Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0636 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde

Unitas'30 JO19-1

Selectie onder voorbehoud, wordt teruggebracht naar 16 spelers.

Teamleden

Spelers
Alisan Aksoy        
Jasper Brenders        
Danny Doan        
Riad Elloukmani        
Bryan Grootenboer        
Rick de Jong        
Anouar Kahrabi        
Ülkem Kiliç        
Jan van Oers        
Rifat Ozcelik        
Yazid Srhir        
 
Overige teamleden
Roger Lambregts Leider
Michael van Eekelen Ass. scheids.
Jordi Raaijmakers Assistent-trainer
Richard Teunissen Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 02-06-2018 14:30 Drechtstreek JO19-1 Unitas'30 JO19-1 143169 5-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 14:30 Unitas'30 JO19-1 MOC'17 JO19-1 100470 3-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 MZC'11 JO19-1 52085 0-0
C 26-05-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52170 3-5
C 26-05-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Virtus JO19-1 51900 6-3
C 26-05-2018 15:00 TSC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52112 3-1
C 26-05-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51803 2-1
C 26-05-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 52147 0-7
C 19-05-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52123 5-12
C 19-05-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 TSC JO19-1 52114 2-1
C 19-05-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Madese Boys JO19-1 52118 3-2
C 19-05-2018 15:00 FC Tilburg JO19-1 Steenbergen JO19-1 52184 1-2
C 19-05-2018 15:00 Gilze JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51987 2-3
C 19-05-2018 14:45 Virtus JO19-1 Roosendaal JO19-1 51874 1-4
C 12-05-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51835 2-5
C 12-05-2018 14:45 Virtus JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52109 0-3
C 12-05-2018 15:00 TSC JO19-1 Gilze JO19-1 51833 4-1
C 12-05-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51871 1-3
C 12-05-2018 14:30 Unitas'30 JO19-1 Madese Boys JO19-1 51895 5-3
C 12-05-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Steenbergen JO19-1 52027 2-3
C 10-05-2018 11:00 Unitas'30 JO19-1 TSC JO19-1 51939 0-1
C 10-05-2018 11:30 ST. HHVC JO19-1 Roosendaal JO19-1 52093 2-1
C 05-05-2018 14:45 Virtus JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52058 1-3
C 05-05-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Steenbergen JO19-1 52075 7-3
C 05-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 TSC JO19-1 51821 2-2
C 05-05-2018 15:00 Gilze JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52054 0-1
C 05-05-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 Madese Boys JO19-1 51962 4-2
C 28-04-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52055 5-1
C 28-04-2018 14:45 Virtus JO19-1 Madese Boys JO19-1 52180 0-1
C 28-04-2018 15:00 Gilze JO19-1 Steenbergen JO19-1 51841 4-5
C 28-04-2018 14:30 TSC JO19-1 ST. HHVC JO19-1 101029 0-3
C 28-04-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51896 2-2
C 21-04-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 TSC JO19-1 52030 3-7
C 21-04-2018 15:00 Gilze JO19-1 Virtus JO19-1 52088 4-0
C 21-04-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51847 3-3
C 21-04-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Roosendaal JO19-1 51807 1-0
C 21-04-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51925 3-3
C 21-04-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 MZC'11 JO19-1 52096 4-1
C 14-04-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Virtus JO19-1 51879 4-4
C 14-04-2018 15:00 Gilze JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52028 4-5
C 14-04-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Madese Boys JO19-1 52164 3-1
C 14-04-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52121 0-4
C 14-04-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52077 3-2
C 14-04-2018 15:00 TSC JO19-1 Roosendaal JO19-1 52082 1-1
C 07-04-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 Steenbergen JO19-1 52018 2-3
C 07-04-2018 12:30 FC Tilburg JO19-1 Gilze JO19-1 51904 1-2
C 07-04-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51975 3-1
C 07-04-2018 14:45 Virtus JO19-1 MZC'11 JO19-1 51979 1-1
C 07-04-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52111 3-0
C 07-04-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 TSC JO19-1 52137 1-7
C 31-03-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Roosendaal JO19-1 52130 0-2
C 24-03-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Gilze JO19-1 51898 1-1
C 24-03-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51828 2-3
C 24-03-2018 15:00 TSC JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51797 2-0
C 24-03-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Virtus JO19-1 52056 0-0
C 24-03-2018 15:45 Unitas'30 JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52165 2-1
C 24-03-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Madese Boys JO19-1 51947 3-1
C 10-03-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Gilze JO19-1 52113 2-4
C 10-03-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 MZC'11 JO19-1 51889 2-6
C 10-03-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52158 1-3
C 10-03-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51848 0-2
C 10-03-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52103 2-2
C 10-03-2018 15:00 TSC JO19-1 Virtus JO19-1 52070 5-1
C 24-02-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51906 1-4
C 24-02-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51865 2-2
C 24-02-2018 15:00 TSC JO19-1 MZC'11 JO19-1 51809 1-1
C 24-02-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 ST. HHVC JO19-1 51822 1-0
C 24-02-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Virtus JO19-1 51796 3-0
C 24-02-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Gilze JO19-1 51960 2-4
C 09-12-2017 15:00 Gilze JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52152 1-4
C 09-12-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 Roosendaal JO19-1 52144 2-2
C 09-12-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 TSC JO19-1 51953 0-1
C 09-12-2017 14:45 Virtus JO19-1 Steenbergen JO19-1 52151 1-6
C 09-12-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51952 3-3
C 09-12-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 Madese Boys JO19-1 51827 9-1
C 02-12-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52045 1-3
C 02-12-2017 14:30 Zeelandia Middelburg JO19-1 Gilze JO19-1 51815 1-2
C 02-12-2017 14:30 Madese Boys JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51872 1-3
C 02-12-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 Virtus JO19-1 51892 3-1
C 02-12-2017 15:00 TSC JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52031 0-1
C 02-12-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 MZC'11 JO19-1 51849 4-1
C 25-11-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52106 7-0
C 25-11-2017 14:45 Virtus JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 52105 4-1
C 25-11-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 Steenbergen JO19-1 52141 3-1
C 25-11-2017 15:00 Gilze JO19-1 MZC'11 JO19-1 52117 2-3
C 25-11-2017 14:30 Madese Boys JO19-1 Roosendaal JO19-1 51931 0-4
C 25-11-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 TSC JO19-1 51982 4-4
C 18-11-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 ST. HHVC JO19-1 51795 2-4
C 18-11-2017 14:45 Virtus JO19-1 Gilze JO19-1 51852 0-2
C 18-11-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52037 1-2
C 18-11-2017 15:00 TSC JO19-1 Steenbergen JO19-1 51908 3-2
C 18-11-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Madese Boys JO19-1 51976 7-1
C 18-11-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51922 5-0
C 11-11-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Virtus JO19-1 51973 5-1
C 11-11-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 MZC'11 JO19-1 52048 1-2
C 11-11-2017 14:45 FC Tilburg JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 52068 0-0
C 11-11-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51842 0-2
C 11-11-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 Roosendaal JO19-1 52153 1-2
C 11-11-2017 15:00 Gilze JO19-1 TSC JO19-1 51998 2-1
C 04-11-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 Steenbergen JO19-1 51905 4-1
C 04-11-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52099 3-5
C 04-11-2017 14:45 Virtus JO19-1 TSC JO19-1 52078 0-1
C 04-11-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 Madese Boys JO19-1 51985 2-0
C 04-11-2017 15:00 Gilze JO19-1 Roosendaal JO19-1 52009 2-4
C 04-11-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51868 4-1
C 28-10-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 Virtus JO19-1 51810 6-0
C 28-10-2017 15:00 TSC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51817 2-1
C 28-10-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 MZC'11 JO19-1 51824 3-4
C 28-10-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 Gilze JO19-1 51882 5-1
C 28-10-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52148 5-2
C 28-10-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51878 1-2
C 14-10-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 TSC JO19-1 52072 0-3
C 14-10-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52168 1-2
C 14-10-2017 14:45 Virtus JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52005 0-5
C 14-10-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Steenbergen JO19-1 52092 7-2
C 14-10-2017 15:00 Gilze JO19-1 Madese Boys JO19-1 52120 1-1
C 14-10-2017 15:45 Unitas'30 JO19-1 Roosendaal JO19-1 52020 3-4
C 07-10-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 Gilze JO19-1 52163 2-0
C 07-10-2017 15:00 TSC JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 52154 3-2
C 07-10-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 Virtus JO19-1 51941 4-0
C 07-10-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52081 3-7
C 07-10-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 MZC'11 JO19-1 51843 2-3
C 07-10-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 ST. HHVC JO19-1 51940 0-0
C 30-09-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 Virtus JO19-1 51836 7-0
C 30-09-2017 13:00 Steenbergen JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52089 3-3
C 30-09-2017 15:00 TSC JO19-1 Madese Boys JO19-1 51914 3-2
C 30-09-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Roosendaal JO19-1 51963 3-4
C 30-09-2017 16:15 Unitas'30 JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51814 2-0
C 30-09-2017 15:00 Gilze JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52133 5-1
C 23-09-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Gilze JO19-1 51910 2-1
C 23-09-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 Steenbergen JO19-1 52003 3-1
C 23-09-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 TSC JO19-1 52052 1-2
C 23-09-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 Zeelandia Middelb. JO19-1 51949 2-1
C 23-09-2017 14:45 Virtus JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52080 0-4
C 23-09-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 MZC'11 JO19-1 51802 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO19-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 Unitas'30 JO19-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO19-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Unitas'30 JO19-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO19-1 22 15 4 3 49 57 30 27 0
2 Jong Brabant JO19-1 22 15 1 6 46 51 30 21 0
3 Unitas'30 JO19-1 22 13 3 6 42 74 52 22 0
4 ST. HHVC JO19-1 22 12 4 6 40 63 42 21 0
5 Roosendaal JO19-1 22 12 3 7 39 54 38 16 0
6 FC Tilburg JO19-1 22 10 4 8 34 42 39 3 0
7 MZC'11 JO19-1 20 10 3 7 33 59 52 7 0
8 Gilze JO19-1 22 9 2 11 29 52 48 4 0
9 Steenbergen JO19-1 22 8 1 13 25 59 77 -18 0
10 Zeelandia Middelburg JO19-1 22 4 6 12 18 49 57 -8 0
11 Madese Boys JO19-1 21 3 3 15 12 31 66 -35 0
12 Virtus JO19-1 21 1 2 18 5 17 77 -60 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 2 B 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-07-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 01-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 08-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 15-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 22-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 29-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 05-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 12-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 19-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 26-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 03-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 10-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 17-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 24-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 31-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 07-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 14-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 21-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 28-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 05-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 12-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 19-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 26-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 02-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 09-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 16-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 23-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 30-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 06-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 13-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 20-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 27-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 06-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 13-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 20-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 27-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 03-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 10-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 17-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 24-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 01-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 08-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 15-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 22-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 29-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 05-06-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 12-06-18 20:00 - 21:30 2 B Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 2 A 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 27-07-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 03-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 10-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 17-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 24-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 31-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 07-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 14-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 21-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 28-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 05-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 12-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 19-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 26-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 02-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 09-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 16-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 23-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 30-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 07-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 14-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 21-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 28-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 04-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 11-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 18-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 25-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 01-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 08-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 15-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 22-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 01-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 08-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 15-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 22-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 29-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 05-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 12-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 19-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 26-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 03-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 10-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 17-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 24-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 31-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 07-06-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door
do 14-06-18 20:00 - 21:30 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven