225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar)
Unitas'30 MO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jetske Bon | |||||||
Lonneke van den Broek | |||||||
Denise van Endhoven | |||||||
Anouk Heijnen | |||||||
Sophie Heijnen | |||||||
Bodine Mathon | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Andre van den Broek | Leider | ||||||
Julia Nuijten | Leider | ||||||
Jack Suijkerbuijk | Trainer | ||||||
Bas Mathon | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2017 10:30 | Baronie MO19-1 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Leeuw, H.C.S. de | 137212 | 1-9 | |
C | 10-05-2017 19:00 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Baronie MO19-1 | Dongen, J. van | 137642 | 9-2 | |
C | 06-05-2017 17:00 | Unitas'30 MO19-1 | SC Gastel MO19-1 | Willemen, R. | 134480 | 0-2 | |
C | 06-05-2017 15:15 | Baronie MO19-1 | GJS MO19-1 | Leeuw, H.C.S. de | 133979 | 1-3 | |
C | 29-04-2017 11:15 | GJS MO19-1 | SC Gastel MO19-1 | Struijs, A. | 134477 | 0-6 | |
C | 29-04-2017 09:00 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Baronie MO19-1 | Koolen, P.A.M. | 123078 | 0-0 | |
C | 22-04-2017 14:15 | Baronie MO19-1 | SC Gastel MO19-1 | Dieleman, W.M. | 134471 | 2-2 | |
C | 19-04-2017 20:00 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Unitas'30 MO19-1 | Dongen, J. van | 123109 | 2-2 | |
C | 15-04-2017 17:30 | Baronie MO19-1 | Unitas'30 MO19-1 | Timmermans, H. | 123275 | 0-4 | |
C | 15-04-2017 10:15 | GJS MO19-1 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Struijs, A. | 133972 | 2-0 | |
C | 12-04-2017 19:30 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | SC Gastel MO19-1 | Ridderhof, P.A. | 134473 | 3-6 | |
C | 08-04-2017 14:30 | SC Gastel MO19-1 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Konings, R. | 134479 | 3-2 | |
C | 08-04-2017 11:15 | GJS MO19-1 | Unitas'30 MO19-1 | Struijs, A. | 133978 | 4-2 | |
C | 01-04-2017 16:00 | Unitas'30 MO19-1 | Baronie MO19-1 | Frauenfelder, B. | 123136 | 2-1 | |
C | 01-04-2017 10:30 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | GJS MO19-1 | Koolen, P.A.M. | 133977 | 5-3 | |
C | 25-03-2017 16:45 | Baronie MO19-1 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Dieleman, W.M. | 123263 | 0-0 | |
C | 18-03-2017 15:45 | Unitas'30 MO19-1 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | Halters, C.M.M. | 123185 | 6-1 | |
C | 18-03-2017 14:30 | SC Gastel MO19-1 | Baronie MO19-1 | Geleijns, F. | 134476 | 3-3 | |
C | 11-03-2017 14:30 | SC Gastel MO19-1 | Unitas'30 MO19-1 | Doormaal, P van | 134475 | 2-0 | |
C | 11-03-2017 11:15 | GJS MO19-1 | Baronie MO19-1 | Struijs, A. | 133974 | 2-2 | |
C | 04-03-2017 14:30 | SC Gastel MO19-1 | GJS MO19-1 | Konings, R. | 134474 | 3-2 | |
C | 18-02-2017 15:45 | Unitas'30 MO19-1 | GJS MO19-1 | Koeijvoets, A. | 133973 | 3-4 | |
C | 18-02-2017 15:10 | Baronie MO19-1 | SSV'65 MO19-1 | Gils, D. van | 123330 | 0-0 | |
C | 11-02-2017 11:15 | SJO FC De Westhoek MO19-1 | SSV'65 MO19-1 | 123326 | 0-0 | ||
C | 11-02-2017 14:30 | SC Gastel MO19-1 | SSV'65 MO19-1 | 134472 | 0-0 | ||
C | 04-02-2017 15:00 | Baronie MO19-1 | SJO FC De Westhoek MO19-1 | Leeuw, H.C.S. de | 123098 | 2-0 | |
C | 28-01-2017 11:15 | SJO FC De Westhoek MO19-1 | GJS MO19-1 | 133971 | 0-0 | ||
C | 28-01-2017 11:30 | SSV'65 MO19-1 | Unitas'30 MO19-1 | 123138 | 0-0 | ||
C | 28-01-2017 11:15 | SJO FC De Westhoek MO19-1 | SC Emma MO19-1 | 123164 | 0-0 | ||
C | 21-01-2017 14:00 | SC Emma MO19-1 | SSV'65 MO19-1 | 123126 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-10-2016 14:30 | RKDVC MO19-1 ZA | VCB MO19-1 ZA | Oijen, CJLG van | 18755 | 5-1 | |
B | 29-10-2016 15:45 | Unitas'30 MO19-1 ZA | Emplina MO19-1 ZA | Willemen, R. | 18750 | 1-10 | |
B | 10-09-2016 14:30 | Emplina MO19-1 ZA | VCB MO19-1 ZA | Houtum, A.H.W. van | 18758 | 7-1 | |
B | 10-09-2016 16:00 | Unitas'30 MO19-1 ZA | RKDVC MO19-1 ZA | Sprenkels, R. | 18749 | 1-4 | |
B | 03-09-2016 14:30 | VCB MO19-1 ZA | Unitas'30 MO19-1 ZA | Verhoeven, H.P.M. | 18696 | 3-1 | |
B | 03-09-2016 14:30 | RKDVC MO19-1 ZA | Emplina MO19-1 ZA | Pijnenburg, M.P.W.J | 18754 | 0-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Gastel MO19-1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 27 | 12 | 15 | 0 |
2 | GJS MO19-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 20 | 22 | -2 | 0 |
3 | ST Tholense Boys/WHS MO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 31 | 25 | 6 | 0 |
4 | Unitas'30 MO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 19 | 16 | 3 | 0 |
5 | Baronie MO19-1 | 8 | 0 | 3 | 5 | 3 | 12 | 34 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina MO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 23 | 2 | 21 | 0 |
2 | RKDVC MO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 8 | 1 | 0 |
3 | VCB MO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 13 | -8 | 0 |
4 | Unitas'30 MO19-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 17 | -14 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:15 - 21:30 | 3 B | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 20:15 - 21:30 | 4 B | 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|