F-Pupillen (voorjaar), 5e klasse F542
Unitas'30 F10
Teamleden
Spelers | |||||||
Sami Ben Omar | |||||||
Dani Heijnen | |||||||
Berke Yakut | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Suat Yakut | Leider | ||||||
Rob van der Heijden | Keeperstrainer | ||||||
Martin Joosen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-05-2015 10:30 | Zwaluwe F2 | Unitas'30 F10 | 127029 | 2-8 | ||
C | 25-04-2015 09:00 | TVC Breda F5G | Unitas'30 F10 | 128363 | 1-1 | ||
C | 25-04-2015 08:30 | JEKA F12G | Zwaluwe F2 | 124124 | 4-3 | ||
C | 25-04-2015 09:45 | Advendo F2 | Beek Vooruit F7 | 122136 | 2-10 | ||
C | 20-04-2015 18:30 | JEKA F12G | Advendo F2 | 124121 | 3-0 | ||
C | 18-04-2015 09:30 | Unitas'30 F10 | JEKA F12G | 128036 | 2-3 | ||
C | 18-04-2015 14:30 | Beek Vooruit F7 | TVC Breda F5G | 127123 | 1-0 | ||
C | 18-04-2015 10:30 | Zwaluwe F2 | Advendo F2 | 127033 | 2-4 | ||
C | 11-04-2015 09:00 | TVC Breda F5G | Zwaluwe F2 | 128362 | 10-0 | ||
C | 11-04-2015 09:30 | Unitas'30 F10 | Beek Vooruit F7 | 128035 | 1-4 | ||
C | 11-04-2015 09:45 | Advendo F2 | JEKA F12G | 122135 | 0-7 | ||
C | 04-04-2015 11:30 | Zwaluwe F2 | TVC Breda F5G | 127030 | 1-7 | ||
C | 04-04-2015 08:30 | Beek Vooruit F7 | Unitas'30 F10 | 127120 | 8-2 | ||
C | 28-03-2015 08:30 | JEKA F12G | TVC Breda F5G | 124123 | 3-3 | ||
C | 28-03-2015 10:30 | Zwaluwe F2 | Beek Vooruit F7 | 127032 | 0-5 | ||
C | 28-03-2015 09:45 | Advendo F2 | Unitas'30 F10 | 122134 | 3-4 | ||
C | 21-03-2015 08:30 | Unitas'30 F10 | Zwaluwe F2 | 128034 | 5-1 | ||
C | 21-03-2015 09:00 | TVC Breda F5G | Advendo F2 | 128361 | 9-0 | ||
C | 21-03-2015 13:30 | Beek Vooruit F7 | JEKA F12G | 127122 | 3-1 | ||
C | 14-03-2015 09:00 | TVC Breda F5G | JEKA F12G | 128359 | 2-2 | ||
C | 14-03-2015 12:00 | Unitas'30 F10 | Advendo F2 | 128032 | 14-1 | ||
C | 14-03-2015 11:45 | Beek Vooruit F7 | Zwaluwe F2 | 127119 | 5-0 | ||
C | 07-03-2015 09:00 | Zwaluwe F2 | JEKA F12G | 127031 | 0-9 | ||
C | 07-03-2015 13:30 | Beek Vooruit F7 | Advendo F2 | 127121 | 8-0 | ||
C | 07-03-2015 08:30 | Unitas'30 F10 | TVC Breda F5G | 128033 | 1-5 | ||
C | 28-02-2015 09:00 | TVC Breda F5G | Beek Vooruit F7 | 128360 | 2-2 | ||
C | 28-02-2015 08:30 | JEKA F12G | Unitas'30 F10 | 124122 | 7-6 | ||
C | 28-02-2015 09:45 | Advendo F2 | Zwaluwe F2 | 122133 | 0-3 | ||
C | 21-02-2015 08:30 | JEKA F12G | Beek Vooruit F7 | 124120 | 2-0 | ||
C | 21-02-2015 09:45 | Advendo F2 | TVC Breda F5G | 122132 | 1-18 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-05-2015 08:30 | Unitas'30 F8 ZA | Unitas'30 F10 ZA | 136759 | 6-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-02-2015 11:00 | BSC F5 ZA | Unitas'30 F10 ZA | 103790 | 5-8 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit F7 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 46 | 10 | 36 | 0 |
2 | JEKA F12G | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 41 | 19 | 22 | 0 |
3 | TVC Breda F5G | 10 | 5 | 4 | 1 | 19 | 57 | 12 | 45 | 0 |
4 | Unitas'30 F10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 44 | 35 | 9 | 0 |
5 | Zwaluwe F2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 12 | 57 | -45 | 0 |
6 | Advendo F2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 11 | 78 | -67 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 16:00 - 17:00 | 2 A | 15 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:45 | 17 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|