C-Junioren (voorjaar), 4e klasse 4.6
Unitas'30 C3
Teamleden
Spelers | |||||||
Thomas Klaassen | Keeper | ||||||
Bas van den Branden | |||||||
Stijn van Dongen | |||||||
Bram van der Weijden | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Werner Mathijssen | Trainer/Coach | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-05-2016 19:00 | NVS C2 | Kogelvangers C1 | Best, J.A.P. de | 109381 | 7-2 | |
C | 11-05-2016 19:00 | Rimboe C1 | Kogelvangers C1 | Koolen, J.P.C.M. | 109665 | 3-3 | |
C | 07-05-2016 11:00 | Kogelvangers C1 | NSV C1 | Vriens, P.C. | 109141 | 2-1 | |
C | 07-05-2016 10:30 | Wernhout C1 | WHS C1 | Broosus, D. | 108902 | 5-6 | |
C | 30-04-2016 10:45 | WHS C1 | VVR C2 | Oudenaarde, A.P. van | 108941 | 0-5 | |
C | 26-04-2016 19:00 | NVS C2 | Hoeven C2 | Best, J.A.P. de | 109379 | 2-2 | |
C | 23-04-2016 11:00 | BSC C2 | Rimboe C1 | Doggen, L. | 108603 | 0-3 | |
C | 23-04-2016 11:15 | WHS C1 | Kogelvangers C1 | Hage, L.J. | 108942 | 0-4 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Hoeven C2 | Wernhout C1 | Wildt, A de | 108970 | 6-0 | |
C | 23-04-2016 11:30 | NSV C1 | VVR C2 | Wagemans, A.J.T. | 108985 | 1-1 | |
C | 23-04-2016 12:30 | Alliance C2 | Victoria'03 C2 | Ribbens, M.P.M. | 108483 | 1-0 | |
C | 23-04-2016 12:45 | Unitas'30 C3 | NVS C2 | Reijne, T. | 109331 | 3-5 | |
C | 20-04-2016 19:00 | WHS C1 | NVS C2 | Ketting, P.J. | 108944 | 3-4 | |
C | 20-04-2016 19:00 | NSV C1 | Hoeven C2 | Suijkerbuijk, S. | 108984 | 3-1 | |
C | 16-04-2016 11:30 | NSV C1 | BSC C2 | Wagemans, A.J.T. | 108982 | 8-0 | |
C | 16-04-2016 10:45 | Kogelvangers C1 | Alliance C2 | Ploeg, J. van der | 109136 | 0-6 | |
C | 16-04-2016 10:15 | Victoria'03 C2 | Unitas'30 C3 | Aarsman, J.C.W. | 108789 | 1-9 | |
C | 16-04-2016 11:30 | Rimboe C1 | WHS C1 | Koolen, J.P.C.M. | 109662 | 3-1 | |
C | 16-04-2016 12:30 | Wernhout C1 | VVR C2 | Broosus, D. | 108904 | 2-3 | |
C | 12-04-2016 18:45 | Hoeven C2 | WHS C1 | Wildt, A de | 108971 | 5-0 | |
C | 09-04-2016 11:15 | WHS C1 | BSC C2 | Sturris, J. | 108940 | 3-2 | |
C | 09-04-2016 12:30 | Alliance C2 | Rimboe C1 | Bouazzati, H. | 108487 | 2-2 | |
C | 09-04-2016 12:30 | Wernhout C1 | NSV C1 | Broosus, D. | 108903 | 4-0 | |
C | 09-04-2016 12:30 | VVR C2 | NVS C2 | Gevers, Y. | 109021 | 1-1 | |
C | 09-04-2016 13:45 | Unitas'30 C3 | Kogelvangers C1 | Reijne, T. | 109330 | 3-3 | |
C | 09-04-2016 09:45 | Hoeven C2 | Victoria'03 C2 | Kerstens, J.C. | 108969 | 3-1 | |
C | 02-04-2016 10:40 | Victoria'03 C2 | VVR C2 | Ham, K. van | 108788 | 4-1 | |
C | 02-04-2016 10:30 | Kogelvangers C1 | Hoeven C2 | Moerland, S. | 109140 | 2-1 | |
C | 02-04-2016 11:00 | BSC C2 | Alliance C2 | Ubbink, A.M. | 108599 | 1-3 | |
C | 02-04-2016 11:30 | NVS C2 | Wernhout C1 | Best, J. de | 109378 | 5-0 | |
C | 02-04-2016 11:30 | Rimboe C1 | Unitas'30 C3 | Mooy, S. de | 109666 | 8-1 | |
C | 02-04-2016 11:30 | NSV C1 | WHS C1 | Wagemans, A.J.T. | 108983 | 2-3 | |
C | 26-03-2016 11:30 | Rimboe C1 | NSV C1 | Mooy, S.J. de | 109663 | 0-2 | |
C | 26-03-2016 10:30 | Victoria'03 C2 | WHS C1 | Ham, K. van | 108786 | 0-2 | |
C | 26-03-2016 12:30 | VVR C2 | BSC C2 | Martens, R. | 137908 | 5-0 | |
C | 23-03-2016 19:00 | NSV C1 | Alliance C2 | Wagemans, A.J.T. | 108981 | 4-0 | |
C | 19-03-2016 11:30 | NVS C2 | NSV C1 | Clarijs, J. | 109380 | 2-3 | |
C | 19-03-2016 13:15 | Unitas'30 C3 | BSC C2 | Machielse, J. | 109328 | 2-0 | |
C | 19-03-2016 12:30 | Wernhout C1 | Victoria'03 C2 | Broosus, D. | 108901 | 0-3 | |
C | 19-03-2016 12:30 | Alliance C2 | WHS C1 | Benjilali, O. | 108485 | 2-1 | |
C | 19-03-2016 12:30 | VVR C2 | Kogelvangers C1 | Bekers, F | 109020 | 4-0 | |
C | 19-03-2016 13:15 | Hoeven C2 | Rimboe C1 | Bosch, L.M. van den | 108973 | 1-2 | |
C | 12-03-2016 10:30 | Victoria'03 C2 | NVS C2 | Ham, K. van | 108790 | 6-5 | |
C | 12-03-2016 11:00 | Kogelvangers C1 | Wernhout C1 | Rensink, M. | 109139 | 6-1 | |
C | 12-03-2016 11:00 | BSC C2 | Hoeven C2 | Oostvogels, J. | 108602 | 0-1 | |
C | 12-03-2016 11:30 | Rimboe C1 | VVR C2 | Mooy, S.J. de | 109664 | 3-1 | |
C | 12-03-2016 11:15 | WHS C1 | Unitas'30 C3 | Blom, H.P.J. | 108943 | 3-1 | |
C | 05-03-2016 14:00 | Unitas'30 C3 | Alliance C2 | Luijt, J. van | 109327 | 1-2 | |
C | 05-03-2016 12:30 | VVR C2 | BSC C2 | Woestenburg, R. | 109018 | 0-0 | |
C | 05-03-2016 12:30 | Wernhout C1 | Rimboe C1 | Kustermans, JD | 108906 | 3-6 | |
C | 05-03-2016 10:15 | Victoria'03 C2 | NSV C1 | Vucht, J.C.G.A. | 108787 | 0-2 | |
C | 01-03-2016 18:30 | Alliance C2 | Hoeven C2 | Benjilali, O. | 108486 | 0-1 | |
C | 27-02-2016 11:30 | NVS C2 | Alliance C2 | Smits, A. | 109376 | 1-2 | |
C | 27-02-2016 12:30 | Wernhout C1 | Unitas'30 C3 | Broosus, D. | 108905 | 3-4 | |
C | 27-02-2016 11:00 | VVR C2 | Hoeven C2 | Bruyn, P de | 109019 | 0-0 | |
C | 27-02-2016 11:00 | Kogelvangers C1 | BSC C2 | Nieuwdorp, B. | 109137 | 5-0 | |
C | 27-02-2016 10:30 | Victoria'03 C2 | Rimboe C1 | Vucht, J.C.G.A. | 108791 | 3-1 | |
C | 20-02-2016 11:30 | NSV C1 | Unitas'30 C3 | Wagemans, A.J.T. | 108986 | 2-3 | |
C | 20-02-2016 11:00 | BSC C2 | Wernhout C1 | Scheepers, F. | 108601 | 3-6 | |
C | 20-02-2016 11:30 | Rimboe C1 | NVS C2 | Sebregts, JW | 109667 | 4-3 | |
C | 20-02-2016 11:00 | Kogelvangers C1 | Victoria'03 C2 | Moerland, S. | 109138 | 3-1 | |
C | 13-02-2016 12:30 | VVR C2 | Alliance C2 | Muijsenberg, J. van den | 109017 | 3-2 | |
C | 13-02-2016 11:30 | NVS C2 | BSC C2 | Cools, G.J.C | 109377 | 7-2 | |
C | 13-02-2016 11:30 | Hoeven C2 | Unitas'30 C3 | Broekhoven, A. van | 108972 | 2-3 | |
C | 28-01-2016 18:45 | BSC C2 | Victoria'03 C2 | Doggen, L. | 108600 | 1-2 | |
C | 23-01-2016 13:00 | Unitas'30 C3 | VVR C2 | Nagtegaal, T. | 109329 | 1-2 | |
C | 23-01-2016 12:30 | Alliance C2 | Wernhout C1 | Ribbens, M.P.M. | 108484 | 3-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 10:30 | Klundert C1 ZA | Unitas'30 C3 ZA | Wingerden, N.C.P. van | 8741 | 10-1 | |
B | 24-10-2015 13:00 | NVS C1 ZA | Seolto C1 ZA | Hommel, L. | 8887 | 6-2 | |
B | 05-09-2015 11:30 | NVS C1 ZA | Klundert C1 ZA | Hommel, L. | 8331 | 1-9 | |
B | 05-09-2015 10:15 | Seolto C1 ZA | Unitas'30 C3 ZA | Beljaars, J.P.C. | 8510 | 7-2 | |
B | 02-09-2015 18:45 | Klundert C1 ZA | Seolto C1 ZA | Magielse, P.G.S. | 7995 | 6-1 | |
B | 29-08-2015 13:15 | Unitas'30 C3 ZA | NVS C1 ZA | Hermans, S. | 8116 | 1-9 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rimboe C1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 35 | 20 | 15 | 0 |
2 | Alliance C2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 23 | 16 | 7 | 0 |
3 | VVR C2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 26 | 14 | 12 | 0 |
4 | Kogelvangers C1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 30 | 27 | 3 | 0 |
5 | NSV C1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 28 | 16 | 12 | 0 |
6 | NVS C2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 42 | 28 | 14 | 0 |
7 | Hoeven C2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 23 | 13 | 10 | 0 |
8 | Unitas'30 C3 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 31 | 31 | 0 | 0 |
9 | Victoria'03 C2 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | 28 | -7 | 0 |
10 | WHS C1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 22 | 33 | -11 | 0 |
11 | Wernhout C1 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 26 | 45 | -19 | 0 |
12 | BSC C2 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 9 | 45 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klundert C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 25 | 3 | 22 | 0 |
2 | NVS C1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 12 | 4 | 0 |
3 | Seolto C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 14 | -4 | 0 |
4 | Unitas'30 C3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 26 | -22 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:00 - 20:00 | 4 B | 15 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:15 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 4 A | 15 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|