Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0636 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde

Unitas'30 JO19-1

Selectie onder voorbehoud, wordt teruggebracht naar 16 spelers.

Teamleden

Spelers
Yurjen Jaspers Keeper      
Alisan Aksoy        
Jasper Brenders        
Fabian Coremans        
Danny Doan        
Riad Elloukmani        
Bryan Grootenboer        
Rick de Jong        
Anouar Kahrabi        
Ülkem Kiliç        
Jan van Oers        
Rifat Ozcelik        
Stefan Pellens        
Duncan Sprenkels        
Yazid Srhir        
 
Overige teamleden
Roger Lambregts Leider
Peter Tiebosch Verzorger
Michael van Eekelen Ass. scheids.
Jordi Raaijmakers Assistent-trainer
Richard Teunissen Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 G.H.M. (Bert) vanArendonk 52147 0 - 7
C 19-05-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Unitas'30 JO19-1 Afgeschermd 52123 5 - 12
C 12-05-2018 14:30 Unitas'30 JO19-1 Madese Boys JO19-1 J. (Jack) Dhondai 51895 5 - 3
C 10-05-2018 11:00 Unitas'30 JO19-1 TSC JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 51939 0 - 1
C 05-05-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Steenbergen JO19-1 Afgeschermd 52075 7 - 3
C 21-04-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 A.C.M. (Ad) vanBavel 51847 3 - 3
C 14-04-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Virtus JO19-1 L.J. (Leo) Kersten 51879 4 - 4
C 07-04-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Unitas'30 JO19-1 M. (Michael) vanEekelen 52111 3 - 0
C 24-03-2018 15:45 Unitas'30 JO19-1 ST. HHVC JO19-1 P. (Peter) van deAbeele 52165 2 - 1
C 10-03-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 M van Wezel 52158 1 - 3
V 03-03-2018 afgelast SC 't Zand JO19-1 Unitas'30 JO19-1
C 24-02-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1 R. Claessen 51865 2 - 2
V 20-02-2018 19:30 Rijen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 1-3
V 17-02-2018 14:30 GSBW JO19-1 Unitas'30 JO19-1 2-6
V 03-02-2018 15:30 Unitas'30 JO19-1 Svsss JO19-1 Ricardo Willemen (S) 3-1
V 27-01-2018 15:15 Unitas'30 JO19-1 Voab JO19-1 Ties Reijne (S) 1-2
B 16-12-2017 14:30 Unitas'30 JO19-1 MOC'17 JO19-1 A.P.M. van Helvert 100470 3 - 4
C 09-12-2017 15:00 Gilze JO19-1 Unitas'30 JO19-1 O. Kassem 52152 1 - 4
C 02-12-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 MZC'11 JO19-1 M van Wezel 51849 4 - 1
C 25-11-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 W. Stenhuis 52106 7 - 0
C 18-11-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 X. van Domburg 51922 5 - 0
C 11-11-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 Unitas'30 JO19-1 R.M. Luyken 51842 0 - 2
C 04-11-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 L.J. Kersten 51868 4 - 1
C 28-10-2017 15:00 TSC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 W.C. Otte 51817 2 - 1
B 21-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 P. Verhoeven 98297 0 - 3
C 14-10-2017 15:45 Unitas'30 JO19-1 Roosendaal JO19-1 A.P.P.M. Mathon 52020 3 - 4
C 07-10-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 R. Claessen 52081 3 - 7
C 30-09-2017 16:15 Unitas'30 JO19-1 Jong Brabant JO19-1 J.J. (Jester) Francisca 51814 2 - 0
C 23-09-2017 14:45 Virtus JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52080 0 - 4
B 16-09-2017 14:30 Unitas'30 JO19-1 Halsteren JO19-1 6406 8 - 0
B 09-09-2017 12:45 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-1 6167 0 - 9
B 02-09-2017 14:30 Unitas'30 JO19-1 JEKA JO19-2 5899 6 - 0
V 26-08-2017 15:00 Unitas'30 JO19-1 Emplina JO19-1 Quinten Verwijmeren (S) 4-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 14:30 Unitas'30 JO19-1 MOC'17 JO19-1 100470 3-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 MZC'11 JO19-1 52085 0-0
C 26-05-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52170 3-5
C 26-05-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Virtus JO19-1 51900 6-3
C 26-05-2018 15:00 TSC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52112 3-1
C 26-05-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51803 2-1
C 26-05-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 52147 0-7
C 19-05-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52123 5-12
C 19-05-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 TSC JO19-1 52114 2-1
C 19-05-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Madese Boys JO19-1 52118 3-2
C 19-05-2018 15:00 FC Tilburg JO19-1 Steenbergen JO19-1 52184 1-2
C 19-05-2018 15:00 Gilze JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51987 2-3
C 19-05-2018 14:45 Virtus JO19-1 Roosendaal JO19-1 51874 1-4
C 12-05-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51835 2-5
C 12-05-2018 14:45 Virtus JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52109 0-3
C 12-05-2018 15:00 TSC JO19-1 Gilze JO19-1 51833 4-1
C 12-05-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51871 1-3
C 12-05-2018 14:30 Unitas'30 JO19-1 Madese Boys JO19-1 51895 5-3
C 12-05-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Steenbergen JO19-1 52027 2-3
C 10-05-2018 11:00 Unitas'30 JO19-1 TSC JO19-1 51939 0-1
C 10-05-2018 11:30 ST. HHVC JO19-1 Roosendaal JO19-1 52093 2-1
C 05-05-2018 14:45 Virtus JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52058 1-3
C 05-05-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Steenbergen JO19-1 52075 7-3
C 05-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 TSC JO19-1 51821 2-2
C 05-05-2018 15:00 Gilze JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52054 0-1
C 05-05-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 Madese Boys JO19-1 51962 4-2
C 28-04-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52055 5-1
C 28-04-2018 14:45 Virtus JO19-1 Madese Boys JO19-1 52180 0-1
C 28-04-2018 15:00 Gilze JO19-1 Steenbergen JO19-1 51841 4-5
C 28-04-2018 14:30 TSC JO19-1 ST. HHVC JO19-1 101029 0-3
C 28-04-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51896 2-2
C 21-04-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 TSC JO19-1 52030 3-7
C 21-04-2018 15:00 Gilze JO19-1 Virtus JO19-1 52088 4-0
C 21-04-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51847 3-3
C 21-04-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Roosendaal JO19-1 51807 1-0
C 21-04-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51925 3-3
C 21-04-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 MZC'11 JO19-1 52096 4-1
C 14-04-2018 16:00 Unitas'30 JO19-1 Virtus JO19-1 51879 4-4
C 14-04-2018 15:00 Gilze JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52028 4-5
C 14-04-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Madese Boys JO19-1 52164 3-1
C 14-04-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52121 0-4
C 14-04-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52077 3-2
C 14-04-2018 15:00 TSC JO19-1 Roosendaal JO19-1 52082 1-1
C 07-04-2018 14:30 ST. HHVC JO19-1 Steenbergen JO19-1 52018 2-3
C 07-04-2018 12:30 FC Tilburg JO19-1 Gilze JO19-1 51904 1-2
C 07-04-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51975 3-1
C 07-04-2018 14:45 Virtus JO19-1 MZC'11 JO19-1 51979 1-1
C 07-04-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52111 3-0
C 07-04-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 TSC JO19-1 52137 1-7
C 31-03-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Roosendaal JO19-1 52130 0-2
C 24-03-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Gilze JO19-1 51898 1-1
C 24-03-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51828 2-3
C 24-03-2018 15:00 TSC JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51797 2-0
C 24-03-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Virtus JO19-1 52056 0-0
C 24-03-2018 15:45 Unitas'30 JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52165 2-1
C 24-03-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Madese Boys JO19-1 51947 3-1
C 10-03-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Gilze JO19-1 52113 2-4
C 10-03-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 MZC'11 JO19-1 51889 2-6
C 10-03-2018 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52158 1-3
C 10-03-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51848 0-2
C 10-03-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52103 2-2
C 10-03-2018 15:00 TSC JO19-1 Virtus JO19-1 52070 5-1
C 24-02-2018 15:00 Steenbergen JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51906 1-4
C 24-02-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51865 2-2
C 24-02-2018 15:00 TSC JO19-1 MZC'11 JO19-1 51809 1-1
C 24-02-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 ST. HHVC JO19-1 51822 1-0
C 24-02-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Virtus JO19-1 51796 3-0
C 24-02-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Gilze JO19-1 51960 2-4
C 09-12-2017 15:00 Gilze JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52152 1-4
C 09-12-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 Roosendaal JO19-1 52144 2-2
C 09-12-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 TSC JO19-1 51953 0-1
C 09-12-2017 14:45 Virtus JO19-1 Steenbergen JO19-1 52151 1-6
C 09-12-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51952 3-3
C 09-12-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 Madese Boys JO19-1 51827 9-1
C 02-12-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52045 1-3
C 02-12-2017 14:30 Zeelandia Middelburg JO19-1 Gilze JO19-1 51815 1-2
C 02-12-2017 14:30 Madese Boys JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51872 1-3
C 02-12-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 Virtus JO19-1 51892 3-1
C 02-12-2017 15:00 TSC JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52031 0-1
C 02-12-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 MZC'11 JO19-1 51849 4-1
C 25-11-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52106 7-0
C 25-11-2017 14:45 Virtus JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 52105 4-1
C 25-11-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 Steenbergen JO19-1 52141 3-1
C 25-11-2017 15:00 Gilze JO19-1 MZC'11 JO19-1 52117 2-3
C 25-11-2017 14:30 Madese Boys JO19-1 Roosendaal JO19-1 51931 0-4
C 25-11-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 TSC JO19-1 51982 4-4
C 18-11-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 ST. HHVC JO19-1 51795 2-4
C 18-11-2017 14:45 Virtus JO19-1 Gilze JO19-1 51852 0-2
C 18-11-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52037 1-2
C 18-11-2017 15:00 TSC JO19-1 Steenbergen JO19-1 51908 3-2
C 18-11-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Madese Boys JO19-1 51976 7-1
C 18-11-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51922 5-0
C 11-11-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Virtus JO19-1 51973 5-1
C 11-11-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 MZC'11 JO19-1 52048 1-2
C 11-11-2017 14:45 FC Tilburg JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 52068 0-0
C 11-11-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51842 0-2
C 11-11-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 Roosendaal JO19-1 52153 1-2
C 11-11-2017 15:00 Gilze JO19-1 TSC JO19-1 51998 2-1
C 04-11-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 Steenbergen JO19-1 51905 4-1
C 04-11-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52099 3-5
C 04-11-2017 14:45 Virtus JO19-1 TSC JO19-1 52078 0-1
C 04-11-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 Madese Boys JO19-1 51985 2-0
C 04-11-2017 15:00 Gilze JO19-1 Roosendaal JO19-1 52009 2-4
C 04-11-2017 16:00 Unitas'30 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 51868 4-1
C 28-10-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 Virtus JO19-1 51810 6-0
C 28-10-2017 15:00 TSC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 51817 2-1
C 28-10-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 MZC'11 JO19-1 51824 3-4
C 28-10-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 Gilze JO19-1 51882 5-1
C 28-10-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52148 5-2
C 28-10-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 FC Tilburg JO19-1 51878 1-2
C 14-10-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 TSC JO19-1 52072 0-3
C 14-10-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52168 1-2
C 14-10-2017 14:45 Virtus JO19-1 Jong Brabant JO19-1 52005 0-5
C 14-10-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Steenbergen JO19-1 52092 7-2
C 14-10-2017 15:00 Gilze JO19-1 Madese Boys JO19-1 52120 1-1
C 14-10-2017 15:45 Unitas'30 JO19-1 Roosendaal JO19-1 52020 3-4
C 07-10-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 Gilze JO19-1 52163 2-0
C 07-10-2017 15:00 TSC JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 52154 3-2
C 07-10-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 Virtus JO19-1 51941 4-0
C 07-10-2017 15:00 Steenbergen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52081 3-7
C 07-10-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 MZC'11 JO19-1 51843 2-3
C 07-10-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 ST. HHVC JO19-1 51940 0-0
C 30-09-2017 12:00 MZC'11 JO19-1 Virtus JO19-1 51836 7-0
C 30-09-2017 13:00 Steenbergen JO19-1 ST. HHVC JO19-1 52089 3-3
C 30-09-2017 15:00 TSC JO19-1 Madese Boys JO19-1 51914 3-2
C 30-09-2017 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Roosendaal JO19-1 51963 3-4
C 30-09-2017 16:15 Unitas'30 JO19-1 Jong Brabant JO19-1 51814 2-0
C 30-09-2017 15:00 Gilze JO19-1 FC Tilburg JO19-1 52133 5-1
C 23-09-2017 14:30 ST. HHVC JO19-1 Gilze JO19-1 51910 2-1
C 23-09-2017 15:00 Madese Boys JO19-1 Steenbergen JO19-1 52003 3-1
C 23-09-2017 15:00 Roosendaal JO19-1 TSC JO19-1 52052 1-2
C 23-09-2017 14:45 Jong Brabant JO19-1 Zeelandia Middelb. JO19-1 51949 2-1
C 23-09-2017 14:45 Virtus JO19-1 Unitas'30 JO19-1 52080 0-4
C 23-09-2017 15:00 FC Tilburg JO19-1 MZC'11 JO19-1 51802 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO19-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Unitas'30 JO19-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO19-1 22 15 4 3 49 57 30 27 0
2 Jong Brabant JO19-1 22 15 1 6 46 51 30 21 0
3 Unitas'30 JO19-1 22 13 3 6 42 74 52 22 0
4 ST. HHVC JO19-1 22 12 4 6 40 63 42 21 0
5 Roosendaal JO19-1 22 12 3 7 39 54 38 16 0
6 FC Tilburg JO19-1 22 10 4 8 34 42 39 3 0
7 MZC'11 JO19-1 20 10 3 7 33 59 52 7 0
8 Gilze JO19-1 22 9 2 11 29 52 48 4 0
9 Steenbergen JO19-1 22 8 1 13 25 59 77 -18 0
10 Zeelandia Middelburg JO19-1 22 4 6 12 18 49 57 -8 0
11 Madese Boys JO19-1 21 3 3 15 12 31 66 -35 0
12 Virtus JO19-1 21 1 2 18 5 17 77 -60 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 2 B 17 Team training Unitas'30 JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 01-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 08-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 15-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 22-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 29-08-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 05-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 12-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 19-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 26-09-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 03-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 10-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 17-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 24-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 31-10-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 07-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 14-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 21-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 28-11-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 05-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 12-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 19-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 26-12-17 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 02-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 09-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 16-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 23-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 30-01-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 06-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 13-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 20-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 27-02-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 06-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 13-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 20-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 27-03-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 03-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 10-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 17-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 24-04-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 01-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 08-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 15-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 22-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 29-05-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 05-06-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
di 12-06-18 20:00 - 21:30 2 B Team training Unitas'30 JO19-1
donderdag 20:00 - 21:30 2 A 17 Team training Unitas'30 JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 03-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 10-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 17-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 24-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 31-08-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 07-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 14-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 21-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 28-09-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 05-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 12-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 19-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 26-10-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 02-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 09-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 16-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 23-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 30-11-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 07-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 14-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 21-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 28-12-17 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 04-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 11-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 18-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 25-01-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 01-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 08-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 15-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 22-02-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 01-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 08-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 15-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 22-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 29-03-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 05-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 12-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 19-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 26-04-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 03-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 10-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 17-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 24-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 31-05-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 07-06-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
do 14-06-18 20:00 - 21:30 3 A Team training Unitas'30 JO19-1
2017-2018 Unitas'30 JO19-1
24-03-2018
2017-2018 Unitas'30 JO19-1
14-10-2017

Berichten



Terug naar boven