F-Pupillen (voorjaar), 3e klasse 3.11
Unitas'30 F5
Teamleden
Spelers | |||||||
Demy Bakker | |||||||
Sietse Douma | |||||||
Luuk van Elk | |||||||
Gijs Hendrikx | |||||||
Lucas Ploeg | |||||||
Nawid Sangar | |||||||
Jesse Schalk | |||||||
Pim Vrancken | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arjan van Elk | Leider | ||||||
Ad Bakker | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 09:00 | SC Gastel F2 | Roosendaal F5 | 125112 | 3-1 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | HSC'28 F1 | Unitas'30 F5 | 125619 | 3-3 | ||
C | 23-04-2016 08:45 | Klundert F1 | Sprundel F1 | 125235 | 2-6 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | Sprundel F1 | HSC'28 F1 | 125551 | 2-1 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | Roosendaal F5 | Klundert F1 | 125685 | 6-2 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | Unitas'30 F5 | SC Gastel F2 | 125158 | 3-1 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | Unitas'30 F5 | Sprundel F1 | 125160 | 1-2 | ||
C | 09-04-2016 08:45 | Klundert F1 | SC Gastel F2 | 125233 | 2-1 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | HSC'28 F1 | Roosendaal F5 | 125622 | 1-5 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | SC Gastel F2 | HSC'28 F1 | 125111 | 5-1 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Roosendaal F5 | Sprundel F1 | 125686 | 2-3 | ||
C | 02-04-2016 08:45 | Klundert F1 | Unitas'30 F5 | 125234 | 3-3 | ||
C | 26-03-2016 10:00 | HSC'28 F1 | Sprundel F1 | 125621 | 1-4 | ||
C | 19-03-2016 10:00 | HSC'28 F1 | Klundert F1 | 125620 | 5-7 | ||
C | 19-03-2016 10:00 | Sprundel F1 | SC Gastel F2 | 125548 | 0-4 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Unitas'30 F5 | Roosendaal F5 | 125162 | 1-2 | ||
C | 12-03-2016 13:00 | Unitas'30 F5 | HSC'28 F1 | 125161 | 2-1 | ||
C | 12-03-2016 10:00 | Sprundel F1 | Klundert F1 | 125550 | 3-0 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | Roosendaal F5 | SC Gastel F2 | 125683 | 2-2 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | SC Gastel F2 | Unitas'30 F5 | 125108 | 1-4 | ||
C | 05-03-2016 08:45 | Klundert F1 | Roosendaal F5 | 125237 | 0-2 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | Unitas'30 F5 | Klundert F1 | 125159 | 3-4 | ||
C | 27-02-2016 10:00 | HSC'28 F1 | SC Gastel F2 | 125618 | 0-6 | ||
C | 27-02-2016 10:00 | Sprundel F1 | Roosendaal F5 | 125552 | 0-3 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Roosendaal F5 | HSC'28 F1 | 125687 | 4-2 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | Sprundel F1 | Unitas'30 F5 | 125549 | 4-1 | ||
C | 20-02-2016 10:30 | SC Gastel F2 | Klundert F1 | 125109 | 7-1 | ||
C | 23-01-2016 10:30 | SC Gastel F2 | Sprundel F1 | 125110 | 0-5 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | Roosendaal F5 | Unitas'30 F5 | 125684 | 2-2 | ||
C | 23-01-2016 08:45 | Klundert F1 | HSC'28 F1 | 125236 | 4-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 12:15 | Beek Vooruit F3 | DSE F2 | 62191 | 0-0 | ||
C | 12-12-2015 10:00 | Sprundel F1 | Beek Vooruit F3 | 62129 | 9-1 | ||
C | 28-11-2015 10:30 | Baronie F5 | Internos F3 | 62015 | 4-1 | ||
C | 28-11-2015 10:30 | Unitas'30 F5 | DSE F2 | 61736 | 4-1 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Sprundel F1 | Baronie F5 | 62126 | 2-1 | ||
C | 21-11-2015 08:45 | Internos F3 | Unitas'30 F5 | 61858 | 0-13 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Sprundel F1 | DSE F2 | 62130 | 4-1 | ||
C | 14-11-2015 11:00 | Baronie F5 | Unitas'30 F5 | 62016 | 1-2 | ||
C | 14-11-2015 11:00 | Beek Vooruit F3 | Internos F3 | 62195 | 5-0 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | DSE F2 | Baronie F5 | Robbeson, Julian | 61872 | 3-0 | |
C | 07-11-2015 08:45 | Internos F3 | Sprundel F1 | 61862 | 0-19 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | Unitas'30 F5 | Beek Vooruit F3 | 61737 | 4-1 | ||
C | 17-10-2015 11:00 | Beek Vooruit F3 | Baronie F5 | 62194 | 0-8 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Sprundel F1 | Unitas'30 F5 | 62128 | 5-1 | ||
C | 17-10-2015 08:45 | Internos F3 | DSE F2 | 61861 | 0-8 | ||
C | 10-10-2015 09:30 | Unitas'30 F5 | Internos F3 | 61735 | 6-0 | ||
C | 10-10-2015 10:15 | DSE F2 | Beek Vooruit F3 | Timmermans, Julia | 61871 | 3-3 | |
C | 10-10-2015 09:30 | Baronie F5 | Sprundel F1 | 62014 | 2-2 | ||
C | 03-10-2015 10:15 | DSE F2 | Sprundel F1 | Stadhouders, Merijn | 61870 | 0-5 | |
C | 03-10-2015 09:30 | Unitas'30 F5 | Baronie F5 | 61734 | 8-0 | ||
C | 03-10-2015 08:45 | Internos F3 | Beek Vooruit F3 | 61860 | 1-8 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Beek Vooruit F3 | Unitas'30 F5 | 62193 | 2-4 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Sprundel F1 | Internos F3 | 62127 | 12-0 | ||
C | 26-09-2015 11:30 | Baronie F5 | DSE F2 | 62013 | 6-1 | ||
C | 19-09-2015 11:00 | Beek Vooruit F3 | Sprundel F1 | 62192 | 0-10 | ||
C | 19-09-2015 10:15 | DSE F2 | Unitas'30 F5 | Pellegrino, Luca | 61869 | 1-10 | |
C | 19-09-2015 08:45 | Internos F3 | Baronie F5 | 61859 | 1-10 | ||
C | 12-09-2015 11:30 | Baronie F5 | Beek Vooruit F3 | 62012 | 2-2 | ||
C | 12-09-2015 11:15 | DSE F2 | Internos F3 | Sanden, Wouter van de | 61868 | 5-0 | |
C | 12-09-2015 10:30 | Unitas'30 F5 | Sprundel F1 | 61733 | 1-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 08:45 | Klundert F1 ZA | SVC F1 ZA | 13379 | 3-3 | ||
B | 24-10-2015 11:00 | Unitas'30 F5 ZA | De Fendert F4 ZA | 13684 | 3-0 | ||
B | 05-09-2015 08:30 | Unitas'30 F5 ZA | Klundert F1 ZA | 12840 | 1-2 | ||
B | 05-09-2015 09:30 | De Fendert F4 ZA | SVC F1 ZA | 12966 | 1-9 | ||
B | 29-08-2015 08:45 | Klundert F1 ZA | De Fendert F4 ZA | 12242 | 6-3 | ||
B | 29-08-2015 09:30 | SVC F1 ZA | Unitas'30 F5 ZA | 12600 | 4-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sprundel F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 29 | 15 | 14 | 0 |
2 | Roosendaal F5 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 29 | 16 | 13 | 0 |
3 | SC Gastel F2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 30 | 19 | 11 | 0 |
4 | Unitas'30 F5 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 23 | 23 | 0 | 0 |
5 | Klundert F1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 25 | 42 | -17 | 0 |
6 | HSC'28 F1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 21 | 42 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sprundel F1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 70 | 7 | 63 | 0 |
2 | Unitas'30 F5 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 53 | 13 | 40 | 0 |
3 | Baronie F5 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 34 | 22 | 12 | 0 |
4 | DSE F2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 23 | 32 | -9 | 0 |
5 | Beek Vooruit F3 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 22 | 41 | -19 | 0 |
6 | Internos F3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 3 | 90 | -87 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 3A1 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 15:00 - 16:00 | 3A1 | 10 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|