Meiden B-Junioren (voorjaar), 1e klasse 1.4
Unitas'30 MB1
Teamleden
Spelers | |||||||
Leonie de Graaf | Keeper | ||||||
Yasmine Buijs | |||||||
Soraya Oppier | |||||||
Carmen de Rooij | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marc van Beek | Leider | ||||||
Sharona Verwijmeren - Roovers | Trainer | ||||||
Ton Verwijmeren | Assistent-trainer | ||||||
Julia Nuijten | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 13:00 | Blauw Wit'81 MB1 | Baronie MB2 | Smeets, H.A.C.F. | 132413 | 1-1 | |
C | 23-04-2016 14:45 | Unitas'30 MB1 | Viola MB1 | Hermans, S. | 132507 | 1-6 | |
C | 23-04-2016 13:15 | Baronie MB2 | Be Ready MB1 | Leeuw, H.C.S. de | 132513 | 3-2 | |
C | 23-04-2016 12:45 | Sprundel MB1 | Blauw Wit'81 MB1 | Dyk, G.D. van | 132516 | 1-4 | |
C | 16-04-2016 13:00 | Be Ready MB1 | Sprundel MB1 | Slegt, E. | 132487 | 3-3 | |
C | 16-04-2016 14:30 | Blauw Wit'81 MB1 | Unitas'30 MB1 | Smeets, H.A.C.F. | 132412 | 6-0 | |
C | 16-04-2016 14:30 | Viola MB1 | Baronie MB2 | Wouw, M.J.A. v.d. | 132437 | 1-1 | |
C | 09-04-2016 11:15 | Baronie MB2 | Blauw Wit'81 MB1 | Sprangers, E. | 132511 | 1-2 | |
C | 09-04-2016 15:45 | Unitas'30 MB1 | Sprundel MB1 | Oomen, G. | 132510 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 13:00 | Be Ready MB1 | Viola MB1 | Gijsbers, P. | 132484 | 0-4 | |
C | 05-04-2016 19:30 | Blauw Wit'81 MB1 | Viola MB1 | Herman, F.J.H. | 132410 | 0-1 | |
C | 02-04-2016 12:15 | Unitas'30 MB1 | Be Ready MB1 | Nagtegaal, T. | 132508 | 2-3 | |
C | 02-04-2016 12:45 | Sprundel MB1 | Baronie MB2 | Dyk, G.D. van | 132520 | 4-1 | |
C | 26-03-2016 12:00 | Viola MB1 | Blauw Wit'81 MB1 | Jong, D de | 132434 | 0-1 | |
C | 26-03-2016 13:00 | Be Ready MB1 | Unitas'30 MB1 | Bouwens, J.M. | 132485 | 2-0 | |
C | 19-03-2016 14:30 | Baronie MB2 | Unitas'30 MB1 | Sprangers, E. | 132514 | 4-0 | |
C | 19-03-2016 14:30 | Viola MB1 | Sprundel MB1 | Wouw, M.J.A. v.d. | 132438 | 3-1 | |
C | 19-03-2016 13:00 | Be Ready MB1 | Blauw Wit'81 MB1 | Gijsbers, P. | 132483 | 0-1 | |
C | 12-03-2016 14:30 | Viola MB1 | Unitas'30 MB1 | Abrahams, J. | 132436 | 4-1 | |
C | 12-03-2016 14:30 | Blauw Wit'81 MB1 | Sprundel MB1 | Smeets, H.A.C.F. | 132414 | 2-1 | |
C | 12-03-2016 13:00 | Be Ready MB1 | Baronie MB2 | Bouwens, J.M. | 132486 | 2-2 | |
C | 05-03-2016 12:30 | Unitas'30 MB1 | Blauw Wit'81 MB1 | Oomen, G. | 132506 | 1-1 | |
C | 05-03-2016 12:45 | Sprundel MB1 | Be Ready MB1 | Dyk, G.D. van | 132518 | 1-0 | |
C | 05-03-2016 13:15 | Baronie MB2 | Viola MB1 | Sprangers, E. | 132512 | 0-1 | |
C | 27-02-2016 14:40 | Blauw Wit'81 MB1 | Be Ready MB1 | Smeets, H.A.C.F. | 132411 | 4-1 | |
C | 27-02-2016 15:00 | Unitas'30 MB1 | Baronie MB2 | Luijt, J. van | 132509 | 2-1 | |
C | 20-02-2016 14:30 | Viola MB1 | Be Ready MB1 | Abrahams, J. | 132435 | 4-0 | |
C | 20-02-2016 11:00 | Sprundel MB1 | Unitas'30 MB1 | Dyk, G.D. van | 132519 | 6-1 | |
C | 18-02-2016 19:30 | Baronie MB2 | Sprundel MB1 | Rijnders, B.R. | 132515 | 1-6 | |
C | 23-01-2016 12:45 | Sprundel MB1 | Viola MB1 | Dyk, G.D. van | 132517 | 6-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 15:00 | Beek Vooruit MB1 ZA | Unitas'30 MB1 ZA | Wolven, J van | 103551 | 2-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-12-2015 12:45 | Sprundel MB1 | Zundert MB1 | Dyk, G.D. van | 68541 | 6-1 | |
C | 05-12-2015 13:15 | Zundert MB1 | Wernhout MB1 | Willekens, T. | 68347 | 2-4 | |
C | 28-11-2015 12:45 | Unitas'30 MB1 | Sprundel MB1 | Machielse, J. | 68530 | 4-4 | |
C | 28-11-2015 12:30 | Wernhout MB1 | Zundert MB1 | Lodders, M | 68395 | 4-0 | |
C | 21-11-2015 15:00 | Unitas'30 MB1 | Beek Vooruit MB1 | Machielse, J. | 68528 | 1-1 | |
C | 14-11-2015 12:45 | Unitas'30 MB1 | Zundert MB1 | Machielse, J. | 68531 | 5-1 | |
C | 14-11-2015 15:00 | Beek Vooruit MB1 | Wernhout MB1 | Wolven, J van | 68359 | 3-1 | |
C | 07-11-2015 13:15 | Zundert MB1 | Beek Vooruit MB1 | Willekens, T. | 68350 | 1-5 | |
C | 07-11-2015 12:30 | Wernhout MB1 | Sprundel MB1 | Lodders, M | 68396 | 1-1 | |
C | 31-10-2015 12:45 | Sprundel MB1 | Beek Vooruit MB1 | Dyk, G.D. van | 68544 | 1-0 | |
C | 31-10-2015 12:15 | Unitas'30 MB1 | Wernhout MB1 | Machielse, J. | 68529 | 10-0 | |
C | 10-10-2015 15:00 | Beek Vooruit MB1 | Unitas'30 MB1 | Wolven, J van | 68358 | 0-2 | |
C | 10-10-2015 11:30 | Zundert MB1 | Sprundel MB1 | Jordaan, P. | 68349 | 0-9 | |
C | 03-10-2015 13:15 | Zundert MB1 | Unitas'30 MB1 | Gommers, J. | 68348 | 2-6 | |
C | 03-10-2015 12:30 | Wernhout MB1 | Beek Vooruit MB1 | Lodders, M | 68394 | 0-4 | |
C | 26-09-2015 12:45 | Sprundel MB1 | Wernhout MB1 | Dyk, G.D. van | 68543 | 2-1 | |
C | 26-09-2015 15:00 | Beek Vooruit MB1 | Zundert MB1 | Wolven, J van | 68357 | 3-1 | |
C | 19-09-2015 12:45 | Sprundel MB1 | Unitas'30 MB1 | Dyk, G.D. van | 68542 | 2-3 | |
C | 12-09-2015 15:00 | Beek Vooruit MB1 | Sprundel MB1 | Verstraeten, S. | 68356 | 0-1 | |
C | 12-09-2015 12:30 | Wernhout MB1 | Unitas'30 MB1 | Lodders, M | 68393 | 0-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 11:00 | TSC MB1 ZA | DVVC MB1 ZA | Vijven, M. van | 14349 | 6-3 | |
B | 24-10-2015 10:15 | WDS'19 MB1 ZA | Unitas'30 MB1 ZA | Domenie, M.D.A. | 14298 | 1-7 | |
B | 05-09-2015 15:00 | DVVC MB1 ZA | Unitas'30 MB1 ZA | Dingenouts, R. | 14360 | 1-9 | |
B | 05-09-2015 12:30 | TSC MB1 ZA | WDS'19 MB1 ZA | Dubbelman, E.J. | 14348 | 13-0 | |
B | 29-08-2015 10:15 | WDS'19 MB1 ZA | DVVC MB1 ZA | Reniers, C.L.M. | 14297 | 0-10 | |
B | 29-08-2015 12:45 | Unitas'30 MB1 ZA | TSC MB1 ZA | Nagtegaal, T. | 14355 | 5-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blauw Wit'81 MB1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 22 | 7 | 15 | 0 |
2 | Viola MB1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 25 | 11 | 14 | 0 |
3 | Sprundel MB1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 30 | 18 | 12 | 0 |
4 | Baronie MB2 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 15 | 21 | -6 | 0 |
5 | Be Ready MB1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 13 | 24 | -11 | 0 |
6 | Unitas'30 MB1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 10 | 34 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 MB1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 34 | 10 | 24 | 0 |
2 | Sprundel MB1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 26 | 10 | 16 | 0 |
3 | Beek Vooruit MB1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 16 | 8 | 8 | 0 |
4 | Wernhout MB1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 11 | 25 | -14 | 0 |
5 | Zundert MB1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 42 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:00 | 4 B | 6 | Conditietraining | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | 2 B | 4 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 20:15 - 21:00 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|