C-Junioren (voorjaar), 4e klasse C61
Unitas'30 C3
Teamleden
Spelers | |||||||
Itse Voermans | |||||||
Malik Yildirim | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2015 19:00 | Good Luck C1 | Sarto C5 | Tooren, M. van | 107639 | 4-4 | |
C | 12-05-2015 19:15 | ONI C1 | Were Di C3G | Adams, C.P.G. | 108468 | 3-1 | |
C | 09-05-2015 13:00 | Raamsdonk C1 | Willem II C1 | Pluijm, J.A.M. v.d. | 108258 | 1-7 | |
C | 09-05-2015 12:45 | SC 't Zand C6 | Were Di C3G | Vos, R. | 107802 | 5-1 | |
C | 02-05-2015 13:00 | Dussense Boys C1G | Good Luck C1 | Wolthuis, W. | 109408 | 4-2 | |
C | 02-05-2015 10:45 | Unitas'30 C3 | DVVC C1 | Dingenouts, R. | 108318 | 6-2 | |
C | 02-05-2015 10:30 | Willem II C1 | OVV'67 C1 | Beurden, J.C.A. van | 107957 | 7-1 | |
C | 02-05-2015 12:45 | SC 't Zand C6 | Sarto C5 | Sande, J.C.H. van de | 107798 | 1-0 | |
C | 29-04-2015 20:00 | TSV Gudok C4 | Raamsdonk C1 | Stabel, M. | 109165 | 12-1 | |
C | 25-04-2015 12:00 | DVVC C1 | Willem II C1 | Horsten, R.A.C. | 107363 | 0-6 | |
C | 25-04-2015 12:30 | OVV'67 C1 | SC 't Zand C6 | Gool, C.F. van | 108069 | 2-4 | |
C | 25-04-2015 12:45 | Were Di C3G | Dussense Boys C1G | Veldhuis, H.J. | 108351 | 2-4 | |
C | 25-04-2015 13:00 | Raamsdonk C1 | Unitas'30 C3 | Strien, J.A.A.J. van | 108261 | 1-4 | |
C | 21-04-2015 19:15 | ONI C1 | TSV Gudok C4 | Adams, C.P.G. | 108472 | 1-3 | |
C | 18-04-2015 08:30 | Sarto C5 | DVVC C1 | Sande, K.W.A. van de | 107154 | 4-1 | |
C | 18-04-2015 11:15 | SC 't Zand C6 | Raamsdonk C1 | Sande, J.C.H. van de | 107803 | 2-0 | |
C | 18-04-2015 12:30 | Willem II C1 | ONI C1 | Beurden, J.C.A. van | 107961 | 8-3 | |
C | 18-04-2015 15:00 | TSV Gudok C4 | Were Di C3G | Gemmeke, R.C.G.H | 109170 | 7-0 | |
C | 18-04-2015 13:00 | Dussense Boys C1G | OVV'67 C1 | Sage, J le | 109413 | 2-0 | |
C | 18-04-2015 15:45 | Unitas'30 C3 | Good Luck C1 | Luijt, J. van | 108323 | 1-3 | |
C | 11-04-2015 10:00 | Willem II C1 | Dussense Boys C1G | Beurden, J.C.A. van | 107960 | 3-3 | |
C | 11-04-2015 13:00 | Raamsdonk C1 | Good Luck C1 | Krooswijk, E.H.J.A. | 108260 | 2-4 | |
C | 11-04-2015 12:45 | Were Di C3G | Unitas'30 C3 | Dongen, B.J.L. van | 108350 | 4-1 | |
C | 11-04-2015 10:15 | ONI C1 | SC 't Zand C6 | Heijblom, T. | 108471 | 1-1 | |
C | 11-04-2015 15:00 | TSV Gudok C4 | DVVC C1 | Mierlo, H.G van | 109168 | 14-1 | |
C | 11-04-2015 12:30 | OVV'67 C1 | Sarto C5 | Gool, C.F. van | 108068 | 0-4 | |
C | 04-04-2015 13:15 | Sarto C5 | Raamsdonk C1 | Rijswijk, J.A.M. van | 107153 | 9-6 | |
C | 04-04-2015 12:00 | DVVC C1 | Good Luck C1 | Horsten, R.A.C. | 107362 | 0-5 | |
C | 04-04-2015 12:45 | Unitas'30 C3 | OVV'67 C1 | Machielse, J. | 108322 | 1-2 | |
C | 04-04-2015 12:00 | TSV Gudok C4 | Willem II C1 | Gemmeke, R.C.G.H | 109169 | 2-4 | |
C | 04-04-2015 13:00 | Dussense Boys C1G | ONI C1 | Lankhaar, J. | 109412 | 1-0 | |
C | 28-03-2015 13:00 | Dussense Boys C1G | TSV Gudok C4 | Leemans, B | 109411 | 1-7 | |
C | 28-03-2015 11:45 | Unitas'30 C3 | ONI C1 | Willemen, R. | 108321 | 2-3 | |
C | 28-03-2015 12:45 | SC 't Zand C6 | Willem II C1 | Das, M.W.P. | 107801 | 2-6 | |
C | 28-03-2015 10:15 | Good Luck C1 | OVV'67 C1 | Habraken, J.A. | 107638 | 3-2 | |
C | 28-03-2015 12:00 | DVVC C1 | Raamsdonk C1 | Horsten, R.A.C. | 107361 | 1-3 | |
C | 28-03-2015 13:15 | Sarto C5 | Were Di C3G | Riel, R. van | 107152 | 2-1 | |
C | 21-03-2015 13:00 | Dussense Boys C1G | DVVC C1 | Lankhaar, J. | 109410 | 4-0 | |
C | 21-03-2015 15:00 | TSV Gudok C4 | SC 't Zand C6 | Mierlo, H.G van | 109167 | 5-1 | |
C | 21-03-2015 12:00 | ONI C1 | Sarto C5 | Rijswijk, H. van | 108470 | 1-0 | |
C | 21-03-2015 12:45 | Were Di C3G | Good Luck C1 | Dongen, B.J.L. van | 108349 | 1-4 | |
C | 21-03-2015 12:30 | OVV'67 C1 | Raamsdonk C1 | Gool, C.F. van | 108067 | 2-1 | |
C | 21-03-2015 12:15 | Willem II C1 | Unitas'30 C3 | Beurden, J.C.A. van | 107959 | 7-0 | |
C | 14-03-2015 13:15 | Sarto C5 | Unitas'30 C3 | Segers, J. | 107149 | 1-0 | |
C | 14-03-2015 10:15 | Good Luck C1 | SC 't Zand C6 | Seters, M.W. van | 107635 | 1-0 | |
C | 14-03-2015 12:30 | OVV'67 C1 | TSV Gudok C4 | Gool, C.F. van | 108065 | 2-2 | |
C | 14-03-2015 13:00 | Raamsdonk C1 | Dussense Boys C1G | Krooswijk, E.H.J.A. | 108257 | 0-2 | |
C | 14-03-2015 12:45 | Were Di C3G | Willem II C1 | Dongen, B.J.L. van | 108347 | 1-3 | |
C | 14-03-2015 12:00 | DVVC C1 | ONI C1 | Horsten, R.A.C. | 107358 | 1-3 | |
C | 10-03-2015 19:00 | Good Luck C1 | ONI C1 | Tooren, M. van | 107637 | 1-2 | |
C | 07-03-2015 08:30 | Sarto C5 | Willem II C1 | Dorst, P.S. van | 107151 | 2-5 | |
C | 07-03-2015 12:00 | DVVC C1 | OVV'67 C1 | Horsten, R.A.C. | 107360 | 3-2 | |
C | 07-03-2015 12:45 | SC 't Zand C6 | Dussense Boys C1G | Sande, J.C.H. van de | 107800 | 2-0 | |
C | 07-03-2015 13:00 | Raamsdonk C1 | Were Di C3G | Strien, J.A.A.J. van | 108259 | 3-3 | |
C | 07-03-2015 12:30 | Unitas'30 C3 | TSV Gudok C4 | Nagtegaal, T. | 108320 | 0-11 | |
C | 28-02-2015 16:15 | SC 't Zand C6 | DVVC C1 | Das, M.W.P. | 107799 | 5-0 | |
C | 28-02-2015 12:15 | Willem II C1 | Good Luck C1 | Meulen-Donders, J.M. van der | 107958 | 6-3 | |
C | 28-02-2015 12:45 | Were Di C3G | OVV'67 C1 | Dongen, J. van | 108348 | 3-2 | |
C | 28-02-2015 12:00 | ONI C1 | Raamsdonk C1 | Rijswijk, H. van | 108469 | 3-0 | |
C | 28-02-2015 15:00 | TSV Gudok C4 | Sarto C5 | Kools, H.G. | 109166 | 2-0 | |
C | 28-02-2015 13:00 | Dussense Boys C1G | Unitas'30 C3 | Leemans, B | 109409 | 2-0 | |
C | 21-02-2015 12:30 | OVV'67 C1 | ONI C1 | Gool, C.F. van | 108066 | 3-1 | |
C | 21-02-2015 12:00 | DVVC C1 | Were Di C3G | Horsten, R.A.C. | 107359 | 1-2 | |
C | 21-02-2015 11:45 | Unitas'30 C3 | SC 't Zand C6 | Reijne, T. | 108319 | 0-5 | |
C | 21-02-2015 10:15 | Good Luck C1 | TSV Gudok C4 | Habraken, M.J. | 107636 | 2-4 | |
C | 21-02-2015 13:15 | Sarto C5 | Dussense Boys C1G | Tijssen, C. | 107150 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Willem II C1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 62 | 18 | 44 | 0 |
2 | TSV Gudok C4 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 69 | 13 | 56 | 0 |
3 | Dussense Boys C1G | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 25 | 18 | 7 | 0 |
4 | SC 't Zand C6 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 28 | 16 | 12 | 0 |
5 | Good Luck C1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 32 | 26 | 6 | 0 |
6 | ONI C1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 21 | 21 | 0 | 0 |
7 | Sarto C5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 28 | 23 | 5 | 0 |
8 | OVV'67 C1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 18 | 31 | -13 | 0 |
9 | Were Di C3G | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 19 | 35 | -16 | 0 |
10 | Unitas'30 C3 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 15 | 41 | -26 | 0 |
11 | Raamsdonk C1 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 18 | 49 | -31 | 0 |
12 | DVVC C1 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 10 | 54 | -44 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 17:00 - 18:00 | 13 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 20:45 | 17 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 17:00 - 18:00 | 14 | Team training | |||||||||||
Trainingsdagen
|