0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-6
Teamleden
Spelers | |||||||
Sietse Douma | Keeper | ||||||
Niels van den Berk | |||||||
Jeroen Boot | |||||||
Josh Frauenfelder | |||||||
Rick Jordans | |||||||
Arvid van Veen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Edwin Boot | Trainer/Coach | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-05-2017 11:00 | TSC JO11-7 | Rijen JO11-6 | 117244 | 9-2 | ||
C | 06-05-2017 09:30 | Viola JO11-2 | Unitas'30 JO11-6 | Philipsen, Bob | 122026 | 3-7 | |
C | 22-04-2017 09:45 | Rijen JO11-6 | Viola JO11-2 | 120713 | 3-1 | ||
C | 22-04-2017 08:30 | Madese Boys JO11-5 | TSC JO11-7 | 117295 | 1-5 | ||
C | 15-04-2017 10:45 | Unitas'30 JO11-6 | Madese Boys JO11-5 | 120910 | 8-0 | ||
C | 15-04-2017 09:30 | Viola JO11-2 | TSC JO11-7 | Backx, Flip | 121820 | 2-3 | |
C | 15-04-2017 09:45 | Rijen JO11-6 | Olympia'60 JO11-2 | 121114 | 1-6 | ||
C | 10-04-2017 18:30 | Madese Boys JO11-5 | Olympia'60 JO11-2 | 121677 | 0-7 | ||
C | 08-04-2017 08:30 | Olympia'60 JO11-2 | Viola JO11-2 | 118379 | 6-0 | ||
C | 08-04-2017 09:45 | Rijen JO11-6 | Madese Boys JO11-5 | 118484 | 2-1 | ||
C | 08-04-2017 10:45 | Unitas'30 JO11-6 | TSC JO11-7 | 121843 | 4-1 | ||
C | 01-04-2017 11:00 | TSC JO11-7 | Viola JO11-2 | 119547 | 1-4 | ||
C | 01-04-2017 08:30 | Olympia'60 JO11-2 | Rijen JO11-6 | 121872 | 3-0 | ||
C | 01-04-2017 08:30 | Madese Boys JO11-5 | Unitas'30 JO11-6 | 118645 | 0-9 | ||
C | 25-03-2017 11:45 | Unitas'30 JO11-6 | Rijen JO11-6 | 121101 | 6-0 | ||
C | 25-03-2017 11:00 | TSC JO11-7 | Olympia'60 JO11-2 | 122697 | 1-5 | ||
C | 25-03-2017 09:30 | Viola JO11-2 | Madese Boys JO11-5 | Ermens, T. | 120564 | 3-1 | |
C | 18-03-2017 08:30 | Olympia'60 JO11-2 | Unitas'30 JO11-6 | 116958 | 2-2 | ||
C | 11-03-2017 08:30 | Olympia'60 JO11-2 | Madese Boys JO11-5 | 121623 | 8-1 | ||
C | 11-03-2017 09:45 | Rijen JO11-6 | TSC JO11-7 | 118955 | 0-5 | ||
C | 11-03-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-6 | Viola JO11-2 | 119578 | 6-0 | ||
C | 07-03-2017 19:00 | Olympia'60 JO11-2 | TSC JO11-7 | 120731 | 3-2 | ||
C | 04-03-2017 08:30 | Madese Boys JO11-5 | Viola JO11-2 | 119178 | 3-3 | ||
C | 04-03-2017 08:30 | Rijen JO11-6 | Unitas'30 JO11-6 | 117847 | 1-7 | ||
C | 18-02-2017 11:00 | TSC JO11-7 | Unitas'30 JO11-6 | 118068 | 0-9 | ||
C | 18-02-2017 09:30 | Viola JO11-2 | Olympia'60 JO11-2 | Philipsen, Bob | 116333 | 0-11 | |
C | 18-02-2017 08:30 | Madese Boys JO11-5 | Rijen JO11-6 | 122445 | 0-7 | ||
C | 04-02-2017 09:30 | Viola JO11-2 | Rijen JO11-6 | Warmerdam, J. | 117055 | 4-3 | |
C | 04-02-2017 11:00 | TSC JO11-7 | Madese Boys JO11-5 | 121911 | 5-2 | ||
C | 04-02-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-6 | Olympia'60 JO11-2 | 116380 | 2-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-10-2016 08:45 | VVR JO11-2 ZA | DSE JO11-4 ZA | Groningen, Gino van | 20523 | 6-1 | |
B | 29-10-2016 10:45 | Unitas'30 JO11-6 ZA | JEKA JO11-14G ZA | 20649 | 1-1 | ||
B | 10-09-2016 08:45 | VVR JO11-2 ZA | Unitas'30 JO11-6 ZA | Dekkers, Kik | 20522 | 4-2 | |
B | 10-09-2016 10:15 | DSE JO11-4 ZA | JEKA JO11-14G ZA | List, Martijn van der | 20555 | 1-13 | |
B | 07-09-2016 18:30 | JEKA JO11-14G ZA | VVR JO11-2 ZA | 19802 | 6-3 | ||
B | 03-09-2016 09:30 | Unitas'30 JO11-6 ZA | DSE JO11-4 ZA | 20648 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympia'60 JO11-2 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 56 | 9 | 47 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-6 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 60 | 12 | 48 | 0 |
3 | TSC JO11-7 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 32 | 32 | 0 | 0 |
4 | Viola JO11-2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 20 | 44 | -24 | 0 |
5 | Rijen JO11-6 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 19 | 42 | -23 | 0 |
6 | Madese Boys JO11-5 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 9 | 57 | -48 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA JO11-14G | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 20 | 5 | 15 | 0 |
2 | VVR JO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 9 | 4 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 6 | 1 | 0 |
4 | DSE JO11-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 23 | -20 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | 4B1 | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 16:30 - 17:30 | 2A2 | 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|