Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO19-4

Teamleden

Spelers
Joey van den Berk        
Sander Buijk        
Rik Frijters        
Tim Heeren        
Dylan van 't Hof        
Mats Horsten        
Nick Knijnenburg        
Timo Lauwerijssen        
Oscar Mathon        
Nick van Mechelen        
Jordy Nouws        
GabriĆ«l Nouws        
Teun Staaltjens        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-06-2018 11:30 JEKA JO19-3 Baronie JO19-5 106506 3-5
C 02-06-2018 14:00 Baronie JO19-5 Virtus JO19-2 106108 4-8
C 02-06-2018 14:00 Internos JO19-2 Zundert JO19-2 106484 0-3
C 30-05-2018 20:00 The Gunners JO19-2 Unitas'30 JO19-4 107513 1-3
C 28-05-2018 20:00 JEKA JO19-3 Internos JO19-2 107214 2-1
C 26-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO19-2 The Gunners JO19-2 106786 3-9
C 26-05-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Internos JO19-2 106669 2-1
C 26-05-2018 16:00 JEKA JO19-3 Unitas'30 JO19-4 106455 2-3
C 26-05-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 Baronie JO19-5 106384 1-2
C 26-05-2018 13:00 Zundert JO19-2 Groen Wit JO19-2 106111 3-5
C 26-05-2018 14:45 Virtus JO19-2 DSE JO19-2 105732 1-0
C 19-05-2018 16:30 Unitas'30 JO19-4 Moerse Boys JO19-2 106018 3-2
C 19-05-2018 15:15 Groen Wit JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 107637 0-0
C 19-05-2018 14:00 Internos JO19-2 Virtus JO19-2 107081 0-1
C 19-05-2018 15:15 Baronie JO19-5 Madese Boys JO19-2 106839 5-4
C 19-05-2018 12:30 DSE JO19-2 JEKA JO19-3 107715 0-2
C 19-05-2018 15:45 The Gunners JO19-2 Zundert JO19-2 107354 3-0
C 14-05-2018 19:30 Moerse Boys JO19-2 Virtus JO19-2 107269 0-1
C 12-05-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Moerse Boys JO19-2 106244 3-3
C 12-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO19-2 Zundert JO19-2 106096 16-0
C 12-05-2018 12:45 Groen Wit JO19-2 DSE JO19-2 107036 4-1
C 12-05-2018 14:45 Virtus JO19-2 The Gunners JO19-2 106543 1-4
C 12-05-2018 15:30 Baronie JO19-5 Unitas'30 JO19-4 106362 6-7
C 09-05-2018 19:30 Groen Wit JO19-2 Moerse Boys JO19-2 105648 8-0
C 08-05-2018 19:00 Beek Vooruit JO19-2 Madese Boys JO19-2 106152 7-2
C 07-05-2018 20:00 Zundert JO19-2 JEKA JO19-3 106933 0-5
C 05-05-2018 14:30 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-2 106985 0-6
C 05-05-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Zundert JO19-2 107651 13-2
C 05-05-2018 13:00 DSE JO19-2 Moerse Boys JO19-2 107612 1-3
C 05-05-2018 14:00 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-4 106349 3-3
C 05-05-2018 14:45 Virtus JO19-2 JEKA JO19-3 106520 3-5
C 05-05-2018 13:15 Groen Wit JO19-2 The Gunners JO19-2 107566 5-1
C 02-05-2018 20:00 Zundert JO19-2 Virtus JO19-2 107256 1-8
C 28-04-2018 14:30 Unitas'30 JO19-4 Groen Wit JO19-2 107318 0-5
C 28-04-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 Internos JO19-2 106027 2-1
C 28-04-2018 11:45 The Gunners JO19-2 DSE JO19-2 107267 3-3
C 21-04-2018 13:00 DSE JO19-2 Baronie JO19-5 106916 4-2
C 21-04-2018 14:00 Internos JO19-2 Groen Wit JO19-2 105659 1-4
C 21-04-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-2 105526 4-4
C 21-04-2018 13:45 The Gunners JO19-2 Madese Boys JO19-2 107325 3-3
C 14-04-2018 14:45 Virtus JO19-2 Unitas'30 JO19-4 106342 2-3
C 14-04-2018 14:00 Internos JO19-2 DSE JO19-2 106356 4-0
C 14-04-2018 13:00 Zundert JO19-2 Moerse Boys JO19-2 106956 0-4
C 14-04-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 Groen Wit JO19-2 106534 2-6
C 14-04-2018 16:00 JEKA JO19-3 Beek Vooruit JO19-2 105958 4-6
C 14-04-2018 13:15 Baronie JO19-5 The Gunners JO19-2 105893 2-2
C 11-04-2018 20:00 Zundert JO19-2 Baronie JO19-5 107340 2-6
C 07-04-2018 11:30 The Gunners JO19-2 Internos JO19-2 106634 3-0
C 07-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO19-2 Virtus JO19-2 107706 4-1
C 07-04-2018 14:45 Groen Wit JO19-2 Baronie JO19-5 105744 4-0
C 07-04-2018 12:30 DSE JO19-2 Zundert JO19-2 106461 2-4
C 07-04-2018 13:30 Unitas'30 JO19-4 Madese Boys JO19-2 106914 2-4
C 07-04-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 JEKA JO19-3 107192 1-3
C 31-03-2018 12:45 Moerse Boys JO19-2 The Gunners JO19-2 107550 1-1
C 31-03-2018 12:30 DSE JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 106102 1-2
C 24-03-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 DSE JO19-2 107217 6-4
C 24-03-2018 16:00 Baronie JO19-5 Internos JO19-2 107456 6-0
C 24-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Moerse Boys JO19-2 106276 4-3
C 24-03-2018 13:00 Zundert JO19-2 Unitas'30 JO19-4 105729 1-9
C 24-03-2018 14:45 Virtus JO19-2 Groen Wit JO19-2 105411 2-5
C 24-03-2018 16:00 JEKA JO19-3 The Gunners JO19-2 107031 2-2
C 17-03-2018 12:30 Madese Boys JO19-2 JEKA JO19-3 107380 3-5
C 10-03-2018 16:30 JEKA JO19-3 Groen Wit JO19-2 106400 4-0
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 DSE JO19-2 106388 3-1
C 10-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Internos JO19-2 106768 0-1
C 10-03-2018 14:45 Virtus JO19-2 Madese Boys JO19-2 105988 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Noordhoek JO19-1G 52463 1-5
C 16-12-2017 14:30 Madese Boys JO19-3 Victoria'03 JO19-2 54013 1-5
C 09-12-2017 14:30 Hoeven JO19-2 Zundert JO19-2 52415 3-2
C 09-12-2017 14:00 Internos JO19-2 Madese Boys JO19-3 53735 0-3
C 09-12-2017 14:00 Victoria'03 JO19-2 De Fendert JO19-2 53718 2-8
C 09-12-2017 12:00 DSE JO19-2 Moerse Boys JO19-2 52606 2-2
C 02-12-2017 15:15 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 54147 1-2
C 02-12-2017 14:30 Noordhoek JO19-1G Internos JO19-2 52564 8-1
C 02-12-2017 13:00 Zundert JO19-2 DSE JO19-2 53620 1-10
C 02-12-2017 12:45 Moerse Boys JO19-2 Hoeven JO19-2 54337 1-2
C 25-11-2017 16:15 Unitas'30 JO19-4 Zundert JO19-2 52536 3-2
C 25-11-2017 15:00 Hoeven JO19-2 Noordhoek JO19-1G 54233 3-3
C 25-11-2017 14:30 Beek Vooruit JO19-4 Moerse Boys JO19-2 52582 3-2
C 25-11-2017 14:00 Internos JO19-2 De Fendert JO19-2 52902 0-4
C 25-11-2017 12:45 DSE JO19-2 Madese Boys JO19-3 53654 3-2
C 22-11-2017 19:30 De Fendert JO19-2 Zundert JO19-2 53139 11-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO19-2 11 9 1 1 28 46 14 32 0
2 Beek Vooruit JO19-2 11 7 2 2 23 52 25 27 0
3 Unitas'30 JO19-4 11 7 2 2 23 40 31 9 0
4 JEKA JO19-3 11 7 1 3 22 37 24 13 0
5 Virtus JO19-2 11 6 0 5 18 31 27 4 0
6 The Gunners JO19-2 11 4 5 2 17 32 23 9 0
7 Baronie JO19-5 11 5 1 5 16 38 41 -3 0
8 Madese Boys JO19-2 11 4 2 5 14 43 41 2 0
9 Moerse Boys JO19-2 11 3 2 6 11 20 27 -7 0
10 Internos JO19-2 11 2 1 8 7 12 26 -14 0
11 DSE JO19-2 11 1 1 9 4 17 34 -17 0
12 Zundert JO19-2 11 2 0 9 4 16 71 -55 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO19-2 10 7 1 2 22 52 21 31 0
2 Noordhoek JO19-1 11 7 1 3 22 50 29 21 0
3 Unitas'30 JO19-4 10 7 0 3 21 25 23 2 0
4 Beek Vooruit JO19-4 10 6 2 2 20 28 30 -2 0
5 DSE JO19-2 10 6 1 3 19 38 18 20 0
6 Hoeven JO19-2 10 5 1 4 16 26 26 0 0
7 Moerse Boys JO19-2 10 4 2 4 14 36 21 15 0
8 Internos JO19-2 10 3 2 5 11 22 31 -9 0
9 Madese Boys JO19-3 10 3 0 7 9 22 38 -16 0
10 Victoria'03 JO19-2 10 2 0 8 6 21 48 -27 0
11 Zundert JO19-2 10 0 0 10 0 15 52 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-2 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 Unitas'30 JO19-4 2 0 1 1 1 5 7 -2 0
3 WDS'19 JO19-1 2 0 1 1 1 4 6 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:30 3 B 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 09-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 16-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 23-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 30-08-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 06-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 13-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 20-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 27-09-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 04-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 11-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 18-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 25-10-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 01-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 08-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 15-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 22-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 29-11-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 06-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 13-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 20-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 27-12-17 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 03-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 10-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 17-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 24-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 31-01-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 07-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 14-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 21-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 28-02-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 07-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 14-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 21-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 28-03-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 04-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 11-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 18-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 25-04-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 02-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 09-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 16-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 23-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 30-05-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 06-06-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door
wo 13-06-18 20:15 - 21:30 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven