0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Duncan Able | |||||||
Wesley Fadina | |||||||
Wes van den Oudenhoven | |||||||
Jesse Schalk | |||||||
Timo van der Vorst | |||||||
Berke Yakut | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2017 19:00 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | Alliance JO11-3 | 118923 | 1-6 | ||
C | 06-05-2017 09:30 | Prinsenland JO11-1 | Halsteren JO11-3 | 119634 | 3-2 | ||
C | 06-05-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Cluzona JO11-1 | 118969 | 3-1 | ||
C | 29-04-2017 10:30 | Cluzona JO11-1 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | 121009 | 8-1 | ||
C | 22-04-2017 09:00 | Alliance JO11-3 | Prinsenland JO11-1 | 118866 | 0-2 | ||
C | 22-04-2017 09:30 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | Unitas'30 JO11-4 | 120709 | 1-9 | ||
C | 22-04-2017 09:00 | Halsteren JO11-3 | Cluzona JO11-1 | 120486 | 8-2 | ||
C | 20-04-2017 19:00 | Halsteren JO11-3 | Alliance JO11-3 | Bogers, Luca | 117820 | 1-9 | |
C | 15-04-2017 09:00 | Alliance JO11-3 | Cluzona JO11-1 | 116665 | 3-3 | ||
C | 15-04-2017 09:30 | Prinsenland JO11-1 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | 122487 | 3-1 | ||
C | 15-04-2017 10:15 | Halsteren JO11-3 | Unitas'30 JO11-4 | 119161 | 1-0 | ||
C | 08-04-2017 09:00 | Alliance JO11-3 | Unitas'30 JO11-4 | 116804 | 1-4 | ||
C | 08-04-2017 10:15 | Halsteren JO11-3 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | 120808 | 5-3 | ||
C | 08-04-2017 10:30 | Cluzona JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 118564 | 2-4 | ||
C | 05-04-2017 18:30 | Cluzona JO11-1 | Halsteren JO11-3 | 120243 | 0-8 | ||
C | 01-04-2017 09:30 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | Prinsenland JO11-1 | 118905 | 1-4 | ||
C | 01-04-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-4 | Halsteren JO11-3 | 119942 | 4-4 | ||
C | 01-04-2017 10:30 | Cluzona JO11-1 | Alliance JO11-3 | 120270 | 7-4 | ||
C | 25-03-2017 09:30 | Prinsenland JO11-1 | Unitas'30 JO11-4 | 120266 | 4-1 | ||
C | 25-03-2017 09:30 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | Cluzona JO11-1 | 118857 | 3-5 | ||
C | 18-03-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-4 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | 122992 | 11-0 | ||
C | 11-03-2017 10:15 | Halsteren JO11-3 | Prinsenland JO11-1 | 116621 | 2-1 | ||
C | 11-03-2017 09:00 | Alliance JO11-3 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | 117252 | 7-0 | ||
C | 11-03-2017 10:30 | Cluzona JO11-1 | Unitas'30 JO11-4 | 119785 | 2-4 | ||
C | 04-03-2017 09:30 | Unitas'30 JO11-4 | Prinsenland JO11-1 | 121195 | 0-1 | ||
C | 04-03-2017 09:00 | Alliance JO11-3 | Halsteren JO11-3 | 122279 | 4-3 | ||
C | 18-02-2017 09:30 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | Halsteren JO11-3 | 118486 | 3-3 | ||
C | 18-02-2017 09:30 | Prinsenland JO11-1 | Cluzona JO11-1 | 116482 | 5-2 | ||
C | 18-02-2017 08:30 | Unitas'30 JO11-4 | Alliance JO11-3 | 121253 | 3-5 | ||
C | 04-02-2017 09:30 | Prinsenland JO11-1 | Alliance JO11-3 | 119204 | 2-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 10-05-2017 18:30 | Hoeven JO11-1 ZA | Unitas'30 JO11-4 ZA | 137650 | 8-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-04-2017 10:15 | MZC'11 JO11-1 ZA | Unitas'30 JO11-4 ZA | 136904 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 04-02-2017 10:15 | Halsteren JO11-3 ZA | Unitas'30 JO11-4 ZA | Roelands, Rob | 102428 | 1-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 10-12-2016 09:30 | Unitas'30 JO11-4 ZA | Prinsenland JO11-2 ZA | 101738 | 10-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-10-2016 08:30 | JEKA JO11-18 ZA | Beek Vooruit JO11-8 ZA | 19808 | 1-4 | ||
B | 29-10-2016 09:45 | Unitas'30 JO11-4 ZA | WDS'19 JO11-2 ZA | 20645 | 16-1 | ||
B | 10-09-2016 08:30 | WDS'19 JO11-2 ZA | Beek Vooruit JO11-8 ZA | 19918 | 11-1 | ||
B | 10-09-2016 09:30 | Unitas'30 JO11-4 ZA | JEKA JO11-18 ZA | 20644 | 21-0 | ||
B | 03-09-2016 09:30 | JEKA JO11-18 ZA | WDS'19 JO11-2 ZA | 19807 | 2-19 | ||
B | 03-09-2016 10:00 | Beek Vooruit JO11-8 ZA | Unitas'30 JO11-4 ZA | 20444 | 0-23 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prinsenland JO11-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 29 | 13 | 16 | 0 |
2 | Alliance JO11-3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 41 | 26 | 15 | 0 |
3 | Halsteren JO11-3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 37 | 29 | 8 | 0 |
4 | Unitas'30 JO11-4 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 39 | 20 | 19 | 0 |
5 | Cluzona JO11-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 32 | 43 | -11 | 0 |
6 | Oranje Blauw'14 JO11-1G | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 14 | 61 | -47 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoeven JO11-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 7 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
2 | MZC'11 JO11-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
2 | Halsteren JO11-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 2 | 8 | 0 |
2 | Prinsenland JO11-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 10 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 60 | 1 | 59 | 0 |
2 | WDS'19 JO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 31 | 19 | 12 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO11-8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 35 | -30 | 0 |
4 | JEKA JO11-18 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 44 | -41 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 3B2 | 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:15 | 1A1 | 18 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|