F-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.52
Unitas'30 F9
Teamleden
Spelers | |||||||
Luuk Bastiaansen | |||||||
Alex Henderson | |||||||
Jesper van der Horst | |||||||
Finn Pelger | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jan Lambregts | Trainer | ||||||
Ad Tak | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 08:30 | JEKA F16G | TSC F9 | 129260 | 3-0 | ||
C | 14-05-2016 09:00 | DIA F6 | Baronie F13 | 129642 | 3-0 | ||
C | 30-04-2016 10:30 | Baronie F13 | DIA F6 | 129468 | 4-3 | ||
C | 23-04-2016 09:30 | JEKA F16G | Unitas'30 F9 | 129262 | 6-3 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | DIA F6 | TSC F9 | 129640 | 6-4 | ||
C | 23-04-2016 09:30 | UVV'40 F6 | Baronie F13 | 128546 | 9-0 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | Unitas'30 F9 | UVV'40 F6 | 129509 | 2-5 | ||
C | 16-04-2016 09:45 | TSC F9 | JEKA F16G | 129225 | 6-7 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | JEKA F16G | Baronie F13 | 129261 | 5-1 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | DIA F6 | UVV'40 F6 | 129639 | 2-2 | ||
C | 09-04-2016 12:00 | Unitas'30 F9 | TSC F9 | 129510 | 2-9 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | Baronie F13 | TSC F9 | 129465 | 1-3 | ||
C | 02-04-2016 09:30 | UVV'40 F6 | JEKA F16G | 128545 | 4-0 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | DIA F6 | Unitas'30 F9 | 129643 | 4-3 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | UVV'40 F6 | DIA F6 | 128548 | 3-2 | ||
C | 26-03-2016 13:30 | Baronie F13 | Unitas'30 F9 | 129467 | 8-5 | ||
C | 19-03-2016 09:45 | TSC F9 | UVV'40 F6 | 129224 | 3-3 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Unitas'30 F9 | Baronie F13 | 129512 | 8-2 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | JEKA F16G | DIA F6 | 129263 | 10-0 | ||
C | 12-03-2016 12:30 | Baronie F13 | UVV'40 F6 | 129464 | 1-11 | ||
C | 12-03-2016 11:00 | TSC F9 | DIA F6 | 129228 | 7-1 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | Unitas'30 F9 | JEKA F16G | 129511 | 1-2 | ||
C | 05-03-2016 09:30 | UVV'40 F6 | Unitas'30 F9 | 128547 | 3-4 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | Unitas'30 F9 | DIA F6 | 129513 | 3-3 | ||
C | 27-02-2016 09:45 | TSC F9 | Baronie F13 | 129226 | 9-4 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Baronie F13 | JEKA F16G | 129466 | 3-1 | ||
C | 20-02-2016 09:45 | TSC F9 | Unitas'30 F9 | 129227 | 4-9 | ||
C | 30-01-2016 09:45 | JEKA F16G | UVV'40 F6 | 129259 | 1-3 | ||
C | 23-01-2016 09:30 | UVV'40 F6 | TSC F9 | 128544 | 11-3 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | DIA F6 | JEKA F16G | 129641 | 1-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 11:30 | Bavel F8 | JEKA F15G | 65790 | 2-12 | ||
C | 19-12-2015 08:30 | Unitas'30 F9 | Dongen F5 | 99870 | 0-0 | ||
C | 12-12-2015 09:30 | Dongen F5 | Bavel F8 | 99868 | 2-5 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | DIA F5 | Baronie F13 | 65038 | 6-0 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | Unitas'30 F9 | Bavel F8 | 65734 | 3-4 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | JEKA F15G | Dongen F5 | 99877 | 15-2 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Baronie F13 | Dongen F5 | 99876 | 0-9 | ||
C | 21-11-2015 09:00 | DIA F5 | Unitas'30 F9 | 65035 | 7-1 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | DIA F5 | Dongen F5 | 99875 | 8-2 | ||
C | 14-11-2015 09:30 | Unitas'30 F9 | JEKA F15G | 65735 | 3-11 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Baronie F13 | Bavel F8 | 65685 | 4-2 | ||
C | 07-11-2015 10:45 | Bavel F8 | DIA F5 | 65794 | 0-7 | ||
C | 07-11-2015 09:30 | Dongen F5 | Unitas'30 F9 | 99874 | 2-7 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | JEKA F15G | Baronie F13 | 64775 | 11-5 | ||
C | 31-10-2015 10:30 | Dongen F5 | JEKA F15G | 99869 | 6-10 | ||
C | 17-10-2015 13:30 | Baronie F13 | Unitas'30 F9 | 65684 | 6-1 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Bavel F8 | Dongen F5 | 99873 | 3-11 | ||
C | 17-10-2015 09:00 | DIA F5 | JEKA F15G | 65037 | 3-6 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | Unitas'30 F9 | DIA F5 | 65733 | 2-6 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | JEKA F15G | Bavel F8 | 64773 | 12-1 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | Dongen F5 | Baronie F13 | 99872 | 7-6 | ||
C | 03-10-2015 11:00 | Bavel F8 | Baronie F13 | 65792 | 3-6 | ||
C | 03-10-2015 09:30 | Dongen F5 | DIA F5 | 99871 | 4-9 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | JEKA F15G | Unitas'30 F9 | 64772 | 8-1 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | DIA F5 | Bavel F8 | 65036 | 8-0 | ||
C | 26-09-2015 09:30 | Unitas'30 F9 | Groen Wit F7 | 65732 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 11:15 | Baronie F13 | JEKA F15G | 65683 | 4-11 | ||
C | 19-09-2015 10:30 | Baronie F13 | DIA F5 | 65682 | 1-3 | ||
C | 19-09-2015 09:45 | Groen Wit F7 | JEKA F15G | 66242 | 0-10 | ||
C | 19-09-2015 08:45 | Bavel F8 | Unitas'30 F9 | 65791 | 1-6 | ||
C | 12-09-2015 09:45 | Groen Wit F7 | Bavel F8 | 66241 | 3-4 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | Unitas'30 F9 | Baronie F13 | 65731 | 2-2 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | JEKA F15G | DIA F5 | 64771 | 6-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:00 | Alliance F5 ZA | NSV F2 ZA | 13551 | 0-0 | ||
B | 24-10-2015 11:00 | Unitas'30 F9 ZA | BSC F3 ZA | 13267 | 7-0 | ||
B | 05-09-2015 09:00 | Alliance F5 ZA | Unitas'30 F9 ZA | 12700 | 10-2 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | NSV F2 ZA | BSC F3 ZA | 13063 | 5-0 | ||
B | 02-09-2015 18:30 | BSC F3 ZA | Alliance F5 ZA | 12592 | 2-7 | ||
B | 29-08-2015 08:30 | Unitas'30 F9 ZA | NSV F2 ZA | 12137 | 9-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UVV'40 F6 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 54 | 18 | 36 | 0 |
2 | JEKA F16G | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 39 | 22 | 17 | 0 |
3 | TSC F9 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 48 | 47 | 1 | 0 |
4 | DIA F6 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 25 | 40 | -15 | 0 |
5 | Unitas'30 F9 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 40 | 46 | -6 | 0 |
6 | Baronie F13 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 24 | 57 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA F15G | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 102 | 28 | 74 | 0 |
2 | DIA F5 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 58 | 22 | 36 | 0 |
3 | Baronie F13 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 34 | 55 | -21 | 0 |
4 | Dongen F5 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 45 | 63 | -18 | 0 |
5 | Unitas'30 F9 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 26 | 47 | -21 | 0 |
6 | Bavel F8 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 21 | 71 | -50 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 14:00 - 15:00 | 4B2 | 5 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|