Mannen Zondag reserve, 4e klasse 404
Unitas'30 Zondag 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Sebastiaan van Elteren | Keeper | ||||||
Bart van den Broek | |||||||
Arjen Coremans | |||||||
Mark-Jan Fluit | |||||||
Wilfred Heeren | |||||||
Stefan Hendrikx | |||||||
Robert Oomen | |||||||
Jeroen van Poppel | |||||||
Ralph Rosbak | |||||||
Diego Serna Neira | |||||||
Frank van Vugt | |||||||
Jurgen Jaspers | Reserve ingedeeld | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Sebastiaan van Elteren | Leider | ||||||
Raoul Frijters | Leider | ||||||
Jeroen van Poppel | Leider | ||||||
Edwin van Zundert | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-06-2015 11:00 | SC Amstelwijck 2 | GSC/ODS 2 | 136889 | 1-1 | ||
C | 03-05-2015 10:30 | Unitas'30 3 | GSC/ODS 2 | Luijt, J. van | 42737 | 2-5 | |
C | 03-05-2015 12:00 | WDS'19 2 | Sprundel 2 | Gerritsen, C.J. | 42548 | 0-4 | |
C | 03-05-2015 12:00 | JEKA 6 | SC Amstelwijck 2 | Mijnhijmer, A.A. | 42343 | 3-2 | |
C | 03-05-2015 11:00 | RSV 2 | Beek Vooruit 5 | Loon, A.P.M. van | 42240 | 2-1 | |
C | 26-04-2015 12:15 | Beek Vooruit 5 | WDS'19 2 | Franken, D.C.A. | 41601 | 1-4 | |
C | 26-04-2015 11:45 | Sprundel 2 | Unitas'30 3 | Kuystermans, M.P.C. | 41812 | 7-1 | |
C | 26-04-2015 12:00 | IFC 3 | DSE 2 | Mahdaoui, W. | 41952 | 3-2 | |
C | 26-04-2015 12:30 | GSC/ODS 2 | JEKA 6 | Ozdal, E. | 42048 | 5-2 | |
C | 19-04-2015 12:30 | SC Amstelwijck 2 | Beek Vooruit 5 | Philipsen, J.A. | 35522 | 2-1 | |
C | 19-04-2015 11:00 | RSV 2 | IFC 3 | Woestenberg, J..A.M | 36893 | 0-0 | |
C | 16-04-2015 18:45 | SC Amstelwijck 2 | GSC/ODS 2 | 40373 | 0-0 | ||
C | 12-04-2015 13:00 | RSV 2 | Unitas'30 3 | 40455 | 5-3 | ||
C | 12-04-2015 12:15 | Beek Vooruit 5 | SC Amstelwijck 2 | Dongen, J.H.M. van | 40512 | 2-4 | |
C | 12-04-2015 11:45 | Sprundel 2 | DSE 2 | Eijkens, A.P.C.C. | 40626 | 2-2 | |
C | 12-04-2015 12:00 | IFC 3 | JEKA 6 | Konus, S. | 40766 | 3-6 | |
C | 09-04-2015 19:30 | WDS'19 2 | SC Amstelwijck 2 | Rijswijk, C.P.C. van | 136514 | 3-3 | |
C | 06-04-2015 12:00 | WDS'19 2 | SC Amstelwijck 2 | Vendel, W. van de | 37202 | 0-0 | |
C | 29-03-2015 12:00 | WDS'19 2 | RSV 2 | Vendel, W. van de | 40171 | 5-2 | |
C | 29-03-2015 12:00 | DSE 2 | Unitas'30 3 | Sundert, T. van | 40055 | 7-2 | |
C | 29-03-2015 12:15 | Beek Vooruit 5 | IFC 3 | Franken, D.C.A. | 39819 | 4-2 | |
C | 22-03-2015 10:30 | Unitas'30 3 | WDS'19 2 | Halters, C.M.M. | 39766 | 2-2 | |
C | 22-03-2015 12:30 | GSC/ODS 2 | Beek Vooruit 5 | Can, S. | 39576 | 7-1 | |
C | 22-03-2015 11:45 | Sprundel 2 | IFC 3 | Jongeneelen, G.A.W.M.E. | 39440 | 5-3 | |
C | 22-03-2015 12:00 | DSE 2 | SC Amstelwijck 2 | 39362 | 3-0 | ||
C | 22-03-2015 13:00 | RSV 2 | JEKA 6 | Loon, A.P.M. van | 39269 | 0-3 | |
C | 19-03-2015 20:00 | SC Amstelwijck 2 | RSV 2 | 37798 | 4-1 | ||
C | 15-03-2015 12:00 | JEKA 6 | Sprundel 2 | Verhoeven, S.A.M. | 41053 | 5-2 | |
C | 15-03-2015 12:00 | DSE 2 | RSV 2 | Sundert, T. van | 41141 | 3-2 | |
C | 15-03-2015 11:30 | WDS'19 2 | GSC/ODS 2 | Hummel, H.M. | 41258 | 2-1 | |
C | 15-03-2015 12:30 | SC Amstelwijck 2 | IFC 3 | Philipsen, J.A. | 41462 | 7-1 | |
C | 08-03-2015 12:15 | Beek Vooruit 5 | Sprundel 2 | Dongen, J.H.M. van | 38631 | 4-3 | |
C | 08-03-2015 12:00 | JEKA 6 | Unitas'30 3 | Gruijters, B.A.M. | 38775 | 4-1 | |
C | 08-03-2015 12:00 | WDS'19 2 | DSE 2 | 38879 | 2-2 | ||
C | 08-03-2015 12:00 | IFC 3 | GSC/ODS 2 | Oubanabdellah, H. | 39182 | 2-6 | |
C | 01-03-2015 13:00 | RSV 2 | GSC/ODS 2 | Loon, A.P.M. van | 38081 | 1-4 | |
C | 01-03-2015 12:45 | WDS'19 2 | JEKA 6 | Hummel, H.M. | 38288 | 3-0 | |
C | 01-03-2015 11:45 | Sprundel 2 | SC Amstelwijck 2 | Jongeneelen, G.A.W.M.E. | 38350 | 1-1 | |
C | 01-03-2015 10:30 | Unitas'30 3 | IFC 3 | Luijt, J. van | 38578 | 3-0 | |
C | 22-02-2015 11:30 | RSV 2 | DSE 2 | Loon, A.P.M. van | 35705 | 2-1 | |
C | 22-02-2015 12:30 | GSC/ODS 2 | SC Amstelwijck 2 | 34821 | 3-2 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | DSE 2 | GSC/ODS 2 | 37086 | 1-2 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | JEKA 6 | Beek Vooruit 5 | 36996 | 2-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GSC/ODS 2 | 18 | 13 | 1 | 4 | 37 | 67 | 39 | 28 | 3 |
2 | SC Amstelwijck 2 | 18 | 11 | 4 | 3 | 35 | 62 | 36 | 26 | 2 |
3 | WDS'19 2 | 18 | 10 | 4 | 4 | 34 | 60 | 40 | 20 | 0 |
4 | Sprundel 2 | 18 | 8 | 3 | 7 | 27 | 63 | 43 | 20 | 0 |
5 | JEKA 6 | 18 | 9 | 0 | 9 | 27 | 49 | 48 | 1 | 0 |
6 | Beek Vooruit 5 | 18 | 7 | 2 | 9 | 23 | 39 | 43 | -4 | 0 |
7 | DSE 2 | 18 | 7 | 2 | 9 | 23 | 43 | 54 | -11 | 0 |
8 | Unitas'30 3 | 18 | 5 | 2 | 11 | 17 | 37 | 60 | -23 | 0 |
9 | RSV 2 | 18 | 5 | 1 | 12 | 16 | 32 | 59 | -27 | 0 |
10 | IFC 3 | 18 | 4 | 3 | 11 | 15 | 36 | 66 | -30 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:45 - 21:00 | 1 | 19 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|