E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.16
Unitas'30 E7
Teamleden
Spelers | |||||||
Gor Hajrapetyan | |||||||
Luuk Meulenberg | |||||||
Tim Schalk | |||||||
Bas Voermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Koen Hermus | Assistent-trainer | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 10:15 | Roosendaal E9 | Halsteren E9 | 137822 | 1-1 | ||
C | 30-04-2016 10:15 | Halsteren E9 | Victoria'03 E4 | Bogers, Luca | 138126 | 0-11 | |
C | 23-04-2016 13:15 | Unitas'30 E7 | Cluzona E3 | 122051 | 1-3 | ||
C | 23-04-2016 10:15 | Victoria'03 E4 | Halsteren E9 | 121104 | 9-6 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | Steenbergen E4 | Roosendaal E9 | 121636 | 2-2 | ||
C | 16-04-2016 10:15 | Roosendaal E9 | Unitas'30 E7 | 121603 | 1-1 | ||
C | 16-04-2016 10:15 | Halsteren E9 | Steenbergen E4 | 122034 | 3-6 | ||
C | 16-04-2016 10:30 | Cluzona E3 | Victoria'03 E4 | 120904 | 3-4 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | Steenbergen E4 | Victoria'03 E4 | 121635 | 3-3 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | Cluzona E3 | Roosendaal E9 | 120905 | 8-2 | ||
C | 09-04-2016 10:45 | Unitas'30 E7 | Halsteren E9 | 122055 | 4-1 | ||
C | 02-04-2016 10:15 | Halsteren E9 | Roosendaal E9 | 122033 | 0-7 | ||
C | 02-04-2016 09:30 | Victoria'03 E4 | Unitas'30 E7 | 121105 | 4-3 | ||
C | 02-04-2016 08:30 | Steenbergen E4 | Cluzona E3 | 121634 | 0-5 | ||
C | 26-03-2016 11:00 | Steenbergen E4 | Halsteren E9 | 121637 | 6-3 | ||
C | 19-03-2016 10:30 | Cluzona E3 | Halsteren E9 | 120907 | 14-0 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | Roosendaal E9 | Victoria'03 E4 | 121600 | 4-1 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | Unitas'30 E7 | Steenbergen E4 | 122054 | 4-1 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | Cluzona E3 | Unitas'30 E7 | 120908 | 0-0 | ||
C | 12-03-2016 10:15 | Roosendaal E9 | Steenbergen E4 | 121601 | 1-2 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | Halsteren E9 | Victoria'03 E4 | 122032 | 0-0 | ||
C | 05-03-2016 10:45 | Unitas'30 E7 | Roosendaal E9 | 122053 | 1-1 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | Victoria'03 E4 | Cluzona E3 | 121101 | 3-6 | ||
C | 27-02-2016 10:30 | Cluzona E3 | Steenbergen E4 | 120906 | 11-2 | ||
C | 27-02-2016 11:45 | Unitas'30 E7 | Victoria'03 E4 | 122052 | 4-1 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Halsteren E9 | Unitas'30 E7 | 122035 | 1-8 | ||
C | 20-02-2016 10:15 | Victoria'03 E4 | Steenbergen E4 | 121103 | 3-5 | ||
C | 20-02-2016 10:15 | Roosendaal E9 | Cluzona E3 | 121599 | 1-3 | ||
C | 13-02-2016 10:15 | Halsteren E9 | Cluzona E3 | Mark, Leroy van der | 122031 | 2-2 | |
C | 30-01-2016 10:15 | Roosendaal E9 | Halsteren E9 | 121602 | 0-0 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | Victoria'03 E4 | Roosendaal E9 | 121102 | 1-4 | ||
C | 23-01-2016 08:30 | Steenbergen E4 | Unitas'30 E7 | 121638 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-01-2016 09:30 | Unitas'30 E7 ZA | SC Gastel E3 ZA | 104947 | 0-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 09:30 | Prinsenland E3 ZA | Unitas'30 E7 ZA | 104060 | 0-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 11:00 | Achtmaal E2 | Unitas'30 E7 | 57720 | 7-3 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | Roosendaal E10 | BSC E5 | 58773 | 5-4 | ||
C | 21-11-2015 09:45 | Unitas'30 E7 | Roosendaal E10 | 58591 | 6-0 | ||
C | 21-11-2015 09:00 | Zundert E3 | BSC E5 | 57936 | 7-1 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | Zundert E3 | Unitas'30 E7 | 57940 | 4-3 | ||
C | 14-11-2015 09:30 | Achtmaal E2 | Roosendaal E10 | 57721 | 16-1 | ||
C | 07-11-2015 09:45 | BSC E5 | Achtmaal E2 | 57254 | 1-6 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | Roosendaal E10 | Zundert E3 | 58774 | 0-18 | ||
C | 17-10-2015 11:00 | Unitas'30 E7 | BSC E5 | 58594 | 7-0 | ||
C | 17-10-2015 09:00 | Zundert E3 | Achtmaal E2 | 57939 | 4-4 | ||
C | 10-10-2015 09:45 | BSC E5 | Zundert E3 | 57253 | 1-12 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Roosendaal E10 | Unitas'30 E7 | Wortman, Sam | 58772 | 0-15 | |
C | 03-10-2015 09:00 | Roosendaal E10 | Achtmaal E2 | Ben Omar, Faycal | 58771 | 0-8 | |
C | 03-10-2015 08:30 | Unitas'30 E7 | Zundert E3 | 58593 | 4-4 | ||
C | 26-09-2015 11:00 | Achtmaal E2 | BSC E5 | 57718 | 8-2 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Zundert E3 | Roosendaal E10 | 57938 | 16-1 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Victoria'03 E5 | Unitas'30 E7 | 57483 | 0-0 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | Unitas'30 E7 | Achtmaal E2 | 58592 | 2-2 | ||
C | 19-09-2015 09:00 | Zundert E3 | Victoria'03 E5 | 57937 | 17-1 | ||
C | 19-09-2015 09:45 | BSC E5 | Roosendaal E10 | 57251 | 8-4 | ||
C | 12-09-2015 11:00 | Achtmaal E2 | Zundert E3 | 57717 | 2-6 | ||
C | 12-09-2015 09:45 | BSC E5 | Unitas'30 E7 | 57250 | 8-7 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Roosendaal E10 | Victoria'03 E5 | 58770 | 7-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:45 | Unitas'30 E7 ZA | Sprundel E2 ZA | 11863 | 10-0 | ||
B | 24-10-2015 10:15 | DSE E6 ZA | Internos E4 ZA | Put, Romek van der | 11503 | 0-6 | |
B | 05-09-2015 09:30 | Unitas'30 E7 ZA | DSE E6 ZA | 10938 | 14-0 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | Sprundel E2 ZA | Internos E4 ZA | 11327 | 10-1 | ||
B | 29-08-2015 10:15 | DSE E6 ZA | Sprundel E2 ZA | Janssen, Rowen | 10283 | 0-11 | |
B | 29-08-2015 10:00 | Internos E4 ZA | Unitas'30 E7 ZA | 10737 | 2-10 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cluzona E3 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 55 | 15 | 40 | 0 |
2 | Unitas'30 E7 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 29 | 15 | 14 | 0 |
3 | Steenbergen E4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 29 | 38 | -9 | 0 |
4 | Roosendaal E9 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 24 | 20 | 4 | 0 |
5 | Victoria'03 E4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 40 | 38 | 2 | 0 |
6 | Halsteren E9 | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | 17 | 68 | -51 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zundert E3 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 71 | 16 | 55 | 0 |
2 | Achtmaal E2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 53 | 19 | 34 | 0 |
3 | Unitas'30 E7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 47 | 25 | 22 | 0 |
4 | BSC E5 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 25 | 56 | -31 | 0 |
5 | Roosendaal E10 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 11 | 91 | -80 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 3B2 | 10 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|