A-Junioren (A-cat), Hoofdklasse F
Unitas'30 A1
Teamleden
Spelers | |||||||
Justin Kwee | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marco Santbergen | Leider | ||||||
Marlo van Osta | Ass. scheids. | ||||||
Cees van de Luijtgaarden | Trainer/Coach | ||||||
Edwin Hultermans | Groepscoördinator Senioren Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2016 19:00 | Steenbergen A1 | BSC A1 | 138799 | 5-0 | ||
C | 07-05-2016 10:45 | RBC A1 | Baronie A2 | 28376 | 3-4 | ||
C | 07-05-2016 11:30 | Tern.Boys A1 | Alliance A1 | Johann, G.A. | 27969 | 0-0 | |
C | 07-05-2016 14:15 | Steenbergen A1 | BSC A1 | 28189 | 0-0 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | Unitas'30 A1 | RCS A1 | 28117 | 7-1 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | SCO/TOFS A1 | 27920 | 3-1 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | SC Gastel A1 | Pelikaan A1 | 28078 | 3-1 | ||
C | 07-05-2016 15:00 | VVGZ A1 | Internos A1 | 28091 | 7-2 | ||
C | 03-05-2016 19:30 | Baronie A2 | Alliance A1 | Helvert, A.P.M. van | 138515 | 0-0 | |
C | 30-04-2016 12:30 | Pelikaan A1 | Baronie A2 | 28162 | 4-2 | ||
C | 25-04-2016 20:30 | Pelikaan A1 | Dubbeldam A1 | 138113 | 1-3 | ||
C | 23-04-2016 17:00 | Pelikaan A1 | Steenbergen A1 | 28165 | 0-1 | ||
C | 23-04-2016 15:00 | SCO/TOFS A1 | RBC A1 | 28265 | 3-2 | ||
C | 23-04-2016 12:30 | Baronie A2 | Alliance A1 | 28215 | 0-0 | ||
C | 23-04-2016 14:00 | Unitas'30 A1 | SC Gastel A1 | 28116 | 1-5 | ||
C | 23-04-2016 14:30 | RCS A1 | VVGZ A1 | 28328 | 2-6 | ||
C | 23-04-2016 14:30 | BSC A1 | Dubbeldam A1 | 28003 | 2-4 | ||
C | 23-04-2016 14:30 | Internos A1 | Tern.Boys A1 | 28130 | 2-2 | ||
C | 16-04-2016 11:30 | Tern.Boys A1 | Pelikaan A1 | 27968 | 2-0 | ||
C | 16-04-2016 12:30 | Baronie A2 | SCO/TOFS A1 | 28214 | 3-5 | ||
C | 16-04-2016 15:15 | RBC A1 | SC Gastel A1 | 28375 | 6-0 | ||
C | 16-04-2016 14:30 | Alliance A1 | Internos A1 | 27956 | 0-5 | ||
C | 16-04-2016 15:00 | VVGZ A1 | BSC A1 | 28090 | 7-0 | ||
C | 16-04-2016 15:15 | Steenbergen A1 | Unitas'30 A1 | 28188 | 3-2 | ||
C | 16-04-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | RCS A1 | 27919 | 3-3 | ||
C | 09-04-2016 14:30 | RCS A1 | Tern.Boys A1 | 28327 | 1-2 | ||
C | 09-04-2016 14:30 | BSC A1 | Baronie A2 | 28002 | 0-5 | ||
C | 09-04-2016 14:30 | SC Gastel A1 | Steenbergen A1 | 28077 | 4-6 | ||
C | 09-04-2016 14:45 | Internos A1 | Dubbeldam A1 | 28129 | 7-0 | ||
C | 09-04-2016 15:00 | SCO/TOFS A1 | Alliance A1 | 28264 | 1-2 | ||
C | 09-04-2016 16:00 | Unitas'30 A1 | RBC A1 | 28115 | 2-2 | ||
C | 09-04-2016 12:30 | Pelikaan A1 | VVGZ A1 | 28164 | 1-2 | ||
C | 02-04-2016 11:30 | Tern.Boys A1 | BSC A1 | 27967 | 11-0 | ||
C | 02-04-2016 12:30 | Baronie A2 | RCS A1 | 28213 | 2-0 | ||
C | 02-04-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | SC Gastel A1 | 27918 | 5-1 | ||
C | 02-04-2016 14:30 | Alliance A1 | Pelikaan A1 | 27955 | 0-0 | ||
C | 02-04-2016 15:00 | SCO/TOFS A1 | Internos A1 | 28263 | 2-0 | ||
C | 02-04-2016 15:00 | RBC A1 | Steenbergen A1 | 28374 | 4-0 | ||
C | 02-04-2016 15:00 | VVGZ A1 | Unitas'30 A1 | 28089 | 0-7 | ||
C | 28-03-2016 14:30 | BSC A1 | Pelikaan A1 | 28004 | 1-6 | ||
C | 28-03-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | Alliance A1 | 27921 | 0-1 | ||
C | 26-03-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | RBC A1 | 27916 | 0-8 | ||
C | 26-03-2016 14:30 | Alliance A1 | Unitas'30 A1 | 27957 | 0-7 | ||
C | 26-03-2016 14:30 | Tern.Boys A1 | Baronie A2 | 27971 | 2-1 | ||
C | 26-03-2016 14:30 | BSC A1 | SC Gastel A1 | 28006 | 0-1 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | Pelikaan A1 | Dubbeldam A1 | 28163 | 0-0 | ||
C | 19-03-2016 12:30 | Steenbergen A1 | VVGZ A1 | 28187 | 1-0 | ||
C | 19-03-2016 14:45 | Internos A1 | Baronie A2 | 28128 | 2-1 | ||
C | 19-03-2016 14:30 | SC Gastel A1 | Alliance A1 | 28076 | 0-1 | ||
C | 19-03-2016 14:30 | RCS A1 | SCO/TOFS A1 | 28326 | 1-3 | ||
C | 19-03-2016 14:30 | BSC A1 | RBC A1 | 28001 | 0-8 | ||
C | 19-03-2016 13:00 | Unitas'30 A1 | Tern.Boys A1 | 28114 | 8-0 | ||
C | 12-03-2016 12:45 | Baronie A2 | Steenbergen A1 | 28212 | 3-3 | ||
C | 12-03-2016 11:30 | Tern.Boys A1 | SC Gastel A1 | 27966 | 6-2 | ||
C | 12-03-2016 13:15 | VVGZ A1 | RBC A1 | 28088 | 3-2 | ||
C | 12-03-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | Unitas'30 A1 | 27917 | 2-1 | ||
C | 12-03-2016 14:30 | Alliance A1 | BSC A1 | 27954 | 2-3 | ||
C | 12-03-2016 14:45 | Internos A1 | RCS A1 | 28127 | 2-0 | ||
C | 12-03-2016 15:00 | SCO/TOFS A1 | Pelikaan A1 | 28262 | 0-3 | ||
C | 08-03-2016 20:15 | RCS A1 | Alliance A1 | 28325 | 6-1 | ||
C | 05-03-2016 14:15 | Steenbergen A1 | Dubbeldam A1 | 28186 | 3-2 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | SC Gastel A1 | VVGZ A1 | 28075 | 0-3 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | BSC A1 | Internos A1 | 28000 | 2-3 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | RBC A1 | Tern.Boys A1 | 28373 | 5-1 | ||
C | 05-03-2016 14:00 | Unitas'30 A1 | SCO/TOFS A1 | 28113 | 6-0 | ||
C | 27-02-2016 11:30 | Tern.Boys A1 | VVGZ A1 | 137076 | 4-2 | ||
C | 27-02-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | Baronie A2 | 104733 | 2-1 | ||
C | 27-02-2016 10:45 | RBC A1 | Pelikaan A1 | 136389 | 4-4 | ||
C | 27-02-2016 15:00 | Unitas'30 A1 | BSC A1 | 28119 | 6-0 | ||
C | 20-02-2016 11:30 | Tern.Boys A1 | VVGZ A1 | 27965 | 0-0 | ||
C | 20-02-2016 12:30 | RCS A1 | Pelikaan A1 | 28324 | 0-6 | ||
C | 20-02-2016 15:00 | SCO/TOFS A1 | BSC A1 | 28261 | 1-2 | ||
C | 20-02-2016 12:45 | Baronie A2 | SC Gastel A1 | 28211 | 3-3 | ||
C | 20-02-2016 14:30 | Alliance A1 | Steenbergen A1 | 27953 | 1-2 | ||
C | 20-02-2016 14:45 | Internos A1 | Unitas'30 A1 | 28126 | 0-1 | ||
C | 13-02-2016 11:45 | RBC A1 | Internos A1 | 28372 | 7-2 | ||
C | 13-02-2016 12:30 | Pelikaan A1 | BSC A1 | 28161 | 13-1 | ||
C | 13-02-2016 14:00 | Unitas'30 A1 | Alliance A1 | 28112 | 7-2 | ||
C | 13-02-2016 14:15 | Steenbergen A1 | SCO/TOFS A1 | 28185 | 4-0 | ||
C | 13-02-2016 14:30 | Dubbeldam A1 | Tern.Boys A1 | 27915 | 2-0 | ||
C | 13-02-2016 14:30 | SC Gastel A1 | RCS A1 | 28074 | 4-0 | ||
C | 13-02-2016 16:00 | VVGZ A1 | Baronie A2 | 28087 | 5-1 | ||
C | 30-01-2016 13:00 | VVGZ A1 | SCO/TOFS A1 | 104783 | 4-0 | ||
C | 30-01-2016 13:00 | RBC A1 | Pelikaan A1 | 28378 | 0-0 | ||
C | 30-01-2016 14:45 | Internos A1 | Steenbergen A1 | 28132 | 2-3 | ||
C | 23-01-2016 12:30 | RCS A1 | RBC A1 | 28330 | 1-3 | ||
C | 23-01-2016 14:30 | Alliance A1 | VVGZ A1 | 27958 | 0-3 | ||
C | 23-01-2016 14:30 | SC Gastel A1 | Internos A1 | 28080 | 2-2 | ||
C | 23-01-2016 12:30 | Baronie A2 | Dubbeldam A1 | 28217 | 6-3 | ||
C | 23-01-2016 15:00 | SCO/TOFS A1 | Tern.Boys A1 | 28267 | 6-2 | ||
C | 23-01-2016 10:15 | Pelikaan A1 | Unitas'30 A1 | 28167 | 3-1 | ||
C | 19-12-2015 15:00 | VVGZ A1 | SCO/TOFS A1 | 28093 | 0-0 | ||
C | 19-12-2015 14:30 | BSC A1 | Alliance A1 | 101107 | 2-2 | ||
C | 19-12-2015 14:15 | Steenbergen A1 | RCS A1 | 28191 | 5-2 | ||
C | 19-12-2015 11:30 | Tern.Boys A1 | Dubbeldam A1 | 27970 | 3-0 | ||
C | 12-12-2015 15:15 | Unitas'30 A1 | Baronie A2 | 28118 | 3-3 | ||
C | 12-12-2015 15:00 | VVGZ A1 | Dubbeldam A1 | 28092 | 2-1 | ||
C | 12-12-2015 14:15 | Steenbergen A1 | Tern.Boys A1 | 28190 | 0-9 | ||
C | 12-12-2015 12:30 | Pelikaan A1 | Internos A1 | 28166 | 4-1 | ||
C | 12-12-2015 12:00 | RBC A1 | Alliance A1 | 28377 | 4-1 | ||
C | 12-12-2015 14:30 | SC Gastel A1 | SCO/TOFS A1 | 28079 | 2-1 | ||
C | 12-12-2015 14:30 | BSC A1 | RCS A1 | 28005 | 0-2 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | BSC A1 | Unitas'30 A1 | 27999 | 0-9 | ||
C | 05-12-2015 14:45 | Internos A1 | SC Gastel A1 | 28125 | 0-5 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | SCO/TOFS A1 | VVGZ A1 | 28260 | 3-5 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | Alliance A1 | Dubbeldam A1 | 27952 | 1-1 | ||
C | 05-12-2015 10:15 | Pelikaan A1 | RBC A1 | 28160 | 1-2 | ||
C | 05-12-2015 13:00 | Baronie A2 | Tern.Boys A1 | 28210 | 4-7 | ||
C | 05-12-2015 11:30 | RCS A1 | Steenbergen A1 | 28323 | 0-2 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | SC Gastel A1 | BSC A1 | 28073 | 6-0 | ||
C | 28-11-2015 15:15 | VVGZ A1 | Alliance A1 | 28086 | 1-3 | ||
C | 28-11-2015 11:30 | Tern.Boys A1 | SCO/TOFS A1 | 27964 | 3-2 | ||
C | 28-11-2015 12:30 | Steenbergen A1 | Internos A1 | 28184 | 3-1 | ||
C | 28-11-2015 14:00 | Unitas'30 A1 | Pelikaan A1 | 28111 | 3-0 | ||
C | 28-11-2015 14:45 | RBC A1 | RCS A1 | 28371 | 8-2 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | Dubbeldam A1 | Baronie A2 | 27914 | 0-0 | ||
C | 21-11-2015 14:30 | RCS A1 | SC Gastel A1 | 28329 | 4-4 | ||
C | 21-11-2015 12:30 | Baronie A2 | VVGZ A1 | 28216 | 0-11 | ||
C | 21-11-2015 14:45 | Internos A1 | RBC A1 | 28131 | 0-9 | ||
C | 21-11-2015 15:00 | SCO/TOFS A1 | Steenbergen A1 | 28266 | 1-5 | ||
C | 14-11-2015 10:15 | Pelikaan A1 | SC Gastel A1 | 28159 | 1-1 | ||
C | 14-11-2015 12:30 | Baronie A2 | RBC A1 | 28209 | 0-8 | ||
C | 14-11-2015 12:30 | RCS A1 | Unitas'30 A1 | 28322 | 6-1 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | SCO/TOFS A1 | Dubbeldam A1 | 28259 | 0-3 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | Alliance A1 | Tern.Boys A1 | 27951 | 4-5 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | BSC A1 | Steenbergen A1 | 27998 | 2-9 | ||
C | 14-11-2015 14:45 | Internos A1 | VVGZ A1 | 28124 | 0-2 | ||
C | 07-11-2015 11:30 | Tern.Boys A1 | Internos A1 | 27963 | 4-1 | ||
C | 07-11-2015 14:00 | VVGZ A1 | RCS A1 | 28085 | 6-2 | ||
C | 07-11-2015 14:15 | Steenbergen A1 | Pelikaan A1 | 28183 | 0-3 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | Dubbeldam A1 | BSC A1 | 27913 | 8-0 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | Alliance A1 | Baronie A2 | 27950 | 4-2 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | SC Gastel A1 | Unitas'30 A1 | 28072 | 1-4 | ||
C | 07-11-2015 15:15 | RBC A1 | SCO/TOFS A1 | 28370 | 6-1 | ||
C | 31-10-2015 12:00 | RCS A1 | Dubbeldam A1 | 28321 | 3-3 | ||
C | 31-10-2015 12:30 | Pelikaan A1 | Tern.Boys A1 | 28158 | 3-3 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | BSC A1 | VVGZ A1 | 27997 | 1-4 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | SC Gastel A1 | RBC A1 | 28071 | 1-3 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | Unitas'30 A1 | Steenbergen A1 | 28110 | 3-0 | ||
C | 31-10-2015 14:45 | Internos A1 | Alliance A1 | 28123 | 4-1 | ||
C | 31-10-2015 15:00 | SCO/TOFS A1 | Baronie A2 | 28258 | 1-3 | ||
C | 17-10-2015 11:30 | Tern.Boys A1 | RCS A1 | 27962 | 8-2 | ||
C | 17-10-2015 12:30 | Baronie A2 | BSC A1 | 28208 | 3-1 | ||
C | 17-10-2015 14:00 | VVGZ A1 | Pelikaan A1 | 28084 | 2-2 | ||
C | 17-10-2015 14:15 | Steenbergen A1 | SC Gastel A1 | 28182 | 1-1 | ||
C | 17-10-2015 14:30 | Dubbeldam A1 | Internos A1 | 27912 | 4-0 | ||
C | 17-10-2015 14:30 | Alliance A1 | SCO/TOFS A1 | 27949 | 2-3 | ||
C | 17-10-2015 15:15 | RBC A1 | Unitas'30 A1 | 28369 | 4-2 | ||
C | 10-10-2015 12:00 | RCS A1 | Baronie A2 | 28320 | 5-3 | ||
C | 10-10-2015 12:30 | Pelikaan A1 | Alliance A1 | 28157 | 5-0 | ||
C | 10-10-2015 14:15 | Steenbergen A1 | RBC A1 | 28181 | 2-4 | ||
C | 10-10-2015 14:30 | BSC A1 | Tern.Boys A1 | 27996 | 0-6 | ||
C | 10-10-2015 14:30 | SC Gastel A1 | Dubbeldam A1 | 28070 | 0-2 | ||
C | 10-10-2015 14:45 | Internos A1 | SCO/TOFS A1 | 28122 | 0-1 | ||
C | 10-10-2015 16:00 | Unitas'30 A1 | VVGZ A1 | 28109 | 5-1 | ||
C | 03-10-2015 12:30 | Baronie A2 | Internos A1 | 28207 | 1-2 | ||
C | 03-10-2015 12:30 | Tern.Boys A1 | Unitas'30 A1 | 27961 | 1-4 | ||
C | 03-10-2015 14:00 | VVGZ A1 | Steenbergen A1 | 28083 | 2-3 | ||
C | 03-10-2015 14:30 | Dubbeldam A1 | Pelikaan A1 | 27911 | 1-2 | ||
C | 03-10-2015 14:30 | Alliance A1 | SC Gastel A1 | 27948 | 1-4 | ||
C | 03-10-2015 15:00 | SCO/TOFS A1 | RCS A1 | 28257 | 0-4 | ||
C | 03-10-2015 15:00 | RBC A1 | BSC A1 | 28368 | 11-0 | ||
C | 26-09-2015 12:00 | RCS A1 | Internos A1 | 28319 | 1-1 | ||
C | 26-09-2015 15:00 | RBC A1 | VVGZ A1 | 28367 | 3-1 | ||
C | 26-09-2015 12:30 | Pelikaan A1 | SCO/TOFS A1 | 28156 | 4-0 | ||
C | 26-09-2015 14:15 | Steenbergen A1 | Baronie A2 | 28180 | 2-2 | ||
C | 26-09-2015 14:30 | BSC A1 | Alliance A1 | 27995 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 14:30 | SC Gastel A1 | Tern.Boys A1 | 28069 | 1-3 | ||
C | 26-09-2015 16:00 | Unitas'30 A1 | Dubbeldam A1 | 28108 | 2-6 | ||
C | 19-09-2015 11:00 | Tern.Boys A1 | RBC A1 | 27960 | 2-1 | ||
C | 19-09-2015 13:00 | Baronie A2 | Pelikaan A1 | 28206 | 1-9 | ||
C | 19-09-2015 14:00 | VVGZ A1 | SC Gastel A1 | 28082 | 4-0 | ||
C | 19-09-2015 14:30 | Dubbeldam A1 | Steenbergen A1 | 27910 | 3-0 | ||
C | 19-09-2015 14:30 | Alliance A1 | RCS A1 | 27947 | 1-4 | ||
C | 19-09-2015 14:45 | Internos A1 | BSC A1 | 28121 | 0-1 | ||
C | 19-09-2015 15:00 | SCO/TOFS A1 | Unitas'30 A1 | 28256 | 0-5 | ||
C | 12-09-2015 15:30 | Unitas'30 A1 | Internos A1 | 28107 | 9-1 | ||
C | 12-09-2015 12:30 | Pelikaan A1 | RCS A1 | 28155 | 2-2 | ||
C | 12-09-2015 14:15 | Steenbergen A1 | Alliance A1 | 28179 | 3-1 | ||
C | 12-09-2015 14:30 | BSC A1 | SCO/TOFS A1 | 27994 | 2-1 | ||
C | 12-09-2015 14:30 | SC Gastel A1 | Baronie A2 | 28068 | 6-4 | ||
C | 12-09-2015 15:30 | RBC A1 | Dubbeldam A1 | 28366 | 1-2 | ||
C | 12-09-2015 15:00 | VVGZ A1 | Tern.Boys A1 | 28081 | 2-0 | ||
C | 05-09-2015 14:30 | Dubbeldam A1 | VVGZ A1 | 27909 | 2-1 | ||
C | 05-09-2015 14:30 | Alliance A1 | RBC A1 | 27946 | 0-8 | ||
C | 05-09-2015 11:00 | Tern.Boys A1 | Steenbergen A1 | 27959 | 7-1 | ||
C | 05-09-2015 14:45 | Internos A1 | Pelikaan A1 | 28120 | 1-6 | ||
C | 05-09-2015 12:30 | Baronie A2 | Unitas'30 A1 | 28205 | 2-5 | ||
C | 05-09-2015 12:00 | RCS A1 | BSC A1 | 28318 | 7-1 | ||
C | 05-09-2015 15:00 | SCO/TOFS A1 | SC Gastel A1 | 28255 | 2-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-11-2015 20:00 | Unitas'30 A1 ZA | Kloetinge A1 ZA | 103412 | 1-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 15:30 | RBC A1 ZA | Unitas'30 A1 ZA | 3440 | 0-4 | ||
B | 21-10-2015 19:45 | Victoria'03 A1 ZA | Virtus A1 ZA | 3331 | 1-1 | ||
B | 29-08-2015 14:45 | Virtus A1 ZA | Unitas'30 A1 ZA | 3327 | 1-3 | ||
B | 29-08-2015 13:00 | Victoria'03 A1 ZA | RBC A1 ZA | 3330 | 0-2 | ||
B | 22-08-2015 14:30 | Unitas'30 A1 ZA | Victoria'03 A1 ZA | 3326 | 7-2 | ||
B | 22-08-2015 14:00 | RBC A1 ZA | Virtus A1 ZA | 3439 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC A1 | 24 | 17 | 2 | 5 | 53 | 114 | 34 | 80 | 0 |
2 | Tern.Boys A1 | 24 | 16 | 2 | 6 | 50 | 88 | 50 | 38 | 0 |
3 | VVGZ A1 | 24 | 16 | 1 | 7 | 48 | 82 | 42 | 40 | 1 |
4 | Unitas'30 A1 | 24 | 15 | 2 | 7 | 47 | 97 | 41 | 56 | 0 |
5 | Dubbeldam A1 | 24 | 15 | 2 | 7 | 47 | 64 | 48 | 16 | 0 |
6 | Steenbergen A1 | 24 | 14 | 3 | 7 | 45 | 62 | 57 | 5 | 0 |
7 | Pelikaan A1 | 24 | 12 | 5 | 7 | 41 | 79 | 37 | 42 | 0 |
8 | SC Gastel A1 | 24 | 8 | 6 | 10 | 30 | 55 | 62 | -7 | 0 |
9 | RCS A1 | 24 | 5 | 5 | 14 | 20 | 51 | 82 | -31 | 0 |
10 | Baronie A2 | 24 | 6 | 4 | 14 | 19 | 58 | 92 | -34 | 3 |
11 | SCO A1 | 24 | 6 | 1 | 17 | 19 | 34 | 74 | -40 | 0 |
12 | Internos A1 | 24 | 5 | 3 | 16 | 18 | 32 | 77 | -45 | 0 |
13 | BSC A1 | 24 | 3 | 0 | 21 | 6 | 16 | 136 | -120 | 3 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 2 B | 17 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 20:15 - 21:00 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3 A | 17 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|