Mannen Zondag reserve, 6e klasse 613
Unitas'30 Zondag 6
Teamleden
Spelers | |||||||
Jeffrey Apon | |||||||
Dave Canjels | |||||||
Wiljan Huijben | |||||||
Edwin Hultermans | |||||||
Kees Jochems | |||||||
Rene Oomen | |||||||
Patrick Oostvogels | |||||||
Erik Scholten | |||||||
Theo van der Veen | |||||||
Frank Woestenberg | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Mario van Endhoven | Leider | ||||||
Peter Jaspers | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2015 09:45 | Internos 8 | PCP 4 | Bedaf, A. van | 42729 | 3-9 | |
C | 03-05-2015 12:00 | Sprundel 5 | Rood Wit W 6 | Dyk, G.D. van | 42515 | 3-0 | |
C | 03-05-2015 10:00 | SAB 4 | DSE 5 | Goorbergh, G. van de | 42353 | 3-0 | |
C | 03-05-2015 12:15 | Beek Vooruit 8 | JEKA 11 | Lachman, S.M. | 42196 | 1-2 | |
C | 26-04-2015 10:00 | JEKA 11 | Sprundel 5 | Rensen, M. | 41648 | 5-1 | |
C | 26-04-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | Internos 8 | Zundert, M.P. van | 41868 | 6-3 | |
C | 26-04-2015 11:00 | Groen Wit 5 | Unitas'30 6 | Dingenouts, A. | 41879 | 13-1 | |
C | 26-04-2015 11:00 | PCP 4 | SAB 4 | Crooymans, AJ | 42020 | 0-6 | |
C | 26-04-2015 10:30 | Boeimeer 7 | Beek Vooruit 8 | Bekker, W. | 42094 | 4-2 | |
C | 23-04-2015 18:45 | Unitas'30 6 | DSE 5 | 136519 | 1-3 | ||
C | 19-04-2015 12:00 | Sprundel 5 | Beek Vooruit 8 | Kalkman, A. | 136470 | 1-0 | |
C | 19-04-2015 10:00 | Unitas'30 6 | Boeimeer 7 | Endhoven, M. van | 42392 | 5-2 | |
C | 12-04-2015 10:30 | Boeimeer 7 | Sprundel 5 | Bekker, W. | 40905 | 2-1 | |
C | 12-04-2015 11:00 | Groen Wit 5 | SAB 4 | Scherer, J.E. | 40694 | 2-5 | |
C | 12-04-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | Unitas'30 6 | Pijper, A.P. de | 40683 | 1-3 | |
C | 12-04-2015 10:00 | JEKA 11 | DSE 5 | Rensen, M. | 40559 | 0-6 | |
C | 12-04-2015 12:15 | Beek Vooruit 8 | Internos 8 | Hulst, M.J.J. van | 40411 | 4-5 | |
C | 29-03-2015 10:00 | JEKA 11 | Groen Wit 5 | Beumer, E.H.A. | 39866 | 2-2 | |
C | 29-03-2015 10:00 | SAB 4 | Boeimeer 7 | Goorbergh, G. van de | 39976 | 6-1 | |
C | 29-03-2015 10:00 | Unitas'30 6 | Internos 8 | Geeve, W. | 40015 | 4-0 | |
C | 29-03-2015 12:00 | Sprundel 5 | Beek Vooruit 8 | Dyk, G.D. van | 40138 | 1-0 | |
C | 29-03-2015 10:00 | DSE 5 | PCP 4 | Kustermans, AG | 40347 | 2-1 | |
C | 22-03-2015 09:45 | Internos 8 | Sprundel 5 | Zundert, M.F.C. van | 39758 | 3-5 | |
C | 22-03-2015 11:00 | PCP 4 | JEKA 11 | Crooymans, AJ | 39549 | 3-5 | |
C | 22-03-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | Groen Wit 5 | Zundert, M.P. van | 39497 | 2-8 | |
C | 22-03-2015 10:00 | Unitas'30 6 | DSE 5 | Geeve, W. | 39322 | 2-1 | |
C | 22-03-2015 12:15 | Beek Vooruit 8 | SAB 4 | Schoffelen, S.J. | 39225 | 1-2 | |
C | 15-03-2015 10:00 | DSE 5 | Groen Wit 5 | Kustermans, AG | 41436 | 4-0 | |
C | 15-03-2015 10:00 | Unitas'30 6 | Beek Vooruit 8 | Geeve, W. | 41101 | 3-1 | |
C | 15-03-2015 10:00 | SAB 4 | Rood Wit W 6 | Goorbergh, G. van de | 41062 | 4-0 | |
C | 08-03-2015 10:00 | JEKA 11 | Rood Wit W 6 | Meesters, M.P. | 38677 | 9-0 | |
C | 08-03-2015 10:00 | SAB 4 | Internos 8 | Liesker, C.G.M. | 38784 | 7-3 | |
C | 08-03-2015 12:00 | Sprundel 5 | Unitas'30 6 | Dyk, G.D. van | 38846 | 4-2 | |
C | 08-03-2015 10:00 | DSE 5 | Boeimeer 7 | Ringelenstijn, A. van | 39058 | 6-0 | |
C | 08-03-2015 11:00 | Groen Wit 5 | PCP 4 | Smet, SC de | 39109 | 5-4 | |
C | 01-03-2015 12:15 | Beek Vooruit 8 | PCP 4 | Foesenek, A.C.P. | 38037 | 2-5 | |
C | 01-03-2015 12:00 | Sprundel 5 | SAB 4 | Dyk, G.D. van | 38255 | 2-2 | |
C | 01-03-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | DSE 5 | Zundert, M.P. van | 38406 | 0-3 | |
C | 01-03-2015 09:45 | Internos 8 | Groen Wit 5 | Bergen, J.J.C.F. van | 38570 | 1-5 | |
C | 01-03-2015 10:30 | Boeimeer 7 | JEKA 11 | Bekker, W. | 38431 | 3-1 | |
C | 22-02-2015 09:45 | Internos 8 | Boeimeer 7 | Rokx, T. | 41540 | 1-3 | |
C | 22-02-2015 12:00 | Sprundel 5 | PCP 4 | Eijkens, A.P.C.C. | 41225 | 4-4 | |
C | 08-02-2015 12:15 | Beek Vooruit 8 | Groen Wit 5 | 36849 | 3-5 | ||
C | 08-02-2015 10:30 | Boeimeer 7 | Rood Wit W 6 | 37248 | 5-4 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | Sprundel 5 | DSE 5 | 37169 | 1-3 | ||
C | 08-02-2015 10:00 | Unitas'30 6 | PCP 4 | 37046 | 7-0 | ||
C | 08-02-2015 10:00 | SAB 4 | JEKA 11 | 37006 | 6-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-05-2015 11:00 | Unitas'30 6 ZO | DIVO 2 ZO | 137306 | 2-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 10-05-2015 10:00 | Unitas'30 6 ZO | DOSKO 7 ZO | Geeve, W. | 136553 | 2-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 04-04-2015 16:30 | BSC 8 ZO | Unitas'30 6 ZO | Eekelen, M.P. van | 135146 | 1-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE 5 | 20 | 18 | 1 | 1 | 55 | 94 | 23 | 71 | 0 |
2 | SAB 4 | 20 | 18 | 1 | 1 | 55 | 89 | 28 | 61 | 0 |
3 | Groen Wit 5 | 20 | 12 | 1 | 7 | 37 | 78 | 57 | 21 | 0 |
4 | Sprundel 5 | 20 | 11 | 2 | 7 | 35 | 72 | 48 | 24 | 0 |
5 | JEKA 11 | 20 | 11 | 1 | 8 | 34 | 82 | 49 | 33 | 0 |
6 | Unitas'30 6 | 20 | 12 | 0 | 8 | 31 | 72 | 48 | 24 | 5 |
7 | Boeimeer 7 | 20 | 10 | 1 | 9 | 31 | 58 | 68 | -10 | 0 |
8 | PCP 4 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 62 | 73 | -11 | 0 |
9 | Beek Vooruit 8 | 20 | 3 | 0 | 17 | 9 | 44 | 75 | -31 | 0 |
10 | Internos 8 | 20 | 2 | 1 | 17 | 7 | 32 | 104 | -72 | 0 |
11 | Rood Wit W 6 | 20 | 1 | 0 | 19 | 3 | 27 | 137 | -110 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:45 - 21:00 | 1 | 19 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|