0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO19-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Rens van den Beemd | Keeper | ||||||
Yanick de Weert | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robin Sprenkels | Assistent-trainer | ||||||
Cees van de Luijtgaarden | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-06-2018 19:30 | VVC'68 JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 106355 | 4-0 | ||
C | 02-06-2018 12:00 | Tholense Boys JO19-1 | DVO'60 JO19-1 | 105633 | 2-5 | ||
C | 02-06-2018 11:00 | VVC'68 JO19-1 | Internos JO19-1 | 105903 | 9-5 | ||
C | 02-06-2018 12:00 | DOSKO JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 107033 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 13:00 | BSC JO19-2 | Kogelvangers JO19-1 | 139036 | 2-0 | ||
C | 30-05-2018 19:30 | DVO'60 JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 106784 | 2-1 | ||
C | 26-05-2018 14:00 | Internos JO19-1 | Steenbergen JO19-2 | 105844 | 1-0 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | BSC JO19-2 | 106039 | 3-2 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | Unitas'30 JO19-2 | VVC'68 JO19-1 | 106348 | 2-2 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | Sprundel JO19-1 | Kogelvangers JO19-1 | 139043 | 4-2 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | TVC Breda JO19-1 | DOSKO JO19-1 | 106964 | 0-0 | ||
C | 23-05-2018 20:00 | Rood-Wit W JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 105490 | 4-0 | ||
C | 23-05-2018 19:30 | DVO'60 JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 106526 | 4-0 | ||
C | 22-05-2018 19:30 | Sprundel JO19-1 | VVC'68 JO19-1 | 107281 | 0-2 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | BSC JO19-2 | Internos JO19-1 | 105774 | 4-1 | ||
C | 19-05-2018 12:45 | Kogelvangers JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 139042 | 4-4 | ||
C | 19-05-2018 12:30 | DOSKO JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 105605 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 11:15 | Steenbergen JO19-2 | Rood-Wit W JO19-1 | 105880 | 0-8 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | DVO'60 JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 106513 | 6-0 | ||
C | 12-05-2018 11:15 | Steenbergen JO19-2 | DVO'60 JO19-1 | 106804 | 0-7 | ||
C | 12-05-2018 13:30 | Tholense Boys JO19-1 | BSC JO19-2 | 105523 | 2-4 | ||
C | 12-05-2018 12:00 | DOSKO JO19-1 | Kogelvangers JO19-1 | 139041 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 15:00 | Unitas'30 JO19-2 | TVC Breda JO19-1 | 107390 | 5-1 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Internos JO19-1 | 107197 | 4-0 | ||
C | 08-05-2018 19:00 | VVC'68 JO19-1 | Steenbergen JO19-2 | 107216 | 4-1 | ||
C | 08-05-2018 19:30 | BSC JO19-2 | Unitas'30 JO19-2 | 106064 | 4-2 | ||
C | 05-05-2018 10:45 | Tholense Boys JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 107554 | 2-2 | ||
C | 05-05-2018 15:45 | Unitas'30 JO19-2 | Internos JO19-1 | 106861 | 4-2 | ||
C | 05-05-2018 11:15 | Steenbergen JO19-2 | BSC JO19-2 | 106712 | 3-6 | ||
C | 05-05-2018 11:00 | DOSKO JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 106395 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 11:00 | VVC'68 JO19-1 | Kogelvangers JO19-1 | 139034 | 3-3 | ||
C | 28-04-2018 13:00 | BSC JO19-2 | DVO'60 JO19-1 | 105682 | 1-4 | ||
C | 28-04-2018 13:00 | TVC Breda JO19-1 | VVC'68 JO19-1 | 107425 | 3-4 | ||
C | 28-04-2018 12:15 | Kogelvangers JO19-1 | Steenbergen JO19-2 | 139033 | 2-2 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Sprundel JO19-1 | DOSKO JO19-1 | 105993 | 3-1 | ||
C | 25-04-2018 20:00 | TVC Breda JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 106225 | 2-2 | ||
C | 21-04-2018 12:15 | Kogelvangers JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 139040 | 1-3 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | DVO'60 JO19-1 | DOSKO JO19-1 | 107465 | 2-1 | ||
C | 21-04-2018 14:00 | Internos JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 105521 | 1-1 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Tholense Boys JO19-1 | Kogelvangers JO19-1 | 139039 | 1-2 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Sprundel JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 105403 | 0-1 | ||
C | 14-04-2018 12:00 | DOSKO JO19-1 | BSC JO19-2 | 106810 | 3-2 | ||
C | 14-04-2018 11:00 | VVC'68 JO19-1 | DVO'60 JO19-1 | 106639 | 2-0 | ||
C | 14-04-2018 15:45 | Unitas'30 JO19-2 | Steenbergen JO19-2 | 107294 | 9-2 | ||
C | 14-04-2018 14:00 | Internos JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 106496 | 3-3 | ||
C | 11-04-2018 19:45 | Steenbergen JO19-2 | TVC Breda JO19-1 | 107355 | 2-4 | ||
C | 11-04-2018 20:00 | Rood-Wit W JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 105607 | 3-2 | ||
C | 09-04-2018 20:00 | Unitas'30 JO19-2 | Sprundel JO19-1 | 105417 | 0-3 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | DVO'60 JO19-1 | Internos JO19-1 | 107484 | 6-1 | ||
C | 07-04-2018 13:00 | BSC JO19-2 | VVC'68 JO19-1 | 106886 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 15:30 | TVC Breda JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 107324 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 11:15 | Steenbergen JO19-2 | DOSKO JO19-1 | 106991 | 0-6 | ||
C | 07-04-2018 12:30 | Kogelvangers JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 139038 | 3-2 | ||
C | 31-03-2018 14:00 | Internos JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 107311 | 7-2 | ||
C | 24-03-2018 12:00 | DOSKO JO19-1 | VVC'68 JO19-1 | 107332 | 6-4 | ||
C | 24-03-2018 12:30 | Tholense Boys JO19-1 | Steenbergen JO19-2 | 106547 | 1-2 | ||
C | 24-03-2018 15:45 | Unitas'30 JO19-2 | DVO'60 JO19-1 | 106643 | 0-3 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Sprundel JO19-1 | BSC JO19-2 | 105841 | 0-2 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 106090 | 5-2 | ||
C | 24-03-2018 14:00 | Internos JO19-1 | Kogelvangers JO19-1 | 139037 | 8-1 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Sprundel JO19-1 | Steenbergen JO19-2 | 105500 | 3-0 | ||
C | 10-03-2018 12:30 | Tholense Boys JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 106657 | 5-7 | ||
C | 10-03-2018 12:30 | Kogelvangers JO19-1 | DVO'60 JO19-1 | 139035 | 1-1 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | VVC'68 JO19-1 | 107632 | 1-0 | ||
C | 10-03-2018 15:30 | TVC Breda JO19-1 | BSC JO19-2 | 107258 | 2-2 | ||
C | 10-03-2018 14:00 | Internos JO19-1 | DOSKO JO19-1 | 106641 | 2-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-10-2017 20:00 | Unitas'30 JO19-2 | Sprundel JO19-1 | 98348 | 1-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-01-2018 12:30 | NEO'25 JO19-1 | ONI JO19-1 | 53202 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 12:15 | Baronie JO19-3 | DESK JO19-2 | 53899 | 5-1 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | ONI JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 52801 | 6-0 | ||
C | 09-12-2017 14:00 | Unitas'30 JO19-2 | NEO'25 JO19-1 | 54506 | 0-2 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | ONI JO19-1 | Oosterhout JO19-1 | 52695 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 12:45 | Olympia'60 JO19-1 | RFC JO19-1 | 53913 | 1-2 | ||
C | 09-12-2017 12:15 | The Gunners JO19-1 | DESK JO19-2 | 52444 | 1-2 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | VCW JO19-1 | Sarto JO19-3 | 53975 | 2-5 | ||
C | 02-12-2017 12:45 | NEO'25 JO19-1 | VCW JO19-1 | 54348 | 14-2 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | Oosterhout JO19-1 | Olympia'60 JO19-1 | 53335 | 3-6 | ||
C | 02-12-2017 13:00 | DESK JO19-2 | ONI JO19-1 | 52556 | 1-10 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Sarto JO19-3 | Unitas'30 JO19-2 | 53197 | 3-1 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | RFC JO19-1 | Baronie JO19-3 | 54006 | 6-3 | ||
C | 25-11-2017 12:50 | Olympia'60 JO19-1 | Baronie JO19-3 | 52776 | 3-0 | ||
C | 25-11-2017 12:00 | The Gunners JO19-1 | Sarto JO19-3 | 53336 | 1-3 | ||
C | 25-11-2017 16:30 | Unitas'30 JO19-2 | DESK JO19-2 | 53726 | 7-0 | ||
C | 25-11-2017 13:00 | ONI JO19-1 | RFC JO19-1 | 53970 | 3-2 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | VCW JO19-1 | Oosterhout JO19-1 | 54357 | 1-5 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | RFC JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 52267 | 7-0 | ||
C | 18-11-2017 12:05 | Baronie JO19-3 | ONI JO19-1 | 52222 | 5-1 | ||
C | 18-11-2017 12:30 | NEO'25 JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 52334 | 14-2 | ||
C | 18-11-2017 13:00 | DESK JO19-2 | Sarto JO19-3 | 53729 | 2-4 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | VCW JO19-1 | Olympia'60 JO19-1 | 52478 | 0-7 | ||
C | 11-11-2017 13:00 | ONI JO19-1 | VCW JO19-1 | 53254 | 5-0 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | Sarto JO19-3 | NEO'25 JO19-1 | 54157 | 1-3 | ||
C | 11-11-2017 13:00 | Olympia'60 JO19-1 | DESK JO19-2 | 52679 | 7-3 | ||
C | 11-11-2017 15:30 | Unitas'30 JO19-2 | Oosterhout JO19-1 | 53438 | 5-2 | ||
C | 11-11-2017 12:15 | The Gunners JO19-1 | Baronie JO19-3 | 53355 | 1-2 | ||
C | 04-11-2017 12:00 | Baronie JO19-3 | Sarto JO19-3 | 52312 | 3-2 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | RFC JO19-1 | Oosterhout JO19-1 | 54142 | 11-2 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | VCW JO19-1 | DESK JO19-2 | 52572 | 1-3 | ||
C | 04-11-2017 13:00 | Olympia'60 JO19-1 | NEO'25 JO19-1 | 52416 | 2-5 | ||
C | 28-10-2017 12:00 | The Gunners JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 54135 | 3-6 | ||
C | 28-10-2017 14:45 | DESK JO19-2 | RFC JO19-1 | 54472 | 1-7 | ||
C | 28-10-2017 12:30 | Oosterhout JO19-1 | Baronie JO19-3 | 53278 | 2-3 | ||
C | 28-10-2017 14:45 | Sarto JO19-3 | Olympia'60 JO19-1 | 52992 | 1-3 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | VCW JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 52202 | 2-3 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | RFC JO19-1 | NEO'25 JO19-1 | 53907 | 2-4 | ||
C | 14-10-2017 13:00 | ONI JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 53237 | 1-1 | ||
C | 14-10-2017 12:30 | Oosterhout JO19-1 | Sarto JO19-3 | 52366 | 4-5 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | Unitas'30 JO19-2 | VCW JO19-1 | 54149 | 2-2 | ||
C | 07-10-2017 12:15 | The Gunners JO19-1 | Olympia'60 JO19-1 | 52977 | 1-4 | ||
C | 07-10-2017 12:30 | NEO'25 JO19-1 | Baronie JO19-3 | 54329 | 3-1 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | DESK JO19-2 | Oosterhout JO19-1 | 54140 | 6-2 | ||
C | 07-10-2017 14:45 | Sarto JO19-3 | RFC JO19-1 | 52280 | 1-2 | ||
C | 30-09-2017 12:30 | Oosterhout JO19-1 | NEO'25 JO19-1 | 52991 | 3-3 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | Olympia'60 JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 52824 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 13:30 | Baronie JO19-3 | VCW JO19-1 | 52718 | 5-4 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | RFC JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 53555 | 4-1 | ||
C | 30-09-2017 14:45 | Sarto JO19-3 | ONI JO19-1 | 54550 | 1-3 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | VCW JO19-1 | RFC JO19-1 | 53705 | 0-12 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | Unitas'30 JO19-2 | Baronie JO19-3 | 54216 | 2-1 | ||
C | 23-09-2017 13:00 | ONI JO19-1 | Olympia'60 JO19-1 | 53311 | 3-2 | ||
C | 23-09-2017 12:30 | NEO'25 JO19-1 | DESK JO19-2 | 54291 | 6-2 | ||
C | 23-09-2017 13:00 | The Gunners JO19-1 | Oosterhout JO19-1 | 53349 | 3-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO19-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 33 | 9 | 24 | 0 |
2 | DVO'60 JO19-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 38 | 8 | 30 | 0 |
3 | BSC JO19-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 29 | 18 | 11 | 0 |
4 | VVC'68 JO19-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 31 | 17 | 14 | 0 |
5 | Unitas'30 JO19-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 31 | 29 | 2 | 0 |
6 | Sprundel JO19-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 14 | 18 | -4 | 0 |
7 | Internos JO19-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 29 | 34 | -5 | 0 |
8 | TVC Breda JO19-1 | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 | 23 | 32 | -9 | 0 |
9 | Kogelvangers JO19-1 | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 | 19 | 30 | -11 | 0 |
10 | Steenbergen JO19-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 12 | 45 | -33 | 0 |
11 | Tholense Boys JO19-1 | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | 19 | 38 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sprundel JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
2 | Unitas'30 JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEO'25 JO19-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 54 | 15 | 39 | 0 |
2 | RFC JO19-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 55 | 16 | 39 | 0 |
3 | Olympia'60 JO19-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 38 | 20 | 18 | 0 |
4 | ONI JO19-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 32 | 12 | 20 | 0 |
5 | Baronie JO19-3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 28 | 25 | 3 | 0 |
6 | Sarto JO19-3 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 26 | 24 | 2 | 0 |
7 | Unitas'30 JO19-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 26 | 24 | 2 | 0 |
8 | DESK JO19-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 21 | 50 | -29 | 0 |
9 | Oosterhout JO19-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 26 | 43 | -17 | 0 |
10 | The Gunners JO19-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 16 | 46 | -30 | 0 |
11 | VCW JO19-1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 14 | 61 | -47 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:30 | 4 B | 17 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 A | 18 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|