0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-11
Teamleden
Spelers | |||||||
Sami Ben Omar | |||||||
Rik van Dijk | |||||||
Dani Heijnen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Nathaly Boeren | Leider | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-05-2017 11:00 | Unitas'30 JO11-11 | Zwaluwe JO11-3 | 117791 | 3-4 | ||
C | 06-05-2017 11:00 | Waspik JO11-4 | Unitas'30 JO11-10 | 118275 | 4-6 | ||
C | 06-05-2017 10:45 | Advendo JO11-2 | Boeimeer JO11-7 | 118315 | 3-1 | ||
C | 29-04-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-10 | Advendo JO11-2 | 137368 | 5-0 | ||
C | 22-04-2017 11:00 | Zwaluwe JO11-3 | Advendo JO11-2 | 136829 | 4-5 | ||
C | 22-04-2017 09:00 | Unitas'30 JO11-11 | Waspik JO11-4 | 118893 | 2-4 | ||
C | 15-04-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-10 | Unitas'30 JO11-11 | 118021 | 2-6 | ||
C | 15-04-2017 09:00 | Waspik JO11-4 | Advendo JO11-2 | 122159 | 2-6 | ||
C | 15-04-2017 10:00 | Boeimeer JO11-7 | Zwaluwe JO11-3 | Steijn, Lars van | 116610 | 5-1 | |
C | 08-04-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | Advendo JO11-2 | 123002 | 0-0 | ||
C | 08-04-2017 08:45 | Zwaluwe JO11-3 | Waspik JO11-4 | 122605 | 2-1 | ||
C | 08-04-2017 10:00 | Boeimeer JO11-7 | Unitas'30 JO11-11 | Kraaij, Shaqur de | 120517 | 3-3 | |
C | 01-04-2017 10:45 | Advendo JO11-2 | Waspik JO11-4 | 120604 | 6-2 | ||
C | 01-04-2017 08:45 | Zwaluwe JO11-3 | Boeimeer JO11-7 | 121638 | 5-5 | ||
C | 01-04-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-11 | Unitas'30 JO11-10 | 118884 | 4-8 | ||
C | 25-03-2017 10:45 | Advendo JO11-2 | Zwaluwe JO11-3 | 119700 | 7-0 | ||
C | 25-03-2017 10:30 | Unitas'30 JO11-10 | Boeimeer JO11-7 | 122752 | 6-9 | ||
C | 25-03-2017 09:45 | Waspik JO11-4 | Unitas'30 JO11-11 | 117726 | 4-3 | ||
C | 18-03-2017 10:00 | Boeimeer JO11-7 | Waspik JO11-4 | Hoeven, Justin van der | 119116 | 3-4 | |
C | 18-03-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-11 | Advendo JO11-2 | 117995 | 2-6 | ||
C | 18-03-2017 08:45 | Zwaluwe JO11-3 | Unitas'30 JO11-10 | 120223 | 5-4 | ||
C | 11-03-2017 10:00 | Boeimeer JO11-7 | Advendo JO11-2 | Steijn, L.A.L. van | 122603 | 1-9 | |
C | 11-03-2017 08:45 | Zwaluwe JO11-3 | Unitas'30 JO11-11 | 120626 | 4-2 | ||
C | 11-03-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | Waspik JO11-4 | 120893 | 1-6 | ||
C | 04-03-2017 09:00 | Zwaluwe JO11-3 | Advendo JO11-2 | 122642 | 0-0 | ||
C | 04-03-2017 10:00 | Boeimeer JO11-7 | Unitas'30 JO11-10 | Schelt, Mathijs van | 121165 | 10-1 | |
C | 18-02-2017 09:30 | Waspik JO11-4 | Zwaluwe JO11-3 | 117331 | 5-3 | ||
C | 18-02-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-11 | Boeimeer JO11-7 | 120544 | 1-3 | ||
C | 18-02-2017 10:45 | Advendo JO11-2 | Unitas'30 JO11-10 | 121280 | 8-2 | ||
C | 04-02-2017 11:00 | Waspik JO11-4 | Boeimeer JO11-7 | 117709 | 2-3 | ||
C | 04-02-2017 10:45 | Advendo JO11-2 | Unitas'30 JO11-11 | 121155 | 9-2 | ||
C | 04-02-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-10 | Zwaluwe JO11-3 | 121338 | 2-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 03-12-2016 09:30 | Unitas'30 JO11-11 ZA | Virtus JO11-5G ZA | 101671 | 3-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-10-2016 09:00 | DSE JO11-5 ZA | Unitas'30 JO11-11 ZA | Oers, Shirley van | 90984 | 0-13 | |
B | 29-10-2016 10:00 | VVC'68 JO11-2G ZA | Virtus JO11-6 ZA | 90990 | 13-1 | ||
B | 20-09-2016 19:00 | VVC'68 JO11-2G ZA | DSE JO11-5 ZA | 90955 | 4-7 | ||
B | 10-09-2016 08:45 | Virtus JO11-6 ZA | Unitas'30 JO11-11 ZA | Flipsen, Teun | 90970 | 2-6 | |
B | 08-09-2016 18:30 | DSE JO11-5 ZA | Virtus JO11-6 ZA | Rooij, Inigo de | 90938 | 1-11 | |
B | 06-09-2016 19:00 | Unitas'30 JO11-11 ZA | VVC'68 JO11-2G ZA | 90942 | 13-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Advendo JO11-2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 59 | 21 | 38 | 0 |
2 | Boeimeer JO11-7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 43 | 35 | 8 | 0 |
3 | Zwaluwe JO11-3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 32 | 39 | -7 | 0 |
4 | Waspik JO11-4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 34 | 35 | -1 | 0 |
5 | Unitas'30 JO11-10 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 37 | 56 | -19 | 0 |
6 | Unitas'30 JO11-11 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 28 | 47 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Virtus JO11-5G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | -3 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-11 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 32 | 2 | 30 | 0 |
2 | VVC'68 JO11-2G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 17 | 21 | -4 | 0 |
3 | Virtus JO11-6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 20 | -6 | 0 |
4 | DSE JO11-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 28 | -20 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 2B2 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:00 - 19:00 | 4B1 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|