E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse E507
Unitas'30 E11
Teamleden
Spelers | |||||||
Robin Jaspers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rob van der Heijden | Keeperstrainer | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-05-2015 19:00 | DSE E5 | Beek Vooruit E11 | 135394 | 2-5 | ||
C | 09-05-2015 08:45 | Klundert E3 | DSE E5 | 135396 | 3-2 | ||
C | 02-05-2015 08:45 | De Fendert E5 | Klundert E3 | 135399 | 4-1 | ||
C | 25-04-2015 10:00 | Beek Vooruit E11 | Klundert E3 | 135412 | 1-3 | ||
C | 25-04-2015 08:45 | De Fendert E5 | Unitas'30 E11 | 135411 | 1-9 | ||
C | 22-04-2015 19:00 | De Fendert E5 | DSE E5 | 135398 | 5-6 | ||
C | 22-04-2015 19:00 | Unitas'30 E11 | Klundert E3 | 135393 | 6-1 | ||
C | 18-04-2015 12:30 | Unitas'30 E11 | DSE E5 | 135409 | 10-2 | ||
C | 18-04-2015 08:45 | Klundert E3 | De Fendert E5 | 135410 | 3-2 | ||
C | 13-04-2015 18:45 | Beek Vooruit E11 | De Fendert E5 | 135395 | 2-1 | ||
C | 11-04-2015 11:30 | Beek Vooruit E11 | Unitas'30 E11 | 135408 | 0-7 | ||
C | 11-04-2015 11:15 | DSE E5 | De Fendert E5 | 135407 | 2-4 | ||
C | 09-04-2015 18:30 | DSE E5 | Unitas'30 E11 | 135400 | 0-7 | ||
C | 04-04-2015 08:30 | Unitas'30 E11 | Beek Vooruit E11 | 135397 | 7-0 | ||
C | 28-03-2015 11:15 | DSE E5 | Klundert E3 | 135406 | 1-2 | ||
C | 28-03-2015 08:45 | De Fendert E5 | Beek Vooruit E11 | 135405 | 1-0 | ||
C | 14-03-2015 08:45 | Klundert E3 | Unitas'30 E11 | 135404 | 1-6 | ||
C | 14-03-2015 08:30 | Beek Vooruit E11 | DSE E5 | 135403 | 6-1 | ||
C | 07-03-2015 08:45 | Klundert E3 | Beek Vooruit E11 | 135402 | 2-4 | ||
C | 07-03-2015 09:30 | Unitas'30 E11 | De Fendert E5 | 135401 | 16-1 | ||
C | 07-03-2015 09:30 | Unitas'30 E11 | TVC Breda E7G | 121079 | 0-0 | ||
C | 07-03-2015 09:45 | JEKA E14G | Bavel E7 | 120334 | 0-0 | ||
C | 07-03-2015 09:00 | Chaam E3 | Moerse Boys E3 | 119837 | 0-0 | ||
C | 28-02-2015 08:45 | Bavel E7 | Chaam E3 | 117977 | 4-3 | ||
C | 28-02-2015 10:45 | Moerse Boys E3 | Unitas'30 E11 | 118944 | 2-0 | ||
C | 28-02-2015 09:00 | TVC Breda E7G | JEKA E14G | 121044 | 2-3 | ||
C | 21-02-2015 10:30 | Unitas'30 E11 | JEKA E14G | 121077 | 1-16 | ||
C | 21-02-2015 09:00 | TVC Breda E7G | Chaam E3 | 121042 | 9-1 | ||
C | 21-02-2015 10:45 | Moerse Boys E3 | Bavel E7 | 118943 | 3-3 | ||
C | 07-02-2015 08:30 | Unitas'30 E11 | Bavel E7 | 121078 | 0-0 | ||
C | 07-02-2015 10:30 | TVC Breda E7G | Moerse Boys E3 | 121043 | 0-0 | ||
C | 07-02-2015 09:00 | Chaam E3 | JEKA E14G | 119836 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 E11 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 68 | 6 | 62 | 0 |
2 | Beek Vooruit E11 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 18 | 24 | -6 | 0 |
3 | Klundert E3 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 16 | 26 | -10 | 0 |
4 | De Fendert E5 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 19 | 39 | -20 | 0 |
5 | DSE E5 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 16 | 42 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 15:00 - 16:00 | 3 A | 7 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:45 | 17 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|