0519 Mannen Zondag reserve
Unitas'30 Zondag 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Maarten de Jong | Keeper | ||||||
Patrick Forsten | |||||||
Jurrien de Hoon | |||||||
Wouter Huizinga | |||||||
Bas de Jong | |||||||
Maikel Prins | |||||||
Tobias Vermeulen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Maarten de Jong | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2017 10:30 | Grenswachters 3 | Wernhout 3 | Korte, D.P.J. de | 60020 | 2-5 | |
C | 07-05-2017 10:00 | Moerse Boys 4 | Unitas'30 4 | Neele, W. | 61161 | 3-0 | |
C | 07-05-2017 09:45 | Internos 5 | Halsteren 3 | Sonneveldt, R.M.J. | 59055 | 1-2 | |
C | 07-05-2017 11:00 | RKsv RCD 4 | Rood Wit W 4 | Heuvel, E. van den | 68704 | 3-2 | |
C | 30-04-2017 12:00 | Unitas'30 4 | Grenswachters 3 | Luijt, J. van | 65166 | 2-4 | |
C | 30-04-2017 10:00 | Rood Wit W 4 | Hoeven 5 | Vianen, J.J. | 60497 | 1-1 | |
C | 30-04-2017 11:00 | RKsv RCD 4 | Wernhout 3 | Heuvel, E. van den | 61200 | 5-2 | |
C | 30-04-2017 12:30 | Halsteren 3 | Moerse Boys 4 | Wijten, APJM | 59409 | 8-0 | |
C | 30-04-2017 12:30 | Roosendaal 10 | Internos 5 | Hoogendoorn, O. | 68636 | 1-5 | |
C | 23-04-2017 10:00 | Moerse Boys 4 | Hoeven 5 | Neele, W. | 60421 | 1-4 | |
C | 23-04-2017 12:30 | Roosendaal 10 | RKsv RCD 4 | Deventer, J. van | 62588 | 5-3 | |
C | 09-04-2017 10:00 | Moerse Boys 4 | Grenswachters 3 | Rijsbergen, J.G.M. van | 57978 | 5-1 | |
C | 09-04-2017 09:45 | Internos 5 | Rood Wit W 4 | Sonneveldt, R.M.J. | 57342 | 5-0 | |
C | 09-04-2017 11:00 | Hoeven 5 | Halsteren 3 | Roon, R. van | 57202 | 3-1 | |
C | 02-04-2017 12:15 | Unitas'30 4 | Hoeven 5 | Willemen, R. | 64091 | 2-3 | |
C | 02-04-2017 10:30 | Grenswachters 3 | Internos 5 | Korte, D.P.J. de | 57912 | 0-5 | |
C | 02-04-2017 10:00 | Wernhout 3 | Moerse Boys 4 | Gommers, A. | 57943 | 3-0 | |
C | 26-03-2017 09:45 | Internos 5 | Wernhout 3 | Sonneveldt, R.M.J. | 60354 | 4-1 | |
C | 26-03-2017 11:00 | RKsv RCD 4 | Unitas'30 4 | Heuvel, E. van den | 66231 | 3-2 | |
C | 26-03-2017 11:00 | Hoeven 5 | Grenswachters 3 | Roon, R. van | 64120 | 11-0 | |
C | 26-03-2017 12:30 | Roosendaal 10 | Halsteren 3 | Veraart, K. | 68532 | 1-9 | |
C | 19-03-2017 12:30 | Halsteren 3 | RKsv RCD 4 | Wijten, APJM | 63709 | 1-0 | |
C | 19-03-2017 12:00 | Wernhout 3 | Hoeven 5 | Martens, R. | 67494 | 0-3 | |
C | 19-03-2017 12:00 | Moerse Boys 4 | Internos 5 | Neele, W. | 57070 | 1-4 | |
C | 19-03-2017 10:00 | Rood Wit W 4 | Roosendaal 10 | Vianen, J.J. | 63590 | 2-2 | |
C | 12-03-2017 11:00 | RKsv RCD 4 | Grenswachters 3 | Heuvel, E. van den | 62463 | 4-0 | |
C | 12-03-2017 11:00 | Hoeven 5 | Moerse Boys 4 | Roon, R. van | 57717 | 4-2 | |
C | 12-03-2017 12:30 | Halsteren 3 | Rood Wit W 4 | Wijten, APJM | 65635 | 6-2 | |
C | 12-03-2017 12:30 | Roosendaal 10 | Unitas'30 4 | Hartmans, W.H.M. | 58747 | 1-2 | |
C | 05-03-2017 10:00 | Rood Wit W 4 | Grenswachters 3 | Pijper, A.P. de | 59731 | 2-0 | |
C | 05-03-2017 11:00 | RKsv RCD 4 | Moerse Boys 4 | Heuvel, E. van den | 59704 | 4-0 | |
C | 05-03-2017 11:00 | Hoeven 5 | Internos 5 | Roon, R. van | 58371 | 4-0 | |
C | 05-03-2017 12:30 | Halsteren 3 | Unitas'30 4 | Wijten, APJM | 67951 | 10-1 | |
C | 05-03-2017 12:30 | Roosendaal 10 | Wernhout 3 | Methorst, E. | 59789 | 0-2 | |
C | 19-02-2017 09:45 | Internos 5 | RKsv RCD 4 | Sonneveldt, R.M.J. | 61085 | 4-1 | |
C | 19-02-2017 10:00 | Wernhout 3 | Halsteren 3 | Bedaf, JC van | 66901 | 0-2 | |
C | 19-02-2017 10:00 | Moerse Boys 4 | Roosendaal 10 | Rijsbergen, J.G.M. van | 69007 | 0-0 | |
C | 19-02-2017 12:15 | Unitas'30 4 | Rood Wit W 4 | Luijt, J. van | 65574 | 3-2 | |
C | 05-02-2017 10:00 | Rood Wit W 4 | Wernhout 3 | Pijper, A.P. de | 67236 | 2-1 | |
C | 05-02-2017 12:00 | Unitas'30 4 | Internos 5 | Willemen, R. | 58379 | 1-0 | |
C | 05-02-2017 12:30 | Roosendaal 10 | Hoeven 5 | Raalte, J.J.C. van | 57915 | 2-1 | |
C | 05-02-2017 12:30 | Halsteren 3 | Grenswachters 3 | Wijten, APJM | 69081 | 10-0 | |
C | 29-01-2017 12:00 | Unitas'30 4 | RKsv RCD 4 | Willemen, R. | 68396 | 1-1 | |
C | 29-01-2017 09:45 | Hoeven 5 | Roosendaal 10 | Roon, R. van | 64335 | 2-2 | |
C | 22-01-2017 11:00 | Hoeven 5 | Unitas'30 4 | Roon, R. van | 62378 | 5-2 | |
C | 22-01-2017 12:30 | Roosendaal 10 | Grenswachters 3 | Deventer, J. van | 66103 | 1-4 | |
C | 18-12-2016 12:30 | Halsteren 3 | Internos 5 | Wijten, APJM | 61020 | 6-2 | |
C | 18-12-2016 10:00 | Unitas'30 4 | Roosendaal 10 | Luijt, J. van | 64513 | 6-2 | |
C | 11-12-2016 10:30 | Grenswachters 3 | Halsteren 3 | Korte, D.P.J. de | 60089 | 0-3 | |
C | 11-12-2016 10:00 | Wernhout 3 | Rood Wit W 4 | Raats, L. | 63598 | 2-1 | |
C | 11-12-2016 09:45 | Internos 5 | Unitas'30 4 | Sonneveldt, R.M.J. | 68430 | 6-2 | |
C | 11-12-2016 12:00 | BVV'63 4 | RKsv RCD 4 | 58074 | 0-0 | ||
C | 04-12-2016 12:30 | Halsteren 3 | BVV'63 4 | 67764 | 0-0 | ||
C | 04-12-2016 12:15 | Unitas'30 4 | Wernhout 3 | Willemen, R. | 68207 | 3-1 | |
C | 04-12-2016 11:00 | RKsv RCD 4 | Hoeven 5 | Heuvel, E. van den | 66150 | 1-1 | |
C | 04-12-2016 10:00 | Rood Wit W 4 | Moerse Boys 4 | Zundert, M.P. van | 63889 | 3-0 | |
C | 27-11-2016 09:45 | Internos 5 | Roosendaal 10 | Sonneveldt, R.M.J. | 67214 | 5-0 | |
C | 27-11-2016 10:00 | Moerse Boys 4 | Halsteren 3 | Rijsbergen, J.G.M. van | 62676 | 2-1 | |
C | 27-11-2016 10:30 | Grenswachters 3 | Unitas'30 4 | Korte, D.P.J. de | 65985 | 4-1 | |
C | 27-11-2016 11:00 | Hoeven 5 | Rood Wit W 4 | Roon, R. van | 66928 | 4-0 | |
C | 27-11-2016 12:00 | BVV'63 4 | Wernhout 3 | Kirmemis, T. | 57285 | 0-3 | |
C | 20-11-2016 10:00 | Rood Wit W 4 | Halsteren 3 | Verstijlen, M. | 57453 | 3-0 | |
C | 20-11-2016 09:45 | Internos 5 | BVV'63 4 | Sonneveldt, R.M.J. | 58057 | 7-1 | |
C | 20-11-2016 10:00 | Moerse Boys 4 | Wernhout 3 | Bedaf, JC van | 57380 | 0-3 | |
C | 13-11-2016 12:00 | Unitas'30 4 | Moerse Boys 4 | Luijt, J. van | 64691 | 2-4 | |
C | 13-11-2016 10:00 | Rood Wit W 4 | RKsv RCD 4 | Verstijlen, M. | 61501 | 3-3 | |
C | 13-11-2016 12:00 | Wernhout 3 | Grenswachters 3 | Martens, R. | 58961 | 1-3 | |
C | 13-11-2016 12:30 | Roosendaal 10 | BVV'63 4 | Deventer, J. van | 60426 | 4-1 | |
C | 06-11-2016 10:30 | Grenswachters 3 | RKsv RCD 4 | Korte, D.P.J. de | 59838 | 2-0 | |
C | 30-10-2016 12:00 | BVV'63 4 | Rood Wit W 4 | Evci, U. | 57973 | 2-2 | |
C | 30-10-2016 11:00 | RKsv RCD 4 | Roosendaal 10 | Heuvel, E. van den | 62894 | 6-1 | |
C | 30-10-2016 09:45 | Internos 5 | Grenswachters 3 | Sonneveldt, R.M.J. | 57212 | 3-0 | |
C | 23-10-2016 10:00 | Moerse Boys 4 | Rood Wit W 4 | Bedaf, JC van | 68656 | 2-1 | |
C | 23-10-2016 10:30 | Grenswachters 3 | Roosendaal 10 | Korte, D.P.J. de | 66134 | 3-3 | |
C | 23-10-2016 11:00 | Hoeven 5 | RKsv RCD 4 | Roon, R. van | 57413 | 2-0 | |
C | 23-10-2016 12:00 | Wernhout 3 | Unitas'30 4 | Rijsbergen, J.G.M. van | 68558 | 5-1 | |
C | 23-10-2016 12:00 | BVV'63 4 | Halsteren 3 | 65445 | 0-0 | ||
C | 16-10-2016 12:30 | Halsteren 3 | Hoeven 5 | Wijten, APJM | 65976 | 2-2 | |
C | 16-10-2016 10:00 | Wernhout 3 | RKsv RCD 4 | Gommers, A. | 67963 | 6-0 | |
C | 16-10-2016 10:00 | Rood Wit W 4 | Internos 5 | Pijper, A.P. de | 61696 | 0-3 | |
C | 16-10-2016 10:30 | Grenswachters 3 | Moerse Boys 4 | Korte, D.P.J. de | 68028 | 5-3 | |
C | 16-10-2016 12:15 | Unitas'30 4 | BVV'63 4 | Luijt, J. van | 68705 | 0-0 | |
C | 09-10-2016 12:30 | Roosendaal 10 | Rood Wit W 4 | Heijden, R.B.C. van der | 62933 | 0-2 | |
C | 09-10-2016 12:00 | BVV'63 4 | Grenswachters 3 | Demir, H. | 67640 | 3-1 | |
C | 09-10-2016 11:00 | Hoeven 5 | Wernhout 3 | Roon, R. van | 64447 | 6-1 | |
C | 09-10-2016 11:00 | RKsv RCD 4 | Halsteren 3 | Heuvel, E. van den | 64180 | 3-8 | |
C | 09-10-2016 09:45 | Internos 5 | Moerse Boys 4 | Sonneveldt, R.M.J. | 59397 | 7-0 | |
C | 02-10-2016 10:30 | Grenswachters 3 | Hoeven 5 | Korte, D.P.J. de | 60987 | 2-1 | |
C | 02-10-2016 10:00 | Wernhout 3 | Internos 5 | Bedaf, JC van | 66553 | 2-0 | |
C | 02-10-2016 10:00 | Moerse Boys 4 | BVV'63 4 | Rijsbergen, J.G.M. van | 61547 | 0-2 | |
C | 02-10-2016 12:30 | Halsteren 3 | Roosendaal 10 | Wijten, APJM | 64233 | 5-0 | |
C | 25-09-2016 11:00 | RKsv RCD 4 | Internos 5 | Heuvel, E. van den | 60973 | 2-5 | |
C | 25-09-2016 10:00 | Rood Wit W 4 | Unitas'30 4 | Zundert, M.P. van | 61359 | 6-1 | |
C | 25-09-2016 11:00 | Hoeven 5 | BVV'63 4 | Roon, R. van | 63220 | 5-3 | |
C | 25-09-2016 12:30 | Roosendaal 10 | Moerse Boys 4 | Veraart, K. | 64428 | 6-0 | |
C | 25-09-2016 12:30 | Halsteren 3 | Wernhout 3 | Wijten, APJM | 60010 | 10-0 | |
C | 18-09-2016 12:15 | Unitas'30 4 | Halsteren 3 | Willemen, R. | 67817 | 1-3 | |
C | 18-09-2016 12:00 | Wernhout 3 | Roosendaal 10 | Martens, R. | 68718 | 3-7 | |
C | 18-09-2016 10:00 | Moerse Boys 4 | RKsv RCD 4 | Neele, W. | 61426 | 1-0 | |
C | 18-09-2016 10:00 | Grenswachters 3 | Rood Wit W 4 | Korte, D.P.J. de | 59797 | 3-1 | |
C | 18-09-2016 09:45 | Internos 5 | Hoeven 5 | Sonneveldt, R.M.J. | 60928 | 5-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 11-09-2016 11:00 | Alliance 3 ZO | Rood Wit W 4 ZO | Wagtmans, J. | 9401 | 0-2 | |
B | 11-09-2016 11:00 | METO 2 ZO | Unitas'30 4 ZO | Lameir, R. | 9548 | 5-2 | |
B | 04-09-2016 11:00 | METO 2 ZO | Alliance 3 ZO | Adriaansen, M.R. | 9547 | 5-2 | |
B | 04-09-2016 12:00 | Unitas'30 4 ZO | Rood Wit W 4 ZO | Willemen, R. | 9916 | 1-4 | |
B | 28-08-2016 10:00 | Rood Wit W 4 ZO | METO 2 ZO | Hermans, W.J.S. | 9218 | 0-1 | |
B | 28-08-2016 11:00 | Alliance 3 ZO | Unitas'30 4 ZO | Adriaansen, W.G.H.J. | 9400 | 3-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halsteren 3 | 18 | 14 | 1 | 3 | 43 | 87 | 21 | 66 | 0 |
2 | Internos 5 | 18 | 13 | 0 | 5 | 39 | 64 | 24 | 40 | 0 |
3 | Hoeven 5 | 18 | 11 | 4 | 3 | 37 | 58 | 24 | 34 | 0 |
4 | Grenswachters 3 | 18 | 8 | 1 | 9 | 25 | 33 | 61 | -28 | 0 |
5 | Wernhout 3 | 18 | 8 | 0 | 10 | 24 | 38 | 49 | -11 | 0 |
6 | Rood Wit W 4 | 18 | 6 | 3 | 9 | 21 | 33 | 39 | -6 | 0 |
7 | RKsv RCD 4 | 18 | 6 | 3 | 9 | 21 | 39 | 46 | -7 | 0 |
8 | Moerse Boys 4 | 18 | 6 | 1 | 11 | 19 | 24 | 56 | -32 | 0 |
9 | Roosendaal 10 | 18 | 4 | 4 | 10 | 16 | 34 | 60 | -26 | 0 |
10 | Unitas'30 4 | 18 | 5 | 1 | 12 | 16 | 33 | 63 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | METO 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 4 | 7 | 0 |
2 | Rood Wit W 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 2 | 4 | 0 |
3 | Alliance 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 0 |
4 | Unitas'30 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 12 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|