Mannen Zondag reserve, 6e klasse 604
Unitas'30 Zondag 6
Teamleden
Spelers | |||||||
Stan Hermans | |||||||
Jasper Kapitein | |||||||
Willem-Jim Nouws | |||||||
Gerwin Oomen | |||||||
Ties Reijne | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Cees Luijken | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2016 12:00 | RSV 4 | BSC 8 | Loon, A.P.M. van | 80206 | 2-4 | |
C | 08-05-2016 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | Virtus 4 | Crom, W.A. de | 91876 | 2-1 | |
C | 08-05-2016 11:00 | Prinsenland 2 | Roosendaal 11 | Lekkerkerker, S.A. | 84530 | 1-3 | |
C | 08-05-2016 10:00 | SC Gastel 7 | SVC 3 | Brinke, E ten | 89177 | 4-8 | |
C | 08-05-2016 12:00 | Unitas'30 6 | SC Kruisland 4 | Willemen, R. | 80548 | 0-4 | |
C | 01-05-2016 10:00 | Victoria'03 7 | Nieuw Borgvliet 5 | Cooyman, P | 92082 | 4-3 | |
C | 01-05-2016 10:00 | BSC 8 | Unitas'30 6 | Gose, J. | 88812 | 10-1 | |
C | 01-05-2016 10:30 | SVC 3 | RSV 4 | Broos, R.M.C, | 89489 | 4-0 | |
C | 01-05-2016 12:00 | Virtus 4 | SC Gastel 7 | Berg, B. v.d. | 83684 | 12-2 | |
C | 01-05-2016 09:30 | SC Kruisland 4 | Prinsenland 2 | Zundert, S. van | 91345 | 5-2 | |
C | 24-04-2016 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | SC Kruisland 4 | Crom, W.A. de | 86622 | 4-3 | |
C | 17-04-2016 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | Roosendaal 11 | Crom, W.A. de | 87884 | 2-4 | |
C | 17-04-2016 12:00 | SC Gastel 7 | SC Kruisland 4 | Konings, R. | 86277 | 1-5 | |
C | 17-04-2016 12:00 | RSV 4 | Unitas'30 6 | Loon, A.P.M. van | 85389 | 2-1 | |
C | 17-04-2016 12:00 | Virtus 4 | SVC 3 | Berg, B. v.d. | 91430 | 3-4 | |
C | 17-04-2016 11:00 | Prinsenland 2 | Victoria'03 7 | Diggele, M. van | 92228 | 5-3 | |
C | 10-04-2016 10:00 | SC Kruisland 4 | Virtus 4 | Zundert, S. van | 91787 | 10-0 | |
C | 10-04-2016 10:00 | BSC 8 | Prinsenland 2 | Gose, J. | 83977 | 3-1 | |
C | 10-04-2016 10:00 | Victoria'03 7 | SC Gastel 7 | Ham, K. van | 84485 | 4-3 | |
C | 10-04-2016 10:30 | SVC 3 | Nieuw Borgvliet 5 | Klundert, J. v.d. | 80683 | 1-2 | |
C | 10-04-2016 12:30 | Roosendaal 11 | RSV 4 | Musters, W. | 79949 | 4-2 | |
C | 10-04-2016 12:15 | Unitas'30 6 | MOC'17 5 | 80433 | 0-0 | ||
C | 03-04-2016 10:00 | SC Kruisland 4 | SVC 3 | Zundert, S. van | 91559 | 1-5 | |
C | 03-04-2016 11:00 | Prinsenland 2 | Unitas'30 6 | Diggele, M. van | 90693 | 12-2 | |
C | 03-04-2016 12:00 | RSV 4 | MOC'17 5 | Loon, A.P.M. van | 92135 | 0-0 | |
C | 03-04-2016 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | BSC 8 | Crom, W.A. de | 81204 | 2-1 | |
C | 03-04-2016 12:00 | SC Gastel 7 | Roosendaal 11 | Brinke, E ten | 86053 | 1-3 | |
C | 03-04-2016 12:00 | Virtus 4 | Victoria'03 7 | Berg, B. v.d. | 89053 | 2-3 | |
C | 28-03-2016 10:00 | Victoria'03 7 | Roosendaal 11 | Cooyman, P | 84753 | 2-7 | |
C | 28-03-2016 12:00 | SC Gastel 7 | Prinsenland 2 | Brinke, E ten | 90129 | 2-2 | |
C | 20-03-2016 10:00 | BSC 8 | SC Gastel 7 | Gose, J. | 83669 | 3-0 | |
C | 20-03-2016 10:00 | Victoria'03 7 | SC Kruisland 4 | Cooyman, P | 87708 | 4-1 | |
C | 20-03-2016 12:00 | Unitas'30 6 | Nieuw Borgvliet 5 | Willemen, R. | 89782 | 2-6 | |
C | 20-03-2016 12:00 | RSV 4 | Virtus 4 | Loon, A.P.M. van | 81752 | 2-0 | |
C | 20-03-2016 12:30 | Roosendaal 11 | SVC 3 | Deventer, J. van | 83176 | 2-1 | |
C | 20-03-2016 11:30 | MOC'17 5 | Prinsenland 2 | Woudenberg, P.H.A.C. | 81435 | 0-6 | |
C | 13-03-2016 10:00 | SC Kruisland 4 | Roosendaal 11 | Zundert, S. van | 89994 | 2-3 | |
C | 13-03-2016 10:30 | SVC 3 | Victoria'03 7 | Broos, R.M.C, | 83798 | 3-5 | |
C | 13-03-2016 11:00 | Prinsenland 2 | RSV 4 | Diggele, M. van | 81522 | 5-4 | |
C | 13-03-2016 12:00 | SC Gastel 7 | Unitas'30 6 | Lambregts, J. | 87689 | 5-1 | |
C | 13-03-2016 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | MOC'17 5 | Crom, W.A. de | 89001 | 9-2 | |
C | 13-03-2016 12:00 | Virtus 4 | BSC 8 | Berg, B. v.d. | 80352 | 1-5 | |
C | 06-03-2016 10:00 | BSC 8 | SC Kruisland 4 | Gose, J. | 92755 | 0-1 | |
C | 06-03-2016 11:00 | Prinsenland 2 | Nieuw Borgvliet 5 | Baartmans, R. | 91238 | 2-3 | |
C | 06-03-2016 12:00 | RSV 4 | SC Gastel 7 | Loon, A.P.M. van | 86885 | 5-6 | |
C | 06-03-2016 12:00 | Unitas'30 6 | Victoria'03 7 | Sprenkels, R. | 91779 | 4-2 | |
C | 06-03-2016 12:30 | Roosendaal 11 | Virtus 4 | Keizer, J.A.F. de | 91607 | 3-0 | |
C | 06-03-2016 14:30 | MOC'17 5 | SVC 3 | Lenting, H.E. | 79955 | 6-5 | |
C | 28-02-2016 12:00 | RSV 4 | Victoria'03 7 | Loon, A.P.M. van | 85896 | 2-2 | |
C | 28-02-2016 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | SC Gastel 7 | Linders, E.P.J. | 80412 | 2-8 | |
C | 21-02-2016 10:00 | SC Kruisland 4 | MOC'17 5 | Zundert, S. van | 87440 | 5-1 | |
C | 21-02-2016 10:30 | SVC 3 | BSC 8 | Broos, R.M.C, | 88340 | 2-3 | |
C | 21-02-2016 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | RSV 4 | Bol, J.J.J. | 89929 | 4-1 | |
C | 21-02-2016 12:00 | Virtus 4 | Unitas'30 6 | Berg, B. v.d. | 88955 | 4-3 | |
C | 14-02-2016 10:00 | BSC 8 | Roosendaal 11 | Gose, J. | 90127 | 0-2 | |
C | 14-02-2016 11:00 | Prinsenland 2 | Virtus 4 | Diggele, M. van | 88335 | 3-0 | |
C | 14-02-2016 12:00 | Unitas'30 6 | SVC 3 | Willemen, R. | 91025 | 0-1 | |
C | 14-02-2016 14:30 | MOC'17 5 | SC Gastel 7 | Tomasowa, C. | 83850 | 4-5 | |
C | 24-01-2016 10:00 | SC Kruisland 4 | SC Gastel 7 | Zundert, S. van | 81698 | 4-2 | |
C | 17-01-2016 12:00 | SC Gastel 7 | Virtus 4 | Konings, R. | 104754 | 4-1 | |
C | 13-12-2015 10:00 | SC Gastel 7 | Virtus 4 | 81889 | 0-0 | ||
C | 13-12-2015 11:00 | Prinsenland 2 | BSC 8 | Baartmans, R. | 89085 | 4-0 | |
C | 06-12-2015 12:30 | Roosendaal 11 | Unitas'30 6 | Deventer, J. van | 90084 | 1-0 | |
C | 06-12-2015 12:00 | Virtus 4 | MOC'17 5 | Beljaarts, J | 84425 | 4-1 | |
C | 06-12-2015 10:30 | SVC 3 | Prinsenland 2 | Rokx, P.W.A. | 80676 | 3-6 | |
C | 06-12-2015 10:00 | Victoria'03 7 | BSC 8 | Cooyman, P | 87407 | 1-1 | |
C | 06-12-2015 10:00 | SC Kruisland 4 | RSV 4 | Djojomarto, L.D. | 87308 | 4-3 | |
C | 06-12-2015 10:00 | SC Gastel 7 | Nieuw Borgvliet 5 | Prins, M.J. | 85814 | 1-5 | |
C | 29-11-2015 10:00 | Victoria'03 7 | Prinsenland 2 | Cooyman, P | 86286 | 3-6 | |
C | 29-11-2015 10:00 | BSC 8 | MOC'17 5 | Gose, J. | 89676 | 0-3 | |
C | 29-11-2015 10:30 | SVC 3 | Virtus 4 | Klundert, J. v.d. | 92271 | 0-2 | |
C | 29-11-2015 12:15 | Unitas'30 6 | RSV 4 | Nagtegaal, T. | 86914 | 2-4 | |
C | 29-11-2015 12:30 | Roosendaal 11 | Nieuw Borgvliet 5 | Wijk, J. van | 86800 | 6-1 | |
C | 22-11-2015 12:00 | MOC'17 5 | RSV 4 | Tap, J. | 91331 | 2-5 | |
C | 22-11-2015 12:00 | SC Gastel 7 | BSC 8 | Konings, R. | 83781 | 6-6 | |
C | 15-11-2015 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | SVC 3 | Bol, J.J.J. | 80549 | 6-0 | |
C | 15-11-2015 12:00 | Virtus 4 | SC Kruisland 4 | Dietvors, D. | 85258 | 1-4 | |
C | 15-11-2015 12:00 | SC Gastel 7 | Victoria'03 7 | Konings, R. | 85276 | 3-1 | |
C | 15-11-2015 12:00 | RSV 4 | Roosendaal 11 | Elsten, C.A.M. | 86987 | 0-1 | |
C | 15-11-2015 14:30 | MOC'17 5 | Unitas'30 6 | Nagtegaal, T. | 88950 | 7-2 | |
C | 08-11-2015 09:30 | Roosendaal 11 | SC Gastel 7 | Bemt, E.P.W.C.J. van den | 79930 | 2-1 | |
C | 08-11-2015 10:00 | Victoria'03 7 | Virtus 4 | Knappers, N.L.G.M. | 82749 | 2-3 | |
C | 08-11-2015 10:00 | BSC 8 | Nieuw Borgvliet 5 | Gose, R. | 89015 | 5-0 | |
C | 08-11-2015 10:30 | SVC 3 | SC Kruisland 4 | Verheesen, C.A. | 81515 | 0-9 | |
C | 08-11-2015 12:15 | Unitas'30 6 | Prinsenland 2 | Nagtegaal, T. | 91682 | 2-2 | |
C | 01-11-2015 10:00 | SC Kruisland 4 | Victoria'03 7 | Djojomarto, L.D. | 86067 | 0-0 | |
C | 01-11-2015 10:30 | SVC 3 | Roosendaal 11 | Klundert, J. v.d. | 80323 | 1-4 | |
C | 01-11-2015 11:00 | Prinsenland 2 | MOC'17 5 | Baartmans, R. | 79906 | 5-1 | |
C | 01-11-2015 12:00 | Virtus 4 | RSV 4 | Berg, B. v.d. | 86456 | 3-2 | |
C | 01-11-2015 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | Unitas'30 6 | Bol, J.J.J. | 82081 | 3-1 | |
C | 25-10-2015 10:00 | RSV 4 | SVC 3 | Loon, A.P.M. van | 90574 | 4-1 | |
C | 25-10-2015 11:00 | Prinsenland 2 | SC Kruisland 4 | Diggele, M. van | 82936 | 0-1 | |
C | 25-10-2015 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | Victoria'03 7 | Martens, A | 92249 | 4-0 | |
C | 25-10-2015 12:00 | Unitas'30 6 | BSC 8 | Willemen, R. | 81589 | 4-1 | |
C | 25-10-2015 14:30 | MOC'17 5 | Roosendaal 11 | Lenting, H.E. | 85403 | 3-1 | |
C | 18-10-2015 10:00 | Victoria'03 7 | SVC 3 | Cooyman, P | 83776 | 0-0 | |
C | 18-10-2015 10:00 | BSC 8 | Virtus 4 | Gose, R. | 88171 | 2-0 | |
C | 18-10-2015 12:00 | RSV 4 | Prinsenland 2 | Loon, A.P.M. van | 89565 | 2-5 | |
C | 18-10-2015 12:00 | MOC'17 5 | Nieuw Borgvliet 5 | Lenting, H.E. | 85361 | 2-7 | |
C | 18-10-2015 12:00 | Unitas'30 6 | SC Gastel 7 | Willemen, R. | 89481 | 3-2 | |
C | 18-10-2015 12:30 | Roosendaal 11 | SC Kruisland 4 | Deventer, J. van | 91110 | 0-1 | |
C | 11-10-2015 10:00 | SC Kruisland 4 | BSC 8 | Zundert, S. van | 80328 | 3-4 | |
C | 11-10-2015 10:30 | SVC 3 | MOC'17 5 | Verheesen, C.A. | 81029 | 5-1 | |
C | 11-10-2015 12:00 | Nieuw Borgvliet 5 | Prinsenland 2 | Linders, E.P.J. | 84340 | 2-2 | |
C | 11-10-2015 12:00 | SC Gastel 7 | RSV 4 | Prins, M.J. | 88918 | 1-0 | |
C | 11-10-2015 10:00 | Victoria'03 7 | Unitas'30 6 | Cooyman, P | 86124 | 8-1 | |
C | 11-10-2015 12:00 | Virtus 4 | Roosendaal 11 | Berg, B. v.d. | 89012 | 3-4 | |
C | 04-10-2015 14:30 | MOC'17 5 | SC Kruisland 4 | Hazen, P.A.J.C. | 86349 | 3-3 | |
C | 04-10-2015 12:30 | Roosendaal 11 | Victoria'03 7 | Keizer, J.A.F. de | 91107 | 3-2 | |
C | 04-10-2015 12:00 | RSV 4 | Nieuw Borgvliet 5 | Loon, A.P.M. van | 84484 | 1-5 | |
C | 04-10-2015 11:00 | Prinsenland 2 | SC Gastel 7 | Baartmans, R. | 86732 | 3-2 | |
C | 04-10-2015 10:00 | BSC 8 | SVC 3 | Gose, R. | 92440 | 12-1 | |
C | 04-10-2015 12:00 | Unitas'30 6 | Virtus 4 | Willemen, R. | 83181 | 0-6 | |
C | 27-09-2015 11:00 | SC Kruisland 4 | Nieuw Borgvliet 5 | Zundert, S. van | 84938 | 0-3 | |
C | 27-09-2015 10:00 | Victoria'03 7 | RSV 4 | Cooyman, P | 89028 | 3-2 | |
C | 27-09-2015 10:00 | SC Gastel 7 | MOC'17 5 | Aalst, P. van | 91105 | 3-3 | |
C | 27-09-2015 10:30 | SVC 3 | Unitas'30 6 | Rokx, P.W.A. | 84331 | 1-2 | |
C | 27-09-2015 12:30 | Roosendaal 11 | BSC 8 | Deventer, J. van | 84769 | 3-7 | |
C | 27-09-2015 12:00 | Virtus 4 | Prinsenland 2 | Dietvors, D. | 85012 | 2-4 | |
C | 20-09-2015 10:00 | BSC 8 | Victoria'03 7 | Gose, R. | 88479 | 0-6 | |
C | 20-09-2015 12:00 | RSV 4 | SC Kruisland 4 | Loon, A.P.M. van | 83836 | 5-3 | |
C | 20-09-2015 12:00 | Unitas'30 6 | Roosendaal 11 | Willemen, R. | 87528 | 0-7 | |
C | 20-09-2015 14:30 | MOC'17 5 | Virtus 4 | Franken, M.P.M. | 85993 | 2-4 | |
C | 20-09-2015 11:00 | Prinsenland 2 | SVC 3 | Diggele, M. van | 85810 | 2-1 | |
C | 13-09-2015 10:00 | SC Kruisland 4 | Unitas'30 6 | Zundert, S. van | 83482 | 8-0 | |
C | 13-09-2015 12:30 | Roosendaal 11 | Prinsenland 2 | Deventer, J. van | 85969 | 4-4 | |
C | 13-09-2015 12:00 | Virtus 4 | Nieuw Borgvliet 5 | Berg, B. v.d. | 88052 | 0-4 | |
C | 13-09-2015 10:30 | SVC 3 | SC Gastel 7 | Klundert, J. v.d. | 90780 | 2-4 | |
C | 13-09-2015 10:00 | BSC 8 | RSV 4 | Gose, R. | 90636 | 9-1 | |
C | 13-09-2015 10:00 | Victoria'03 7 | MOC'17 5 | Cooyman, P | 89584 | 5-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-09-2015 09:45 | Sprundel 6 ZO | Internos 9 ZO | Bennacer, M. | 4906 | 1-4 | |
B | 06-09-2015 10:00 | RSV 5 ZO | Unitas'30 6 ZO | Dockx, A. | 6294 | 2-2 | |
B | 30-08-2015 10:00 | RSV 5 ZO | Sprundel 6 ZO | Dockx, A. | 5099 | 2-3 | |
B | 30-08-2015 12:00 | Unitas'30 6 ZO | Internos 9 ZO | Willemen, R. | 6131 | 1-1 | |
B | 23-08-2015 09:45 | Internos 9 ZO | RSV 5 ZO | Bennacer, M. | 5156 | 5-2 | |
B | 23-08-2015 10:00 | Sprundel 6 ZO | Unitas'30 6 ZO | Bijl, B.M.W. de | 5535 | 3-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal 11 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 66 | 31 | 35 | 0 |
2 | Nieuw Borgvliet 5 | 20 | 14 | 1 | 5 | 43 | 63 | 43 | 20 | 0 |
3 | BSC 8 | 20 | 12 | 2 | 6 | 38 | 76 | 41 | 35 | 0 |
4 | SC Kruisland 4 | 20 | 12 | 1 | 7 | 37 | 69 | 37 | 32 | 0 |
5 | Prinsenland 2 | 20 | 11 | 4 | 5 | 37 | 71 | 47 | 24 | 0 |
6 | Victoria'03 7 | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 | 55 | 53 | 2 | 0 |
7 | SC Gastel 7 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 58 | 72 | -14 | 0 |
8 | Virtus 4 | 20 | 6 | 0 | 14 | 18 | 44 | 63 | -19 | 0 |
9 | RSV 4 | 20 | 5 | 1 | 14 | 16 | 44 | 67 | -23 | 0 |
10 | SVC 3 | 20 | 5 | 1 | 14 | 16 | 39 | 71 | -32 | 0 |
11 | Unitas'30 6 | 20 | 4 | 1 | 15 | 13 | 29 | 89 | -60 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 1 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|