Welkom op de officiële website van Unitas'30
Welkom op de officiële website van Unitas'30
Welkom op de officiële website van Unitas'30
COMPETITIE-INDELINGEN JEUGD vanaf 3e klasse
18 juli 2013
De competitie-indeling veldvoetbal van alle jeugdteams voor het seizoen 2013/’14 zijn bekend gemaakt. Nadat eerder de hogere competities hoger waren gepubliceerd, zijn nu ook de lagere teams online gezet.
3e klasse A35
Baronie A4
BSC A3
Halsteren A3
HSC'28 A1
Internos A4
Roosendaal A4
SC Gastel A2
SC Kruisland A1
Unitas'30 A2
Virtus A2
Zwaluwe A2
1e klasse MA02
Achtmaal MA1
Baronie MA1
Beek Vooruit MA1
DESK MA1
Gilze MA1
Roosendaal MA2
Sprundel MA1
SV Capelle MA1
TSC MA1
Unitas'30 MA1
Uno Animo MA1
VVC'68 MA1
4e klasse B61
Bavel B2
Beek Vooruit B3
JEKA B5
Madese Boys B5
Olympia'60 B2
Rijen B3
SCO/TOFS B4
The Gunners B2
TSC B5
Unitas'30 B3
VVR B2
4e klasse B55
De Fendert B3
DSE B2
Hoeven B2
Internos B3
MOC'17 B6
Roosendaal B5
Roosendaal B6
SC Gastel B2
Sprundel B2
Unitas'30 B4
Victoria'03 B4
Virtus B3
2e klasse MB15
Chaam MB1
DVVC MB1
Good Luck MB1
Moerse Boys MB2
Riel MB1
SC 't Zand MB2
SCO/TOFS MB1
Unitas'30 MB1
Veerse Boys MB1
Victoria'03 MB1
ST Viola/Ulicoten MB1
4e klasse C73
Baronie C6
Beek Vooruit C5
Boeimeer C3
DIA C3
Groen Wit C3
Hoeven C2
Internos C5
Moerse Boys C4
Rijen C4
The Gunners C3
Unitas'30 C3
WDS'19 C2
4e klasse C58
DSE C3
Hoeven C3
Internos C4
MOC'17 C8
MOC'17 C7
Roosendaal C6
Roosendaal C7
SC Kruisland C2
Steenbergen C4
Unitas'30 C4
Vivoo C2
VVC'68 C2G
4e klasse C71
Baronie C7
Bavel C5
Beek Vooruit C6
DSE C2
Internos C6
JEKA C9
Madese Boys C6
Terheijden C3
TSC C6
Unitas'30 C5
Virtus C4
Zwaluwe C2G
2e klasse MC15
Baronie MC2
Boeimeer MC1
Gloria UC MC1
JEKA MC1
Molenschot MC1
Neerlandia'31 MC1
SC Welberg MC2
SJO Prinsenland MC1
Unitas'30 MC1
Viola MC1
Waspik MC1
Zundert MC1
3e klasse D35
RSV D1
Seolto D1
Sprundel D1
Unitas'30 D2
Victoria'03 D2
Zwaluwe D1
3e klasse S01
Alliance C2
Baronie D3
Bavel D3
Boeimeer D3
JEKA D3
RBC D3
Steenbergen D3
SVC D2
Unitas'30 D3
VVR D3
5e klasse D155
Baronie D5
Beek Vooruit D4
Internos D4
JEKA D5
Terheijden D2
Unitas'30 D4
5e klasse D122
DSE D3
Hoeven D2
Internos D5
SC Gastel D2
Unitas'30 D5
Virtus D3
5e klasse D123
Hoeven D3
Internos D6
Rood Wit W D3
RSV D2
Schijf D2G
Unitas'30 D6
5e klasse D124
HZ'75 D2
Seolto D2
SJO Prinsenland D3
Unitas'30 D7
Virtus D4
Zwaluwe D2G
1e klasse MD73
Bavel MD1
Cluzona MD1
De Fendert MD1
Gesta MD1
Gloria UC MD1
Unitas'30 MD1
1e klasse MD74
Chaam MD1
Cluzona MD2
DVVC MD2
Terheijden MD1
ST TPO/VOV MD1
Unitas'30 MD2
Hoofdklasse E
Advendo E1
Baronie E1
Beek Vooruit E1
Dongen E1
Internos E1
JEKA E1
Madese Boys E1
TSC E1
Unitas'30 E1
VVR E1
1e klasse E05
De Fendert E1
DSE E1
Internos E2
Rood Wit W E1
Seolto E1
Unitas'30 E2
1e klasse S2
Alliance E3
De Fendert E3
Halsteren E4
Internos E3
MOC'17 E3
SC Gastel E4
Seolto E2
Steenbergen E3
Tholense Boys E3
Unitas'30 E3
WHS E2
3e klasse E311
De Fendert E2
De Schutters E1G
Noordhoek E1
SVC E1
Unitas'30 E4
Victoria'03 E2
3e klasse E312
Halsteren E5
Internos E4
Rood Wit W E2
SC Gastel E2
Unitas'30 E5
Virtus E2
4e klasse E427
Roosendaal E6
Sprundel E2
Unitas'30 E6
Victoria'03 E3
Virtus E3
VVC'68 E2
4e klasse E430
DSE E4
DVO'60 E5
Internos E5
Rood Wit W E3
Roosendaal E7
Unitas'30 E7
4e klasse E433
Hoeven E3G
Kogelvangers E2
Sprundel E3
Unitas'30 E8
Victoria'03 E4
Virtus E4
4e klasse E434
RSV E2
Schijf E2
Unitas'30 E9
Victoria'03 E5
Virtus E5
Zwaluwe E2G
4e klasse E432
DSE E3
Hoeven E4
Internos E6
Rood Wit W E4
SC Gastel E5G
Unitas'30 E10
4e klasse E431
DIOZ E2
DSE E5
DVO'60 E6
Internos E7
Sprundel E4
Unitas'30 E11
4e klasse E436
Beek Vooruit E11
De Fendert E4
Seolto E3
SJO Prinsenland E3
Unitas'30 E12G
Virtus E6
4e klasse E437
Klundert E3
Kogelvangers E3G
Terheijden E5
Unitas'30 E13
VCW E2
Virtus E7
4e klasse E438
Beek Vooruit E12
De Fendert E5
Seolto E4
Unitas'30 E14M
Virtus E8
1e klasse ME77
Chaam ME1
Gloria UC ME1
Neerlandia'31 ME1
Ulicoten ME1
Unitas'30 ME1
VVR ME2
Hoofdklasse B
Alliance F1
Baronie F1
Beek Vooruit F1
Boeimeer F1
Halsteren F1
Internos F1
MOC'17 F1
Roosendaal F1
SC Gastel F1
Steenbergen F1
TSC F1
Unitas'30 F1
1e klasse F05
De Fendert F1
DSE F1
SJO Prinsenland F1
Unitas'30 F2
Victoria'03 F1
Virtus F1
2e klasse F28
BSC F2
De Fendert F2
Internos F2
MOC'17 F4
Roosendaal F4
Unitas'30 F3
2e klasse F30
NSV F1G
RSV F1
Schijf F1G
Unitas'30 F4
Victoria'03 F2
VVC'68 F1
3e klasse F311
DSE F2
Internos F3
Rood Wit W F2
SC Gastel F2
Unitas'30 F5
Virtus F2
4e klasse F426
Cluzona F2
Internos F4
Roosendaal F6
Sprundel F2
Unitas'30 F6
Victoria'03 F3
4e klasse F471
Baronie F11
Bavel F7
Beek Vooruit F8
JEKA F13G
Rijen F5
Unitas'30 F7
4e klasse F428
DSE F4
Kogelvangers F2
Roosendaal F9
Seolto F2
Unitas'30 F8
Virtus F4
4e klasse F472
Baronie F12
JEKA F15G
JEKA F14G
The Gunners F5
TVC Breda F5G
Unitas'30 F9
4e klasse F473
Baronie F13
Beek Vooruit F9
JEKA F16G
JEKA F17
TVC Breda F6G
Unitas'30 F10
4e klasse F430
De Fendert F3
Hoeven F3
Rood Wit W F3
SVC F2
Unitas'30 F11
Virtus F5G
4e klasse F474
Baronie F14
Boeimeer F6
Groen Wit F5
JEKA F18
JEKA F19
Unitas'30 F12
4e klasse F431
De Fendert F4
JEKA F22
Klundert F3
SJO Prinsenland F3
Unitas'30 F13
Virtus F6
3e klasse M192
BSC MP1
De Fendert MP1
DEVO MP1
DSE MP1
Roosendaal MP2
Unitas'30 MP1
3e klasse M193
De Schutters MP1
Rood Wit W MP1
Sprundel MP1
SVC MP1
Unitas'30 MP2
Unitas'30 MP3
3e klasse M195
Chrislandia MP2
De Fendert MP2
DSE MP2
JEKA MP14
Unitas'30 MP6
Unitas'30 MP7
3e klasse M196
Baronie MP9
Baronie MP10
JEKA MP12
JEKA MP13
Unitas'30 MP4
Unitas'30 MP5
Baronie A4
BSC A3
Halsteren A3
HSC'28 A1
Internos A4
Roosendaal A4
SC Gastel A2
SC Kruisland A1
Unitas'30 A2
Virtus A2
Zwaluwe A2
1e klasse MA02
Achtmaal MA1
Baronie MA1
Beek Vooruit MA1
DESK MA1
Gilze MA1
Roosendaal MA2
Sprundel MA1
SV Capelle MA1
TSC MA1
Unitas'30 MA1
Uno Animo MA1
VVC'68 MA1
4e klasse B61
Bavel B2
Beek Vooruit B3
JEKA B5
Madese Boys B5
Olympia'60 B2
Rijen B3
SCO/TOFS B4
The Gunners B2
TSC B5
Unitas'30 B3
VVR B2
4e klasse B55
De Fendert B3
DSE B2
Hoeven B2
Internos B3
MOC'17 B6
Roosendaal B5
Roosendaal B6
SC Gastel B2
Sprundel B2
Unitas'30 B4
Victoria'03 B4
Virtus B3
2e klasse MB15
Chaam MB1
DVVC MB1
Good Luck MB1
Moerse Boys MB2
Riel MB1
SC 't Zand MB2
SCO/TOFS MB1
Unitas'30 MB1
Veerse Boys MB1
Victoria'03 MB1
ST Viola/Ulicoten MB1
4e klasse C73
Baronie C6
Beek Vooruit C5
Boeimeer C3
DIA C3
Groen Wit C3
Hoeven C2
Internos C5
Moerse Boys C4
Rijen C4
The Gunners C3
Unitas'30 C3
WDS'19 C2
4e klasse C58
DSE C3
Hoeven C3
Internos C4
MOC'17 C8
MOC'17 C7
Roosendaal C6
Roosendaal C7
SC Kruisland C2
Steenbergen C4
Unitas'30 C4
Vivoo C2
VVC'68 C2G
4e klasse C71
Baronie C7
Bavel C5
Beek Vooruit C6
DSE C2
Internos C6
JEKA C9
Madese Boys C6
Terheijden C3
TSC C6
Unitas'30 C5
Virtus C4
Zwaluwe C2G
2e klasse MC15
Baronie MC2
Boeimeer MC1
Gloria UC MC1
JEKA MC1
Molenschot MC1
Neerlandia'31 MC1
SC Welberg MC2
SJO Prinsenland MC1
Unitas'30 MC1
Viola MC1
Waspik MC1
Zundert MC1
3e klasse D35
RSV D1
Seolto D1
Sprundel D1
Unitas'30 D2
Victoria'03 D2
Zwaluwe D1
3e klasse S01
Alliance C2
Baronie D3
Bavel D3
Boeimeer D3
JEKA D3
RBC D3
Steenbergen D3
SVC D2
Unitas'30 D3
VVR D3
5e klasse D155
Baronie D5
Beek Vooruit D4
Internos D4
JEKA D5
Terheijden D2
Unitas'30 D4
5e klasse D122
DSE D3
Hoeven D2
Internos D5
SC Gastel D2
Unitas'30 D5
Virtus D3
5e klasse D123
Hoeven D3
Internos D6
Rood Wit W D3
RSV D2
Schijf D2G
Unitas'30 D6
5e klasse D124
HZ'75 D2
Seolto D2
SJO Prinsenland D3
Unitas'30 D7
Virtus D4
Zwaluwe D2G
1e klasse MD73
Bavel MD1
Cluzona MD1
De Fendert MD1
Gesta MD1
Gloria UC MD1
Unitas'30 MD1
1e klasse MD74
Chaam MD1
Cluzona MD2
DVVC MD2
Terheijden MD1
ST TPO/VOV MD1
Unitas'30 MD2
Hoofdklasse E
Advendo E1
Baronie E1
Beek Vooruit E1
Dongen E1
Internos E1
JEKA E1
Madese Boys E1
TSC E1
Unitas'30 E1
VVR E1
1e klasse E05
De Fendert E1
DSE E1
Internos E2
Rood Wit W E1
Seolto E1
Unitas'30 E2
1e klasse S2
Alliance E3
De Fendert E3
Halsteren E4
Internos E3
MOC'17 E3
SC Gastel E4
Seolto E2
Steenbergen E3
Tholense Boys E3
Unitas'30 E3
WHS E2
3e klasse E311
De Fendert E2
De Schutters E1G
Noordhoek E1
SVC E1
Unitas'30 E4
Victoria'03 E2
3e klasse E312
Halsteren E5
Internos E4
Rood Wit W E2
SC Gastel E2
Unitas'30 E5
Virtus E2
4e klasse E427
Roosendaal E6
Sprundel E2
Unitas'30 E6
Victoria'03 E3
Virtus E3
VVC'68 E2
4e klasse E430
DSE E4
DVO'60 E5
Internos E5
Rood Wit W E3
Roosendaal E7
Unitas'30 E7
4e klasse E433
Hoeven E3G
Kogelvangers E2
Sprundel E3
Unitas'30 E8
Victoria'03 E4
Virtus E4
4e klasse E434
RSV E2
Schijf E2
Unitas'30 E9
Victoria'03 E5
Virtus E5
Zwaluwe E2G
4e klasse E432
DSE E3
Hoeven E4
Internos E6
Rood Wit W E4
SC Gastel E5G
Unitas'30 E10
4e klasse E431
DIOZ E2
DSE E5
DVO'60 E6
Internos E7
Sprundel E4
Unitas'30 E11
4e klasse E436
Beek Vooruit E11
De Fendert E4
Seolto E3
SJO Prinsenland E3
Unitas'30 E12G
Virtus E6
4e klasse E437
Klundert E3
Kogelvangers E3G
Terheijden E5
Unitas'30 E13
VCW E2
Virtus E7
4e klasse E438
Beek Vooruit E12
De Fendert E5
Seolto E4
Unitas'30 E14M
Virtus E8
1e klasse ME77
Chaam ME1
Gloria UC ME1
Neerlandia'31 ME1
Ulicoten ME1
Unitas'30 ME1
VVR ME2
Hoofdklasse B
Alliance F1
Baronie F1
Beek Vooruit F1
Boeimeer F1
Halsteren F1
Internos F1
MOC'17 F1
Roosendaal F1
SC Gastel F1
Steenbergen F1
TSC F1
Unitas'30 F1
1e klasse F05
De Fendert F1
DSE F1
SJO Prinsenland F1
Unitas'30 F2
Victoria'03 F1
Virtus F1
2e klasse F28
BSC F2
De Fendert F2
Internos F2
MOC'17 F4
Roosendaal F4
Unitas'30 F3
2e klasse F30
NSV F1G
RSV F1
Schijf F1G
Unitas'30 F4
Victoria'03 F2
VVC'68 F1
3e klasse F311
DSE F2
Internos F3
Rood Wit W F2
SC Gastel F2
Unitas'30 F5
Virtus F2
4e klasse F426
Cluzona F2
Internos F4
Roosendaal F6
Sprundel F2
Unitas'30 F6
Victoria'03 F3
4e klasse F471
Baronie F11
Bavel F7
Beek Vooruit F8
JEKA F13G
Rijen F5
Unitas'30 F7
4e klasse F428
DSE F4
Kogelvangers F2
Roosendaal F9
Seolto F2
Unitas'30 F8
Virtus F4
4e klasse F472
Baronie F12
JEKA F15G
JEKA F14G
The Gunners F5
TVC Breda F5G
Unitas'30 F9
4e klasse F473
Baronie F13
Beek Vooruit F9
JEKA F16G
JEKA F17
TVC Breda F6G
Unitas'30 F10
4e klasse F430
De Fendert F3
Hoeven F3
Rood Wit W F3
SVC F2
Unitas'30 F11
Virtus F5G
4e klasse F474
Baronie F14
Boeimeer F6
Groen Wit F5
JEKA F18
JEKA F19
Unitas'30 F12
4e klasse F431
De Fendert F4
JEKA F22
Klundert F3
SJO Prinsenland F3
Unitas'30 F13
Virtus F6
3e klasse M192
BSC MP1
De Fendert MP1
DEVO MP1
DSE MP1
Roosendaal MP2
Unitas'30 MP1
3e klasse M193
De Schutters MP1
Rood Wit W MP1
Sprundel MP1
SVC MP1
Unitas'30 MP2
Unitas'30 MP3
3e klasse M195
Chrislandia MP2
De Fendert MP2
DSE MP2
JEKA MP14
Unitas'30 MP6
Unitas'30 MP7
3e klasse M196
Baronie MP9
Baronie MP10
JEKA MP12
JEKA MP13
Unitas'30 MP4
Unitas'30 MP5
VoetbalQuiz 2024 een prooi voor de Leurse Veldjagers
23 maart 2024
Na een jaar voorbereiding was het weer zover: De traditionele voetbalquiz Unitas`30! Presentator Niels nam de aanwezige teams mee in…
Meer >
Parkeren voor de kantine: dit zijn de regels
19 maart 2024
Beste Unitassers,
We merken de laatste tijd dat het bestaande parkeerprotocol niet zo serieus genomen wordt. Meer en meer…
Meer >
paasei actie 2024
17 maart 2024
We zijn trots dat weer zoveel kinderen hun best hebben gedaan om paaseitjes te verkopen. Of je maar een paar of veel zakjes paaseitjes…
Meer >
sc Unitas'30 - De Lage Banken - Concordialaan 210 - 4871 ZD Etten-Leur - 076-5021073
Correspondentieadres: Concordialaan 210 - 4871 ZD Etten-Leur - info@unitas30.nl
KvK-nummer: 40281230 - BTW-nummer: NL002649573B01 - IBAN: NL58RABO0128206918
Bekijk hier de privacy verklaring van Unitas'30 (AVG)
Correspondentieadres: Concordialaan 210 - 4871 ZD Etten-Leur - info@unitas30.nl
KvK-nummer: 40281230 - BTW-nummer: NL002649573B01 - IBAN: NL58RABO0128206918
Bekijk hier de privacy verklaring van Unitas'30 (AVG)