-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 02-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 09-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 16-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 23-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 30-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 06-06-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
wo 13-06-18 20:15 - 21:30 3 B Team training Unitas'30 JO19-4
2017-2018 Unitas'30 JO19-4
07-04-2018

Berichten



Terug naar boven