Onder 12 competitie (najaar), 1e klasse O12-1
Unitas'30 O12
Teamleden
Spelers | |||||||
Boaz Cranenburg | |||||||
Nourdinne El Maim | |||||||
Tobias Ernst | |||||||
Rik Heijnen | |||||||
Bas Lambregts | |||||||
Rick Rademaker | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Richard Lauwen | Leider | ||||||
Matthijs Broos | Assistent-trainer | ||||||
Richard Teunissen | Trainer/Coach | ||||||
Abdelouahid Ben Omar | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-05-2016 19:00 | Roosendaal O12-1 | JEKA O12-1 | Waal, J.L.W. de | 105168 | 2-0 | |
C | 14-05-2016 11:00 | TSC O12 | SC 't Zand O12G | Eggebeen, MA | 105176 | 1-0 | |
C | 14-05-2016 10:00 | JEKA O12-1 | Baronie O12-1 | Baars, H.J.B.M. | 138317 | 0-5 | |
C | 14-05-2016 10:00 | RBC O12-1 | Sarto O12-1 | Hoogendoorn, O. | 105189 | 1-2 | |
C | 12-05-2016 19:00 | JEKA O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Russeler, R.N.R. | 105182 | 3-3 | |
C | 11-05-2016 18:30 | Sarto O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Rijswijk, J.A.M. van | 105231 | 0-5 | |
C | 07-05-2016 12:45 | SC 't Zand O12G | MOC'17 O12-1 | Boxtel, H.C. van | 105184 | 1-0 | |
C | 07-05-2016 09:00 | RBC O12-1 | Roosendaal O12-1 | Keizer, J.A.F. de | 105225 | 1-1 | |
C | 07-05-2016 11:45 | Boeimeer O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Hellenthal, M. | 105187 | 2-2 | |
C | 30-04-2016 11:45 | Boeimeer O12-1 | RBC O12-1 | Temmen, R.J. | 105167 | 1-4 | |
C | 30-04-2016 12:45 | SC 't Zand O12G | Unitas'30 O12-1 | Boxtel, H.C. van | 105192 | 0-0 | |
C | 23-04-2016 14:30 | SC 't Zand O12G | RBC O12-1 | Spelt, R.F.C. | 105230 | 1-1 | |
C | 23-04-2016 11:45 | Boeimeer O12-1 | MOC'17 O12-1 | Verschuren, CA | 105232 | 0-2 | |
C | 21-04-2016 19:00 | Baronie O12-1 | MOC'17 O12-1 | Vliet, S.M. van der | 105169 | 8-2 | |
C | 20-04-2016 19:15 | Oranje Wit O12-1 | Roosendaal O12-1 | Dirksz, J. | 105194 | 0-6 | |
C | 16-04-2016 09:45 | MOC'17 O12-1 | TSC O12 | Koopman, M.H.C. | 105229 | 2-0 | |
C | 16-04-2016 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | JEKA O12-1 | Opstal, B.A.A.J. van | 105179 | 2-2 | |
C | 16-04-2016 10:15 | Unitas'30 O12-1 | Sarto O12-1 | Nagtegaal, T. | 105183 | 1-1 | |
C | 16-04-2016 09:45 | Oranje Wit O12-1 | Baronie O12-1 | Pol, J.P. | 105227 | 0-1 | |
C | 16-04-2016 12:45 | SC 't Zand O12G | Boeimeer O12-1 | Das, M.W.P. | 105228 | 1-0 | |
C | 13-04-2016 19:00 | Baronie O12-1 | Roosendaal O12-1 | Frijters, B.J.A.L. | 105209 | 0-1 | |
C | 11-04-2016 19:00 | Baronie O12-1 | Sarto O12-1 | Frijters, B.J.A.L. | 105172 | 6-0 | |
C | 09-04-2016 13:15 | Roosendaal O12-1 | SC 't Zand O12G | Wijk, J. van | 105216 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 11:00 | TSC O12 | Baronie O12-1 | Eggebeen, MA | 105195 | 0-0 | |
C | 09-04-2016 09:45 | MOC'17 O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Franken, F. | 105177 | 1-5 | |
C | 09-04-2016 10:30 | JEKA O12-1 | Boeimeer O12-1 | Baars, H.J.B.M. | 105171 | 6-0 | |
C | 05-04-2016 18:45 | Oranje Wit O12-1 | Boeimeer O12-1 | Pol, J.P. | 105213 | 2-3 | |
C | 02-04-2016 11:45 | Boeimeer O12-1 | Roosendaal O12-1 | Temmen, R.J. | 105181 | 2-4 | |
C | 02-04-2016 09:45 | MOC'17 O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Oerlemans, S. | 105226 | 1-1 | |
C | 02-04-2016 08:30 | Beek Vooruit O12-1 | Baronie O12-1 | Verstegen, D.M.D. | 105224 | 0-2 | |
C | 02-04-2016 09:00 | RBC O12-1 | JEKA O12-1 | Keizer, J.A.F. de | 105212 | 3-1 | |
C | 02-04-2016 08:45 | Sarto O12-1 | TSC O12 | Villevoije, N. | 105178 | 3-5 | |
C | 28-03-2016 11:00 | JEKA O12-1 | SC 't Zand O12G | Schutte, B. | 105206 | 1-0 | |
C | 26-03-2016 08:30 | JEKA O12-1 | Baronie O12-1 | Mijnhijmer, A.A. | 105190 | 0-0 | |
C | 26-03-2016 10:45 | Unitas'30 O12-1 | RBC O12-1 | Sprenkels, R. | 105199 | 0-1 | |
C | 26-03-2016 09:45 | MOC'17 O12-1 | Sarto O12-1 | Koopman, M.H.C. | 105207 | 1-1 | |
C | 26-03-2016 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | Boeimeer O12-1 | Bijnen, L.A. van | 105193 | 4-2 | |
C | 26-03-2016 09:45 | Oranje Wit O12-1 | TSC O12 | Butter, L.P. den | 105188 | 0-0 | |
C | 24-03-2016 19:30 | Roosendaal O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Koevoet, J.A.H.J. | 105198 | 3-0 | |
C | 19-03-2016 13:00 | JEKA O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Mijnhijmer, A.A. | 105196 | 1-0 | |
C | 19-03-2016 12:45 | SC 't Zand O12G | Oranje Wit O12-1 | Gemmeken, J. | 105200 | 1-3 | |
C | 19-03-2016 08:30 | Baronie O12-1 | RBC O12-1 | Vliet, S.M. van der | 105222 | 3-1 | |
C | 19-03-2016 11:00 | TSC O12 | Beek Vooruit O12-1 | Dubbelman, E.J. | 105223 | 2-2 | |
C | 19-03-2016 08:45 | Sarto O12-1 | Boeimeer O12-1 | Gorp, Y.W.M.C. van | 105180 | 1-4 | |
C | 12-03-2016 12:45 | SC 't Zand O12G | Baronie O12-1 | Spelt, R.F.C. | 105220 | 1-2 | |
C | 12-03-2016 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Bijnen, L.A. van | 105221 | 3-1 | |
C | 12-03-2016 10:00 | JEKA O12-1 | MOC'17 O12-1 | Weijers, J.P.P. | 105219 | 7-0 | |
C | 12-03-2016 10:45 | RBC O12-1 | TSC O12 | Stelt, H.J.L. van der | 105218 | 2-1 | |
C | 12-03-2016 10:45 | Unitas'30 O12-1 | Roosendaal O12-1 | Frauenfelder, B. | 105217 | 1-3 | |
C | 05-03-2016 09:45 | Baronie O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Kwak, M. | 105214 | 5-0 | |
C | 05-03-2016 09:45 | MOC'17 O12-1 | RBC O12-1 | Koopman, M.H.C. | 105215 | 0-1 | |
C | 27-02-2016 11:00 | Oranje Wit O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Pol, J.P. | 105174 | 3-2 | |
C | 27-02-2016 10:15 | Roosendaal O12-1 | Sarto O12-1 | Heijligers, T. | 105175 | 11-1 | |
C | 27-02-2016 09:00 | TSC O12 | JEKA O12-1 | Vijven, M. van | 105185 | 0-2 | |
C | 20-02-2016 09:45 | MOC'17 O12-1 | Roosendaal O12-1 | Franken, F. | 105191 | 1-2 | |
C | 20-02-2016 08:45 | Sarto O12-1 | SC 't Zand O12G | Finders, H. | 105186 | 2-2 | |
C | 13-02-2016 13:00 | Beek Vooruit O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Magee, S. | 105210 | 2-1 | |
C | 13-02-2016 10:30 | RBC O12-1 | Oranje Wit O12-1 | 105173 | 1-0 | ||
C | 13-02-2016 09:00 | TSC O12 | Boeimeer O12-1 | Dubbelman, E.J. | 105208 | 1-1 | |
C | 30-01-2016 09:45 | Oranje Wit O12-1 | Sarto O12-1 | Butter, L.P. den | 105204 | 8-1 | |
C | 30-01-2016 13:00 | Unitas'30 O12-1 | TSC O12 | Oomen, G. | 105170 | 2-0 | |
C | 30-01-2016 08:30 | Beek Vooruit O12-1 | SC 't Zand O12G | Pernot, M.J.M. | 105205 | 4-2 | |
C | 23-01-2016 12:15 | Unitas'30 O12-1 | MOC'17 O12-1 | Reijne, T. | 105201 | 2-1 | |
C | 23-01-2016 10:00 | Boeimeer O12-1 | Baronie O12-1 | Roovers, R.P.W. | 105211 | 0-6 | |
C | 23-01-2016 10:00 | RBC O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Keizer, J.A.F. de | 105202 | 3-2 | |
C | 23-01-2016 13:15 | Roosendaal O12-1 | TSC O12 | Nussy, N.S. | 105203 | 4-1 | |
C | 23-01-2016 08:45 | Sarto O12-1 | JEKA O12-1 | Aquina, N. | 105197 | 0-2 | |
C | 12-12-2015 10:15 | Roosendaal O12-1 | MOC'17 O12-1 | Oers, C. van | 103588 | 8-2 | |
C | 12-12-2015 13:00 | Unitas'30 O12-1 | Baronie O12-1 | Sprenkels, R. | 48006 | 0-1 | |
C | 05-12-2015 11:00 | Sarto O12-1 | MOC'17 O12-1 | Hoorn, I. van | 48068 | 1-9 | |
C | 28-11-2015 08:30 | Baronie O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | 47947 | 2-0 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | TSC O12 | Unitas'30 O12-1 | Maas, C.A.M. | 47903 | 1-2 | |
C | 28-11-2015 09:45 | Oranje Wit O12-1 | SC 't Zand O12G | Verdonk, C. | 48005 | 1-3 | |
C | 28-11-2015 10:15 | Roosendaal O12-1 | RBC O12-1 | Schouwenaars, B. | 48062 | 5-2 | |
C | 28-11-2015 15:15 | Boeimeer O12-1 | JEKA O12-1 | Heeren, René | 48041 | 1-1 | |
C | 21-11-2015 08:30 | JEKA O12-1 | Roosendaal O12-1 | Batenburg, S. van | 48017 | 1-1 | |
C | 21-11-2015 09:45 | MOC'17 O12-1 | Boeimeer O12-1 | Koopman, M.H.C. | 48052 | 5-4 | |
C | 21-11-2015 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | Sarto O12-1 | Buys, J.J.J. van den | 48042 | 3-6 | |
C | 21-11-2015 10:30 | RBC O12-1 | SC 't Zand O12G | Brummer, J.W. | 48012 | 0-0 | |
C | 21-11-2015 11:00 | TSC O12 | Oranje Wit O12-1 | Vijven, M. van | 47898 | 1-1 | |
C | 14-11-2015 09:45 | MOC'17 O12-1 | Baronie O12-1 | Koopman, M.H.C. | 48056 | 2-6 | |
C | 14-11-2015 10:00 | JEKA O12-1 | Sarto O12-1 | Broeken, T. | 48021 | 6-0 | |
C | 14-11-2015 12:45 | Unitas'30 O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Frauenfelder, B. | 48011 | 3-1 | |
C | 14-11-2015 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | TSC O12 | Klemans, M.C.J.L.W. | 48046 | 0-3 | |
C | 14-11-2015 12:45 | SC 't Zand O12G | Roosendaal O12-1 | Elshout, V.A.J. van den | 48026 | 1-5 | |
C | 14-11-2015 14:30 | RBC O12-1 | Boeimeer O12-1 | Haazer, A.M. | 48016 | 2-4 | |
C | 07-11-2015 09:00 | Baronie O12-1 | JEKA O12-1 | Frijters, R. | 47946 | 4-0 | |
C | 07-11-2015 10:00 | Sarto O12-1 | RBC O12-1 | Sande, K.W.A. van de | 48067 | 1-4 | |
C | 07-11-2015 10:15 | Roosendaal O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Raalte, J.J.C. van | 48061 | 6-1 | |
C | 07-11-2015 10:45 | TSC O12 | MOC'17 O12-1 | Maas, C.A.M. | 47902 | 2-3 | |
C | 07-11-2015 11:45 | Boeimeer O12-1 | SC 't Zand O12G | Sprenkels, R.L.J. | 48040 | 2-2 | |
C | 07-11-2015 12:30 | Unitas'30 O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Nagtegaal, T. | 48010 | 1-0 | |
C | 31-10-2015 09:00 | JEKA O12-1 | TSC O12 | Baars, H.J.B.M. | 48020 | 3-0 | |
C | 31-10-2015 09:45 | MOC'17 O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Oerlemans, S. | 48055 | 0-2 | |
C | 31-10-2015 09:45 | Oranje Wit O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Butter, L.P. den | 48004 | 3-1 | |
C | 31-10-2015 10:15 | Roosendaal O12-1 | Boeimeer O12-1 | Keizer, R.C.J. de | 48060 | 3-0 | |
C | 31-10-2015 10:00 | RBC O12-1 | Baronie O12-1 | Brummer, J.W. | 48015 | 1-2 | |
C | 31-10-2015 12:45 | SC 't Zand O12G | Sarto O12-1 | Spelt, R.F.C. | 48025 | 2-1 | |
C | 17-10-2015 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | MOC'17 O12-1 | Vliet, F.A.P. van | 48045 | 2-0 | |
C | 17-10-2015 09:00 | TSC O12 | RBC O12-1 | Vijven, M. van | 47901 | 0-0 | |
C | 17-10-2015 09:00 | Baronie O12-1 | SC 't Zand O12G | Kwak, M. | 47945 | 6-0 | |
C | 17-10-2015 12:30 | Unitas'30 O12-1 | JEKA O12-1 | Nagtegaal, T. | 48009 | 0-5 | |
C | 17-10-2015 10:00 | Sarto O12-1 | Roosendaal O12-1 | Finders, H. | 48066 | 0-6 | |
C | 17-10-2015 11:30 | Boeimeer O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Bekker, W. | 48039 | 2-0 | |
C | 10-10-2015 09:45 | Oranje Wit O12-1 | MOC'17 O12-1 | Butter, L.P. den | 48003 | 4-2 | |
C | 10-10-2015 10:00 | JEKA O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Bakker, M | 48019 | 3-0 | |
C | 10-10-2015 10:15 | Roosendaal O12-1 | Baronie O12-1 | Keizer, R.C.J. de | 48059 | 1-1 | |
C | 10-10-2015 15:00 | RBC O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Brummer, J.W. | 48014 | 3-4 | |
C | 10-10-2015 11:45 | Boeimeer O12-1 | Sarto O12-1 | Heeren, M. | 48038 | 3-1 | |
C | 10-10-2015 14:45 | SC 't Zand O12G | TSC O12 | Kemmeren, G.J. | 48024 | 1-1 | |
C | 05-10-2015 19:00 | RBC O12-1 | MOC'17 O12-1 | Keizer, J.A.F. de | 48013 | 4-1 | |
C | 03-10-2015 09:00 | TSC O12 | Roosendaal O12-1 | Vijven, M. van | 47900 | 1-3 | |
C | 03-10-2015 09:00 | Baronie O12-1 | Boeimeer O12-1 | Kwak, M. | 47944 | 8-2 | |
C | 03-10-2015 09:45 | MOC'17 O12-1 | JEKA O12-1 | Koopman, M.H.C. | 48054 | 2-6 | |
C | 03-10-2015 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | RBC O12-1 | Verdaasdonk, M.L.J | 48044 | 2-3 | |
C | 03-10-2015 10:00 | Sarto O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Aquina, N. | 48065 | 0-3 | |
C | 03-10-2015 12:30 | Unitas'30 O12-1 | SC 't Zand O12G | Jong, M. de | 48008 | 3-3 | |
C | 26-09-2015 09:45 | Oranje Wit O12-1 | JEKA O12-1 | Butter, L.P. den | 48002 | 1-4 | |
C | 26-09-2015 10:15 | Roosendaal O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Koevoet, J.A.H.J. | 48058 | 2-0 | |
C | 26-09-2015 11:45 | Boeimeer O12-1 | TSC O12 | Luyken, R.M. | 48037 | 2-0 | |
C | 26-09-2015 13:15 | Sarto O12-1 | Baronie O12-1 | Deykers, M.A.A.C. | 48064 | 0-9 | |
C | 26-09-2015 12:45 | SC 't Zand O12G | Beek Vooruit O12-1 | Ierlant, D. van | 48023 | 2-2 | |
C | 19-09-2015 09:00 | TSC O12 | Sarto O12-1 | Vijven, M. van | 47899 | 2-1 | |
C | 19-09-2015 09:00 | Baronie O12-1 | Oranje Wit O12-1 | Kwak, M. | 47943 | 7-0 | |
C | 19-09-2015 09:45 | MOC'17 O12-1 | SC 't Zand O12G | Lebeau, M. | 48053 | 0-2 | |
C | 19-09-2015 10:00 | Beek Vooruit O12-1 | Roosendaal O12-1 | Bijnen, L.A. van | 48043 | 0-2 | |
C | 19-09-2015 14:15 | Unitas'30 O12-1 | Boeimeer O12-1 | Frauenfelder, B. | 48007 | 2-1 | |
C | 19-09-2015 09:45 | JEKA O12-1 | RBC O12-1 | Mangnus, F.T.A. | 48018 | 3-1 | |
C | 12-09-2015 12:45 | SC 't Zand O12G | JEKA O12-1 | Spelt, R.F.C. | 48022 | 5-2 | |
C | 12-09-2015 11:45 | Boeimeer O12-1 | Beek Vooruit O12-1 | Sprenkels, R.L.J. | 48036 | 3-3 | |
C | 12-09-2015 10:15 | Roosendaal O12-1 | MOC'17 O12-1 | 48057 | 0-0 | ||
C | 12-09-2015 09:45 | Oranje Wit O12-1 | RBC O12-1 | Butter, L.P. den | 48001 | 0-4 | |
C | 12-09-2015 09:00 | Baronie O12-1 | TSC O12 | Kwak, M. | 47942 | 5-1 | |
C | 12-09-2015 08:45 | Sarto O12-1 | Unitas'30 O12-1 | Sande, K.W.A. van de | 48063 | 3-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 28-04-2016 18:30 | Unitas'30 D3 ZA | Unitas'30 O12-1 ZA | Frauenfelder, B. | 138425 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 09-04-2016 10:00 | SKNWK D1 ZA | Unitas'30 O12-1 ZA | Siereveld, J. | 137371 | 1-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-01-2016 11:00 | Unitas'30 O12-1 ZA | Nieuw Borgvliet D1 ZA | Oomen, G. | 104921 | 5-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 10:00 | De Fendert D2 ZA | Unitas'30 O12-1 ZA | Brouwer, F.G. | 103987 | 1-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 02-11-2015 19:00 | Internos D2 ZA | Seolto D1 ZA | Bedaf, A. van | 10180 | 0-2 | |
B | 24-10-2015 10:15 | Unitas'30 O12-1 ZA | DSE D1 ZA | Frauenfelder, B. | 9852 | 4-1 | |
B | 05-09-2015 10:00 | Internos D2 ZA | Unitas'30 O12-1 ZA | Rokx, N.M. | 9543 | 1-6 | |
B | 05-09-2015 10:15 | Seolto D1 ZA | DSE D1 ZA | Timmerman, J. | 9806 | 3-0 | |
B | 29-08-2015 10:15 | Unitas'30 O12-1 ZA | Seolto D1 ZA | Frauenfelder, B. | 9002 | 2-0 | |
B | 29-08-2015 09:00 | DSE D1 ZA | Internos D2 ZA | Jansen, R.C.M | 9327 | 6-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal O12-1 | 22 | 19 | 3 | 0 | 60 | 81 | 17 | 64 | 0 |
2 | Baronie O12-1 | 22 | 19 | 2 | 1 | 59 | 89 | 12 | 77 | 0 |
3 | JEKA O12-1 | 22 | 13 | 4 | 5 | 43 | 59 | 30 | 29 | 0 |
4 | RBC O12-1 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 43 | 34 | 9 | 0 |
5 | Unitas'30 O12-1 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 33 | 39 | -6 | 0 |
6 | SC 't Zand O12G | 22 | 6 | 8 | 8 | 26 | 31 | 39 | -8 | 0 |
7 | Beek Vooruit O12-1 | 22 | 7 | 4 | 11 | 25 | 42 | 47 | -5 | 0 |
8 | Boeimeer O12-1 | 22 | 6 | 5 | 11 | 23 | 39 | 60 | -21 | 0 |
9 | Oranje Wit O12-1 | 22 | 6 | 4 | 12 | 22 | 36 | 55 | -19 | 0 |
10 | TSC O12 | 22 | 4 | 7 | 11 | 19 | 23 | 39 | -16 | 0 |
11 | MOC'17 O12-1 | 22 | 5 | 2 | 15 | 17 | 37 | 69 | -32 | 0 |
12 | Sarto O12-1 | 22 | 2 | 3 | 17 | 9 | 26 | 98 | -72 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 17:45 - 19:00 | 4 B | 18 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:15 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 3 B | 3 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|